Yope, Wake Up Cheers Peer + Chardonnay Face Wash (Żel do mycia twarzy)

Yope, Wake Up Cheers Peer + Chardonnay Face Wash (Żel do mycia twarzy)

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 3.48/5

Cena PLN 59.99

Aksamitny żel znakomity do codziennej pracy z Twoją skórą. Zmywa makijaż, delikatnie i skutecznie oczyszcza. Na zdrowie pielęgnacji!

• fermentowana woda chardonnay – otrzymywana z winogron wygładza, zwęża pory, rozjaśnia

• fermentowana woda z japońskiej gruszki - łagodzi, nawilża i wzmacnia skórę

• 5 koreańskich herbat - tonizują, działają antyoksydacyjne, likwidują napięcie skóry

• naturalne biodegradowalne glukozydy - pochodzą z oleju kokosowego, delikatnie myją i oczyszczają

Oman wielki - wzmacnia ochronę skóry przed zanieczyszczeniami i niebieskim światłem

łagodzące, nawilżające, oczyszczające, odświeżające
w butelce, z pompką
żel
oczyszczanie twarzy
normalna, mieszana, tłusta

świetny, delikatny produkt

To naprawdę świetny, delikatny - a zarazem skuteczny produkt. Żel ma bardzo ładny, "szampańsko"-cytrusowy zapach, ale jednak bardzo bardzo subtelny, po zmyciu skóra nie ma praktycznie żadnego zapachu - to dobra informacja dla wrażliwców, bo silnie perfumowane kosmetyki mogą uczulać. Pieni się delikatnie, taką kremową pianką, mniej niż inne żele do mycia twarzy - dla mnie to duży plus.
Dobrze zmywa makijaż - zaznaczę, że robię makijaż lekki - odświeża, nie podrażnia, skóra jest gładka, miękka i czysta. Nie spowodował żadnego dodatkowego przetłuszczania czy wysuszenia. Jest nieagresywny a zarazem skuteczny.
Dodatkowo kosmetyk jest zamknięty w ślicznej, szklanej buteleczce z bardzo wygodną pompką. Używanie go to prawdziwa przyjemność, taki mały luksus :-)
Kupiłam dwa opakowania ze sporą zniżką, bo tekturowe pudełeczka były pogniecione - i z promocyjnej ceny byłam bardzo zadowolona. Cena regularna jest dość wysoka, ale jeśli chodzi o sam kosmetyk - to bardzo go sobie chwalę.

Zmniejsza wypryski

Już po 3 dniach stosowania żelu do mycia twarzy, serum i fluidu z tej serii zauważyłam znacznie zmniejszone pory i znikające zaskórniki zamknięte, których do tej pory nie ruszało nic, skóra jest matowa i nawilżona. Nic nowego się nie pojawia. Jak za dotykiem magicznej różdżki. Polecam! <3

Jest ok

Mam skórę tłustą, z trądzikiem hormonalnym, nierówną.

Opakowanie tego żelu jest przepiękne i muszę się przyznać, że dlatego kupiłam ten żel do wypróbowania u siebie.

Pompka dozuje mała ilość produktu, ja potrzebuję 2-3 na umycie twarzy. Zapach jest delikatny, lekko świeży, szybko się ulatniający. Żel dość dobrze domywa makijaż, aż byłam zdziwiona, że mam tak mało żelu na rękach a tak dobrze domylam twarz.

Produkt jest wydajny.

Cena jedynie jest wada, jeszcze na promocji to jako tako, ale w regularnej cenie to dużo choć znośnie. Płacimy niestety za to piękne szkło i żałuję, że nie ma reguły w tym przypadku.

Fajny ale nie wrócę

Jaka jest moja cera:
Wrażliwa, mieszana z tendencją do przetłuszczania się strefy T. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i nie są uciążliwe. Na skórze widoczne są zaczerwienienia (naczynka) i rozszerzone pory.

Czego oczekuje od produktu:
Skutecznego oczyszczenia twarzy bez przesuszenia i uczucia ściągnięcia. Lubię kiedy żel się pieni (lekko) i daje uczucie świeżości. Dodatkowo nie powinien wywoływać na twarzy wyprysków czy innych niechcianych niespodzianek.

Opakowanie produktu:
Szklana buteleczka z dozownikiem. Widać zużycie.

