Miya Cosmetics, myBEAUTYexpress, 3-minutowa maseczka wygładzająca z aktywnym węglem kokosowym

3 minuty – tylko tyle wystarczy, aby poczuć gładką, czystą, rozświetloną i odświeżoną skórę. Formuła ekspresowej maseczki z aktywnym węglem kokosowym, białą glinką, olejkiem z pestek winogron, ekstraktem z kwiatów rumianku, witaminą E i prowitaminą B5 błyskawicznie wygładza, oczyszcza i nawilża. Już po jednym zastosowaniu można wyraźnie poczuć wyrównanie cery, oczyszczenie z nadmiaru sebum i codziennych zanieczyszczeń. Twarz jest rozjaśniona, rozświetlona , piękniejsza!

Pielęgnacyjna formuła myBEAUTYexpress działa bez wysiłku. Delikatna, przyjemna i szybka w użyciu formuła, która łatwo się zmywa i nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry, zaczyna działać natychmiast po aplikacji, by po 3 minutach cera była w doskonałej kondycji. Przy regularnym stosowaniu maseczki 2 razy w tygodniu wyraźnie poprawia się ogólny wygląd skóry – koloryt zostaje ujednolicony i wyrównany, znikają zaczerwienienia.

Bez silikonów, parafiny, PEG-ów, olejów mineralnych, parabenów. Przebadana dermatologicznie. Odpowiednia dla wszystkich typów skóry, także wrażliwej i trądzikowej. Nie zapycha porów. Testowana dermatologicznie. Nie testowana na zwierzętach. Wegańska.

Jedna z lepszych

Lepiej radzi sobie z zaskórnikami, nawilża na dobrym poziomie, pięknie oczyszcza aż skóra skrzypi i jest wręcz 'biała', ale (co najważniejsze) rozświetla. Nawilżenie nie jest jakieś pozorne - utrzymuje się kilka godzin,a jak w ogóle będziecie robić tą maskę często to zauważycie jak bardzo poprawi się Wasza cera. I nie mam tu na myśli tylko zniwelowania problemów zaskórników ( o ile wersja różowa radzi z nimi sobie dobrze, to ta je praktycznie wymiata!) ale także idzie zauważyć, że skóra staje się gładsza, bardziej ujednolicona (bardzo dobrze radzi sobie z każdą czerwoną plamą). To taki turbo odkurzacz do brudu co wykurzy wszystko, kapitalnie posprząta a przy tym sprawi, że buzia wygląda nieskazitelnie czysto i gładko.
Na pierwszy rzut oka ma bardziej zbitą konsystencję niż ta różowa ale przyjemnie się ją nabiera (jak kremik) i jest bardziej wydajna. Ją z koeli jeśli zostawicie dłużej na buzi niż te zalecane minuty to można się przekonać o mocy jej zasychania - a to już może boleć ;D. Zmywanie jej to czysta katorga - ja zazwyczaj daję grubszą warstwę i po tych zalecanych minutach najpierw część zbieram gąbką a potem resztę zmywam, może więcej czasu na to poświęcam ale nie brudzę tak bardzo :D. I tu moja mała uwaga, jak już ją całkowicie zmyjecie i wpadniecie w zachwyt nad tym jak Wasza cera kapitalnie wygląda to umyjcie buzię raz jeszcze czy zwyczajnie nasączonym wacikiem wodą przemyjcie buzię bo mimo, że tego nie widać to możecie mieć jeszcze jakiś szarawy osad po tej maźi ;) Nie zdarzyło mi się trzymać tej maski dłużej niż góra 5 minut (sprawdzałam w celach testu ile dam radę :D) i nie polecam, oczywiście efekt powala na kolana ale nie warto aż tak się poświęcać.

Rewelacja!

