Yope, Wake Up Cheers Peer + Chardonnay Face Wash (Żel do mycia twarzy)

Yope, Wake Up Cheers Peer + Chardonnay Face Wash (Żel do mycia twarzy)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 3.83/5

Ekobieca.pl (1)
Średnia ocena: 4.50/5

zobacz więcej ofertzwiń

Aksamitny żel znakomity do codziennej pracy z Twoją skórą. Zmywa makijaż, delikatnie i skutecznie oczyszcza. Na zdrowie pielęgnacji!

• fermentowana woda chardonnay – otrzymywana z winogron wygładza, zwęża pory, rozjaśnia

• fermentowana woda z japońskiej gruszki - łagodzi, nawilża i wzmacnia skórę

• 5 koreańskich herbat - tonizują, działają antyoksydacyjne, likwidują napięcie skóry

• naturalne biodegradowalne glukozydy - pochodzą z oleju kokosowego, delikatnie myją i oczyszczają

Oman wielki - wzmacnia ochronę skóry przed zanieczyszczeniami i niebieskim światłem

budzi cerę do życia

to bardzo delikatny żel myjący- do suchej cery,wrażliwej, skłonnej do rumienia!
+Żel zamknięto w ślicznej szklanej buteleczce z pompką,
+ zapach jest nienachalny, przyjemny
+ konsystencja jest lekka , a pianka jedwabista w dotyku, łatwo zmywalna
+nie pozostawia powłoki po umyciu twarzy
+nie ściąga cery
+wydajny= do idealnego umycia twarzy potrzebne są tylko 2 pompki produktu.
+Produkt nie pieni się zbyt mocno, bardzo delikatnie oczyszcza skórę,
+ważne: nie szczypie w oczy!
nie pozostawia efektu mgły
makijaż również zmywa :)

Świetny żel do mycia twarzy

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Yope są znacznie droższe niż te do ciała czy włosów więc zanim kupiłam ten żel poczekałam na promocję i udało mi się go kupić za 45 zł. Cena regularna to 60 zł
Pierwsze wrażenie to piękna buteleczka z matowego szkła, zakończona wygodną pompką. Żel jest średnio gęsty, nie spływa z dłoni i delikatnie się pieni. Mi wystarczają dwie pompki do dokładnego umycia twarzy. Używam go codziennie zarówno rano jak i wieczorem.
Żel świetnie oczyszcza cerę przy czym jest bardzo delikatny. Nie wysusza i nie pozostawia skóry matowej i "piszczącej"- co jest dla mnie bardzo ważne.
Pachnie owocowo - dla mnie to zapach gruszkowy, czuć nutę świeżości.
Skład jest bardzo bogaty, Yope nie zwodzi w tej kwestii.
Gdzieś mi mignęło ze ten zel nie jest zbyt wydajny. Ja mam inne zdanie, właśnie jest bardzo wydajny. Po miesiącu codziennego używania dwa razy dziennie nie zużyłam nawet 1/3 opakowania.
Warto go wypróbować, najlepiej podczas jakiejś promocji, bo 60 zł za żel do mycia to moim zdaniem trochę za wysoka cena.

Dobry żel do mycia twarzy :)

Jestem posiadaczką cery mieszanej z ŁZS. Z tego względu moje poranne i wieczorne oczyszczanie musi być bardzo łagodne, ale skutecznie oczyszczające.
Żel Yope na pierwszy rzut oka wygląda bardzo elegancko, zapakowany jest w mocnej szklanej butelce o pojemności 150 ml z pompką.
Konsystencja jest typowa dla żelu do mycia twarzy, zapach jest bardzo ładny i łagodny.
Jestem po zużyciu całego opakowania żelu. Przy każdym oczyszczaniu stosowałam trzy pompki i tu mam zastrzeżenie co do użytkowania. Nie jestem pewna czy kupiłam produkt z wadliwą pompką, ale przy każdym wyciśnięciu produktu, żel lądował na ręku i na butelce, przez co trochę się go marnowało.
Zalety:
- użytkowałam go dwa razy dziennie od początku kwietnia do początku czerwca, także jest wydajny
- brak uczucia ściągnięcia
- ładnie pachnie
- dobry i ciekawy skład
- plus za szklaną butelkę
- piękny design
- oczyszcza 
Wady:
- uszkodzona pompka
- bez widocznych zmian po zużyciu na twarzy
- cena jest dość spora jak na żel do mycia twarzy

