Rodial, Glamoxy Snake Mask (Czarna maska przeciwzmarszkowa typu `peel off`)

Rodial, Glamoxy Snake Mask (Czarna maska przeciwzmarszkowa typu `peel off`)

Rodial Glamoxy Snake Mask - maska przeciwzmarszczkowa typu "peel off" o działaniu wygładzającym, ujędrniającym, oczyszczającym i rozświetlającym. Czarna maska typu "peel off" wyraźnie poprawiająca koloryt i miękkość skóry, nadając jej blasku oraz zmniejszająca widoczność drobnych i głębokich zmarszczek. Ekstrakt z lukrecji zawarty w masce wpływa na rozjaśnienie i rozświetlenie kolorytu, zapewniając młodzieńczy wygląd skóry. Maska wzbogacona jest również o minerały, które pełnią kluczową funkcję w oczyszczeniu porów skóry, usuwając nadmiar sebum i zanieczyszczeń z jej głębokich warstw.
Działanie:
- pomaga zmniejszać widoczność linii i zmarszczek mimicznych, dzięki zawartości dipeptydu Syn-Ake
- ze względu na zawartość glinki białej, zapewnia oczyszczenie i usuwanie toksyn, odblokowuje i zmniejsza wizualnie rozszerzone pory zapobiegając ich zapychaniu się i powstawaniu zaskórników
- usuwa nadmiar sebum i reguluje jego wydzielanie przez gruczoły skórne
- działa również rozświetlająco, nadaje skórze zdrowy i wyrównuje jej koloryt, wygładza i ujędrnia obszary występowania zmarszczek

Nie wart ceny

Zacznę od tego, że nie kupiłam tego produktu, ale cena i tak przeraziła. No i spodziewałam się cudów. Co mi się podoba generalnie w takich maskach to to że zastygają a potem ściągamy ją z twarzy i jest wtedy wrażenie, że rzeczywiście "ściągamy" wszystko co powinniśmy z naszej twarzy. Czy naprawdę tak jest, no cóż... to już inna sprawa.
Zacznę od tego że jak tylko zaczynałam nakładać maskę na twarz, moje wrażliwe oczy zaczynały łzawić. Potem się najwyraźniej przyzwyczajają, albo jak zastyga to już jest w porządku. Po użyciu skóra twarzy wydaje się być gładka i miła w dotyku ale to wszystko jest chwilowe. Prawdę powiedziawszy, tańsze maski robią znacznie więcej. Nie zauważyłam ujędrnienia czy zmniejszenia jakichkolwiek zmarszczek. Nie zapycha na całe szczęście.
Wydajność w porządku i przy takiej cenie należałoby wykorzystać produkt co do kropelki.