Neutrogena, Hydro Boost, Hyaluronic Acid Concentrated Serum (Skoncentrowane serum z kwasem hialuronowym)

Nawilżanie skóry jest podstawą pielęgnacji bez względu na wiek i rodzaj cery. Sięgnij po Skoncentrowane Serum z kwasem hialuronowym w najwyższym stężeniu wśród produktów linii Neutrogena® Hydro Boost®, zawierające 100% naturalną trehalozę i prowitaminę B5. Lekka, beztłuszczowa formuła kosmetyku pomaga chronić skórę przed utratą wody, a dwa rodzaje kwasu hialuronowego, o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, natychmiast zaczynają ją intensywnie nawilżać. Serum wypełnia skórę od wewnątrz, działa jak warstwa ochronna, przywracając skórze nawodnienie dla silnej, sprężystej i zdrowo wyglądającej cery.
Bezzapachowe
Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, w tym skóry wrażliwej.
Opracowane we współpracy z dermatologami.

Stymuluje produkcję kwasu hialuronowego w skórze oraz zapewnia intensywne nawilżenie i gładszą skórę już w 2 tygodnie**
*badanie in vitro
**Badanie naukowe obejmujące 35 uczestników.

Dobry nawilżacz

Zacznę od opakowania, dzięki któremu dozuje się odpowiednią ilość produktu w higieniczny sposób. Mamy tutaj pipetę. Bardzo lubię ten sposób aplikacji. Serum ma żelową konsystencję, która dość szybko się wchłania. Raczej nie pozostawia lepkiej warstwy, chyba, że nałożymy go zbyt dużo. Świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Wszystko baardzo dobrze się trzyma. Współgra z naprawdę wieloma podkładami. Nie zapycha, nie roluje się. Piję bardzo dużo wody i jestem przed trzydziestką więc wydawało mi się że nie mam Wielkiego problemu z jędrnością i sprężystością mojej skóry na twarzy. Jednak to co zrobiło to serum na mojej buźce przeszło moje oczekiwania. Mam dzięki niemu naprawdę jędrną i napięta skórę, a do tego nawilżoną i odżywiona. Ten produkt to strzał w dziesiątkę. Nie podrażnia, nie występuje uczucie pieczenia czy ściągnięcia skóry. Wydaje mi się że wygładziło nieco moje zmarszczki mimiczne.

Jego jednym minusem jest fakt, że dość szybko się kończy. Stosowałam go jedynie na noc, a mimo to uważam, że nie jest ono wydajne.

Podsumowując uważam, że to bardzo udany produkt. Jestem posiadaczką skóry suchej wrażliwej i u mnie spisało się rewelacyjnie. Z chęcią jeszcze do Niego wrócę.

Serum z kwasem hialuronowym

Serum bardzo fajnie wygładza skórę , nie do końca nawilża tak jak bym chciała. Posiada bardzo łatwy aplikator , co powoduje, że przyjemnie się go stosuje.
Na pewno gdybym używała dłuższy czas to efekty były by lepsze.

- nie do końca nawilża

+ wygodny aplikator
+ładnie pachnie
+wygładza
+szybko się wchłania

Cudeńko, które świetnie nawilża i wygładza

Skoncentrowane serum z kwasem hialuronowym Hydro Boost® które testowałam zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Mam cerę dojrzałą i wymagającą. Po zimie miałam uczucie mocnego odwodnienia i przesuszenia skóry twarzy. Do tej pory nie trafiłam na żaden krem czy inny kosmetyk, który przyniósł by mi ulgę. Dopiero serum z kwasem hialuronowym Hydro Boost® sprawiło, że moja skóra zaczęła stopniowo wracać do formy. Po 3 tygodniach stosowania, moja skóra jest zdecydowanie bardziej nawodniona, nawilżona, odżywiona i wygładzona. Już po kilku dniach używania widać efekty. Serum z kwasem hialuronowym Hydro Boost® jest zamknięte w małej szklanej buteleczce z pipetką, dzięki której łatwo dozować kosmetyk w sposób higieniczny i w odpowiedniej ilości, jest bardzo wydajne, szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze klejącej powłoki, idealne pod makijaż. Polecam

Niestety się zawiodłam

Bardzo się ucieszyłam, gdy udało mi się dostać do testów tego serum w klubie recenzentki. Wcześniej miałam świra na punkcie składów i naturalnych marek, teraz powoli przepraszam się z drogeryjnymi kosmetykami.

Juz po pierwszej aplikacji wiedziałam, że z serum się nie polubimy. Po nałożeniu nie poczułam żadnego nawilżenia, jedyne co poczułam to lepką i nieprzyjemną warstwę na mojej twarzy, która trochę utrudniała aplikację kolejnych etapów mojej pielęgnacji.

Po każdorazowym użyciu serum budziłam się na następny dzień z kilkoma niespodziankami na twarzy. Niestety nie jest to serum z kategorii bezpiecznych dla cer tłustych, bo może zapychać, tak jak zrobiło to mnie.

Nie chciałam, żeby serum się zmarnowało, więc zaczęłam nakładać je pod oczy - niestety nie zaobserwowałam jakiegokolwiek nawilżenia w tej okolicy.
Nie określiłabym też serum jako wydajnego.
Jedynym plusem dla mnie jest wygodne opakowanie i miły dla oka wygląd serum, niestety nic więcej dobrego nie mogę o nim powiedzieć.

Polecam serdecznie

Serum zamknięte w pomysłowym, szklanym opakowaniu z pipetą. Ma bardzo fajną, żelową konsystencję, która doskonale rozprowadza się na skórze. Daje uczucie nawilżenia i napięcia. Nie powoduje podrażnień, nie zapycha. Ma delikatny zapach. Bardzo odpowiada mi jego działanie.

