Wibo, BB, Care & Manicure (Oddychający lakier do paznokci)

Wibo, BB, Care & Manicure (Oddychający lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Oddychający lakier do paznokci o działaniu odżywczym i pielęgnującym. Zawiera filtr UV, olej z owocu granatu, algę brązową oraz keratynę. Zawiera Hexanal, opatentowany składnik, który gwarantuje poprawę kondycji paznokci już po 4 tygodniach stosowania.
Dostępny w czterech odcieniach.

Nie jest zły

Używałam go po prostu jako lakieru do paznokci z neutralnym kolorem. Od początku do tej części z "oddychającym" podchodziłam z dystansem. Co prawda przy dłuższym używaniu nie niszczy paznokci, jak to mogą robić niektóre lakiery, jednak nie naprawia ich w żaden sposób także. Jest neutralny, ale to na plus. Trzyma się dobrych kilka dni i jest wydajny. Jest odpowiednio gęsty, nie ma problemów z równomiernym nakładaniem. Generalnie jestem zadowolona.

Zwyczajny lakier

Lakier do paznokci od WIBO, jak obiecuje producent ma również właściwości pielęgnacyjne dla paznokci.
U mnie nie zobaczyłam żadnych rezultatów w regeneracji i odżywianiu paznokcia. Nie wiem czemu miał służyć taki opis, ponieważ jak dla mnie jest to ZWYCZAJNY LAKIER do pomalowania paznokci. Kolor ma ładny, delikatny. Jeśli ktoś potrzebuje podkreślenia paznokci, nadania im koloru to lakier jak najbardziej jest do tego odpowiedni. Ma wygodny pędzelek, którym dobrze nakłada się lakier. Jest trwały, nie odpryskuje szybko ani nie schodzi. Natomiast oprócz dodania kolorystycznego smaku dla paznokci nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnacyjnych, które są zapewniane w opisie.

Bubel.

Ten lakier to totalna pomyłka. Zostawia okropne smugi i szybko się ściera. Przy 3 warstwach wygląda w miarę ok, ale wtedy ściera się w wyjątkowo ekspresowym tempie. Dodatkowo wolno schnie, więc przy malowaniu kilku warstw, trzeba mieć do dyskopyzji bardzo dużo czasu.
Gama barwna bardzo ładna, choć w słoiczkach kolory wyglądają na ciemniejsze. Lakier ma b. wąski pędzelek, kiepsko się nim maluje, o jednej warstwie nie ma mowy, chyba, że ktoś lubi miec prześwity na paznokciach.
Rzekoma pielęgnacja to oczywiście zwykła mrzonka producenta.
Od lakieru wymagam, aby wysychał w szybkim tempie, nie robił prześwitów i przetrwał na paznokciach przynajmniej 2 dni w nienaruszonym stanie. To raczej nie są wielkie wymagania jak na dzisiejsze "standarty lakierowe", ten lakier niestety nie spełnia żadnego z tych wymagań.
Nigdy więcej nie zdecyduję się na zakup lakieru Wibo.

Zwykły lakier, tylko płuc mu brakuje

Lakier od Wibo spełnia oczekiwania co do tradycyjnego, dobrego lakieru. I szczerze mówiąc nie zauważyłam nic więcej prócz odpowiednich właściwości koloryzacji paznokci. Nie wiem, gdzie się podziały te obiecywane przez producenta rezultaty...

Lakier ma ładny kolor, dobrze kryje. Jest też trwały, nie tworzą się zbyt szybko odpryski. Dzięki dobremu pędzelkowi łatwo go aplikować, bez zbędnych plam wokół paznokcia.

Na zaletach zwykłego lakieru niestety się kończy. Nie zauważyłam, by moje paznokcie lepiej wyglądały lub przestały się rozdwajać. Oddychanie lakieru jest co najmniej wątpliwe, co potęguje zwykły brak efektów. Nie potraktowałabym lakieru jako odżywki lub środka mającego poprawić kondycję płytki. Lakier jak lakier.

