Essence, Make Me Brow, Eyebrow Gel Mascara (Żelowa maskara do brwi)

Essence, Make Me Brow, Eyebrow Gel Mascara (Żelowa maskara do brwi)

Pojemność 3,8 ml

3w1 - kolor, gęstość i kształt! żel koloryzujący zawiera drobne włókienka, które wypełniają luki w brwiach, pięknie je modelując i nadając im pożądany kształt.

Nie dla mnie

Zakupiłam ten żel z ciekawości .
Cóż mogę napisać , produkt tani , mały na oko praktyczny .
W niewielkiej tubce znajdujemy małą szczoteczkę. Mam niestety rzadkie brwi , a produkt ten nie spełnia obietnicy producenta , nie nadaje kształtu , nie modeluje.
Moim zdaniem jest odpowiedni dla posiadaczek grubych brwi do ich wymodelowania.
Tą szczoteczką nijak nie idzie brwi wymodelować, na moich dość rzadkich brwiach powstał dziwny kształt .
Konsystencja dość rzadka , rozmazująca się ale sam produkt dość trwały się wydaje.

9/10

Bardzo dobry żel do utrwalania brwi. Trzyma się prawie cały dzień. Kolor idealny dla blondynek.

Zalety
cena
precyzyjna szczoteczka
skuteczność
trwałość
wydajny

Przyzwoity

Pierwszy żel do brwi jakiego używałam. Sprawdza się nieźle. Kolor ciemny o chłodnym odcieniu. Ma małą szczoteczkę, ale nabiera się dużo produktu, dlatego ja ją trochę wycieram o boki żeby nie robiły się grudki na brwiach. Fajnie utrwala jednocześnie nie sklejając. Nie czuć jej na brwiach. W produkcie widoczne są jakby małe włoski ale nie przeszkadza to w żaden sposób. Za kilka złotych warto spróbować.

Najlepszy

Używam od ponad roku.
Ze względu na to, że nie przepadam za malowaniem brwi to oczekiwałam, że ten produkt nie na niesie mi grubej warstwy żelu i nie będę wyglądać komicznie.
Zaskoczył mnie, jest delikatny ale ślicznie podkreśla brwi. Jest bardzo trwały ( przetrwał nawet w saunie).
Ciekawa gama kolorystyczna, więc jest w czym wybierać.
Jest w mojej kosmetyczce na stałe, używam na co dzień.
No i cena powala, jak większość produktów z Essence - tak wiele producent daje, za tak niewielkie pieniądze.
Zalety:
+trwałość
+super szczoteczka
+kolor
+efekt
+wydajność na duuuuuży plus
+cena

Fajny produkt

Niska cena, a naprawdę fajny produkt. Posiadam odcień 05, niestety jest dla mnie nieco za ciemny, a nigdzie nie mogłam spotkać nieco jaśniejszego. Kupiłam więc żel z Benefitu dużo, dużo droższy i powiem, że podobieństwo jest niesamowite. Widzę prawie taki sam efekt jak po zastosowaniu żelu Essence i Benefitu. Jedynie ten ma gorszej jakości aplikator, za dużo się na nim zbiera produktu, więc trzeba zbierać go przed nałożeniem na brwi. Żel rozdziela włoski i utrwala na cały dzień. Bardzo wydajny i ładne opakowanie. Łatwo go zmyć, jak popełnimy błąd np. wyjedziemy poza linię brwi. Wygląda super nawet jak nie nałożymy wcześniej żadnego kosmetyku. Polecam przetestować, szczególnie, że kosztuje tak niewiele.

Świetny produkt za grosze

Bardzo lubię markę Essence, miałam już z niej wiele produktów i wszystkie okazują się strzałami w dziesiątkę, do tego kosztują bardzo niewiele.
Mam brwi permanentne (kilka lat temu robiłam pierwszy raz, z rok temu poprawiałam, bo już barwnik się zjadł), niezbyt ciemne, bo jestem jasną blondynką, ale wiele mi to ułatwia, bo mam kręcone włosy, to i włoski na brwiach niesforne, ten zarys brwi pozwala mi na niemalowanie ich na co dzień (w sensie po domu, bo jak wychodzę to bardzo lubię je malować), ułatwia też depilację. Niemniej jednak, włoski wciąż doceniają dobry żel. To jest bardzo dobry żel.

+świetna cena,
+mam kolor dla blondynek, ten najjaśniejszy, on jest wręcz jaśniejszy niż moje włoski, co cudownie wygląda,
+bardzo mocno utrwala, na cały dzień,
+bez problemu się zmywa,
+przyjemny kosmetyk, bardzo lekki (w sensie opakowanie jest lekkie), poręczny,
+bardzo fajna szczoteczka, taka jak do rzęs, tylko przez pół, tradycyjna, włochata,
+widać w tym flakoniku zatopione włókienka, fajnie się wtapiają w moje dosyć gęste brwi,
+żel nadaje połysku, ale nie takiego sztucznego, fajnie wygląda to na co dzień i do bardzo naturalnego makijażu,
+zwyczajnie bardzo lubię używać tego produktu, sprawia mi to dużo radości,
+nie mam tak, że muszę użyć czegoś do brwi, bo i bez żadnego kosmetyku wyglądają ok, po prostu bardzo lubię się nim malować,
+po nałożeniu na twarz kremu BB mam go trochę na brwiach (nakładam palcami), zamiast to wyczesywać czy czyścić po prostu nakładam ten żel i jest cacy,
+malowanie się nim to kilkanaście sekund,
+planuję sobie spróbować także inne kolory

Bardzo dobry produkt za niewielkie pieniądze!

