Femina, Intimea, Emulsja ochronna do higieny intymnej z kwasem mlekowym i ekstraktem z rumianku

Łagodna emulsja do higieny intymnej o kremowej konsystencji do codziennej pielęgnacji intymnych części ciała. Delikatne substancje myjące bez dodatku mydła oraz subtelny zapach emulsji zapewniają uczucie świeżości oraz czystości. Ekstrakt z rumianku skutecznie chroni przed podrażnieniami, działa przeciwbakteryjnie i oczyszczająco. Alantoina wspomaga naturalne funkcje ochronne skóry, posiada także właściwości nawilżające i łagodzące. Kwas mlekowy utrzymuje odpowiedni poziom pH wzmacniając naturalną barierę ochronną miejsc intymnych. Emulsja polecana jest dla kobiet o bardzo wrażliwej skórze.

Tania i dobra

Emulsja dobrze oczyszcza skórę i nie powoduje podrażnień.
Po ok 4 użyciach zniknęło też uczucie pieczenia. Nie wiem czy to przypadek czy naprawdę emulsja tak mocne ma właściwości łagodzące, ale wrażenie robi to bardzo dobre.
Fajnie się spłukuje i ma odpowiedni zapach, taki bardzo delikatny prawie niewyczuwalny i niedrażniący.

Zwyklak

Żelu używałam dobrych kilka miesięcy, jest to zwykły Żel do codziennej pielęgnacji okolic intymnych. Cena jest zachęcająca jak i wydajność całkiem ok. Z racji tego że, nie mam ogólnie jakichś większych problemów intymnych dla mnie wystarczający. Konsystencja żelu, zapach delikatny. Wydajność całkiem ok, cena zachęcająca. Dla osób niewymagających wystaczajacy aczkolwiek skład nie powala.

Powiew świeżości przez cały dzień

Emusje otrzymałam od przyjaciółki do przetestowania. A że lubię nowości to od razu zaczęłam jej używać.
Emusja znajduje się w skormnym pojemniczku z pompką. Pompka działa bez problemu. Ma też opcje zabezpieczającą. Szata graficzna jest skromna i przejrzysta.
Emulsja ma kolor mleczy i dobrze się pieni. Czuć delikatny rumianek. Dobrze myje miejsca intymne. Nie podrażnia i nie wysusza skóry. Czuć świeżość przez cały dzień

Lubie ten produkt

Jest to najtańsza opcja z jaką się spotkałam przy takiej gramaturze(400ml). Płyn ma mleczny kolor, przyjemnie pachnie, nie jest zbyt gesty więc bez problemu rozprowadza sie na skórze, przyjemnie myje i odświeża. Nie spowodował u mnie żadnych podrażnień.
Nie wiem czy poradzilby sobie z infekcja intymna,bo nie mialam okazji go wypróbować w sytuacji awaryjnej. W porownaniu do ziajki , żelu od AA czy marki Rossmann ten żel lubie najbardziej.

Coś jest w nim nie tak.

Płyn do higieny intymnej jak już wiadomo można kupić w biedronce. Przy zakupach czasem wpada w ręce jak zapomnę kupić czegoś innego w drogerii.

Opakowanie jest wygodne, białe z pompką dozującą odpowiednią ilość produktu, mamy nad tym kontrolę. Zapach produktu jest delikatny, nie drażni, chociaż w mojej ocenie jest nieprzyjemny, mi nie przypadł on do gustu.

Płyn nie jest gęsty, lejący, dobrze się pieni. Tutaj nie widzę żadnych ale. Jednak co do działania to mam mieszane uczucia. Raz jest okej raz nie. Produkt ten myje niezaprzeczalnie, odświeża, ale powoduje dyskomfort, uczula. Nie zdarza się to zawsze, ale radzę uważać bo szkoda wydawać pieniądze na coś, co powoduje dyskomfort w miejscach intymnych. W szczególności dla osób wrażliwych. Po zaprzestaniu używania tego produktu, efekt świądu i podrażnienia zniknął, więc jestem pewna, że to jego wina. Niestety wadą tego produktu jest to, że nie z każdym opakowaniem miałam taki problem. Na początku, kilka opakowań było okej, jednak następne okazało się gwoździem do trumny. Tak jak napisałam wyżej po zmianie produktu dolegliwości ustąpiły.