I to tyle ;)

Lubię

Nie wiem czy jest oddychający, ale daje dobre krycie i jest trwały. W dodatku ma ładne odcienie nude, każdy powinien znaleźć odpowiedni dla siebie. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Hit ze względu na kolor

Nie jestem sama

Od razu po malowaniu zszedł mi, kolor był za jasny i wyglądał bardzo źle. Nałożyłam 5 warstw, że by było chodź trochę że coś mam na paznokciach. Osobiście uważam że produkt powinien być wycofany z rynku.

Chociaż BB to wciąż lakier

Lakier kupiłam jakiś czas temu w trakcie promocji w rossmannie. Wybrałam jasny odcień różu. I tylko i wyłącznie dlatego, bo nie wierzę w dobroczynne właściwości lakieru do paznokci. Używam odżywki, więc nie o tym będzie ta recenzja.
Lakier ma dość gęstą konsystencję, przez co robi smugi, ale po drugiej warstwie na paznokciu po wyschnięciu powstaje gładka tafla. Kolor kryje po 2 warstwach bez problemu. Ładnie błyszczy.
Nie jest zbyt wydajny przez swoją gęstość. Jego trwałość bez odpryskiwania na moich paznokciach to jakieś 3/4 dni, więc dość słabo. Ale na jakąś konkretną okazję? Czemu nie!

Lakier- żart?

Zacznę od plusów: Przepiękny wybór kolorów nude. To byłoby chyba na tyle plusów. Niestety bardzo ciężko z nim pracować. Dwie, a nawet trzy warstwy nie pokryją paznokcia. Pozostają straszne prześwity. Trzeba się z nim męczyć. Nie tego się spodziewałam. Na pewno nie kupiłabym go ponownie.

Bardzo ładne pudrowe kolory

Z tych lakierów mam chyba wszystkie kolory - są śliczne, delikatne, pudrowe i wpadające w odcienie nude :)

Kosztują bardzo mało, a przy odpowiedniej oprawie możemy wyczarować z nich piękny manicure - jako baza nakładam Nail tek, potem 2 warstwy BB i na wierzch Seche Vite - efekt jak z salonu za grosze :)

Polecam odcienie różowe - pięknie prezentują sie na zadbanej dłoni.

Dla mnie bardzo ok lakier za niska cenę, polecam :)

Bardzo dobry

Mnie również zdziwiły te negatywne komentarze. Szukałam lakieru, który sprawi, że moje paznokcie będą wyglądały elegancko i zarazem naturalnie i tak się właśnie stało. Pierwsza warstwa wyrównuje płytkę a druga dodaję blasku efekt- delikatnie pomalowane paznokcie. Dla mnie OK gdyż takiego naturalnego efektu szukałam. Wydajność jest na plus ale trwałość pozostawia wiele do życzenia u mnie max 3 dni. Co do pędzelka dla mnie jest dobry, aplikacja bez żadnych problemów.

ach, ten pędzelek

Dobrze, że miałam kilka pędzelków do lakierów w domu. Bo tym, nie da się malować. Jest jakiś taki, no nie wiem, jakby szeroki, trudno to określić. Przez ten pędzelek robią się straszne smugi no i bez utrwalacza nie da rady. Czy poprawia kondycje płytki? NIE! Zawsze malowałam na naturalnych. Żadnych tipsów, żadnej hybrydy (czy jak to tam się zwie). I przez to, moje paznokcie są w masakrycznym stanie (zmywałam i następnie malowałam paznokcie co 2 dni). Myślałam, że ten lakier, to taka zabarwiona odżywka, no ale myliłam się. Niszczy tak, jak każdy inny lakier. Kolor? Nie narzekam, taki jasny beżowy, ładny. No ale cóż.
ZALETY:
+kolor
+dość tani
WADY:
-nie jest oddychający
-nie poprawia kondycji płytki
-ma OKROPNY pędzelek
-mało wydajny
-po prostu zwykły lakier

BB? NIe

Kupiłam ze względu na śliczny pastelowo różowy kolor, a nie jako odżywkę, więc tak będę oceniać. Jako zwykły lakier spisuje się całkiem ok. Cena i dostępność przemawiają na jego korzyść. Do gustu przypadło mi też opakowanie i pędzelek, którym (akurat mi) operuje się wygodnie. Jego trwałość przedłużam nakładając na odżywkę i wytrzymuje nawet 4 dni :)