Marion, Golden Skin Care, Serum do twarzy, szyi i dekoltu ` Hialuronowe nawilżenie`

Intensywnie nawilżające serum zawiera silnie skoncentrowany kwas hialuronowy oraz komórki macierzyste PhytoCellTec Argan. Uzupełniają one ubytki w tkance skórnej, poprawiając jędrność i elastyczność skóry oraz zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Regularne stosowanie serum zapewnia odpowiednie nawilżenie oraz regenerację komórek skóry. Lekka formuła. Wygodna pipetka, ekonomiczna aplikacja.
Skoncentrowana formuła zawiera:
- Kwas hialuronowy - dostarcza skórze odpowiedniego nawilżenia, nadając jej sprężystość i gładkość oraz opóźniając procesy starzenia się skóry.
- Komórki macierzyste PhytoCellTec Argan - działają ochronnie i witalizująco na komórki macierzyste skóry, dzięki czemu głęboko ją regenerują i odżywiają. Przyczyniają się do redukcji zmarszczek i hamują powstawanie nowych.
- Hydrokompleks - składa się z substancji silnie nawilżających, które zwiększają i stabilizują poziom nawilżenia skóry, poprawiając jej elastyczność oraz przeciwdziałając wysuszaniu skóry.
Przeznaczenie: każdy rodzaj cery, szczególnie sucha, odwodniona, pozbawiona elastyczności, jędrności i blasku.

naprawdę nienajgorszy produkt, choć spektakularnych efektów lepiej się nie spodziewać.

Sera nawilżające uwielbiam i chętnie nabywam. Oczywiście w pewnym stopniu liczą się dla mnie marki, ale przede wszystkim możliwość realnego nawilżenia skóry twarzy i podbicia działania kremu. Zawartość kwasu hialuronowego dodatkowo mnie zachęca, bo nieraz przekonałam się, że jego odpowiednia forma może przynieść skórze wiele korzyści.

To serum nabyłam jakiś już czas temu za przysłowiowe grosze podczas większych zakupów, wraz z serum siostrzanym- bodajże rewitalizującym.
Nie zawiodłam się na nim, ale nie ma mowy, by spektakularnie nawilżało i poprawiało stan cery.

To serum wodne, właściwie chyba wodno-żelowe o niesamowicie rzadkiej- bardzo płynnej konsystencji. Jego aplikacja nie jest może sprawą trudną, ale wymaga wzmożonej uwagi i zaangażowania.
Wchłania się szybko i od razu pozwala na uzyskanie pewnych wymiernych efektów- koi i łagodzi, daje efekt nawilżenia, mimo że jest to prawdopodobnie nawilżenie powierzchowne. Skóra jest miękka i przygotowana na domknięcie pielęgnacji w formie kremu lub olejku.

\W czasie jego stosowania nie zauważyłam pojawiających się suchych skórek, tak więc spełnia swoją rolę i utrzymuje pewien poziom nawilżenia skóry.
Stosowałam rano i wieczorem, w obu przypadkach sprawdziło się przyzwoicie. Nada się do stosowania pod makijaż ze względu na lekką formułę.
Mimo że posiadam cerę tłustą, o odpowiednie nawilżenie muszę walczyć różnymi sposobami. To serum to przyzwoity wspomagacz:)

Opakowaniem produktu jest szklana buteleczka o pojemności 20 ml, więc mniejszej niż tradycyjne objętości serum (zazwyczaj 30 ml). Serum aplikuje się za pomocą szklanej pipetki, co jest dla mnie dobrym i dość sterylnym rozwiązaniem. Choć wiem, ze nie wszyscy lubią się z taką formą aplikacji...
Do sprzedaży zapakowane jest dodatkowo w papierowy kartonik, którego szata graficzna współgra z etykietą buteleczki.

Składowo jest zupełnie ok, ale ostatnim składnikiem jest Trietanoloamina, o której mówi się ostatnio w kontekście jej kontrowersyjności . Mimo że produkt jest tani, to producent nie postawił na tanie wypełniacze. Wysoko w składzie mamy kwas hialuronowy (nie ma informacji o jego postaci), pantenol, glicerynę, fruktozę, mocznik, maltozę, trehalozę, alantoinę oraz ekstrakt z arganowca (to chyba według producenta komórki macierzyste PhytoCellTec Argan).