Miałam dość wyrzucania masy plastikowych opakowań po maseczkach w płachcie, więc mój wzrok padł na maseczki w klasycznej formie. Szczęśliwie trafiłam na promocję w Hebe, więc zapłaciłam około 25 zł. A ta maseczka warta jest o wiele więcej! Obiecuje wygładzenie i masę innych przyjemnych efektów, i po użyciu całego opakowania śmiało twierdzę, że spełnia je wszystkie. Nie tylko wygładza, ale również ujednolica koloryt skóry, zmniejsza widoczność porów, delikatnie oczyszcza i mocno nawilża. 5 minutowa forma sprawdziła się u mnie idealnie- wystarczająco, żeby zaczęła działać, a również na tyle krótko, żeby w tym czasie zająć się innymi pielęgnacyjnymi rytuałami. Maseczka jest gęsta, przez co znakomicie się nakłada. Pachnie cudownie! Mnie bardziej kojarzy się z zapachem skorupy kokosa, niż z mleczkiem :) Czarny kolor rzeczywiście na początku może sprawiać niewielkie trudności przy zmywaniu (nie raz wyszłam z domu z ciemnym paskiem pod brodą), ale wystarczy poświęcić 10 sekund na dokładne obejrzenie się i nie ma problemu. Właśnie używam jej różowej siostry i zielony słoiczek wypada dla mnie o wiele lepiej- nałożony nawet na podrażnioną skórę po peelingu nie piecze, a nawet koi (niestety różowa mocno piecze mnie w płatkach nosa). Najlepiej zmywa się lekko ciepłą wodą, przy bardzo ciepłej może pojawić się uczucie pieczenia, ale tylko wtedy. Ta maska to mój hit!

Żeby wszystkie kosmetyki Miya były tak dobre jak ta maska...

Tak jak w przypadku siostrzanej różowej maski ta węglowa również jest hitem. Różnica między działaniem masek jest dosyć subtelna, powiedziałabym, że są porównywalne.

Standardowo, bardzo ładne i solidne. Miya ma naprawdę urocze opakowania, tylko szkoda, że formuła większości produktów nie jest tak urocza. Maski to nie dotyczy, gdyż tak jak wspominałam jest genialna.

Działanie:
Maska bardzo dobrze oczyszcza skórę. Pory są zminimalizowane a zaskórniki i wypryski znikają, przy regularnym stosowaniu efekty są widoczne i się utrzymują. Pierwsza różnica między maską węglową a tą w różowym opakowaniu jest uczucie po zmyciu maski. Po węglowej skóra jest zdecydowanie bardziej nawilżona, natomiast nie ma tutaj odczucia napiętej skóry jak w przypadku różowej maseczki. Trochę tego lekkiego napięcia brakuje, natomiast nawilżenie w 100% to rekompensuje. Niestety ta maska w przeciwieństwie do różowej to prawdziwa udręka przy zmywaniu. Cała umywalka staje się czarna, maska ląduje dosłownie wszędzie. Do tego strasznie ciężko ją zmyć, trzeba spędzić nad tym trochę czasu. Polecam zmywanie przy pomocy ręczniczków bawełnianych TAMI z Rossmanna, dużo ułatwiają i oszczędzają czasu. Brak aplikatora nie jest dla mnie problemem, ponieważ posiadam pędzelki do maski, jednak jeżeli nie mamy pędzelka w domu trzeba będzie się w niego zaopatrzyć. Nie polecam nakładać maski palcami, ponieważ ciężko w ten sposób równomiernie pokryć twarz i trwa to wiele dłużej niż w przypadku nakładania pędzelkiem.

Podsumowanie:
Koniecznie polecam wypróbowanie tego produktu. Maseczki z tej serii będą zbawieniem dla dziewczyn z cerą mieszaną/ tłustą ale także cera wrażliwa czy sucha polubią się z produktem. Tak jak w przypadku różowej maski uważam, że cena jest adekwatna do jakości. Często można dorwać maski na promocjach.

Delikatna

Delikatnie wygładza i oczyszcza skórę twarzy, wydajna, po raz kolejny dobre opinie innych zupełnie nie sprawdziły się u mnie. Efekt jest minimalny, wręcz niezauważalny. W moim przypadku maseczki Miya nie dają spektakularnych efektów. W tej cenie można kupić lepsze produkty.

MUST HAVE w szybkim wygładzeniu skóry

3 minutowa maseczka jest zdecydowanie moim MUST HAVE jesli w kilka minut chce wygładzić skórę! Po 3-5 minutach skóra jest nawilżona, oczyszczona, wygładzona. Można śmiało ją porównać do skóry niemowlaka :)

Niestety nie wiem skąd te zachwyty

Kupiłam ostatnio sporo produktów marki MIYA i to takie love-hate relationship ;) Część jest super, część nie robi nic dobrego, ale też nie szkodzi. Ta maseczka zalicza się do tej drugiej grupy.
Plusy:
- bardzo wydajna
- wygodne opakowanie
- jeśli lubisz zapach kokosa - zapach jest plusem
Minusy:
- na mojej mieszanej i dość mocno zanieczyszczonej cerze nie robi kompletnie nic. Może odrobinę wygładza. Kompletnie nie widzę jednak efektu oczyszczenia ani zamknięcia porów.
- cena
- bardzo brudzi i ciężko się ją zmywa
Raczej nie sięgnę po nią ponownie, bo nie widzę kompletnie efektów. Odradzam dziewczynom, które lubią silnie działające maseczki - ta być może sprawdzi się u osób z cerą wrażliwą.

