Thalgo, Hydra-Marine 24H Gel-Cream (Lekki krem - żel nawilżający do cery normalnej i mieszanej)

24-godzinny krem-żel do cery suchej i mieszanej o lekkiej konsystencji.Doskonale nawilża skórę,wygładza i dodaje jej blasku.Zawiera składniki remineralizujące i odtoksyczniające, takie jak Lumisource, Seve Bleue kompleks, a także Hydra-Diffusine, wspomagający głębokie nawiżanie poszczególnych warstw naskórka.Szybko się wchłania, pozostawiając uczucie komfortu i nawilżenia.

Struktura
uniwersalne
nawilżające
w tubce

Miłość !!!

Elegancka w ładnym kolorze tubka, wydajność i przede wszystkim wysokiej klasy jakość. Krem jest idealny ! Nawilża naprawdę bardzo suchą skórę i nie pozostawia lepkiej warstwy. Polecam każdemu kto może pozwolić sobie na taką cenę ;)

Must have!

O kremie można napisać same superlatywny, począwszy od konsystencji, wydajności kremu kończąc na niesamowitym zapachu. Mam skórę bardzo suchą, na której sprawdza się idealnie. Idealny jest również pod makijaż, nie pozostawia suchych "skorupek". Jak wspomniałam, wystarczy niewielka ilość produktu by doskonale nawilżył twarz. Jeszcze jestem w trakcie zużywania pierwszego słoiczka (nawiasem mówiąc, który cieszy oko swoim eleganckim wyglądem), aczkolwiek wiem, ze na pewno sięgnę po kolejny.

Najcudowniejszy!

Poleciła mi go moja kosmetyczka i...pokochałam go w trybie ekspresowym. Po pierwsza ma bardzo eleganckie opakowanie z pompką, która wydobywa żel. Opakowanie mojego, żelu jest nieco inne niż przedstawiono na zdjęciu. Zapach jest boski! Po nałożeniu żelu czuję, że moja cera jest doskonale nawilżona, rozświetlona i są jej dostarczone wszystkie niezbędne składniki. Przy pomocy tego produktu również pozbędziemy się wszelkich oznak zmęczenia. Żel szybko się wchłania, idealnie nadaje się jako baza pod podkład. Wyrównuje koloryt cery i pozbywa się wszelkich niedoskonałości.
Jestem trochę w szoku, że nie jest to popularny produkt wśród wizażystek, ale może dlatego, że nie jest to kosmetyk drogeryjny tylko profesjonalny.
Szczerze polecam, bo to jest świetny krem na dzień, na noc dla każdego typu cery. Cena wysoka, ale z racji jego wydajności warto w niego zainwestować. Mimo, że używam go dwa razy dziennie mam go od trzech miesięcy i.... jeszcze mam :)

Drogi, ale warto

100% regeneracja skóry twarzy. Ten krem-żel to ideał, który działa kojąco na moją skórę. Konsystencja jest taką jak lubię, ma się poczucie lekkości a nie obciążenia na twarzy. Działa cudownie na różne niedoskonałości twarzy np. miejscowe przesuszenia. Krem nie jest tani, ale bardzo wydajny. Zaletą jest również zapach. Moja skóra jest skłonna do przesuszeń a ten krem cudownie ją nawadnia.

Mocne 4i 1/2 gwiazdki

Właśnie skończyłam tubkę- 50 ml tego kremu,a przygodę z nim rozpoczełam 3 lutego.Używałam pełne 3 miesiące (rano i wieczorem).Wydajność więc na mega plus.
Faktycznie kosmetyk spełnia obietnice producenta.
Nawilża długotrwale,rzeczywiście nadaje skórze blasku.Krem daje czucie komfortu i odświeżenia.Wygładza i koi. Ma się poczucie,że skóra dobrze sie napoiła.
Konsystencja lekka,taka kremowo-żelowa.
Zapach delikatny,cytrusowo-mdły,ale nie przeszkadzający.Dobrze współgra z każdym podkładem.Nie zapychał absolutnie.Nie był męczący.
Myślę,że dla skóry suchej i dojrzałej będzie mało treściwy,bo przy mojej mieszanej czasem brakowało mi treściwości.Ale jako nawilżacz jest doskonały,dobrze się sprawdzi w naprzemiennym stosowaniu z bogatszym kremikiem.
Ja będę miała go zawsze pod ręką.

Używam tego produktu od: 3 i 1/2 miesiąca.