Jaki jest:
Żel posiada ładny zapach a jego konsystencja jest odpowiednia ani gęsta ani rzadka. Żel stosowałam wieczorem po pierwszym etapie oczyszczania olejkiem do demakijażu. Po zmyciu olejku nakładałam żel i myłam twarz, robiłam to dwukrotnie. Żel dobrze oczyszczał skórę nie powodując przesuszenia czy co gorsza podrażnienia. Skóra po jego użyciu była nie tylko pozbawiona zanieczyszczeń ale także odświeżona i przyjemna w dotyku. Żel można nazwać, że jest prawidłowy i skuteczny aczkolwiek ponownie do niego nie wrócę.

Co producent obiecuje:
Aksamitny żel mycia twarzy, który skutecznie zmyje makijaż, nawilży i zadba o naturalną równowagę skóry. Idealny sposób na rozpoczęcie i zakończenie każdego dnia!

Jak stosowałam/używałam:
Żel do mycia twarzy używałam wyłącznie wieczorem z racji, że do porannego oczyszczania stosuje piankę z innej marki.

Dostępność
Stacjonarnie i online.

Cena:
150 ml - 59,99 zł

Całkiem fajnie dba o skórę, ale dla niektórych będzie zbyt łagodny

Żel zakupiłam na fali zadowolenia z kilku innych kosmetyków Yope do twarzy. Zaopatrzyłam się wtedy w parę produktów i wrażenia mam na ogół pozytywne. Ten żel jednak plasuje się u mnie na środku skali - jest w nim parę fajnych akcentów, ale nie czuję, żeby odmienił moją pielęgnację albo ją w jakiś sposób ulepszył. Taki dość zwykły żel oczyszczający, nie zachwycił mnie pod żadnym względem i nie wiem czy bym szybko do niego wróciła.

Na pewno trzeba pochwalić design opakowania i w ogóle całej linii tych kosmetyków. Bardzo mi się on podoba, jest oszczędny w formie, ale przy tym niezwykle gustowny i pięknie się prezentuje na półce w łazience. Natomiast jeśli chodzi o walory użytkowe, to z tym już jest nieco gorzej. Butelka jest szklana, ciężka, ale to można ocenić już przy kupnie i to mi jakoś bardzo nie przeszkadza. Natomiast nie byłam zadowolona z tego jak działa pompka - jedno naciśnięcie wypluwa malutką ilość żelu, musiałam naciskać kilka razy, żeby mieć wystarczającą ilość do umycia twarzy. Trzeba też uważnie z tej pompki korzystać, ja lekko przechylałam butelkę i wtedy żel ładnie lądował w zagłębieniu dłoni. Postawiony na powierzchni często "prychał" i pluł żel gdzieś obok albo w druga stronę - jakby bez ciśnienia żel spływał po opakowaniu. Pompka działała tak od początku, była bardzo kapryśna przez cały czas stosowania, więc z jednej strony mogłam się przyzwyczaić, ale z drugiej... to było strasznie męczące!

Produkt ma całkiem przyjemny zapach, czy to faktycznie gruszka to nie jestem pewna, ale jest lekko kwaskowaty, jakby jakaś limonka nawet. Nie jest to zapach, który mnie powalił na kolana, ale nie przeszkadzał i nie był przesadnie intensywny.

Żel jest przejrzysty, ma raczej gęstą formułę i nie spływa z dłoni. Na twarzy się bardzo mało pieni. Lekko zmoczony tworzy coś na kształt emulsji, którą można rozprowadzić na twarzy. Świeżo po zmoczeniu emulsja jest przyjemna, kremowa, ale im dłużej myjemy, tym bardziej staje się "tępa" i tworzy swego rodzaju gęste smugi na twarzy. Z podobną konsystencją spotkałam się już w przypadku innych naturalnych żeli myjących i nawet mi to nie przeszkadza. Gorsze jest jednak to, że ciężko ten żel zmyć ze skóry. Tak jakby się do niej przykleja, przywiera, przez co zmywanie trwa znacznie dłużej niż w przypadku normalnych żeli. Do tego żel jest przezroczysty i czasem go wręcz nie widać na skórze, więc trzeba sporo więcej wody zużyć, żeby mieć pewność, że skóra jest czysta i nie ma na niej pozostałości produktu.