Bardzo dobry Żel

Produkt jest dość rzadkiej konsystencji przez co może być malo wydajny. Zamknięty jest w pięknym szklanym opakowaniu z dozownikiem. Zapach jest bardzo świeży i nienahalny.
Co do działania to jest to bardzo dobry produkt . Pieknie oczyszcza cere i nie pozostawia uczucia ściągnięcia . Nie zauważyłam spektakularnego zamknięcia porów. Duży plus za składniki naturalne

W porządku

Żel zamknięty jest w szklanej buteleczce i schowany w pudełeczku, całość wygląda bardzo elegancko - w sam raz na prezent.
Trochę denerwuje mnie dozownik, bo gdy naciskam, to część żelu spływa bo butelce, a część na dłoń, być może taki mi się trafił egzemplarz.
Bardzo podoba mi się zapach tego kosmetyku, pachnie jak gorzka pomarańcza :)
Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza twarz, pozostawiając ją miękką i nie podrażnioną (mam cerę mieszaną, naczynkową).

Dobry delikatny żel myjący

Żel znajduje sie w ślicznej szklanej buteleczce z pompką, jego zapach jest bardzo przyjemny a konsystencja lekka i jedwabista w dotyku. Do dokładnego umycia twarzy potrzebne są 2 pompki produktu. Produkt nie pieni się zbyt mocno, delikatnie oczyszcza skórę, nie szczypie w oczy, całkiem dobrze radzi sobie również z makijażem co dna mnie jest sporym plusem, jak dla mnie naprawde dobry produkt myjący !

O takim produkcie marzyłam! <3

Niestety moja skóra twarzy jest bardzo wymagająca pod kątem kosmetyków do pielęgnacji - mam cerę mieszaną, ze skłonnością do niedoskonałości. Na co dzień stosuję dwuetapowe oczyszczanie i żel Yope jest dla mnie idealnym produktem do stosowania w 2 etapie oczyszczania. Stał się nieodzownym elementem mojej porannej i wieczornej pielęgnacji.
Opakowanie żelu to szklana butelka z pompką. Moim zdaniem to bardzo praktyczne i higieniczne rozwiązanie. Pompkę można obsłużyć jedną ręką. Szata graficzna butelki (i pozostałych produktów z tej serii) jest przepiękna. Aż miło popatrzeć na półkę w łazience, na której stoją produkty Yope Wild.
Jestem wrażliwa na zapachy kosmetyków – czasem nawet najlepszy produkt jest w stanie zniechęcić mnie do używanie właśnie przez zapach. Ten żel pachnie naprawdę bardzo przyjemnie. Zapach jest wyraźnie wyczuwalny, ale nie jest drażniący.
Po połączeniu żelu z wodą zamienia się on w bardzo delikatną emulsję. Mycie nim skóry twarzy to czysta przyjemność. Już jednorazowe oczyszczenie tym żelem w zupełności wystarcza do zmycia ze skóry twarzy wszelkich zanieczyszczeń. Sprawdziłam, że bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu.
Na szczęście nie wywołał u mnie żadnych podrażnień, ani reakcji alergicznych. Nie jest komedogenny. Nie wywołuje też uczucia ściągnięcia skóry, którego szczerze nie znoszę.

Skuteczny i delikatny

-Żel który przypadł mi mocno do gustu, bo dla mojej suchej skóry zadziałał jak balsam, nic nie podrażnił a wręcz miałam wrażenie, że skóra staje się po jego zmyciu aksamitna i mięciutka.
-Skutecznie myje jak i domywa resztki makijażu bez żadnych podrażnień.
- Podczas rozprowadzania na wilgotnej skórze tworzy się dość zwarta ale lekka biała pianka, którą przyjemnie masuje się twarz
-Konsystencja niezbyt gęstego żelu, kolor niby przezroczysty a jednak lekko mętny z domieszką pomarańczu.
-Zapach jak dla mnie cytrusowy, nienachalny i przyjemny dla nosa
-Opakowanie ma kształt szklanej matowej butelki z pompką, która ma zabezpieczenie w postaci przekręcanego kliku, dzięki czemu możemy dozować sobie odpowiednią ilość produktu i jeszcze zabezpieczyć przed wyciekaniem go.

Z pewnością jestem kupiona tym produktem i wiem, że dłużej zagości on w mojej codziennej pielęgnacji.

Żel wart polecenia.