Spełnia obietnice

Rzadko trafia sie maseczka, ktora faktycznie cos robi. Ba ! Rzadko trafia sie produkt, ktory spełnia obietnice zapisane na opakowaniu. Maseczka obłędnie pachnie kokosem a działa silnie jak węgiel aktywny. WYGŁADZA ! I to potwierdzam z ręka na sercu ( cross my heart, hope to die!). Po użyciu jej moja skora robi sie satynowa i gładka. Niedoskonałości na prawdę sa wygładzone i tak jakby wciągnięte ! Super oczyszcza. Jedyny minus, to jej kolor. Zmywając ja umywalka jest cała ufafloniona. Trzeba tez uważnie i dokładnie ja zmywać, ponieważ mozna isc z szara plamą pod żuchwa do pracy ( tez przetestowalam).

Super produkt :)

Już od dłuższego czasu zakochana w Firmie Miya :)
Maseczka to kolejny strzał w 10-siątkę !
Produkt pięknie pachnie , lekki kokosowy zapach co uwielbiam..
Skład to jakaś petarda ! szybko zastyga .. nie ma też problemów ze zmyciem.
Nie uczula , buzia jest super odświeżona , wygładzona , i mięciutka
Maseczka jest bardzo wydajna , używam systematycznie 2 razy w tygodniu nawet 3 a maseczki tyle co było to jest , a nie żałuje jej sobie , uwierzcie :)
Same plusy !

Świetna!

Kolejna maseczka od Miya Cosmetics, która podbiła moje serce. Uwielbiam ją za zapach, kolor, konsystencję oraz działanie. Aplikacja jest łatwa i przyjemna (polecam dedykowany pędzelek do maseczek od Miya- kupiłam w zestawie ze strony producenta), szybko zastyga, wiec rzeczywiście wystarczy trzymać ją około 3 minut. Ja najczęściej stosuję ją jako poranną maseczkę przed nałożeniem kremu i wykonaniem makijażu. Pozostawia skórę promienną, miękką i wygładzoną. Dodatkowe plusy za śliczne, dziewczęce opakowanie, cenę i wydajność. Polecam.

Ulubiona

Zdecydowanie ulubieniec. Mam skóre sucha z niedoskonałościami i wreszcie znalazłam maseczke dla mnie. Swietnie wyggładza, oczyszcza i przedewszystkim nie wysusza. zgodnie z tym co twierdzi producent można ja latwo zmyć po 5 minutach. starcza na ok 15 użyć zatem jest bardzo wydajna. Uwielbiam jej opakowanie a zapach jest kosmiczny choć wielu może nie przypaść do gustu. Cena jest jak najbardziej dekwatna do jakości. Można ja kupic na internecie za ok 40 zl albo jak ja na promocjach za 19. Bardzo ładnie i łatwo się ja rozprowadza. GENIALNA

Świetna,wartościowa maseczka dla cery mieszanej!

Już jakiś czas temu zakochałam się bez pamięci w kosmetykach Miya! Polska prężnie rozwijająca się marka, która stawia na naturalne składniki i do tego nie testuje na zwierzętach, ideał! Mój Narzeczony mnie rozpieszcza i często bez okazji otrzymuję od Niego kosmetyki Miya, które jeszcze ani razu mnie nie zawiodły. Ostatnimi czasy otrzymałam maseczkę kokosową z czego bardzo się ucieszyłam,gdyż stosuje je kilka razy w tygodniu, jest to dla mnie nieodłączny element pielęgnacyjny. Od razu napiszę,że pokochają je wszystkie posiadaczki cery mieszanej i wielbicielki węgla aktywnego w kosmetykach!