Co do działania to nie mam jakichś większych zastrzeżeń - żel dobrze myje, skóra jest po nim świeża, czysta i zdrowo matowa. Najfajniejsze jest chyba to, że w ogóle nie powoduje uczucia ściągnięcia ani wysuszenia, a to mi się często zdarza po żelach oczyszczających. Dlatego za największą zaletę uznaję właśnie tę delikatność w działaniu i dbałość o dobro skóry. Jednak według mnie ten żel nadaje się głównie do porannego mycia czyli do odświeżenia skóry, zmycia lekkich zanieczyszczeń i sebum. Próbowałam używać go wieczorem do demakijażu, ale u mnie się nie sprawdził. Kiepsko sobie radzi z filtrem i makijażem, sporo rozmazuje, każda dodatkowa warstwa na skórze stanowi dla niego spore utrudnienie. Tak więc żelu używałam w zasadzie tylko rano do oczyszczenia skóry przed nałożeniem porannej pielęgnacji. W tej roli sprawdził się dobrze, łagodnie oczyszczał i dostarczał przyjemnego odświeżenia. Ale nie jest to jednak dla mnie żel uniwersalny i tak naprawdę nie czuję się jakoś bardzo przekonana, żeby kupić go ponownie.

Jest to całkiem dobry produkt, który dobrze wpisuje się w nurt łagodnych, naturalnych kosmetyków do twarzy. Skład i delikatność z pewnością na plus, nie ma się co martwić, że żel nas przesuszy albo będzie agresywny. No ale na rynku mamy już wiele tego typu produktów, a żel od Yope nie jest dla mnie jakąś niespodzianką w tej kategorii. Gdyby miał lepsze opakowanie i pompkę to pewnie podciągnęłabym ocenę, a tak to zostawiam solidną trójkę.

Rewelacyjny

Żel zmywa bardzo dobrze wszelkie zanieczyszczenia. Przepięknie pachnie i bardzo dobrze nawilża moją suchą skórę. Po użyciu cera jest odświeżona i gładka.

Najlepszy żel jakiego używałam od bardzo dawna

Żel do mycia twarzy z Yope kupiłam, ze względu na rewelacyjna ocenę w katalogu KWC. Długo się nad nim zastanawiałam ze względu na cenę produktu, ale po czasie jestem bardzo zadowolona z jego użytkowania i na pewno do niego wrócę!

Żel zamknięty jest w masywnej szklanej butelce z pompką. Opakowanie jest bardzo ładne, pomarańczowo- czerwone z efektem ombre, na grafice jest kotek i gruszką. Dozownik przez kilka miesięcy używania ani razu się nie zaciął i odmierzał idealna porcje kosmetyku. A szklana przezroczysta butelka umożliwiała kontrolowanie zużycia produktu.

Kosmetyk ma przyjemną konsystencję, raczej lekka ale nie przelewa się przez palce. 2/3 pompki wystarcza do umycia twarzy, ja stosowałam go rano i wieczorem, a opakowanie wystarczyło na kilka miesięcy. Zapach żelu kojarzył mi się z cytrusami, ale nie był to chemiczny zapach, raczej przyjemny, nienachalnym. Zupełnie niemęczący, a stosowałam go będąc w ciąży i po porodzie.

Co do działania kosmetyk sprawdził się rewelacyjnie, spełnił wszystkie moje oczekiwania. Dokładnie oczyszczał twarz z kurzu, resztek makijażu i pozostałości innych kosmetyków. Cera po myciu nie była ściągniętą czy przesuszona, miałam wrażenie lekkiego nawilżenia po zastosowaniu żelu.

Dodatkowy atut żelu to skład, który w 98% jest naturalny. Pierwszy raz spotkałam się z kosmetykiem, w którym znajdowały się fermentowane wody z Chardonnay i z japońskiej gruszki.

Żel jest świetny, bardzo polecam. Sama na pewno do niego wrócę, gdy znowu będzie na niego promocja. Na chwilę obecną najlepszy żel jakiego używałam od bardzo dawna.

Mój faworyt ;)

Z marką YOPE znamy się już od jakiegoś czasu i jak do tej pory, żaden z produktów mnie nie zawiódł.

Żel jest w pięknym estetycznym szklanym opakowaniu, już to przyciąga wzrok na drogeryjnych półkach. Pompka podaje małą ilość produktu, ale na prawdę jest to wystarczające. Konsystencja produktu jest bardzo przyjemna w stosowaniu i mega, mega wydajna. Naprawdę już niewielka ilość produktu starcza na umycie całej twarzy, szyi i dekoltu.

Co do zapachu..... no coś niesamowitego! Zakochałam się - zapach cytrusów idealnie budzi zmysły, na mnie działa dosłownie jak kawa :D

Jedną buteleczkę mam już od 3 miesięcy i nawet nie zużyłam jeszcze 1/3 zawartości, a używam go przynajmniej 2 razy dziennie.

Świetnie usuwa zanieczyszczenia, wiadomo, że przy cięższym makijażu najpierw trzeba użyć chociażby płyny do demakijażu. Po umyciu skóra jest oczyszczona, promienna i gładka. I nie ma uczucia ściągnięcia skóry, który niestety towarzyszy dużej części żelów do twarzy.