Produkt jest średnio wydajny, ze względu na konsystencję. Widziałam również, że oprócz Biedronki jest dostępny w Hebe.

całkiem przyzwoita

Emulsja ma dość gęstą kremową konsystencję, dobrze się pieni, dzięki czemu niewielka ilość wystarczy do dokładnego oczyszczenia miejsc intymnych oraz wpływa na sporą wydajność.
Opakowanie z pompką znacznie ułatwia dozowanie produktu,m czyniąc je bardziej higienicznym.
Zapach delikatny i przyjemny.
Emulsja działa skutecznie, a zarazem jest delikatna dla wrażliwej skóry.
Po użyciu pozostawia uczucie świeżości oraz nawilżenia.
Produkt godny wypróbowania, zwłaszcza, iż cena jest naprawdę przyzwoita.

Tragedii nie ma ale nie porywa

To nie jest moje pierwsze opakowanie aczkolwiek nie używam go non stop. Najczęściej na ostatnią chwilę przypomina mi się, że brakuje płynu do higieny intymnej a Biedronka za rogiem więc płyn często gości w mojej łazience.
Co do jego działania to tak neutralnie bym powiedziała. Akurat te bardziej mi przypadł bo po innym tego rodzaju płynie dostałam jakiegoś uczulenia. Wygodne opakowanie z pompką, jak za tą cenę to duża pojemność ale co do działania nic szczególnego. Myje i odświeża - tyle w temacie. Nie ma jakiegoś wow czy coś. Mi nie przypadł jakoś szczególnie - chyba wolę jednak Ziaję i jej produkty. Zapach raczej z delikatnych,subtelnych także nikogo raczej nie będzie zniewalał czy odpychał. Średnia emulsja za tanie pieniędze.

Bardzo delikatny

Emulsja jest bardzo delikatna i łagodna dla skóry. Dostatecznie nawilża i nie powoduje podrażnień. Konsystencja kremowa lekko się pieni i delikatnie pachnie. Ogólnie polecam, bardzo fajny produkt, nie uczula. Świeżość czuć cały dzień. Cena ok 10 zł jak najbardziej przystępna.

Mimo, że nic mnie nie podrażnia ta emulsja to zrobiła

Płyny do higieny intymnej używam od zawsze, ale nigdy nie musiałam bardzo przykładać się nad ich wyborem , bo nie miewałam problemów z okolicami intymnymi. Używałam płynów lepszych , gorszych, tańszych i droższych nic nigdy mnie nie podrażniło, jedne pasowały lepiej, inne nic nie robiły.
Po płyn Femina sięgnęłam podczas szybkich zakupów w Biedronce- był on jedynym płynem intymnym , więc wzięłam . Szybka analiza opakowania- ładne, poręczne, nawet z pompką co było dużym zaskoczeniem (bo kosztuje kilka złotych,)krótka reklama na butelce , że zawiera kwas mlekowy i ekstrakt z rumianka- bardzo to cenię w tego typu płynach.
Pachnie rumiankiem, ma biało kremowy kolor i gęstą konsystencję , dzięki czemu jest wydajny i starcza na długo. Na pierwszy rzut oka i po pierwszej analizie płyn zebrał u mnie same plusy i wyszłam ze sklepu z przeświadczeniem, że chyba stanie się moim ulubionym płynem do higieny intymnej. Nie będę ukrywać, że cena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła0 po opisie pomyślałam sobie- fju , fu taka jakość a kosztuje kilka gorszy- ekstra.
Cały mój zachwyt prysł podczas używania płynu. Pieni się bardzo dobrze- może nawet za dobrze bo swiadczy to o użyciu dużej ilości SLS oraz pachnie mocno rumiankiem, naturalne napary nie mają aż takiej mocy. Moje odczucia po użyciu były takie, że czułam się jakby umyła się zwykłym płynem takim do ciała. Nie poczułam odświeżenia, pielęgnacji i ochrony tych szczególnych miejsc. Po kilku myciach pojawiły się też podrażnienia -juz widoczne i wyczuwalne, uważam że spowodował to ten płyn- ma w składzie dużo SLS oraz perfum i zapewne to one spowodowały podrażnienia. Jestem mocno zdziwiona, bo ja nigdy nie miałam problemów z płynami i okolicami miejsc intymnych- bardzo nie miłe zaskoczenie.
Podsumowując płyn ma swoje plusy, u mnie zebrał ogromny minus za podrażnienia, świąd i dyskomfort. Robilam próbę na niego 3razy- za kazdym razem objawy wracały, stąd moja pewność , że to emulsja Femina jest winna tej sytuacji.
Myślę, że gdyby skład był w innych proporcjach to emulsja byłaby o wiele skuteczniejsza. Dziś wystawiam ocenę średnią - 3 gwiazdki. Więcej po nią nie sięgnę, poza moimi podrażnieniami przyczepiam się o brak odświeżania, zbyt mocne pienienie, zbyt duże użycie SLS i perfum, braku działania pielęgnacyjnego.