Żel jest zamknięty w szklanej, masywnej butelce, która zawiera wygodny dozownik.Nie ukrywam, że robi wrażenie.Zapach jest dość delikatny.
Żel dobrze rozprowadza się po twarzy, delikatnie się pieni. Łatwo się spłukuje.Produkt doskonale radzi sobie z zmyciem makijażu, nie pozostawił żadnych podrażnień.
Moja cera jest sucha a ten produkt wyraźnie ją nawilżył, stała się bardziej odżywiona.
Skład tego żelu jest bardzo zachęcający bo aż 98%to składniki pochodzenia naturalnego.

Boost z rana!

Żel do mycia twarzy yope na pewno zapewnia boost energii już na starcie, tak jak nazwa wskazuje - Wake up Cheers! Począwszy choćby od genialnie brzmiącej kompozycji składników, gruszka i chardonnay.. Mniam! Brawo za kreatywność :)
Idąc dalej, szklane grube opakowanie o przyjemniej wielkości, nie za duże i nie za małe, dla kosmetyku do mycia twarzy to jak dla mnie świetna sprawa, bo dodaje mu trochę poczucia "luksusu" i przyjemnie się po niego sięga (nie mówiąc już o minimalizowaniu zużycia plastiku i możliwości ponownego wykorzystania opakowania z świetnie działającą pompką), a energetyzujący kolor szkła i uroczy kotek wizualnie fajnie działają z rana na pobudzenie.
Dla mnie to plusy, bo zwykle przy porannym oczyszczaniu twarzy wolę uprościć sobie sprawę i po prostu spryskać twarz wodą różaną i przetrzeć płatkiem kosmetycznym. Tutaj jest motywacja, by w pewnym sensie zrobić sobie przyjemność i sięgnąć po żel, bo po prostu miło się z nim obcuje :)

Co do działania - zapach ożywczy, jak dla mnie może delikatnie za kwaśny ale mojemu mężczyźnie (na którym też testowałam, a jak..!) od razu bardzo się spodobał. Konsystencja gładkiego gęstego żelu, przezroczystego, lekko mętnego, co również wizualnie sugeruje naturalność produktu i jest na plus, w kontakcie ze zwilżoną skórą zmieniającego się w delikatną piankę.

Po zmyciu skóra jest ewidentnie oczyszczona, błyszcząca, napięta, nawet pory są lekko zwężone, co jest efektem nie łatwym do uzyskania.

Wizualnie po zastosowaniu cera wygląda świetnie, choć dla mnie jest nieco zbyt ściągnięta, ale i tak nigdy nie pozostawiam twarzy po jakimkolwiek oczyszczeniu bez kolejnego etapu w postaci nawilżenia, bo po prostu mam skórę suchą i nawet najdelikatniejsze kosmetyki oczyszczające w mniejszym lub większym stopniu pozostawiają uczucie pewnego dyskomfortu. Tutaj może ten dyskomfort jest bardziej odczuwalny, ale zasadniczo efekt oczyszczenia i wygładzenia jest na tyle fajny, że można uznać, że ściągnięcie trochę idzie w parze z działaniem.

Podsumowując żel wychodzi na plus..!
Większość obietnic producenta zostaje spełniona, żel jest aksamitny, pobudza, wygładza i rozjaśnia cerę, lekko oczyszcza pory, a naturalny i bardzo ciekawy skład to przy tym wszystkim największy atut!
Nie jestem wielką fanką żeli do mycia twarzy, ale ten zachęcił mnie do dłuższego stosowania. Przy mojej cerze może nie codziennie, ale 2-3 razy w tygodniu jak najbardziej tak!
Dla mniej suchych i wrażliwych cer zdecydowanie może okazać się hitem codziennej pielęgnacji :)

Dobrze oczyszcza i jest łagodny dla skóry, tylko wydajność mogłaby być lepsza

Żel otrzymałam do testu - dziękuję bardzo za zaufanie :)
Jestem posiadaczką cery suchej, wrażliwej z tendencją do zaskórników w strefie T. Z tego powodu oczyszczanie musi być u mnie łagodne, ale koniecznie połączone ze skutecznością w postaci czystych porów.

Żel Yope prezentuje się przepięknie i ekskluzywnie. Szklana, masywna butla o pojemności 150ml, wyposażona w pompkę. Konsystencja to typowy żel, który lekko przechodzi przez pompkę, nie strzeli się produktem zbyt daleko, ubrania są bezpieczne:) Żel pachnie delikatnie gruszką i odbieram go jako całkiem przyjemny, choć może spotkałam się z nieco łagodniejszym aromatem gruszki w kosmetykach. Ten jest stonowany i z tego powodu mnie nie drażni.