Jak dla mnie jeden z lepszych produktów do mycia twarzy i na pewno zostanie ze mną na długo. NA prawdę warto zainwestować w ten produkt ;)

Sprawdzona pozycja

Jak tylko dowiedziałam się że kosmetyk został doceniony przez Wizażanki, wiedziałam że muszę go przetestować. Przecież uwielbiam Yope! Moja mieszana cera z niską skłonnością do podrażnień polubiła go.

Żel ma dość gęstą, treściwą konsystencję, lecz bez problemu dozujemy go pompką. Zapach rzeczywiście: szampańska gruszka, lekko słodki, przyjemny. Nie przesusza, dobrze myje. Po pewnym czasie zauważyłam osad w buteleczce, lecz producent zaznaczył że jest tak może się zdarzyć. Skład również mi odpowiada.

Jedyne co trochę odstrasza, to cena. Znam tańsze produkty do mycia o naturalnym składzie i są równie dobre. Plusów jest jednak dużo, więc myślę że od czasu do czasu skuszę się na gruszkowe oczyszczenie. :-)

Zawiodłam się

Jestem posiadaczką cery mieszanej, wrażliwej z tendencją do przesuszania. Cały czas poszukuję żelu myjącego, który z jednej strony będzie dobrze oczyszczał, a z drugiej nie spowoduje suchych skórek ani podrażnień

Żel kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami. Niestety na mojej skórze nie sprawdził się on. Po użyciu moja skóra jest nieprzyjemnie napięta. Następnego dnia, mimo mocnego nawilżenia, pojawiają się suche skórki, które trudno zwalczyć. Dodatkowo ma dość intensywny zapach, który nie przypadł mi do gustu.
Jedyną zaletą dla mnie jest prześliczna butelka.

Bardzo dobry produkt

W pełni rozumiem oraz zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi recenzjami dotyczącymi tego produktu. Żel jest bardzo delikatny, co nie znaczy, że nie jest skuteczny. Używałam go co prawda wyłącznie do rannego mycia twarzy, jednak wydaje mi się, że sprawdziłby się również przy dwuetapowym oczyszczaniu twarzy. To co dla mnie istotne to brak wysuszenia i ściągnięcia skóry po jego zastosowaniu. Kosmetyk jest bardzo wydajny - u mnie wystarczył na pół roku przy stosowaniu go raz na dzień. Jedyne co mi w nim przeszkadzało to dziwna pompka, po której spływał żel oraz szklane opakowanie, które nie jest w żadnym stopniu "travel friendly". Dla mnie nie stanowiło to na tyle dużego problemu, zatem nie mam wątpliwości, że jeszcze powrócę do tego produktu.

Rozumiem zachwyty, ale co z tą pompką?

OPAKOWANIE:
Produkt ma piękne szklane opakowanie. Szata graficzna jest naprawdę ciesząca oko. Efekt ombre plus złoty element, to wszystko może się podobać i pięknie wygląda na półce w łazience.
Jeśli jednak chodzi o aspekt praktyczny… buteleczka jest bardzo ciężka, więc raczej nie nadaje się do zabrania w podróż. Ale wiadomo, podróże zdarzają się od czasu do czasu, no i istnieją małe buteleczki.
Coś czego jednak nie mogę zaakceptować i za każdym razem mnie denerwuje, to źle działająca pompka. Żel wydostaje się wszędzie, tylko nie na dłoń, dodatkowo spływa po buteleczce i trzeba ją przecierać. Przy okazji mnóstwo produktu się marnuje. Znalazłam na to jednak sposób- korzystanie z buteleczki trzymając ją jedną ręką pod katem i dopiero dozowanie produktu.

ZAPACH:
Przepiękny! Gruszka i chardonnay! Idealny o poranku! To najlepszy zapach żelu do mycia twarzy jaki stosowałam. Delikatny, niezbyt intensywny.

KONSYSTENCJA:
Gęsty półprzezroczysty żel, który nie spływa z twarzy i nie pieni się za bardzo.

DZIAŁANIE:
Produkt świetnie oczyszcza. Jest przy tym niesamowicie delikatny. Nie powoduje ściągnięcia, pieczenia, podrażnienia. Wszystko jest Ok. Twarz po umyciu jest naprawdę odświeżona, pełna blasku i mięciutka.

WYDAJNOŚĆ:
Stosuję i stosuję i nie doszłam nawet do połowy opakowania! Myślę, że wydajność rekompensuje wyższą cenę.