Tony Moly, Intense Care, Dual Effect Sleeping Pack (Wybielająco-wygładzająca maseczka na noc)

Intense Care Dual Efect Sleeping Pack zawiera skoncentrowaną formułę wybielającą i wygładzającą zmarszczki. Precyzyjne działanie wykorzystuje naturalny cykl odnowy skóry i we właściwym momencie stymuluje ją do odnowy komórkowej. Dwa główne składniki: adenozyna i arbutyna wygładzają skórę, spłycają zmarszczki i rozjaśniają cerę, a to wszystko w ciągu jednej nocy! Zdziwisz się, gdy twoja zmęczona, szara, wiotka skóra będzie rano wyjątkowo świeża i promienna. Wyciąg z granatu bogaty w fitoestrogen i kwasy AHA wspomaga proces regeneracji skóry. Wyciąg z dzięgla zawierający olejek bogaty w witaminy A i E sprawia, że skóra jest świetlista i pełna blasku.

Wspaniałe!

Zawsze borykałam się z zaczerwionymi policzkami i suchą cerą. Przy zamówieniu na eBay dostałam właśnie próbkę tego produktu. Bardzo się zaskoczyłam bo, już po jednym użyciu było widać efekty. Więc postanowiłam kupić pełny produkt. Jestem bardzo zadowolona, mimo iż cena jest dość wysoka, to warto. Skóra wygląda bardziej zdrowo, a koloryt się wyrównuje + skóra jest bardzo gładka

Upiększający lep na muchy

Dual effect sleeping mask otrzymałam w ogromnej ilości gratisowych próbek do większego zamówienia z eBay.

Produkt jest przyjemny w aplikacji - ma ładny, aloesowy zapach, konsystencję żelu, łatwo się rozprowadza.

Po nałożeniu skóra świeci się jak latarnia, więc faktycznie nadaje się tylko do stosowania na noc.

Z przyjemnych rzeczy zauważyłam, że cera się uspokoiła, zmarszczki na czole nieco się zminimalizowały.
Skóra nie jest jednak bardziej nawilżona, nie wygląda lepiej. Jak dla mnie efekty są zbyt małe,by zamówić pełnowymiarowy produkt. Może lepsze rezultaty otrzymuje się przy regularnym stosowaniu, jednak jakoś nie uśmiecha mi się wydać około 60 zł ,, bo może zadziała po x miesiącach\\\'\\\'.

Największym minusem jest to, że maska się potwornie klei i nie wyobrażam sobie w niej spać.
Denerwuje mnie to do tego stopnia, że wytrzymuję w niej max 7h i muszę ją zmyć. Tak, po takim czasie nadal miałam klejącą się twarz. Może też dlatego efekty są słabsze, ale ja po prostu nie mam do niej cierpliwości.

Niestety, ale nie spodobało mi się smarowanie lepiącym kisielem pielęgnacyjnym - to nie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście próbek

Wszystko w jednym

Jest to najlepszy kosmetyk, jaki do tej pory udało mi się kupić. Jest to moja pierwsza przygoda z azjatyckimi kosmetykami, na pewno nie ostatnia. Szukałam czegoś "wszystko w jednym"z z początku bardzo naiwnie, sama nie wierząc, że coś takiego istnieje. A jak znalazłam to kupiłam w ciemno. Otrzymałam specyfik, zamknięty w bardzo eleganckiej tubce, z ekstra precyzyjną pompką. Sama maseczka, ma konsystencję gęstej, transparentnej maści o zapachu dla mnie idealnym, gdyby robili takie perfumy kupiłabym. Pierwsze użycie było fatalne. Nałożyłam o dużo za dużo, twarz mi się kleiła, rano miałam zatkane wszystko. Po tygodniu nałożyłam zdecydowanie mniej i oto efekty:

Zalety:

-Dogłębne, wyraźnie oraz zauważalne i odczuwalne nawilżenie i odżywienie
-Tak gładkiej skóry jeszcze nie miałam
-Twarz rano jest rozjaśniona, rozświetlona, wypoczęta, wygląda zdrowo
-Po 2 miesiącach stosowania wyrównany koloryt, zniknęły cienie pod oczami i przebarwienia
-Wsiąknęło mi prawie wszystkie kurze łapki wokół oczu
-Nadaje się pod oczy i na powieki, grubsza warstwa wokół oka i rano wsio wyprasowane
-Nie podrażnia, nie uczula, oczy nie pieką, nie łzawią
-Nie zapycha, pod warunkiem, że nałoży się skromną, odpowiednią ilość
-Konkretna konsystencja, nie leje się przez palce, gładko i przyjemnie się rozprowadza
-Przepięknie pachnie
-Bardzo precyzyjna pompka, można z niej wycisnąć nawet najmniejszą ilość

Wady:
-Po nałożeniu efekt kleju, trochę tak gumowo i twarz rano się świeci jak nie powiem co, ale mycie i puder załatwią sprawę. Jak komuś nie przeszkadza klejąca się poduszka do twarzy to będzie zachwycony

Maseczka może się nie nadawać do cery tłustej i z problemami. Jest konkretna i ciężkawa, może nieźle pozapychać. Ogólnie jest to mój absolutny strzał w dziesiątkę. Używam już drugą tubkę i z dnia na dzień twarz wygląda coraz młodziej i lepiej. Jest to kosmetyk który naprawdę działa.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie drugiej tuby

Bardzo lubię, zagościł u mnie na dłużej.

Dostalam kiedys proble tego produktu przy zakupie innego i mnie oczarowal. Na pewno odzywia skore i regeneruje, wygladza. Rano budze sie i przy myciu twarzy widze juz ze skora jest wygladzona, piekna.

Używam tego produktu od: Kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Jedno i probki.