Używa produktu od: próbka

Lekkie uczucie nawilżenia i efekt gładkiej i miękkiej skóry

Serum w szklanej buteleczce z pipetką ma żelową, bezbarwną i bezzapachową konsystencję. W miarę szybko się wchłania, pozostawiając lekko klejącą się skórę. Nie zauważyłam nadzwyczajnego dzialania, ale z pomocą kremu, daje lekkie uczucie nawilżenia i efekt gładkiej i miękkiej
skóry.Muszę jeszcze zaznaczyć, że wydajność produktu jest również raczej średnia, zużyłam go w ciągu dwóch tygodni, dozując oszczędnie bo szybko go ubywało, a aplikator nie poradził sobie z wydobyciem końcówki serum. Raczej nie kupię go ponownie.

delikatny nawilżający opatrunek

Opakowanie szklane z rurką zasysająca pozwala na oszczędne dozowanie. Konsystencja jest półpłynna, przez co za pierwszym razem nałożyłam zbyt dużo produktu. Okazało się, że nie ma takiej potrzeby - niebieskie drobinki szybko się wchłaniają, podobnie jak żel, nie pozostawiając filmu. Serum jest idealne pod makijaż - nie roluje się pod podkładem ani kremem BB. Stosując go czułam, że moja skóra jest zadbana luksusowym kosmetykiem a nie tanim kremem, który zostawia świecący film i zapycha pory.
Zaznaczam, że jestem posiadaczką cery dość wrażliwej na "omyłkowe" kosmetyki; od razu reaguje dyskomfortem. W przypadku tego serum tak się nie stało. Pierwsza aplikacja była bez efektów. Natomiast w miarę regularnego stosowania skóra jakby wykonała "uśmiech" w kierunku tego kosmetyku. Mam wrażenie, że zmarszczki mimiczne są wygładzone, skóra bardziej sprężysta i jędrna a i koloryt również się poprawił. Nie posiadam już żadnych momentów "newralgicznych" typu zaczerwienione skórki w okolicy nosa czy oczu.
Stosuję ten produkt od kilku tygodni, na noc, na dzień i zamiennie z innymi delikatnymi kremami. Słyszę komplementy na temat swojego wyglądu. Jednym słowem - polecam gdyż mam już doświadczenie z żelami kwasu hialuronowego a ten zdecydowanie jest wart uwagi oraz swojej ceny.

Dobre, ale mało wydajne

Serum zużyłam bardzo szybko, bo w niecałe dwa tygodnie, ale miałam wrażenie, że buteleczka od samego początku nie jest pełna. Serum dość dobrze nawilżało cerę, jednak niezbędne było nałożenie na nie kremu. Nie podrażniało, nie szczypało. Szybko się wchłaniało, ale coś tam zostawało. Nie wysypało mnie po nim. I faktycznie jak rano wstawałam cera wyglądała lepiej, niż bez serum. Jednak nie skradło mojego serca. Może za bardzo słabą wydajność. Może, że przez to nie byłam w stanie stwierdzić, że good skin days to faktycznie jego zasługa. A i nienawidzę używać tej "nowatorskiej" pipety. Jest ona po prostu niewygodna, a niestety coraz częściej się pojawia w produktach.

Bardzo dobre serum

Bardzo przyjemne w stosowaniu serum.
Poręczna pipetka pomaga w nakładaniu produktu.
Serum jest konsystencji lekko żelowej, szybko się wchłania, nie pozostawia filtru na skórze.
Bardzo dobrze nawilża skórę, czuć napięcie i uelastycznienie.
Po stosowaniu serum zauważyłam poprawę kondycji skóry.

Mój nowy ulubieniec :)

Produkt otrzymałam w ramach testu na wizaż . Na samym początku wspomnę, że moja skóra ostatnio jest sucha i pojawiły mi się odstające skórki .

Skoncentrowane serum z kwasem hialuronowym idealnie nadaje się do skóry suchej . Bardzo mocno ją nawilża , sprawia, że jest ona naprężona , wygląda zdrowiej .

Kolejnym plusem jest to , że idealnie nadaje się jako baza pod makijaż. Nie obciąża skóry , ani nie pozostawia na niej wrażenia jakby miało się na niej olej.

Zapach ma bardzo delikatny wręcz niewyczuwalny .

Produkt zapakowany jest w małym kartoniku, a samo serum mieści się w szklanej buteleczce , w serum widoczne są malutkie kropeczki w kolorach białym i niebieskim .
Szata graficzna jest bardzo prosta , są białe napisy w przezroczystej buteleczce . Dużym plusem jest aplikator , jak do tej pory nie spotkałam lepszego , można spokojnie dozować potrzebną ilość kosmetyku.

Z całą pewnością po skończeniu produktu zakupie kolejną buteleczkę .

Po używaniu go przez parę tygodni moja skóra znacznie się poprawiła , jest bardziej elastyczna , zniknęły okropne odstające skórki , jest naprężona i wygląda zdrowiej .

Polecam ją osobom ,które mają podobne problemy ze skórą .

lekkie nawilżające serum

Serum już wizualnie zachęca do stosowania. Jest lekkie, wchłania się bardzo szybko i nie tworzy tłustej powłoki co ma dla mnie duże znaczenie przy cerze mieszanej. Bardzo dobrze nawilża, skóra jest po nim delikatna i gładka, wygładza drobne zmarszczki i generalnie wygląda się świeżo. Dla mnie super produkt! Bardzo chętnie do niego wrócę.

Serum z kwasem

Produkt jest bezzapachowy, doskonale nawilża,pozostawia skórę gładka i sprężystą. Zmarszczki stały się mniej widoczne, spłycone i wygładzone.serum nie podrażniło ani nie uczuliło mnie.Polecam