Kosmetyki Miya jak już zapewne wszyscy wiedzą charakteryzują się pięknymi, kobiecymi opakowaniami. W przypadku maseczki nie mogło być inaczej, otrzymujemy ją w małym, zgrabnym, owalnym słoiczku w kolorze pudrowej mięty. Jest on na tyle praktyczny,że sprawdzi się podczas podróży czy nocowaniu u przyjaciółki. Niestety do opakowania nie jest dołączony pędzelek, który uważam,że jest naprawdę potrzebny przy tego typu kosmetyku. Po odkręceniu nakrętki znajdziemy foliową zatyczkę, która chroni przed zabrudzeniem. Konsystencja maseczki jest gęsta i jednocześnie niesamowicie aksamitna, dzięki czemu szybko i sprawie się aplikuje. Ja stosuję ją tylko przy użyciu pędzelka przez co mogę równomiernie nałożyć maseczkę na twarz. Bardzo lubię sam moment rozsmarowywania, gdyż jej konsystencja jest wyjątkowo przyjemna dla skóry. W kwestii zapachu Miya również nas nie zawiedzie! Przygotujcie się na pięknie pachnącą kokosem chwilę relaksu :). Uwielbiam gdy maseczki pachną, a w przypadku tej,jest to delikatna, lekko słodka woń kokosa, cudnie, prawda? Nawet po zmyciu zapach utrzymuje się na skórze.

Wspomnę krótko,że moja cera jest mieszana w kierunku wrażliwej, zmagam się głównie z nadmiernym przetłuszczaniem , zaczerwieniami i zaskórnikami. Oczyszczanie i maseczki w pielęgnacji to moja święta zasada:) 3 minutową maseczkę Miya nakładam 1-2 razy w tygodniu na około 5 minut po czym przystępuję do zmywania. No i tutaj pojawia się największa jak dla mnie jej wada, uporczywe usuwanie! Musicie się przygotować na długieeeee zmywanie maseczki z twarzy, gdyż węgiel w niej zawarty mocno barwi i potrzeba dużo wody by go usunąć. Bardzo tego nie lubię, gdyż szkoda mi czasu i jest to naprawdę uporczywe, jednakże przy całej jej dobroci jestem w stanie to wybaczyć:) Jakie są efekty? Na mojej mieszanej cerze rewelacyjne! Otóż po pierwsze to co widać natychmiastowo to zwężenie porów i lekkie wyrównanie kolorytu. W dotyku skóra jest niesamowicie gładka i przyjemna. Jeśli zmagacie się z nadmiernym świeceniem to ta maseczka jest dla was, gdyż po tych 3 minutach totalnie matuje cerę. Efekt utrzymuje się do 2 dni, co uważam za rewelację na tak krótki okres jej działania na skórze. W dłuższym okresie regularnego stosowania zauważyłam,że znacznie poprawiła mi się kondycja skóry. Zmniejszyło się wydzielane sebum, pojawia się mniej zaskórników,a cera wygląda promiennie i świeżo. Efekt oczyszczenia jest naprawdę widoczny! Jestem naprawdę miło zaskoczona tak rewelacyjnym działaniem maseczki Miya :) Do tego jest wydajna i wystarczy na minimum 2 miesiące regularnego stosowania. Ważne jest dla mnie też to,że nie pozostawia uczucia ściągnięcia na twarzy, nie ma nawet potrzeby stosowania kremu po jej zmyciu. Zdecydowanie nie podrażni wrażliwej cery, a wręcz zniweluje zaczerwienienia.

Serdecznie polecam wszystkim posiadaczkom mieszanej, wrażliwej cery, które chcą poprawić kondycję swojej skóry i poprawić jej wygląd. Ja na pewno sięgnę po drugą, różową wersję, a ta jest moim odkryciem! :)

Warta uwagi

3-minutowa maseczka wygładzająca z aktywnym węglem kokosowym bez wątpienia sprawia, że moja skóra jest dobrze oczyszczona i wygładzona. Maseczka przyjemnie odświeża, wygładza i widoczne nawilża skórę. Uwielbiam jej konsystencję mimo, że jest dość gęsta to świetnie rozprowadza się na skórze. Maseczka delikatnie zasycha na mojej skórze, ale mimo to jej usunięcie nie sprawia większego problemu. Maseczkę testuje od ok. miesiąca i mogę śmiało stwierdzić, że jest wydajna. Stosuje ją raz w tygodniu na przemian z maseczką myPUREexpress. Jestem zadowolona z jej działania. *.*