Lash Brow, Soap Brow (Mydło do stylizacji brwi)

Lash Brow, Soap Brow (Mydło do stylizacji brwi)

Soap brow to profesjonalny produkt do stylizacji brwi. Służy do utrzymywania brwi w pożądanym kształcie. Ultra mocny żel-wosk ujarzmia włoski i utrzymuje kształt brwi przez cały dzień bez konieczności poprawek.
Produkt jest bezbarwny.
- do stylizacji brwi
- ujarzmia włoski
- utrzymuje ich kształt
- bezbarwny

No średnio

Zakupiłam produkt, ponieważ niewątpliwie jest hitem. Widzę go na YouTube, mediach społecznościowych i zawsze jest zachwalany.
Produktu jest bardzo dużo. Pojemnik ma dużą pojemność. Czasem ciężko się go zamyka, a jeszcze ciężej otwiera.
Niewygodne jest też nabieranie produktu z tego słoiczka za pomocą grzebyczka do brwi.
Co do samego produktu to niestety z moimi dość gęstymi brwiami sobie nie poradził. Włoski mimo chwilowego utrwalenia szybko opadły. Do tej pory tylko jeden produkt sobie z nimi poradził.
To mydełko ma przyjemny zapach i na pewno jest wydajne. Jednak po dłuższym noszeniu go na brwiach zaczyna się kruszyć i widać białawą warstwę na brwiach, mimo że nie nakładałam go dużo.
No cóż, produkt nie jest dla mnie

Mieszane uczucia

Kupiłam ten produkt w promocyjnej cenie, bo byłam zachęcona filmikami makijażystek w internecie, no i trochę się rozczarowałam.
Mydło zamknięte jest w metalowym pudełeczku, jest przezroczyste i ma owocowy przyjemny zapach.
Produkt jest gęsty i tępy w użytkowaniu.
I powiem tak, za każdym makijażem ta stylizacja brwi wychodzi inaczej i zazwyczaj ze względu na liczne poprawki zajmuje więcej czasu niż w przypadku maskar/żeli do brwi. Raczej nie nadaje się do szybkiego makijażu 5 minut przed wyjściem.
Warto zaznaczyć, że nie ma dołączonego żadnego aplikatora, więc ja stosuję starą szczoteczkę od maskary.
Jak się nałoży produktu za dużo (a o to nietrudno), to zamiast wystylizowanych brwi uzyskujemy płaską skorupę, bo włoski są aż przyklejone do skóry i żeby to naprawić to najlepiej zmyć produkt z brwi i nakładać od nowa. W dodatku mydło się kruszy i wygląda jakby brwi miały łupież. Czasami przez to moje brwi wyglądały na siwe.
Z kolei jak nałożymy produktu za mało to efektu za bardzo nie ma i trzeba dołożyć więcej i powtarza się historię jak wyżej.
Mimo licznych prób, nie potrafię znaleźć złotego środka przy stosowaniu tego mydełka.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Mydełko kupilam ponieważ miało dużo poleceń i pozytywnych opinii wśród youtuberek..I nie wiem czy to przez to ze były to sponsorowane produkty czy ja po prostu nie wiem jak się do tego zabrać. Nakładałam produkt suchą spiralką to produkt po 5 minutach zrobił się na brwiach biały, miał osad. Drugiego dnia próbowałam mokrą spiralką i efekt ten sam. Jest to moje 2 mydełko w życiu, jednak tej firmy zupełnie mi nie podpasowal.

Lubię ten efekt!

Nigdy nie byłam fanem bushy brows, ale coraz bardziej przekonuję się do tego efektu. W celu codziennego układania włosków zaopatrzyłam się w mydło do brwi. Mój wybór padł na Lash Brow Soap.

Produkt zamknięty jest z metalowym słoiczku, jego konsystencja jest dość zbita, ale nie sprawia mi to problemu z jego użytkowaniem. Na spiralkę nabieram niewielką ilość produktu i nakładam na brwi, przeczesując je.

Nie zauważyłam, by na brwiach pozostawał biały osad czy robiły się grudki, może to przez to, że nabieram naprawdę niedużo produktu. Efekt, jaki uzyskuję jest jak najbardziej zadowalający. Ja nie stawiam mocno brwi, jedynie rozdzielam włoski, by wyglądały estetyczniej i lekko wyczesuję je w górę. Mydło sprawia, że włoski są w jednym miejscu.

Kosmetyk nadaje się do codziennego użytku. Nie jest to produkt, który będzie wodoodporny, ale na co dzień bardzo dobrze się sprawdza. Używałam go również na większe wyjścia i też dawał radę.

