Bell, HYPOAllergenic, Face & Body Illuminating Powder (Hypoalergiczny rozświetlacz do twarzy i ciała)

Hypoalergiczny rozświetlacz do twarzy i ciała firmy Bell jest dedykowany dla kobiet, które chcą zapewnić swojej skórze świeży i wypoczęty wygląd. Formuła zawierająca pigmenty perłowe daje efekt subtelnego, naturalnego rozświetlenia cery. Dodatkowo dzięki emolientom wygładza skórę.

Fajny

Kupiłam go zanim wpadła mi w ręce paletka GR, w której się zakochałam. Rozświetlacz jest naprawdę fajny. Ma bardzo gładką, jedwabistą konsystencję. Z łatwością chwyta się pędzla i z łatwością aplikuje się go na skórę. Przy nabieraniu nie kruszy się i nie pyli. Nadaje ładny, delikatny i gładki blask cerze. Z powodzeniem można go stosować na łuk brwiowy, kąciki oczu czy powiekę. Wybór odcieni zarówno dla chłodnych jak i ciepłych typów urody. Szkoda tylko, że tak jak w przypadku GR nie można ich kupić w palecie a jedynie pojedynczo. Świetna cena, ława dostępność i duża wydajność

Bez zastrzeżeń

Swietny roświetlacz w niewielkiej cenie tworzący efekt jak najdroższe rozświetlacze luksusowych marek. Można osiągnąć zarówno lekki efekt jak i efekt 'wow' na większe wyjście. Przepiękna tafla, bez widoczności drobinek. W dodatku bardzo wydajny w estetycznym opakowaniu, dostępny zarówno w Rossmannie jak i w Hebe :)

poprawny

Posiadam dwa odcienie, najjasniejszy i najciemniejszy.
To nie jest to czego oczekuje od rozswietlaczy, sa subtelne, niby mozna je budowac. Cena jest calkiem ok a jednak milosci miedzy nami nie ma. Moze dlatego ze nie udalo mi sie trafic na srodkowy szmpanski odcien....moze. Jasny moim zdaniem troche wybiela, natomiast ciemny nosze tylko latem i to sporadycznie

cudeńko

bardzo prosty w użyciu, subtelny i ślicznie się prezentujący rozświetlacz. nie sposób z nim przesadzić, nie wybija się jako pierwsza rzecz zauważalna w twarzy, nie ma tandetnych brokatowych drobinek. wystarczy lekkie muśnięcie pędzelkiem na kości policzkowe żeby dodać blasku twarzy. idealny również na obojczyki, dekolt czy ramiona. świetnie trzyma się skóry, suchej jak i z nałożonym kremem albo olejkiem. genialnie wygląda na zdjęciach w dziennym świetle, jak upiększający filtr.

Super

Kupiłam ten rozświetlacz gdyż mój poprzedni się skończył. Uwagę przyciągnął ten produkt ze względu na niską cenę i dużą dostępność więc postanowiłam go przetestować. Okazał się świetny. Daje piękny, niesamowity efekt, dobrze się go rozprowadza, jest hypoalergiczny co w moim przypadku wyszło to na duży plus oraz jego cena jest niska a produkt bardzo wydajny. Polecam każdemu.

Najlepszy rozświetlacz!

Nie przepadam za płynnymi, czy też żelowymi rozświetlaczami, więc mój wybór padł na ten. Przyciągnęła mnie jego niewysoka cena i to, iż jest hypoalergiczny, Używam odcienia złotego i przyznam, że bałam się, że będzie zbyt złoty. :D Natomiast to, co się dzieje na twarzy po nałożeniu go wilgotnym pędzelkiem jest niesamowite. Idealnie rozświetla w sposób widoczny, ale nie nachalny. :) Przepięknie promienieje w słońcu, co jest jego ogromną zaletą. POLECAM!

Dobry

Rozświetlacz nie posiada drobinek, daje delikatną taflę. Odcień 01 jest dosyć chłodny, ale nałożony w niewielkiej ilości daje zdrowy blask. Nie ma jakiejś fenomenalnej trwałości ale kilka godzin daje radę. czasem używam go na matowe cienie, kiedy potrzebuję trochę błysku. Daje to piękny, holograficzny efekt. Opakowanie jest dosyć trwałe. Mimo kilku upadów opakowanie ma tylko pęknięcie w postaci niewielkiego pajączka na pokrywce.

Doskonały

Jest to mój pierwszy rozświetlacz. Przez długi czas bałam się używać tego rodzaju wynalazków ze względu na tłustą cerę, ale okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie. Efekt jest powalający, a takie rozświetlenie naprawdę potrafi odmienić twarz. Do tego za pierwszym razem udało mi się trafić na doskonały produkt.

Nakładam go czerwonym pędzlem ECOntour do pudrów brązujących i rozświetlających (też świetny). Już za pierwszym razem udało mi się uzyskać idealny efekt. Na policzkach powstaje przepiękna tafla, a połyskujące drobinki są bardzo małe. Jest wyjątkowo łatwy w użyciu, trzeba się postarać, żeby zepsuć sobie nim makijaż. Mam odcień 01 Cool i używam go zarówno na co dzień, jak i na rozmaite tak zwane wyjścia.

Bardzo, bardzo go polecam - nie mam specjalnej ochoty testować innych rozświetlaczy, a jeśli już, to tylko ze względu na inny kolor. Ten ma wszystko, czego można oczekiwać - zapewnia wspaniały efekt, jest niesamowicie łatwy w użyciu i trzyma się na twarzy jak należy.

Piękny złocisty 03

Gdy przed wakacyjnym wyjazdem mój highlighter spadł i pokruszył się na drobny mak zmuszona byłam kupić coś na szybko. Padło na rozświetlacz z Bell w odcieniu warm 03. Choć w opakowaniu kolor wygląda na mocno żółty, w rzeczywistości taki nie jest. Jest to piękny złocisty, ciepły, nieco szampański odcień. Pozostawia na policzkach lśniącą taflę (nie zawiera brokatu, jest perłowy). Idealny na co dzień. Polecam.

Piękna zimna tafla

Powiem szczerze, że wybierając się do drogerii po rozświetlacz nie sądziłam,że wybiorę akurat Bell i tak mnie zaskoczy. Przede wszystkim pięknym zimnym odcieniem o który nie jest łatwo. Jest idealny dla bladziochów takich jak ja. Rozświetlacz tworzy gładką tafle bez żadnych zbędnych brokatów czy innych drobinek. Sprawdza si e przy konturowaniu twarzy. Jest bardzo przystępny cenowo i wydajny. Jedyny minus to cienkie opakowanie, aż strach pomyśleć co by było gdyby mi wypadł z ręki ;) W załączeniu porównanie Bell odcienia Cool 01 do kultowego My Secret też w chłodnym odcieniu sparkling beige :)

Zwyczajny

Jest to rozświetlacz dla początkujących tudzież na codzień, nie ma efektu mocnego blasku, wyglada delikatnie, lekko, nie da się go za bardzo stopniować bo jest naprawdę delikatny ale myśle ze na codzień lub dla osób lubiących delikatny blask będzie ok :)

Bardzo dobry

Bardzo spodobał mi się ten rozświetlacz. Zapewnia ładny szampańsko/srebrny połysk, który można łatwo dozować. Absolutnie nie daje efektu tandety, wręcz przeciwnie - skóra wygląda na zdrową i wypoczętą.