Testowałam tylko dwa tego typu produktu do brwi- Essence, którego cena wychodzi ok 10zl oraz Benefit, którego cena jest kilkakrotnie wyższa. I szczerze jakbym miała wybrać to wybieram ten żel do brwi!

Produkt dostajemy za niewielką kwotę w kilku wariantach kolorystycznych. Sam żel zamknięty jest w niewielkim plastikowym pojemniczku z niewielką szczoteczka typowa dla produktów do brwi. Wybrałam produkt najjaśniejszy ze względu na jasny kolor włosów. I przyznam, że byłam bardzo zadowolona!

Jasny odcień brązu wcale nie wpadał po rudy ani nie pozostawiał rudego odcienia czy poświaty. Szczoteczka pozwala na nabieranie niewielkiej ilości produktu jednak nie rozprowadza się on równomiernie i należy uważać, żeby nie porobić sobie "placków" z większą ilością produktu. Jednak myślę, że jest to kwestia wprawy. Sam produkt wysycha całkiem szybko, następnie ciężko pozbyć się go z brwi stąd jego trwałość ocenia na 5. Fajnie podkreśla, rozdziela włoski modelując je. Dodatkowo barwi je na określony kolor. Gdybym tylko miała gęste brwi byłabym zachwycona :))

Blondy Brows

Trochę obawiałam się tego odcienia, zazwyczaj kosmetyki do brwi dla blondynek uderzają w żółte i rudawe tony, które zdecydowanie mi się nie podobają. Miło się rozczarowałam, to chłodne, ale nie sprawiające wrażenia sztucznych tony, które dają wyrazisty, ale naturalny efekt ujarzmionych i podkreślonych brwi.

Na początku maskara wydawała mi się mimo wszystko za mało wyrazista, cerę mam jasną, włosy i brwi równiez. Kiedy nauczyłam się nakładać ją bardziej hojnie niż na początku przekonałam się, że odcień nie jest za delikatny, ale właśnie w sam raz. W sam raz na makijaż dzienny, który raczej podkreśla urodę niż gra pierwsze skrzypce.

Maskara do brwi Essence jest zaskakująco trwała jak na kosmetyk w tej cenie. Nie jest może wodoodporna, ale byle potarcie brwi nie sprawia, że pojawiają się ubytki i wykruszenia.

Zapakowana w małe, poręczne opakowanie, aplikator lekko twardy, ale po jakimś czasie użytkowania wyrabia się i nie wywołuje wrażenia szorowania po skórze, który szczególnie w przypadku brwi bywa irytujący.

Używam jej drugi miesiąc i ciężko mi póki co ocenić jej wydajność, zważywszy na ilość maskary jaka nakladam na brwi wydaje się dość dobra.

Ciężko zrobić sobie nią krzywdę, w szczególności tym odcieniem.

Być może skuszę się na inne kiedy skończy mi się moja ulubiona pomada do brwi z Vipera, którą rezerwuje na mocniejsze makijaże. Ma u mnie mocne 4 +.

świetny

Lubię żele do brwi, bo dzięki nim szybko i ładnie da się je ogarnąć. Ten zakupiłam w ciągu 5 minut, także nie była to jakaś przemyslana decyzja. Jednak okazał się strzałem w 10!
Żel występuje w kilku kolorach - ja jestem blondynką , jednak wybrałam brąz - w takim czuję się najlepiej. Żel jest gęsty i moooocno kolorowy. Nie tworzy prześwitów. Fajnie pogrubia, usztywnia włoski. KIlkoma pociągnięciami, przy dobrej regulacji, jesteśmy w stanie wyrysować brwi. Żel trzyma się na włoskach caly dzień, więć trwałość super. Nie wiem jak z wydajnością, używam go codziennie, jakieś 2 miesiące a on wciąż jest! W porównaniu do poprzednika z innej marki, wydaje mi się, że w tej kwestii wygrywa. Cena również niska, kosztował około 10 zł. Z pewnością kupię go ponownie :)

Jestem na tak

Zaczynałam od kredki, później przeszłam na cienie, z których korzystałam naprawdę długo i byłam w miarę zadowolona z efektów, dopóki nie spotkałam się z tuszem. Ten z Essence jest moim pierwszym i wiem, że to ten typ produktu, przy którym zostanę na długo.

