Alterra, Granatapfel & Sheabutter, Reichhaltige Handcreme (Wieloskładnikowy krem do rąk `Granat i masło shea`)

Każdy rodzaj skóry wymaga indywidualnej pielęgnacji. Wieloskładnikowy krem do ciała Alterra dzięki bogatej w składniki formule zawierającej olej z pestek granatu BIO, masło shea BIO i olej z oliwek BIO pielęgnuje zmęczoną i suchą skórę rąk nadając im aksamitną miękkość. Krem do rąk szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.
Produkt odpowiedni dla wegan.

Niesamowity zapach

Krem z cudownym składem, niedrogi, dobrze się wchłania, wygodne opakowanie w którym nie pozostanie zbyt dużo produktu, dodatkowo niesamowicie pachnie - gdziekolwiek się posmaruję tam ktoś rozgląda się za zapachem.
Podpasował nawet mężczyźnie mojej siostry, który potrzebował czegoś na przesuszone dłonie, a który nie jest fanem żadnej pielęgnacji ;)

Idealny na chłodne dni

Krem ten zawsze pojawia się w moim domu razem z nadejściem jesieni, i zostaje ze mną aż do wiosny ;) świetnie sprawdza się w ciągu dnia, do mocno wysuszonych dłoni, jest dosyć gęsty, treściwy, ale też dość dobrze się wchłania po dłuższej chwili, nie pozostawiając po sobie bardzo tłustej warstwy, a jedynie delikatny, przyjemny film zapewniajacy komfort. Dodatkowo, ma całkiem ciekawy, przyjemny kwaskowaty zapach, który osobiście bardzo mi się podoba :) warto wypróbować, że względu na dobry skład, dobrą dostępność ( w każdym Rossmanie ) i niską cenę ;)

Mokry, granatowy pies

Krem zapachem nie zachęca, przypomina mi nieco zmokniętego psa. Nie przeszkadza mi to jednak, gdyż działanie wynagradza mi ten i tak nieistotny minus.

Sam krem jest dość gęsty, przez co nadaje się na chłodniejsze, zimowe dni. Wygładza skórę dłoni, szybko regeneruje powstałe suche skórki. Ze względu na konsystencję, wchłonięcie zajmuje trochę czasu, dlatego zwykle nakładałam go na wierzch dłoni, żeby niczego nie upaćkać.

Raczej ponownie nie kupię. Wykonał co miał zrobić, ale niczym po drodze mnie nie zachwycił. Do tego z czasem zapach mokrego psa, z lekką nutą granatu w tle, stał się jednak na dłuższą metę męczący.

Cudo!!!

Od jakiegoś czasu mam problem ze skórą dłoni w okresie jesienno-zimowym. Zaczyna się jak tylko przychodzą chłodniejsze dni i mimo noszenia rękawiczek, dłonie są suche, popękane, tworzą się ranki, czasami nawet pęknięcia krwawią. Do tej pory mało który krem potrafił mi pomóc. Aż trafiłam na ten od Alterry.
Już po pierwszym użyciu, jakieś dwa miesiące temu, dlonie były od razu, naprawdę od razu w lepszym stanie. Po kilku zastosowaniach skóra się zregenerowała, była delikatna i nawilżona. I właściwie od tej pory nie mam już problemu z suchością dłoni. Stosuję krem raz na kilka dni, tak profilaktycznie, bo realnej potrzeby nie ma. Jestem serio w szoku, że tak niepozorny, nierozreklamowany produkt zrobił taką robotę.
Wielkim plusem jest skład, sama natura. Zapach też w porządku, raczej orzeźwiający granat, niż masło shea.
Naprawdę niesamowity krem, nie zamienię na żaden inny!

Fajnie pielęgnuje, pachnie średnio.

