Liqpharm, LIQ CC Serum Light 15% Vitamin C Boost (Serum rozświetlające z witaminą C)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Liqpharm, LIQ CC Serum Light 15% Vitamin C Boost to przeciwzmarszczkowy koncentrat rozświetlający z gamy dermokosmetyków Liqpharm. Serum LIQ CC dzięki wysokim stężeniom aktywnych składników redukuje proces starzenia skóry oraz chroni przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych. 15% niezjonizowana witamina C zapewnia szybkie pobudzenie syntezy kolagenu, skutecznie neutralizuje wpływ wolnych rodników i wyrównuje koloryt skóry. Aktywność czystej formy witaminy C potęgowana jest przez odpowiednio dobrane stężenia tokoferolu i magnezu, które jednocześnie działają ochronnie, regenerująco oraz odżywczo. Dzień po dniu skóra odzyskuje utracony komfort, blask i witalność.
Korzyści stosowania serum rozświetlającego z witaminą C Liqpharm LIQ CC Serum Light 15% Vitamin C Boost:
- ochrona antyoksydacyjna,
- pobudzenie syntezy kolagenu,
- program przeciwzmarszczkowy,
- program redukujący przebarwienia,
- program `blask i witalność`.
Witamina C 15% – lewoskrętna forma niezjonizowana zapewnia łatwość przenikania we wszystkie warstwy skóry pobudzając syntezę kolagenu, wyrównując koloryt i rozświetlając cerę. Redukuje szkodliwy wpływ promieniowania UV, pomagając chronić DNA komórek skóry.
Tokoferol – skutecznie odżywia i regeneruje skórę. Wzmacnia ochronę antyoksydacyjną witaminy C.
Magnez - zapewnia silne działanie regeneracyjne.
Kwas hialuronowy - chroni skórę przed odwodnieniem, zapewnia jej elastyczność i długotrwałe nawilżenie.
Stosować pod krem przez cały rok lub jako kurację 28-dniową. Doskonała baza pod makijaż. Bez silikonów, bez substancji zapachowych, bez sztucznych barwników. Produkt przebadany dermatologicznie.

żel
serum
z przebarwieniami / defektami
przeciwzmarszczkowe, regenerujące, rozświetlające, na przebarwienia
oil – free / nietłusta, bez alkoholu, bez silikonów, bezzapachowa
z pipetą
lekkie

Pozytywne zaskoczenie

Serum zachwyciło mnie swoim działaniem, ale również brakiem zapachu. Dzięki swojej bezwonności staje się hitem dla osób wrażliwych na intensywne zapachy kosmetyków. Znajduje się w bardzo wygodnym opakowaniu wyposażonym w pipetę pozwalająca aplikować idealną ilość produktu. Konsystencja jest nieco zbyt luźna, ale nadrabia szybkim wchłanianiem. Po jego zastosowaniu należy poczekać, aż się w pełni wchłonie bo zbyt szybka aplikacja kremu kończy się ślizganiem na niewchłoniętym kosmetyki. Spełnia wszelkie oczekiwania wobec serum dzień/noc, nie powoduje efekty maski ściągającej, ale ujędrnia skórę twarzy.

Poprawne

Serum w postaci olejowej było poprawne.
Gołym okiem nie zauważyłam jakiś większych zmian na skórze, ale przez zawartość kwasu askorbinowego, serum czasami podrażniało.

Było fajne do przetestowania, ale raczej już nie wrócę.

Jestem bardzo zadowolona z serum

Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce z pipetą co ułatwia aplikację produktu.
Jak cała seria ma bardzo przyjemny i delikatnie cytrusowy zapach. Konsystencja należy raczej do tych rzadkich. Tuż po użyciu zostawia skórę bardzo dobrze nawilżoną i gładką w dotyku. Na pozostałe efekty nie musimy długo czekać. Szybko można zauważyć, że cera odzyskuje naturalny i zdrowy blask a po prawie tygodniu przebarwienia wydają się być mniej widoczne.
Nie podrażnia i nie zapycha mojej cery.
Jestem bardzo zadowolona z tego serum i myślę, że zostanie ze mną na dłużej.

Fajny produkt

Uwielbiam kosmetyki z witaminą C, jest to mój musi have w pielęgnacji. Serum ma konsystencję lekkiego olejku, który bardzo dobrze się wchłania, ale jest delikatnie wyczuwalny na skórze. Daje zadowalający efekt rozświetlenia i rozjaśnienia cery. Serum używałam rano, na to jedynie SPF. Przy użyciu dodatkowo z kremem nawilżającym potrafiło mi nieco ciastkować podkład. Tak czy owak, lubię i cyklicznie wracam do niego.

Z chęcią do niego wrócę

Kosmetyk znajduje się w brązowej buteleczce o pojemności 30ml i dozuje się go za pomocą pipetki. Jest bardzo wydajne - już 3-4 krople wystarczają na pokrycie buzi i szyi.

Jego konsystencja, choć delikatnie oleista, jest lekka i w kontakcie ze skórą szybko się wchłania. Nie zauważyłam, aby serum pozostawiało tłusty lub lepki film, wręcz przeciwnie, daje uczucie bardzo przyjemnego, satynowego wykończenia.

Serum stosowałam rano pod krem i makijaż i w tej roli sprawdziło się wyśmienicie - współpracował z kosmetykami, a makijaż trzymał się nienagannie przez cały dzień.