Zostaną mi po nim pozytywne wrażenia, ale raczej nie skuszę się na to serum ponownie.

Warto :)

Używam tego serum głównie jako bazy pod makijaż ponieważ bardzo szybko się wchłania i fajnie nawilża buzię. Nie mam po nim spektakularnych efektów, ale zdecydowanie warto go kupić ponieważ za niską cenę nabywamy fajne serum :) Dodatkowo ma bardzo wygodne opakowanie. Serum nakłada się z łatwością za pomocą pipetki.

Serum bez szału

Stosuje go pod makijaż od pewnego czasu i miałam już lepsze sera , ale też gorsze w tej cenie. Ogólnie średniak.
Nie stosuje go na co dzień bez makijażu lub na noc.
Pod makijaż się nadaje , szkoda tylko , że nie jest bardziej klejący, tak jak np ''Love holo'' tej samej marki nawilżający. Im serum bardziej ma klejącą konsystencje tym podkład lepiej przykleja się , a co za tym idzie lepiej wygląda makijaż.
Wracając do Golden Skin Care. Nie nawilża, nie spłycił mi zmarszczek , nie ujędrnia. I raczej go już nie kupie.
Ojj, a ta pipetka ;D Nie mam do niej cierpliwości i leje z gwinta ;D
Jest dosyć wodnisty , ale mi to nie przeszkadza.
Zapach mało wyczuwalny, raczej delikatny.
Szybko się wchłania , wykończenie aksamitne.
Za dychę warto go zakupić , sprawdzić , ocenić.

niezłe za niewielkie pieniądze

Kupiłam to serum ze względu na cenę .Marka owszem była mi znana ale oprócz maski nie używałam innych ich kosmetyków do twarzy.Opakowanie bardzo solidne zaopatrzone w pipetę co ułatwia nakładanie.Konsystencja bardzo rzadka ,zapach przyjemny.Szybko się wchłania i nawilża ale bez szału.Kosmetyk przeznaczony raczej dla młodej skóry ,dla takiej jak moja po 50+ to zdecydowanie za lekki i pewnie sucha skóra chociaż nawet młoda to chyba nie będzie z tego nawilżania zadowolona.

NAJLEPSZE CO MNIE W ŻYCIU SPOTKAŁO

Serum jest wręcz idealne, a nawet i więcej.
Skóra jest miękka, nawilżona i delikatna w dotyku.
Szybka i mocno nawilża, szybko się wchłania.
Opakowanie jest bardzo ładnie i mocne.

Fajne serum za nieduże pieniądze

Serum stosuję regularnie od 2 m-cy, więc myślę, że mogę pomału określać jego działanie. Moja skóra jest bardzo problematyczna, ponieważ jest sucha i tłusta jednocześnie. Na dzień muszę stosować lekkie produkty, gdyż skóra lubi się przetłuszczać i bardzo świecić, a na noc muszę ją intensywnie nawilżać, gdyż ma tendencję do nadmiernego przesuszania, ściągnięcia i braku nawilżenia.
Serum Marionu stosuję na noc pod krem albo po peelingu przed nałożeniem maseczki, czasami jeszcze dokładam na krem, by rano obudzić się z przyjemnie nawilżoną skórą, miłą w dotyku i miękką.

Calkiem calkiem

Kupiłam mamie, bo skończyło jej sie poprzednie serum. Ogólnie widze,ze nawilza skórę itp ale bez szału, ale nie ma co oczekiwać cudów za niewielkie pieniądze, ale pod krem jest dobre, delikatne

Dobry produkt

Produkt Marion nawilża i rozświetla twarz, ale jego skład nie powala. Jest dobrym serum pod krem. Ogólnie - może być, za tę cenę (około 10zł) opłaca się kupić.

Świetne, nawet pod makijaż.

Konsystencja: lejąca

Zapach: delikatny

Opakowanie: Produkt znajduje się w szklanej buteleczce z pipetką, która ułatwia wydobywanie kosmetyku.

Serum wchłania się szybko, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, czego się obawiałam.

Produkt jest wydajny, kilka kropel wystarcza na jedno użycie. Nadaje się pod makijaż.

