Lash Brow, Soap Brow (Mydło do stylizacji brwi)

Lash Brow, Soap Brow (Mydło do stylizacji brwi)

Soap brow to profesjonalny produkt do stylizacji brwi. Służy do utrzymywania brwi w pożądanym kształcie. Ultra mocny żel-wosk ujarzmia włoski i utrzymuje kształt brwi przez cały dzień bez konieczności poprawek.
Produkt jest bezbarwny.
- do stylizacji brwi
- ujarzmia włoski
- utrzymuje ich kształt
- bezbarwny

Myślałam, że będzie lepiej

Użyłam go zaledwie parę razy, więc nadal się uczę tego produktu, ale jest to dobry utrwalacz brwi. Utrzymuje je w ryzach cały dzień. Produkt pozwala na ułożenie włosów tak jak chcemy. Jeśli chodzi o wady to łatwo przesadzić i daje efekt sklejenia lub podczas wysychania wygląda jak łupież.

Nie ma sobie równych!

Moje brwi są dość niesforne i trudne do ujarzmienia. Posiadam dość długie i twarde włoski, które w ciągu dnia opadają, pomimo stosowania mocnych żeli. Obecnie w modzie są mocno postawione, puszyste brwi i też zapragnęłam takie mieć. Niestety, nawet słynny żel z mysecret nie był w stanie dać mi upragnionego efektu.
Uznałam, że to już najwyższy czas na zainwestowanie w ten produkt i zdecydowanie nie żałuję. Używam go zgodnie z wieloma poradnikami z Tiktoka (po wypełnieniu brwi, na spiralce zygzakowymi ruchami i następnie dociskam włoski palcem. W taki sposób stylizacja utrzymuje się cały dzień.
Mydło ma świeży, lekko cytrusowy zapach, nie grudkuje się, nie barwi i nie sypie. Jest bardzo łatwy w użyciu. Zdecydowanie wolę nakładać go na wypełnione brwi. Nie rozmazuje produktu pod spodem, a rysowanie kredką po utrwaleniu mydłem jest dość trudne.
Używam produktu codziennie od ponad miesiąca, a ubytku praktycznie nie widać. Produkt będzie piekielnie wydajny.

Dobry

Bardzo dobry żel choć myślałam że dłużej się utrzyma po 8h brwi już nie były tak fajnie wyczerpane choć jestem na początku testu więc daje mu szansę. Polecam

Uwielbiam

Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu produktów . No ale nie zawiodłam się jest to moje ukochane mydło do brwi . Pięknie je unosi w górę i efekt utrzymuje się bardzo długo . Już kończę pierwsze opakowanie i napewno kupię następne .

Pół na pół

Mydło na brwiach jest bardzo toporne, takie woskowe, ciężkie. Trochę te brwi skleja ale można to później wyczesać i będzie ok.
Na pewno super utrwala i trzyma włoski w miejscu. Jednak nie nadaje się do użytku z produktem do malowania brwi. Kolejnym minusem jest to ze po całym dniu pojawiaja sie białe przeswity i takie zrolowane płatki

cement do brwi

O metodzie "brwi na mydło" słyszałam już dawno, ale ze zwykłym mydłem w kostce, co nie do końca do mnie przemawiało. Dlatego postanowiłam kupić produkt typowo dedykowany do utrwalenia brwi i jestem bardzo zadowolona.
Dodam, że jestem posiadaczką grzywki.

-ogromne opakowanie, obdzieliłam nim kilka osób
-bardzo wydajne
-łatwa aplikacja
-cena
-duża pojemność
-wygodne opakowanie
-doskonale utrwala brwi
-ładnie wygląda na włoskach

Byłoby pięknie ale...

Pod względem działania nie mam danemu produktowi nic do zarzucenia. Pięknie rozczesuje brwi, można nim uzyskać wymarzony kształt oraz efekt po laminacji. Brwi wydają się gęstsze i pełniejsze, jednak trwałość pozostawia duuuużo do życzenia. Dziwie się, ze recenzentki chwalą cołodnioww działania. U mnie kosmetyk znika po godzince! Ponadto nie da się domalować nic kredką gdy nałożymy produkt.

Ciekawy produkt

Mam jasne i raczej nie za gęste brwi, które dość łatwo dają się uporządkować, jednak większość produktów tego typu nie działa na nie tak długo jak ten.

Produkt zamknięty jest w metalowej puszce. Jest go naprawdę dużo, a do stylizacji brwi potrzeba go naprawdę niewiele, jest więc niesamowicie wydajny. Ma lekko słodki zapach i żelową formułę.

Da się nim idealnie wystylizować włoski. Trzyma je w ryzach przez cały dzień. Według mnie pracuje się z nim przyjemnie, ale trzeba nauczyć się to robić. Na początku nałożyłam go za dużo, włoski mocno przylepiły się do skóry i nie chciały już za bardzo współpracować. Wciąż uczy się pracy z tym produktem i zdarza mi się, że zbiera się w małe grudki i nie wygląda to estetycznie. Dzięki niemu moje brwi wyglądają na gęstsze i grubsze.

