Wibo, Chic Matte (Matowy lakier do paznokci)

Wibo, Chic Matte (Matowy lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Najnowsza seria lakierów WIBO Chic Matte dostępna w sześciu wariantach kolorystycznych. Matowe lakiery do paznokci w kolorach modnych tej jesieni i nowych opakowaniach promujących serię. Wysublimowana kolekcja matowych lakierów do paznokci. Kolekcję łączy szyk, klasa i elegancja. Lakier bardzo dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia. Cechuje go bardzo dobre krycie oraz długa wytrzymałość.

straszy

Właśnie zakupiłam to coś i niestety jestem bardzo niezadowolona. Czegoś takiego nigdy nie spotkałam, Już na wstępie, nie mogłam odkręcić, ok udało się, lakier gęsty, chropowaty jakby. Pędzelek zwichrowany, nie da się nim malować, taki jakby za miękki. Pomalowała choć okropnie, no bo jak inaczej takim produktem. Mało tego po 2 godzinach nie zasechł zupełnie, wycierając ręce, lakier zszedł prawie.

Przyzwoity w tej cenie

Lubię ten lakier i często do niego wracam. Zawsze kupuję kolor 9 - to taki pudrowy różowy, wpadający w fiolet.
Kolor jest przepiękny - często otrzymywałam komplementy od koleżanek, pytały się co to za lakier. Nawet te koleżanki chwaliły co nie uznają malowania paznokci.
Trzyma się spokojnie przez cały weekend - a więc tak średnio. Mi to jednak nie przeszkadza, bo maluję paznokcie ostatnio jedynie na większe okazje.
Trzeba nałożyć jakieś 2 warstwy, schnie dosyć szybko. Jednak lepiej sobie nim pomalować paznokcie gdy się nic rękoma nie robi... a więc gdy się siedzi przy pracy na komputerze, gdy się ogląda film itp - nie przed spaniem, bo wtedy odciśnie się na nim wzorek poduszki.
A więc taki standard wśród "zwykłych" lakierów jeżeli chodzi o aplikację. Jednak jak się z tym malowaniem zorganizujemy to możemy uzyskać bardzo ładne paznokcie : )

Nie sprawdza się.. :(

Lakier zakupiłam na promocji w drogerii Rossmann. Dobrze, że wybrałam tylko jeden kolor, ponieważ dla mnie lakier jest bardzo słaby.

Długo schnie - to jest największy minus tego lakieru, a w dodatku tworzy dziwne smugi na płytce paznokcia. Jedyny pozytyw to - mat, faktycznie po aplikacji lakier jest matowy po wyschnięciu.

Po malowaniu na paznokciach utrzymuje się zaledwie 2-3 dni, to zdecydowanie za krótko, po tym czasie zaczyna odpryskiwać..

Opakowanie ma klasyczne - na plus, jednak poza tym nie zachwyca.

Duży jest wybór kolorów z tej serii, jednak nie polecam tego lakieru..

Produkt oceniam na: 2! :(

Co kto lubi

Marzył mi się matowy lakier do paznokci, a że nie jestem odporna na promocje...to skusiła mnie oferta coś typu 2+2 w Rossmann. Kupiłam 2 lakiery Wibo nr 5 i 6. Muszę przyznać, że kolory śliczne. Opakowania po 8,5ml. Po nałożeniu lakieru faktycznie ładny matowy efekt, ale... no właśnie wystarczy że kilka razy coś się zrobi, cokolwiek i lakier pomału zaczyna się błyszczeć. Zmienia się z matowego w normalny, a tak raczej nie powinno być.

Najgorszy lakier jaki miałam :(

Lakier fatalnie się nakłada i jest strasznie kleisty - zastanawiam się czy innym też się tak klei i ciągnie czy może ja kupiłam wadliwą sztukę? Lakier rozprowadza się bardzo nierównomiernie, konieczne są dwie warstwy i na dodatek bardzo długo schnie. Choć kolor mi się podoba, to jego aplikacja jest niesamowicie uciążliwa, a końcowy efekt jest po prostu kiepski. Używałam wielu różnych lakierów i jeszcze z żadnym nie miałam takich problemów jak z tym. Więcej nie pomaluję nim paznokci, nie polecam :(

Przeciętna trwałość

Kupiłam na szybko bo nie miałam czasu robić hybryd. Nawet przy długim oczekiwaniu żeby wysechł porobiły mi się pęcherzyki. Trwałość bardzo kiepska, lakier wytrzymał na moich paznokciach ledwo 2 dni i wyglądał strasznie. Plus za kolor.

Nie porywa

Przede wszystkim zwracam uwagę na to czy lakier się długo utrzymuje. Tu niestety max 3 dni. Niestety to trochę za mało. Wysychał średnio szybko, kolor nawet ok, ale mat nie jest do końca prawdziwym matem, a raczej zmatowioną satynką.

Super

Pędzelek bardzo umilą pracę z tym lakierem. Kolor już 2 warstwa. Bardzo szybko schnie!!! Kolor trzyma się około 4 dni. Bardzo łatwo zmyjemy. Kolor to półmat bardzo ładny. Do tego wydajny. Nie rozwarstwia się. Paznokcie po nim są twarde i nie powoduje ich łamliwości.

Oj nie..

Lakier bardzo fajnie wygląda na paznokciach, ładne kolory. Niestety już w ciągu dnia odpryskuje.. Tak naprawdę wystarczy umyć porządnie ręce i już zauważyłam braki. I na pewno nie jest to 100% mat jak zapewnia producent.
Nie polecam.

Cud, miód

Ta seria to mój absolutny hit. Lakiery są bardzo dobrze napigmentowane. Jedna warstwa wystarczy, aby pokryć cały paznokieć. Lakier bardzo szybko zastyga na piękny matt, bardzo ładnie i równomiernie się rozprowadza. Aplikacja jest szybka, łatwa i przyjemna. Kolor bardzo długo się utrzymuje jak na zwykły lakier, wytrzymał u mnie ponad tydzień w stanie NIENARUSZONYM.
Aplikator daje radę, jest precyzyjny. Lakiery nie spływają z paznokcia, nie kurczą się i dobrze współpracują z płytką. Cena jest atutem :)! Na pewno zaopatrzę się w więcej kolorów bo naprawdę warto.

Przeciętny lakier

Lakier bardzo przeciętny, mało trwały, już na drugi dzień od pomalowania zaczęły mi się robić odpryski. Na plus wygodne opakowanie, ładny kolor i wygodny pędzelek ale niestety trwałość kiepska i na pewno do tego produktu nie wrócę.

Nie dla mnie

Kupiłam ten lakier ze względu na kolor. Jednak produkt mnie nie zachwycił. Mat co prawda jest, ale nie o to mi chodziło. Lakier zaczyna się ścierać już po kilku godzinach, a dla mnie trwałość jest bardzo ważna. Wiecej nie kupię lakierów z tej serii.