Wibo, Calcium Milk Therapy (Odżywka do słabych paznokci)

Wibo, Calcium Milk Therapy (Odżywka do słabych paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Odżywka do słabych, wolno rosnących paznokci o przesuszonej płytce. Wzmacnia poprzez odpowiednie nawilżanie, co powoduje szybszy wzrost paznokcia i poprawia jego kondycję. Zawiera filtry UV, wapno, proteiny mleka, wyciąg z dębu i siemienia lnianego.

wzmacniające
w buteleczce
żel / płyn

Naprawdę wzmacnia paznokcie

Naprawdę podoba mi się ten zabieg na paznokcie. Moje paznokcie zawsze były słabe z natury, jednak kiedy zacząłam stosować ten zabieg, zauważyłam znaczną poprawę. Nie tylko moje paznokcie stały się silniejsze, ale także szybsze. Uwielbiam delikatny naturalny kolor, który pozostawia ten lakier do paznokci i najbardziej uwielbiam, aby rzeczywiście trwał.

Odżywka - niekoniecznie, delikatny lakier już tak!

Kupując tą odżywkę kierowałam się raczej nadzieją, że na paznokciu ten mleczny kolor, który będzie w opakowaniu będzie wyglądał podobnie. I, prawdę mówiąc nie przeliczyłam się. Już po pierwszej warstwie płytka paznokcia jest ciut bardziej biała, delikatnie błyszczy, wygląda po prostu zdrowiej, jednak, aby uzyskać mleczny kolor/ efekt, trzeba nałożyć co najmniej 2 warstwy.
Zapach jest normalny, pachnie jak każdy lakier do paznokci, może nie jest zbyt intensywny.

pół na pół

fakt faktem, że paznokcie po niej wyglądają znaczni ładniej niż po zwykłych przezroczystych odżywkach - ta nadaje im fajny mleczny kolor przez co wyglądają na bardziej zadbane. Odżywka stosunkowo długo utrzymuję się na paznokciach i na ten czas fajnie je utwardza, ale super efektów poprawy kondycji czy szybkiego wzrostu niestety nie zauważam.

Przyzwoity kosmetyk

Odżywka poprawia kondycję paznokci oraz w miarę długo się na nich utrzymuje, nadaje im również ładny mleczny kolor, dzięki temu wyglądają na zadbane, a przy tym, nie jest jakoś bardzo droga. Myślę, że opłaca się ją wypróbować.

Średniaczek.

Taka średnia bardzo. Atutem jest przeźroczysty, mleczny kolor, który przykrywa drobne niedoskonałości. Ale czy poprawia znacznie kondycję paznokci? Nie bardzo. Może są lekko utwardzone i odżywka lekko przyspiesza ich wzrost, ale minimalnie. Co do trwałości różnie z nią bywa - raz się trzyma nawet fajnie, a raz odpryskuje dość szybko (nie wiem od czego to zależy).
Ogólnie nie jest zła, ale też bez zachwytu. Kiedyś może jeszcze po nią sięgnę, ale będę szukać póki co preparatów, które znaczniej pomogą moim paznokciom.

Jest ok...

Zacznę może od plusów, więc tak... Atutem odżywki jest ładny przeźroczysto - mleczny kolor. Zakrywa małe niedoskonałości na płytce, dzięki czemu wygląda ona na zdrowszą i bardziej zadbaną. Czy odżywia ją jakoś bardzo? Nie wiem... Ale faktycznie zauważyłam, że paznokcie stały się trochę twardsze i trochę szybciej rosną. Nie jest to może jakiś efekt wow, ale odżywka jest dość przyjemna.

Natomiast duże ale mam do trwałości... Zdarza się, że odżywka odpryskuje często już w tym samym dniu, a jak nie - to na drugi dzień. Dlatego muszę często ją poprawiać.

Ogółem jest ok i jak najbardziej można wypróbować, natomiast będę szukać innych alternatyw.

Wibo calcium milk therapy

Produkt rzeczywiście nie poprawia kondycji paznokci. Niekiedy mam nawet wrażenie, że to przez tą "odżywkę" wciąż mam popękane paznokcie na górze. Jednak faktycznie przyśpiesza trochę ich wzrost. Generalnie dobrze sprawdza się jako mleczny lakier, wystarczy nawet jedna warstwa + jakiś top coat aby paznokcie wyglądały na zadbane, kobiece i eleganckie. Trwałość nie powala - czasem już na drugi dzień są odpryski. Myślę że dopóki nie znajdę lepszego lakieru w takim kolorze to ten kupię ponownie.

Paznokcie wyglądają ładnie

Plusy
Po jednej warstwie paznokcie wyglądają na zrdowsze i bardziej zadbane, mają ładny kolor. Odżywka jest wydajna i tania.

Minusy
Zapach jest dosyć brzydki, trochę zgęstniała po dłuższym czasie. Nie zauważyłam, aby rosły szybciej, aby płytka stała się twardsz czy mocniejsza.

Mimo, że nie zauważyłam poprawienia się kondycji płytki moich paznokci to lubię ją, gdyż paznokcie wyglądają bardzo ładnie, błyszczą i mają ładny kolor. Nie wiem czy kupię ponownie, chyba przetestuje inne odżywki i będę dalej szukać mojego tego jedynego ideału.

3 gwiazdki, dlatego że nie robi tego co obiecał producent, ale podoba mi się efekt jaki daje.

nie polecam slaba jakosc ,nie dziala tak jak jest napisane na butelce, nie nadaje sie jako odzywka

Nie polecam tego produktu. Wogole jest to slaba firma pewnie dlatego ze ceny sa niskie ale niektóre produkty to już wogole porazka. Sa inne tanie firmy o wiele lepszej jakości. Ta pseudo odzywka wogole nie wzmacnia paznokci a już na pewno nie wpływa lepiej na ich kondycje nie prawda. Fajny mleczny kolor zakrywa niedoskonalosci na paznokciach ale do nieczego innego nies luzy. Tym bardziej ze na koniec już pierwszego dnia odchodzi platami. Pomimo dobrego przygotowania paznokci pod ta odyzwke.

No nie wiem.

Odżywka nic nie pomogła mi w regenerowaniu płytki paznokcia. Paznokcie po użyciu nie są mocniejsze, rosły tak jak rosną. Jedyny plus to taki że super sprawdza się jako baza pod ciemne lakiery, oraz to że wybiela paznokcie. Lubię też ja nosić jako zwykły lakier, ponieważ nadaje fajny mleczny kolor płytce.

Nie urywa...

Kupiłam jako ratunek na pazurki po hybryda chyba. Plusem jest tylko kolor- jaki pozostawia na paznokcie. ..taki mleczny tips.
Oprócz koloru jednak nie dostajemy nic więcej. . .
Żadnego ożywienia i regeneracji. No nic. Twardsze nawet nie były w czasie użytkowania odżywki

Ciężka sprawa.

Szczerze mówiąc, nie zauważyłam żadnej zmiany w strukturze moich paznokci, podczas stosowania tej odżywki. Owszem, nadaje ładny kolor paznokciom, zawiera ochronę przeciwsłoneczną, jednakże po zużyciu niecałej połowy zaczyna się już problem z wybieraniem produktu i trzeba się namęczyć, bo pędzelek nie sięga. Ponadto, nakrętka się brzydko przekręca i jest równa względem opakowania.