Bez szału

Jest to hit wielu wielu osób, niestety ten produkt aż tak mnie nie porwał. Można łatwo i precyzyjnie wyczesać brwi, nadać im ładny kształt, lecz stylizacja nie jest trwała. Włoski dosyć szybko opadają oraz ciężko nałożyć produkt do wypełnienia brwi po zastosowaniu mydełka. Po nałożeniu delikatnie grubszej warstwy mydełko po zastygnięciu zostawia białe grudki.

Zapach urzeka, efekt również!

Mydełko zamknięte jest w zakręcanym, metalowym słoiczku, szata graficzna jest moim zdaniem bardzo ładne, nie jest przesadzona i jest w sam raz. Design produktu bardzo mi się podoba i do mnie osobiście przemówił.

Mydełko nie jest twarde, z łatwością można nabrać je na szczoteczkę, jest przezroczyste, a pachnie obłędnie egzotycznie, trochę jak guma balonowa, dzięki czemu przyjemnie się rozprowadza produkt, czując taki zapach.

Ładnie wyczesuje brwi, efekt utrzymuje się cały dzień, więc jest bardzo trwałe. Zupełnie jak efekt po laminacji brwi. Tylko nie należy tutaj przesadzać z ilością, a ponadto mydełko szybko zastyga, więc trzeba z nim pracować w miarę szybko.

Odpowiednia ilość daje bardzo naturalny efekt :)

Raz lepiej, raz gorzej... zbyt mała trwałość

OPAKOWANIE:
Metalowy, zakręcany słoiczek ma ciekawy design. Całe opakowanie przypadło mi do gustu. Wydaje mi się jednak, że niektórym może się kojarzyć z produktem tandetnym, ze względu na słabą jakość opakowania.

KONSYSTENCJA:
W słoiczku otrzymujemy przezroczysty produkt o konsystencji mało zbliżonej do mydła. Produkt na pewno nie jest tak twardy jak mydło w temperaturze pokojowej.

ZAPACH:
Jest bardzo przyjemny- trochę owocowy, trochę tropikalny, trochę guma balonowa. Byłam zaskoczona, że właśnie tak pachnie produkt do brwi.

DZIAŁANIE:
Próbowałam stosować mydło na dwa sposoby- za pomocą suchej oraz mokrej szczoteczki do rozczesywania brwi. Obydwa sposoby sprawdziły się u mnie podobnie. Jednak stosowanie uprzednio zmoczonej szczoteczki powodowało, że efekt na brwiach był bardziej naturalny i nie dochodziło do osadzania się na nich nadmiaru produktu.

Trzeba się nauczyć współpracować z tym produktem, wyczuć i przetestować jaka ilość jest potrzebna do stylizacji.
Jeśli już uda nam się wypracować dobrą metodę aplikacji, można uzyskać efekt laminacji brwi. Efekt ten jednak nie utrzyma się cały dzień. Zauważyłam, że brwi ulegały zniszczeniu np. podczas zakładania lub zdejmowania ubrania.

Bardzo ciężko jest również wykonać rysunek brwi po zastosowaniu mydła. Lepiej jest wykonać malowanie brwi wcześniej a dopiero na koniec zastosować lashbrow.

TRWAŁOŚĆ:
Dla mnie zbyt niska. Efekt utrzymuje się krótko. Brwi ulegają zniszczeniu np. podczas nakładania ubrania czy po dotknięciu brwi.
Zdecydowanie lepszą trwałość uzyskuję z żelem do brwi.

EFEKT:
Można uzyskać efekt zbliżony do tego po laminacji. Jednak jest to czasami trudne i wymaga wprawy. Czasami produkt gdy zastygnie, pozostawia jasną poświatę i po prostu jest bardzo widoczny.

APLIKACJA:
Produkt nie ma załączonego aplikatora. Stosowanie szczoteczki do rozczesywania brwi i rzęs się sprawdza, jednak czasami ciężko jest nałożyć odpowiednią ilość produktu na szczoteczkę. Z reguły szczoteczka nabiera za dużo produktu. Aplikacja jest trochę utrudniona. Myślę, że powierzchnia produktu powinna być bardziej wypukła niż płaska, co ułatwiłoby aplikację.

Raczej na nie

O mydle słyszałam wiele dobrego dlatego zdecydowałam się je zakupić. Ale mam mieszane uczucia. Oczywiście mydło jakościowo wypada okej, pachnie soczystymi owocami co umila jego używanie, faktycznie brwi utrzymuje w ryzach dosyć mocno przez cały dzień - nie zmazuje się. Ja jednak nie potrafię z niego korzystać. Ciężko zaaplikować mi produkt na lewą brew, wygląda dużo gorzej od prawej. Nakłada się nierówno i rozmazuje cień. Jeśli ktoś z was miał już z podobną konsystencją do czynienia i potrafi się z tym obchodzić to jak najbarziej polecam! Dla świeżaków jednak proponuje jakiś żel w tuszu. O wiele przyjemniejsza aplikacja:)