Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Eucerin, AtopiControl, Pielęgnujący Krem do twarzy do skóry suchej i podrażnionej 12% Omega + Licochalcone A

Eucerin, AtopiControl, Pielęgnujący Krem do twarzy do skóry suchej i podrażnionej 12% Omega + Licochalcone A

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 50,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Eucerin AtopiControl Pielęgnujący krem do twarzy dzięki lekkiej, szybko wchłaniającej się formule to idealny produkt do codziennej pielęgnacji skóry w fazie remisji. W okresie zaostrzeń powinien być stosowany jako pielęgnacja uzupełniająca w trakcie stosowania Eucerin AtopiControl Kremu intensywnie pielęgnującego.
Eucerin AtopiControl Pielęgnujący krem do twarzy dzięki zawartości wysoce skoncentrowanych kwasów tłuszczowych Omega-6, które wzmacniają strukturę skóry i przywracają jej funkcję bariery ochronnej oraz kojącego podrażnienia Licochlconu A. Długotrwale nawilża i koi jednocześnie redukując świąd i uczucie napięcia skóry. Skóra staje się mniej szorstka i zauważalnie gładsza.
Nie zawiera substancji zapachowych, barwników ani parabenów - minimalizuje ryzyko podrażnień i alergii. Bardzo dobra skuteczność i tolerancja udowodniona na skórze atopowej. Odpowiedni dla niemowląt powyżej 3. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Średni

Nie mam skóry atopowej, więc nie jestem najlepszym testerem takich kosmetyków, natomiast mam bardzo suchą skórę na całym ciele oprócz twarzy i miałam nadzieję, że ten krem będzie nawilżającym ratunkiem. Niestety tak się nie stało.

Wypróbowywałam go razem z Atopicontrol z kompleksem kojącym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,75108,atopicontrol-krem-intensywnie-pielegnujacy-do-skory-suchej-swedzacej-i-zaczerwienionej-kompleks-kojacy.html
i szczerze mówiąc uważam, że prawie się między sobą nie różnią.

Zacznę od konsystencji: jest trochę dziwna, ma się wrażenie, że to olej połączony z wodą. Krem jest dość płynny, ma nieprzyjemny żółty kolor, jeszcze bardziej intensywny niż ta wersja z kompleksem kojącym. Po nałożeniu na twarz czy skórę trochę jakby marze się po wierzchu, a dopiero po solidniejszym wtarciu zaczyna wnikać w skórę.

Ma niestety mocno nieprzyjemny zapach (na szczęście niezbyt intensywny), ale wchłania się dosyć szybko i zapach stopniowo znika. Trochę się świeci na buzi, chociaż jest jeszcze akceptowalnie. Jest wydajny.

Krem jest dość lekki, myślę, że można spokojnie zastosować go pod makijaż. Daje przyjemne nawilżenie i faktycznie łagodzi podrażnienia. Z ciekawości wypróbowałam go też pod oczy i dawał radę - nie podrażniał, nawilżał, wchłaniał się. Ale jeśli ktoś liczy na ultra nawilżenie, to bardzo się rozczaruje.

Plusy:
+łagodzi podrażnienia
+lekko nawilża
+szybko się wchłania
+można stosować pod makijaż
+można stosować na podrażnioną skórę czy pod oczy
+wydajny

Minusy:
-brzydki zapach
-szalony żółty kolor (na szczęście niewidoczny po rozsmarowaniu)
-niezbyt przyjemna oleisto-płynna konsystencja
-cena

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  9
  produktów

  27
  recenzji

  732
  pochwał

  10,00

 2. 2

  33
  produktów

  124
  recenzji

  291
  pochwał

  8,31

 3. 3

  19
  produktów

  21
  recenzji

  569
  pochwał

  7,85

Zobacz cały ranking