Bell, HYPOAllergenic, Face & Body Illuminating Powder (Hypoalergiczny rozświetlacz do twarzy i ciała)

Średnia ocena: 4.64/5

Marka

Hypoalergiczny rozświetlacz do twarzy i ciała firmy Bell jest dedykowany dla kobiet, które chcą zapewnić swojej skórze świeży i wypoczęty wygląd. Formuła zawierająca pigmenty perłowe daje efekt subtelnego, naturalnego rozświetlenia cery. Dodatkowo dzięki emolientom wygładza skórę.

prasowane

Cudeńko

Posiadam odcień nr 1.Kolor jest idealny dla bladziochów bo jest zachowany w zimnej tonacji. Ten odcień daje na skórze efekt pięknej srebrnej tafli.Nie jest to dyskotekowy błysk tylko naturalne rozświetlenie.Bardzo długo utrzymuje się na skórze i ma świetną pigmentację. Dodam, że jest także niesamowicie wydajny.Jak dla mnie jeden z lepszych rozświetlaczy.

Uwielbiam

To świetny produkt, którego ogromną zaletą jest uniwersalność, odcień oraz łatwość w nakładaniu. Do tego trwały i tani. Jedyny minus to opakowanie, które jest dość nie trwałe (mi odpadło wieczko), ale można to przeboleć.

Moj ulubiony na dzien

Posiadam rozswietlacz w odcieniu nr 03 Warm. Daje piękne rozswietlenie w cieplym odcieniu, bez drobinek czysta tafla (podobny do MeryLou ale tafle jaka daje nie kolor) Idealnie wtapia sie w moja jasna karnacje o zółtych tonach. Wyglada nienachalnie, ale rozwietlone sa miejsca na ktorych go nakladamy. Jest dosyc twardy, ale to moze byc jego zaleta skoro tak ładnie wyglada na dzien, nie przesadzimy z iloscia. Kupilam go z polecenia maxineczki, bo mam podobna do niej urode. Jest tani wiec nie oczekujmy od niego cudow. Za taka cene ma u mnie 5 gwiazdek. Opakowanie takie tanie tandetne, ale w miare solidne. Nadaje sie rowniez do ciala, gdzie efekt jest subtelny. Utrzymuje sie spokojnie 12 godzin.

Zaspokaja podstawowe potrzeby

Jest to mój pierwszy rozświetlacz. Skusiłam się na niego z racji promocji w Hebe. W opakowaniu wydaje się żółty, lecz w rzeczywistości ma dosyć chłodny odcień. Wydaje mi się, że to dobry produkt na pierwszy rozświetlacz - jest przystępny i niedrogi. Jeśli nie wymagacie niewiadomo jak dużego blasku i trwałości, to sprawdzi się dobrze.

Perfect

Mój ulubiony rozświetlacz z niższych półek cenowych. Ma bardzo uniwersalny odcień, dobrze się go aplikuje dzięki dużej powierzchni. Miękka, przyjemna konsystencja, dobra trwałość i cena! Do tego jest bardzo wydajny

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Rozświetlacz Bell

Na ten rozświetlacz skusiłam się oglądając film na youtube maxineczka o "5top produktach, które każdy powinien mieć", idąc do drogerii nastawiona byłam na odcień nr3 bo taki też polecała, gdy zabaczyłam rażąco żółty kolor zszokował mnie choć zarezykowałam i jestem bardzo zadowolona ponieważ nałożony na twarz ma delikatny szampański odcień.

rozświetlacz

Jest to mój pierwszy w życiu rozświetlacz. Troszeczkę się obawiałam, zakupu tego kosmetyku czy będę go używać teraz nie wyobrażam sobie makijażu bez rozświetlacza. Świetny produkt delikatny drobny brokat zdecydowanie mi odpowiada lekki blask. Zakupiłam na promocji w rossmanie groszowe sprawy

Shine brught like a diamond

Sama sobie pogratulowałam zakupu już po pierwszym użyciu.
To mój pierwszy rozświetlacz i stwierdziłam, że kupię coś tańszego, żeby zobaczyć jak wgl czuje się z "błyskiem" No i teraz nie wiem czy kupię coś innego.
Mam go już od pół roku a zużyłam nawet nie 1/10 przy codziennym makijażu.
Łatwo się nakłada, daje naturalny efekt rozświetlenia, kolejne warstwy tworzą idealna taflę na wieczorne wyjście
Neutralny kolor fajnie można zmieszać z odrobiną różu żeby dał cieplejszy odcień. Duży plus za to, że nie da się z nim przesadzić, zawsze wygląda dobrze. Dodatkowa zaleta, nie ściera się. Poręczne cieniutkie opakowanie wszędzie się zmieści. Solidnie wykonane , wyszło bez szwanku z paru upadków.

!! Rewelacyjny !!

Z racji mojego uwielbienia do marki Bell, w mojej kosmetyczce nie mogło zabraknąć rozświetlacza tej marki. Zakup okazał się strzałem w 10 !
Opakowanie jest minimalistyczne, przezroczyste, eleganckie.
Nie potrzeba wiele produktu aby otrzymać cudowny efekt rozświetlenia.
Rozświetlenie utrzymuje się bardzo długo.
Produkt nie uczula i jest w rewelacyjnie niskiej cenie.
Zdecydowanie polecam :)

Świetny za małe pieniądze:-)

To jest aż niemożliwe, żeby tak tani produkt dawał tak świetny efekt. Dla mnie nie ma sensu kupować nic innego - do policzków, powiek, ramion jest idealny. Co prawda, nie daje olśniewającego blasku ale jak ktoś lubi naturalny efekt - polecam serdecznie, ja się zakochałam od pierwszego wejrzenia i aż się dziwię, że Bell ma tak dobre kosmetyki.

Przyjemny

Bardzo przyjemny drogeryjny rozświetlacz. Na początku jak widziałam jego wygląd w opakowaniu, wcale mnie nie kusił - wygląda, jakby był po prostu żółty. Jednak co się okazało, jak już go kupiłam (skusiłam się na promkach w ross) to okazało się, że blask który daje jest wręcz chłodny. Dziwna rzecz. Co do samego wyglądu i trwałości, wszystko jest na średnim poziomie. Ładnie się błyszczy, ale posiada drobinki, trwały jest tak średnio - jeśli nałożę go wilgotnym pędzlem na nieprzypudrowany policzek i jeszcze spsikam sprayem utrwalającym na koniec - jest super, jednak jeśli nałóżę go szybko pędzlem na przypudrowany polik, nie utrzyma się zbyt długo. Opakowanie solidne, zgrabne, choć niezbyt efektowne. Polecam, jesli ktos szuka czegoś co raczej z nóg nie zwali ale zaspokoi podstawowe potrzeby :)

Śliczny, ale...

Ale może zapychać. Zapchał mnie pierwszego dnia, ale uparcie go stosowałam mimo to i nie pojawiło się więcej krostek. Upór w stosowaniu tego produktu wynika z tego, ze jest po prostu śliczny. Mam kolor 03, który w opakowaniu jest intensywnie żółty, ale na skórze daje zimny poblask. Niestety, nie jest to mokra tafla, drobinki są dość widoczne. Trwałość średnia, gdzieś po około 6 godzinach nie ma po nim śladu. Opakowanie zgrabne, estetyczne.