Mydło to jest bardzo wydajne, używam go od wielu miesięcy i nie zużyłam nawet połowy opakowania. Mimo iż kosmetyk jest już długo otwarty, nie traci on swoich właściwości.

Były lepsze i gorsze chwile, poznałam produkt z każdej strony

Było to pierwsze moje mydełko do brwi, bardziej profesjonalne. Wcześniej zaczynałam układać brwi przezroczystym mydłem od Białego Jelenia.
Produkt kupiłam w jednej z internetowych drogerii, na promocji za niecałe 30 zł. Regularna cena sięga nawet 50 zł, dużo za dużo.
Opakowanie mamy w formie metalowego słoiczka, pojemność produktu to 50 ml. Jak na prywatny użytek dużo i na pewno wystarczy na długo. Okres przydatność po otwarciu to 10 miesięcy, ja już używam około roku i nic z produktem się nie dzieje. Jedyny minus opakowania, to czasie "zasysające się" wieczko i nie mogę go za Chiny odkręcić, dopiero mój chłopak po dłuższym męczeniu się otworzył. I na pewno nie jest to kwestia mocniejszego zakręcenia, cecha opakowania.
Konsystencja jest zbita, przezroczysta. Do aplikowania nie jest potrzebna woda. Bardzo łatwo nakłada się na szczoteczkę, ale....
Różnie to bywało na brwiach. Raz wszystko pięknie ładnie, trzymał prawie cały dzień. Po czasie nagle robił siwy/biały nalot na brwiach. Później nagle zaczął nie trzymać brwi w ciągu dnia i tak w kółko. Zaznaczam, że przez cały ten czas użytkowania techniki makijażu ani sposobu czy kolejność wykonywania makijażu nie zmieniła. Mydełko zawsze było nakładane na oczyszczone brwi, nie miały kontaktu z pudrem, korektorem czy podkładem.
Głównie jestem zadowolona z tego produktu, mimo jego humorków, ale raczej do niego nie wrócę, znudził mnie już trochę i chciałabym przetestować coś nowego.

Fajne, ale ciężko wyczuć ilość

Zamówiłam to mydełko chyba z rok temu pod wpływem pozytywnych recenzji na youtubie. Pierwsze wrażenie nie było dobre, nałożyłam je spiralką na brwi, i jakby...zniknęło? ? Nie było żadnego efektu. Drugi raz spróbowałam większej ilości, i tu był inny problem, co prawda włoski były przylizane tak jak powinny, ale dookoła brwi pojawiły się brzydkie granice, które wyglądały koszmarnie po nałożeniu podkładu. Przy kolejnych próbach i użyciu pośredniej ilości było już ok, po wyschnięciu włoski zostawały na swoim miejscu, po dotknięciu szczoteczką czuć opór (oczywiście delikatnie, a nie na chama). Najlepiej po ułożeniu brwi jeszcze je przyklepać, a dokładniej przejechać opuszkiem palca ruchem ślizgającym, to sprawia, że lepiej się układają i trzymają. Zastyga ani za szybko, ani za wolno, jest czas, żeby ułożyć włoski, czuć na skórze, że zaczyna się utrwalać. Niestety, jeśli pod makijaż użyję kremu z filtrem, to opóźnia zastyganie mydełka, i jest to dość upierdliwe, zdarzyło mi się je trochę zetrzeć kredką, bo byłam zbyt niecierpliwa. Zwykle czymś wachluję brwi, żeby szybciej wyschły. Produkt jest wydajny, mam go chyba od roku, i dalej dużo zostało, opakowanie fajne, zapach jest cudowny, przypomina oranżadę.

Solidny

Lash brow to moje pierwsze mydlełko do brwi. Jestem na etapie próbowania różnych możliwości ujarzmienia moich brwi. Mam fioła na punkcie utrzymania brwi w ryzach przez cały dzień. Przy pełnym makijażu stawiam na bezbarwny żel, dający super utrwalenie i mydełko nie wyprze na pewno tego kosmetyku.
Ale na dzień no make up mydełko się u mnie sprawdza. Przeczesuje i lekko utrwala brwi w nadanym kształcie - nic więcej mi nie trzeba. Na początku miałam problem z nabieraniem go na czesadełko - musiałam odpowiednio wygiąć czesadełko (nie jest dołączone do mydełka) i nadmiar produktu wycierać o rękę. Po jakimś czasie, gdy mydełko już trochę przyschło, zaczęło się aplikować wygodniej. Na pewno trzeba uważać z jego ilością - nałożone w nadmiarze pozostawia na brwiach grudki.