Kosmetyk stosuję w ilości 3 pompek na każde użycie. Na dłoni ta ilość nie wygląda na zbyt dużą, ale w połączeniu z wodą tworzy na skórze coś w rodzaju lekkiej emulsji, która wystarcza na oczyszczenie twarzy i szyi. Żel działa łagodnie, nie pozostawia po sobie zaczerwienień czy podrażnień, ale jest też skuteczny i widzę to po czystych porach skóry. Moje pory są dość głębokie i ciężko je oczyścić a tu widzę, że jest poprawa, bo od czasu, kiedy go używam mam mniej niedoskonałości na skórze a nowe niechętnie się pojawiają. Po oczyszczeniu skóry nie odczuwam przykrych dolegliwości w postaci wysuszenia czy ściągnięcia, żel posiada w składzie delikatne substancje oczyszczające. Ogólnie skład zawiera dużo ekstraktów roślinnych i oceniam go jako dobry. Cera ogólnie jest jakaś taka bardziej promienna, gładka, niczego jej nie brakuje. Ciężko mi się odnieść do obietnicy ochrony przed niebieskim światłem, nie wiem w jaki sposób mogłabym to nawet sprawdzić.

Tak naprawdę w działaniu nie mam nic do zarzucenia temu kosmetykowi. Marka naprawdę postarała się i wypuściła na rynek dobry, wartościowy produkt. Jedyne co poprawiłabym tutaj to wydajność. Po 2 tygodniach testu zużyłam około 1/3 butli i ten ubytek jest już zauważalny a żel kosztuje 60zł. Nawet jakby miał mi wystarczyć na 2 miesiące to jednak co drugi miesiąc taką kwotę można już w jakiś sposób odczuć. Rozumiem, że wszystko kosztuje, bo i opakowanie wysokiej jakości czy składniki, ale szczerze mówiąc wolałabym zapłacić trochę mniej a mieć ten sam żel w plastikowej, lżejszej butelce, która byłaby też bardziej przyjazna podróżom (bo jednak swoje waży).

Reasumując - kosmetyk jest świetny, ale 1 gwiazdkę odejmę za wspomnianą wydajność. Marka przyzwyczaiła nas do kosmetyków, które stawiają poprzeczkę bardzo wysoko, ale popracowałabym jeszcze nad wydajnością. Wypróbować na pewno warto!

Delikatne a zarazem skuteczne oczyszczanie

Żel do mycia twarzy od Yope, Budzić Się Na Zdrowie ( Wake Up Cheers ) Gruszka + Chardonnay znajduje się w przepięknie zdobionej szklanej butelce z wykończeniem matowym i wygodnym dozownikiem, a sam produkt znajduje się w subtelnym, ale zarazem dopracowanym kartonowym opakowaniu.
Kosmetyk posiada praktyczny dozownik, dzięki niemu mogłam kontrolować ilość nakładanego produktu, aplikator również pozwala przekręcając główkę na zablokowanie produktu - przydatne. Powiadają, iż zdrowy kosmetyk to gwarancja zdrowej cery. Yope, Wake Up Cheers Pear + Chardonnay Face Wash jest z 98% składników pochodzenia naturalnego, ma 100% składników aktywnych, m.in. Postbiotyki - wzmacniają mikrobiom, Adaptogeny - chronią przed stresem oksydacyjnym, Biofermenty - przywracające równowagę skóry oraz Feminage TM - wspiera fair trade. Kosmetyk testowałam ponad 2 tygodnie jest wydajny, przy pierwszym zastosowaniu zwróciłam uwagę na dozownik ( stosowałam 4 pełne pompki. Wrażenie? Kosmetyku jest tyle ile na początku, może minimalnie mniej ) oraz na intensywny zapach w opakowaniu oraz podczas używania, ale niedrażniący, tylko przyjemny, a po nałożeniu zaczyna pachnieć delikatniej, prawie niewyczuwalnie. Żel #YOPEwild przyjemnie się nakłada, delikatnie pieni się na twarzy, po zmyciu widać, że skóra jest dobrze oczyszczona, odświeżona oraz wygładzona i delikatnie nawilżona. Nie jestem pewna co do zwężania porów, ale jest widoczna delikatna różnica. zapewne przy dłuższym używaniu będą widoczne efekty.
Na pewno można stwierdzić, iż jest
+wydajny
+praktyczny dozownik
+przyjemny zapach, który z czasem jest delikatnie wyczuwalny
+skład przyjazny
+opakowanie
+przyjemność stosowania
+dobrze oczyszcza,
+wygładza skórę
+odświeża, delikatnie nawilża

Kosmetyk idealnie klasyfikuje się na prezent :)
Dla?