Ten tusz na pewno można kupić w Naturze, niestacjonarnie ezebra i cocolita. Sama kupiłam na cocolicie. Cena regularna to około 10 złotych, złapałam za 7, co jest naprawdę śmieszną ceną. Opakowanie proste, poręczne, ale wytrzymałe. Bardzo dobrze wyprofilowana szczoteczka, która ułatwia precyzyjne nałożenie produktu na brew. Wydajność też niezła- w moim przypadku starczył spokojnie na 2 miesiące, nie zasycha.

Jestem zadowolona, ponieważ przede wszystkim daje bardzo naturalny efekt. Mam dosyć ładne brwi, ale niektóre włoski wypadają trochę za jasno przy moich ciemnych włosach. Wygląda to trochę tak, jakbym miała jakieś ubytki. Tutaj każdy włosek jest doskonale podkreślony. Kosmetyk rozprowadza się łatwo, szybko i równomiernie. Nie ma mowy o żadnych plamach. W trakcie dnia nie rozmazuje się. Włoski na brwi są doskonale utrwalone i ułożone. Kolory utrzymane w takiej gamie typowo ,,brwiowej", z tymże nie wpadają w pomarańczowo-czerwone tony, co też pogłębia naturalność.

Nie spodziewałam się takiej jakości przy tej cenie. To naprawdę fajny, wydajny produkt, po którego zastosowaniu otrzymujemy naturalny wygląd. Myślę, że kupię jeszcze nie raz.

Spełnia swoje niełatwe zadanie

Małe, lekkie i super poręczne opakowanie. Całkiem wytrzymałe a skuwka ładnie leży w dłoni. Szczoteczka jest spiralna i dość dużo nabiera kosmetyku do środka, niż na końcówki włosków szczoteczki. By mocniej nałożyć produkt na brwi trzeba ją delikatnie przycisnąć z wyczuciem. Bardzo dobrze wyczesuje włoski i można nadać kształt jaki tylko się chcę. Co jeszcze zauważyłam, to, to, że przy aplikowaniu włoski ze szczoteczki są dość twarde i czuć jakby takie "drapanie", ale w ogóle nie podrażnia to skóry. Mam dwa 01 Blondy Brows to taka typowa kawa z mlekiem delikatnie idąca w szarość. 02 Browny Brows to gorzka czekolada. Oba są super chłodne. Mają mocną pigmentację. Wystarczy kilka pociągnięć dla optymalnego koloru. Nie utleniają się i nie zmieniają koloru nawet po wielu godzinach noszenia. Konsystencję ma żelowo-kremową. Nie jest gęsty a wręcz przeciwnie delikatnie wodnisty, dzięki czemu równomiernie nakłada się na brwi. Nie ma grudek. Nie robi plam. Co ważne, nie spływa nawet jak nałoży się dość grubą warstwę. Brwi wyglądają ładnie i naturalnie. Jak wyschnie to włoski są delikatnie sztywne dzięki temu kształt brwi jest naprawdę dobrze utrwalony i nie wachlują po całej twarzy a siedzą na swoim miejscu. ;) To właśnie kosmetyki, które spełniają swoje zadanie! Sporo przerobiłam już żeli do brwi, i muszę stwierdzić, że te są jedne z lepszych. Kolory mają typowo brwiowe, nie wpadają w zielone czy pomarańczowe tony. Łatwo, szybko i równomiernie rozprowadza się kosmetyk po brwiach. Uwielbiam ten efekt. Brwi mają mocniejszy, nasycony kolor, są wypełnione, gęstsze i co ważnie nie są przerysowane, wyglądają naprawdę naturalnie, więc to co lubię i zajmuje to chwilę. Nawet jeśli się wyjedzie to można wyczyścić krawędzie patyczkiem. Żel nie rozmazuje się. Nie kruszy się. Utrzymuje się od rana do wieczora, a w zasadzie aż do zmycia. Jedynie do czego można by było się przyczepić to szczoteczka, którą trzeba wyczuć przy nakładaniu. Dobrze utrwala brwi i siedzą na swoim miejscu. Jest wydajny ma dość sporą pojemność jak na tego typu produkt. Chociaż co zauważyłam to po kilkunastu aplikacjach wydaje się "pusty" ale wystarczy mocniej zakręcić szczoteczką po opakowaniu by lepiej nabrać kosmetyk na nią. Żel równomiernie rozprowadza się na brwiach i nie robi plam ani smug. Co do mikrowłókien to rzeczywiście je ma, choć jest ich dość mało i nie utrudnia to używania kosmetyku.

Dobry drogeryjny produkt

Kolor 04 to ciemniejsze chłodne tony. Precyzyjny mały pędzelek, który pozwala na dokładne nadanie kształtu brwiom i wypełnienie kolorem ubytków. Nałożony utrzymuje się przez cały dzień. Łatwość aplikacji, wygoda, efekt jak po użyciu kredki tudzież pomady przy czym jednocześnie naturalny, sprawia, że pomimo małej pojemności jest zdecydowanie godzien uwagi.