Dobre mydełko, ale co cienkich włosków

☆ Zapach i Konsystencja
Mydełko jest praktycznie bezzapachowe, przezroczyste, konsystencja jakby utwardzonego żelu do włosów :)

☆ Działanie
Unosi, ale nie usztywnia sztucznie. Włoski nie błyszczą się tandetnie, efekt jest bardzo naturalny. Niestety uważam że z grubym włoskiem sobie nie poradzi, na moich brwiach nie utrzymuje się ten efekt tak jak tuż po zaczesaniu. Jest o niebo lepiej niż inne produkty z tej kategorii, ale nie ma mowy u mnie o efekcie laminacji. Ciężko też malować brwi po zastosowaniu mydła, więc należało by zacząć od pomady/cieni/czy kredki a następnie wyczesać nadmiar mydełkiem.

☆ Jakość i Wydajność
To dobry produkt jakościowo nie mam mu nic do zarzucenia, jeśli chodzi o wydajność to myślę że nie skończę go nigdy xD nie ubyło nic, po 2 miesiącach nadal wygląda jak pełne - mimo śladów szczoteczki.

☆ Opakowanie
Mała metalowa puszeczka jest domkiem tego mydła. Jest wygodna, praktyczna, nienachalna.

☆ Cena i Dostępność
Kupiłam na promce za coś po wyżej 2 dyszek w drogerii Pigment, widziałam tez w Superpharm czy Hebe

Szukam dalej...

Zachęcona opiniami postawiłam poprzeczkę bardzo wysoko dla tego mydełka. Było to moje pierwsze podejście do tego typu produktu do stylizacji. Brwi mam ciemne, długie i gęste, nie są mocno niesforne. Mimo wszystko szukałam czegoś co utrzyma ich kształt przez większość dnia. Niestety mydełko nie podołało. Efekt utrwalenia utrzymywał się stosunkowo krótko. Próby użycia większej ilości produktu, żeby ujarzmić najdłuższe włoski kończyły się białym nalotem na brwiach. Kupiłam mniejszą wersję produktu - słyszałam, że jest bardzo wydajne. W moim przypadku - przy używaniu raz dziennie - dosyć szybko go ubywało. Pod sam koniec opakowania mydełko wyschło... Szukam dalej... :)

Jest super!

Mydełko kupiłam po zapoznaniu się z wieloma pozytywnymi opiniami, w tym tymi z bliskiego otoczenia. Produkt ma solidne i estetycznie wykonane opakowanie, dość, moim zdaniem, specyficzny zapach, jednak sam w sobie jest genialny. Po nałożeniu brwi są wręcz nie naruszalne, nie przemieszczają się, pozostają utrwalone. Początkowo miałam problem z wydobyciem go, jednak była to kwestia dostosowania odpowiedniej szczoteczki. Efekt laminacji gwarantowany ????

Rozczarowanie

Kupiłam mydełko zachęcona dobrymi opiniami. Niestety prawie zraziłam się do używania mydełka do brwi w ogóle, bo byłam pewna, że ja robię coś źle. A jednak - ten produkt to po prostu bubel. Po pierwsze, od początku był bardzo zbity, miałam problemy z nałożeniem go na szczoteczkę. Po drugie, po nałożeniu zostawiał grudki - wyglądało to tragicznie i występowało niezależnie od tego czy miałam na sobie podkład/puder czy nie. Grudki ostatecznie dawało się wyczesać, ale było to co najmniej uciążliwe. Ostateczne gdzieś w 1/2 opakowania mydełko skrystalizowało się (!), oczywiście mimo prawidłowego używania. Być może dostałam jakieś felerne opakowanie lub przeterminowany produkt... Jednak nie zamierzam kolejny raz tego sprawdzać, gdyż już znalazłam o wiele lepszy zastępnik.

Godne uwagi, ale ma swoje wady

Produkt zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami wizażystek.
Cena dość wysoka, jak na tego typu produkt- ok.40 zł. Plus taki, że mydełko starcza na naprawdę długi czas, jest bardzo wydajne.
Zapach jest dość chemiczny, ale nie drażniący.
Produkt ma bardzo gęsta konsystencje, nakładam go za pomocą szczoteczki do rzęs.
Pięknie wyczesuje włoski, nadając im efekt laminacji. Jest dość trwały, efekt wyczesanych brwi utrzymuje się długi czas.
Z minusów- największa jego wada to tworzenie się białych kulek na brwiach, gdy używamy go po nałożeniu podkładu.
Zdecydowanie psuje to efekt.
Najlepiej używać go na samym początku makijażu, przed podkładem- wtedy nie pojawia się ten problem.
Ja jednak mimo to nie potrafię przekonać się do malowania brwi przed nałożeniem innych kosmetyków do makijażu.
Mimo wszystko produkt jest godny uwagi.