Wibo, Chic Matte (Matowy lakier do paznokci)

Wibo, Chic Matte (Matowy lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Najnowsza seria lakierów WIBO Chic Matte dostępna w sześciu wariantach kolorystycznych. Matowe lakiery do paznokci w kolorach modnych tej jesieni i nowych opakowaniach promujących serię. Wysublimowana kolekcja matowych lakierów do paznokci. Kolekcję łączy szyk, klasa i elegancja. Lakier bardzo dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia. Cechuje go bardzo dobre krycie oraz długa wytrzymałość.

Efekt
matowe
lakiery do paznokci
matujące

Świetny

Uwielbiam lakiery z Wibo. Efekt matu jest świetny, jak koleżanka wczesniej napisała - elegancki :) Kupiłam tylko jeden z tej serii (szaro-brązowy) ale na pewno przy najbliższej okazji zaopatrze się w inne. Ładny kolor, szybko schnie, 2 warstwy idealnie pokrywają płytkę paznokcia.

+ładne kolory
+wydajny
+cena
+wygląd
+szybko schnie

-pędzelek mógłby być trochę szerszy, nabiera za dużo lakieru ale jest to kompletna pierdoła w porównaniu do zalet

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

świetny efekt

połsk połyskiem ale mat jaki daje ten lakier na paznokciach uważam jest bardzo bardzo elegancki.
zakupiłam dwa kolorki szaro-brązowy i burgundowy
kolorki są prześliczne
efekt matu jaki daja te lakiery bardzo mi odpowiada
lakier ma dość fajną konsystencję
nie za gęstą i nie za wodnistą
idealnie nakłada się go na płytkę paznokcia
pędzelek nabiera idealna ilość produktu
jedna wartswa już jest w stanie pokryć płytkę na tyle, by móc wyjśc z takimi paznokciami do ludzi :) ja nakładam dwie, bo tak robię ze wszystkimi lakierami po prostu :)
trwałośc? no tu producent mógłby się bardziej postarać - 2 dni potem są juz lekkie odpryski
mimo wszystko polecam jesli lubicie maty będziecie zadowolone
ja jestem

Używam tego produktu od: dwóch tygodni