Po zużyciu całego opakowania mogę stwierdzić, że moja cera wygląda piękniej i jest lepiej nawilżona. Stała się bardziej sprężysta, miękka, gładsza, przyjemniejsza w dotyku i delikatnie rozjaśniona, ze zdrowym wyglądem glow.

Z pewnością będę wracać do tego serum, bo rzadko które działa tak dobrze na moją skórę, jak to.

Ulubione serum na dzień

Serum nakładam codziennie rano. Łatwo się rozsmarowuje, nie wyświeca cery. Dobrze współgra z kremem, SPF i codziennym makijażem. To idealna baza.
Jest bezzapachowy i szybko się wchłania.
Spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Bardzo fajne serum na początek

Jestem posiadaczką cery mieszanej w stronę tłustej dlatego zazwyczaj wybieram lekkie formuły. Serum od Liqpharm w wersji light jest bardziej wodniste niż olejowe i szybko się wchłania. Pozostawia co prawda lepki film ale znika on po nałożeniu krem. Produkt jest w mojej ocenie delikatny. Nie posiada zapachu, nic mnie nie szczypie po jego aplikacji. Jest bardzo wydajne i robi swoją robotę :)

KOSMETYCZNY HIT! Jedno z lepszych serum z witaminą C

Zanim zdecydowałam się na zakup tego serum z witaminą C, przeszukałam bardzo wiele informacji na temat składu, przeznaczenia i opinii. Zdecydowałam się po przeczytaniu polecenia przez jedną Panią dermatolog.

Mam cerę suchą, delikatną, naczynkową. Skłonność do przebarwień jest w mojej naturze, także robie wszystko by temu zapobiec. Serum stosowałam na noc, bo tak mi było najwygodniej, można stosować jeszcze na dzień. Pierwsze rezultaty zobaczyłam po ok 14 dniach stosowałania. Przebarwienia były mniejsze, zaognione stany stały się bardziej łagodne. Po dłuższym i regularnym stosowaniu zdecydowanie cera została rozjaśniona. Wygląda bardzo zdrowo i uzyskała wiele blasku. Jest znaczna różnica od momentu przed stosowaniem, a dziś. Dodatkowo ma właściwości przeciwzmarszczkowe.
Serum jest oleiste ale ma lekką konsystencję. Jest wydajne. Mieści się w szklanej butelce i produkt wydobywany jest za pomocą pipety. Buteleczka jest bardzo ładna, także plus za szatę graficzną i ciekawe różowe opakowanie.
Obecnie skończyłam kuracje i po namyśle zakupie jeszcze raz daną fiolkę z preparatem, aby kontynuować walkę o moją cerę.

Jestem bardzo zadowolona. Jest to jeden z moich najlepszych trafionych produktów. Bardzo polecam.

Ciekawe serum ale nie ideał dla mojej dojrzałej cery

Serum kupiłam zachęcona wspaniałymi opiniami o tym produkcie.
Moja cera ma sporo przebarwień, głównie spowodowanych słońcem gdy jeszcze nie byłam świadoma konieczności codziennego użytku spf. Poza tym jest dość sucha.
Serum ma minimalistyczne opakowanie wykonane z ciemnego szkła. Pipeta pozwala higienicznie i łatwo wydobyć odpowiednią ilość produktu.

Po nałożeniu serum czuć lekkie mrowienie/szczypanie, ale po chwili znika. Dość dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Później nakładam krem na domknięcie pielęgnacji.

Produkt nie zachwycił mnie szczególnie, skóra wygląda bardziej promiennie i świeżo jednak nie poradził sobie z większymi przebarwieniami. Po tak zacnych opiniach oczekiwałam czegoś lepszego.

Minusem jest też dla mnie dość wysoka cena oraz brak dostępności stacjonarnie.

Bardzo dobre serum

Produkt stosuje od ponad miesiąca, a efekty już są widoczne. Serum ma olejową, ale lekką konsystencje. Stosuję je codziennie rano pod makijaz. Mimo olejowej formuły, bardzo ładnie się wchłania. Moja cera jest tłusta, a mimo to nie wyświeca się po nim.
Jeśli chodzi o efekty, to już po około 2 tygodniach zauważyłam rozjaśnienie przebarwień pozapalnych. Cera faktycznie stała się bardziej promienna, nabrała ładnego, rowniejszego kolorytu. Produkt nie szczypie ani nie zapycha. Nie ma nachalnego zapachu.
Cena jest średnio wysoka. Często można go dorwać w promocji. Szczególnie wtedy warto kupić.

Ulubione

Jest to póki co moje ulubione serum z witamina C, ale nadal nie idealne.

Przeszkadza mi w nim jedynie dosc wysoka cena.

Serum nie roluje sie. Stosuje je na dzień. Dzięki ciemnej butelce produkt nie żółknie.
Pomimo wysokiego stężenia nie zauważyłam podrażnienia u siebie.

Wysokie stężenie działa dosc delikatnie - to ostatnia wada tego serum. Wszystkie przebarwienia po wypryskach potrzebują 1 do 2 miesiecy na wyblaknięcie.

Z tego powodu wciąż poszukuje swojego idealnego serum rozjaśniającego z witamina C.

Dobre serum

Fajne serum, przy każdym użyciu czuć mrowienie, działa nawet po 3 mies. użytkowania. Widać delikatne rozjaśnienie, ale bez szału. Stosuje profilaktycznie jako produkt antyoksydacyjny - zapobiegający nowym przebarwieniom.