Całkiem nieźle nawilża, ale nie mam przesuszonej skóry. Nie zapycha.

Ujędrnia skórę, przy regularnym używaniu.

Raczej nie wrócę do niego

Na początku stosowania byłam nim mile zaskoczona. Dobrze nawilża. Jest wydajne, bo nie potrzeba dużej ilości żeby nałożyć na twarz. W dodatku przyjemnie pachnie. Opakowanie łatwe w używaniu - poręczna pipetka. Wątpię, żeby wpłynął na wygładzenie zmarszczek co obiecuje producent.
Niestety po jakimś czasie zaczęłam mieć problemy z cerą tzn. z mieszanej zrobiła się bardzo sucha i podrażniona. I serum już nie działało na nią tak dobrze jak wcześniej. Zaczęło mi mocno podrażniać skórę. Nie potrzebnie producent pisze, że jest dla każdego rodzaju skóry! Dlatego nie polecam dla cer wrażliwych!
Na razie serum jest odłożone na dnie szafy z myślą, żeby za kilka miesięcy je wykończyć. Ale na pewno nie kupię ponownie.

Moje pierwsze serum.

Moje pierwsze serum. Wybór i to całkiem przypadkowy padl na firmę Marion. Nigdy wcześniej nie używałam takiego produktu.
Serum w szklanej, bardzo ładnej buteleczce z pipeta - fajne rozwiązanie, dla mnie na plus. Konsystencja nieco za bardzo lejaca ale można sobie z tym poradzić. Produkt pachnie bardzo delikatnie i ma bezbarwny kolor.
Serum fajnie nawilża skórę, pozostawia ją odżywiona i promienną. Szybko się wchłania i kosztuje niewiele.

W pielęgnacji skóry dojrzałej zupełnie się nie sprawdza

Marion, Golden Skin Care, Hialuronowe Nawilżenie, Serum do twarzy, szyi i dekoltu otrzymałam w prezencie.Na co dzień, lubię stosować zarówno zagraniczne jak i rodzime kosmetyki. Cena również nie jest dla mnie jakimś najważniejszym wyznacznikiem jakości, dlatego podeszłam do tego produktu z dużym entuzjazmem.
Serum ma solidne opakowanie - z grubego szkła. Wyposażone jest w pipetkę. Jego konsystencja jest ultralekka - jest rzadkie niczym woda i po prostu ścieka z pipety. Trzeba szybko je nakładać bezpośrednio na twarz bo z palców również ścieka... Preparat ma lekko słodkawy zapach - dość przyjemny. Po aplikacji na skórę wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia po sobie żadnej wyczuwalnej warstwy.
Na początku mojej przygody z serum Golden Skin Care stosowałam je rano i wieczorem, przed kremem.Jednak szybo doszłam do wniosku, że ten kosmetyk jest dla mnie za lekki. Jestem już w przedziale wiekowym +45 i posiadam cerę mieszaną, dojrzałą - wymagającą porządnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Natomiast ten produkt zapewniał mi jedynie delikatne nawilżenie... Zazwyczaj człowiek czytając na etykiecie nazwę "serum" spodziewa się kosmetyku o silnym działaniu, w którego skład wchodzi wiele składników aktywnych i który przynosi jakieś realne korzyści dla cery. W przypadku Golden Skin Care mamy chyba do czynienia z maksymalnie rozcieńczonym kwasem hialuronowym, który może zadowolić kobiety 25+, bez większych problemów z jędrnością, elastycznością czy utrzymaniem odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.
Zdaje się, że to całkiem zgrabne opakowanie było większym kosztem dla producenta niż jego zawartość...
Nie polecam tego produktu dla cer dojrzałych, myślę, że również dla suchych będzie za lekki. Nie ma co się spodziewać lepszej regeneracji czy spłycenia zmarszczek. Jedyne co oferuje Golden Skin Care to bardzo lekkie nawilżenie. Sądzę, że lepiej już kupić sobie czysty kwas hialuronowy i przyniesie to więcej plusów dla cery. Ja swoją buteleczkę ostatecznie zużyłam na szyję i dekolt, bo jednak nie chciałam wyrzucać prezentu, ale jestem pewna, że nie sięgnę po niego więcej.