Bath & Body Works, Peach Bellini, Deep Cleansing Hand Soap (Głęboko oczyszczające mydło do rąk)

Jak 60 sekundowy manicure, głęboko oczyszczające mydło do rąk zaprojektowane zostało z odnawiających skórę mikrosfer dla skutecznego oczyszczania i złuszczania. Ochronny aloes i witamina E czynią skórę miękką i gładką. Zapach to miks soczystych brzoskwiń, moreli i świeżego mango.

oczyszczające
mydła
z pompką
w płynie
100 – 250ml

Najlepsze mydło jakiego używałam

Jestem wielką fanką marki Bath & Body Works. Testowałam większość produktów tej marki w tym mydełka w piance. Jest to absolutny hit i must-have w mojej łazience.

Jak każde opakowanie tej marki jest urocze i solidnie wykonane. Atomizer dozuje nam odpowiednią ilość produktu, nic się nie wylewa ani nie cieknie.

Zapach Peach Bellini jest obłędny. Słodki, idealny na lato. W Bath & Body Works znajdziemy ogromną różnorodność zapachów wspomnianych mydełek, większość z nich jest przepiękna, każdy znajdzie coś dla siebie.

Działanie:
To jedyne mydełko, które jest w stanie tak dokładnie wyczyścić ręce. Bez problemu radzi sobie z podkładem czy innymi kosmetykami na dłoniach. Przy tym nie zauważyłam wysuszania, skóra jest oczyszczona, gładka i ładnie pachnie (zapach utrzymuje się po umyciu przez jakiś czas).

Podsumowanie:
Od kilku lat używam tylko tych mydełek do mycia rąk i nie planuję ich zamienić na żadne inne. To jedyne mydła które radzą sobie z podkładem na dłoniach oraz z większymi zabrudzeniami. Dla niektórych minusem może być cena, natomiast w Bath & Body Works co chwile dostępne są promocje na mydełka i można zaopatrzyć się w zapas w bardzo dobrej cenie. Muszę zaznaczyć, że jest to produkt bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza u mnie w domu na około miesiąc. Polecam każdemu wypróbować ten produkt.

Aż chce się jeść

Soczysta brzoskwinia, morela i mango tworzy tak apetyczną kompozycje, że aż chce się jeść. Jest to jedno z moich ulubionych mydeł z serii głęboko oczyszczających.

Przepięknie pachnie w całej łazience tymi owocami, a na dłoniach zapach utrzymuje się przez jakiś czas. Malutkie drobinki bardzo dobrze peelingują skórę dłoni złuszczając martwy naskórek i sprawiając, że ta skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Nie zauważyłam, żeby mydełko wysuszyło mi dłonie.

Opakowanie jest przeźroczyste dzięki temu możemy obserwować ile produktu ubywa oraz jest pompka, która nie zacina się pomimo, że w konsystencji są drobinki, które mogą tę pompkę zatykać.

Minusem jest dostępność.

Według mnie produkt jest wart swojej uwagi. Spełnia wszystkie obietnice producenta i bardzo apetycznie pachnie.