Łagodna dla skóry... :)

Emulsję ochronną do higieny intymnej kupiłam w bardzo niskiej cenie w Biedronce, zapłaciłam za nią ok 4 zł. Z początku bałam się tego produktu, że będzie to zwyczajne mydło, które podrażni tylko wrażliwe miejsca intymne. Koleżanka poleciłam mi ten produkt zachwalając że jest wspaniałej jakości mimo tak niskiej ceny. Jak się później okazało, moje obawy były zbędne, ponieważ ta emulsja jest rewelacyjna.

Emulsja posiada rzadką, kremową konsystencję. Produkt delikatnie się pieni.
Skóra po użyciu nie jest podrażniona, a wręcz przeciwnie. Emulsja łagodzi podrażnienia, jest delikatna i przyjazna dla mojej skóry. Wyciąg z rumianku spełnia swoje łagodzące działanie idealnie. Podobnie jak kwas mlekowy. Produkt delikatnie myje i odświeża.
Uważam, że ten produkt pielęgnuje i chroni skórę przed kolejnymi podrażnieniami. Emulsja pachnie bardzo przyjemnie. Zapach jest bardzo delikatny, nie tak jak w przypadku innych płynów do higieny intymnej. Jest bardzo wydajna.
Wygodne opakowanie w postaci poręcznej butelki z pompką ułatwia użytkowanie. Pompka dobrze dozuje pożądaną dawkę kosmetyku. Butelka dobrze leży w dłoni. Produkt godny polecenia :)

Na produktach do higieny intymnej nie warto oszczędzać!

Przez pośpiech (i duże podobieństwo buteleczki) niestety pomyliłam produkt Femina z biedronki do emulsji z Lactacyd Femina, nawet się dziwiłam co to takie tanie. Po przyjściu do domu oczywiście się zorientowałam, ale jakoś nie zmartwiłam, w końcu bardzo atrakcyjna cena, co może pójść nie tak. Jak się okazało po pierwszych użyciach... wszystko! Zapach średnio mi przypasował, ale to akurat nieważne, bo kosmetyk po prostu nie działa, a wręcz szkodzi. Nie miałam takiej sytuacji przy żadnej emulsji czy płynie. Już po kilku użyciach czułam wyraźny dyskomfort, pieczenie i uczucie suchości. Najpierw myślałam, że może to jakaś infekcja, ale po odstawieniu emulsji czułam wyraźną poprawę już po jednym dniu!!! Odradzam, można sobie zrobić krzywdę.

Nie dla mnie

Niestety nie zauważyłam żadnych korzyści przy stosowaniu tego płynu. Zwykły płyn, po którym nie czuć odświeżenia, zapach nie utrzymuje się i czasem podrażniał. Czasem po umyciu czułam świąd, gdy domyslilam się, że wynika ona ze zmiany płynu odstawilam go. Wygodne opakowanie, zapach nie przypadł mi zbytnio do gustu, gęstość płynu w porządku.