Nawet lubię ten krem, chociaż nad jego zapachem bym popracowała. Niemniej pielęgnuje fajnie, bo jest treściwy i bogaty w składzie. Suchej skórze daje faktyczne ukojenie, nawilża, odżywia i pokrywa zabezpieczającą warstewką. To taki kompres trochę, bo ma się wrażenie, że nie działa tylko powierzchownie. Duży plus za naturalne składniki. Dają taki komfort psychiczny, że smarując dłonie nie wcieramy w organizm kolejnej dawki chemii. Co do zapachu to na pewno nie jest sztuczny. Ma w sobie pewną delikatność, która sprawia, że choć nie jest jakiś specjalnie ładny, to jednak nie przeszkadza. Opakowanie jest wygodne, klapka dobrze zabezpiecza produkt. Pewnie będę do niego wracać...

Przyjemnie pachnie i nawilża

Krem ten cenię za dobry skład i działanie. Ręce są po nim nawilżone, nie trzeba co chwilę smarować ponownie. Świetnie sprawdza się zimą.
Opakowanie na klik, przez co nie trzeba trzymać zakrętki.
Zapach jest cudowny!

Fajny krem z dobrym składem

Krem dobrze nawilża, szybko się wchłania, bardzo ładnie pachnie. Dużym atutem dla mnie jest również dobry skład - zwracam na to uwagę. Jedyne, czego mi brakuje, to fajnie by było, gdyby efekt nawilżenia utrzymywał się dłużej.

Bardzo go lubię, pomocny zimą.

Stosunkowo małe opakowanie i cenowo nie wiem czy dobrze wychodzi, ale... jak dla moich dłoni działa bardzo dobrze. Nawilża, regeneruje zaniedbania, robi to co ma robić krem, spełnia swoje zadanie, do tego ładny, miły zapach czego chcieć więcej? No może niższej ceny, bo szybko się co zużywa, bądź większego opakowania za tą cenę.
Niestety poluje na niego już dość długo i nie widzę w Rossmanach czyżby wycofali? :( Dla mnie najlepszy krem, cóż będę szukać zastępstwa.

Średni krem do rąk

Nie wiem czy coś z moją skórą rąk jest nie tak, czy z tym kremem, bo mam co do niego mieszane uczucia. Z jednej strony pozostawia nawilżenie, ale zdecydowanie na krótko.

Ulubiony

Ten krem jest genialny - pięknie pachnie, jest to dla mnie bardzo ważne w kremach do rąk, uwielbiam piękne zapachy, a tu połączenie granatu i masła shea wyszło genialnie nie tylko zapachowo, ale także ze względy na działanie na skórę. Krem na bogatą konsystencję, ale bardzo szybko się wchłania, odżywiając i regenerując skórę. Myślę że to olejek z granatu, maslo shea i oliwa z oliwek dają tu tak skuteczne działanie. Podoba mi się szata graficzna, aplikacja jest wygodna, zamykanie mocno się trzyma i nie wydarzył mi się wypadek niespodziewanego otwarcia w torebce. Tubka starcza mi na okolo miesiąca podczas intensywnego działania, a na dwa gdy to użycie ograniczam do dwóch, trzech razy na dzień. Polecam, mi ten krem pomógł na suchą , spierzchniętą skórę, zregenerował ją, oraz wpłynął na wzmocnienie paznokci. Ma też świetny skład. Stosunek jakości do ceny jest powalający. Będę do niego wracać bardzo często. To pewne.

szybka ulga dla suchych dłoni

Uwielbiam całą serię z granatem z alterry. Po moim ulubionym szamponie i odżywce postanowiłam sprawdzać dalej.
Krem jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę mała ilość aby nawilżyć dłonie aż po nadgarstki. Uwielbiam ten zapach - utrzymuje się bardzo długo.
Dobry skład i przystępna cena, super!

Jeden z lepszych kosmetyków tej firmy zatem warto po niego sięgnąć by przekonać się na własnych dłoniach, że może ukoić zmęczone i szare ręce. W moim przypadku sprawdził się świetnie, ale w przypadku męża, który walczy z nadmiernie suchymi dłońmi już niekoniecznie.