Wella, Wellaflex, Flexible Ultra Strong Hairspray (Lakier do włosów)

Wella, Wellaflex, Flexible Ultra Strong Hairspray (Lakier do włosów)

Zobacz oferty

jokasklep.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.59/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Lakier do włosów z technologią Flexative.
Zapewnia bardzo mocne utrwalenie i elastyczność fryzury do 24 godzin.
– szybko wysycha, nie wysuszając przy tym Twoich włosów
– łatwo się wyczesuje
– pomaga chronić włosy przed promieniowaniem UV

Daje radę

Kupiłam ten lakier z myślą że w końcu to on utrzyma moje włosy tak jak tego chce. I nie myliłam się. Lakier bardzo dobrze utrzymuje fryzurę.nie skleja włosów i dobrze się wyczesuje. Unosi włosy u nasady.. nie straszny mi wiatr.. Jestem bardzo zadowolona ponieważ ułożona fryzura trzymała się całą noc. Bez obawy że coś się zmieni..

warty uwagi

Lakier dostępny jest w wielu drogeriach choćby w Rossmanie i często znajdziemy go w promocji , jednak jego cena regularna nie jest wielka.

Lakier posiada klasyczną szatę graficzną dla produktów marki wella .Opakowanie jest bardzo ładne, estetyczne i eleganckie w złotym kolorze. Podoba mi się też rozmiar, bo nie przepadam że wielkimi niewygodnymi tubami.
Zapach jest w porządku, ani ładny ani zły - po prostu jest ok. Na pewno nie jest mocny i mdły czego w lakierach najbardziej nie lubię.Lakier łatwo się rozpyla , dzięki łatwemu aplikatorowi.

Trwałość lakieru nie jest taka jak opisuje ją producent 3/4 a nie 5 .
Niestety po za tym wszystkim, jeśli utrwalałby lepiej to na pewno był by lepszy no ale każdy znajdzie coś dla siebie .

ZALETY:
dostępność
forma lakierowej chmurki
elegancki design
cena i dostępność
lekka formuła
bardzo wydajny
zapach jest w porządku

WADY:
-trwałość

Używam 4.

Lakier zakupuje o nr4. Wystarcza na bardzo długi czas. Nie skleja włosów o to mi chodzi najbardziej w lakierze. Ma ładny zapach. Dodaje objętości. Stosuje go głównie do tapirowania włosów i zdaje egzamin

Ok

Bardzo lubię używać ten lakier do włosów. Jest mocny ale ni aż tak jak obiecuje producent. Przy rozsądnym użytkowaniu nie skleja włosów. Utrwala fryzurę na długie godziny. Zapach ma nieprzyjemny ale tak już to niestety bywa z tego typu produktami. Produkt jest wydajny i naprawdę atrakcyjny cenowo.

Przyjemniak

Opakowanie: Poręczne złote opakowanie. Dobry dozownik - nie zacina się, lakier się z niego nie wylewa.

Wrażenia: Produkt dobrze się rozpyla, przepięknie pachnie i dobrze utrwala fryzurę. Nie robi efektu kasku na włosach, nie skleja. Utrwalenie na 8-10 godzin bez problemu. Włosy nie są matowe, ale też nie błyszczą się przesadnie. Do tego całkiem fajna cena. Nie wiem czy jest to mój ulubiony lakier, ale dobrze się go użytkuje. Może jeszcze kiedyś kupię kolejne opakowanie.

Super

Lakier jest bardzo trwały. Fryzura pozostaje w dobrym stanie przez cały dzień. Stosuje zarówno jak prostuję włosy jak i wtedy gdy kręcę loki. W obu przypadkach się sprawdza. Dodatkowo włosy wyglądają świeżo, nie są sklejone, nie błyszczą się. Ogólnie polecam - dobry produkt za dobrą cenę.

okej

Dla odmiany od ostatnio cały czas przeze mnie używanych lakieów z biedronki postanowiłam kupić taki z firmy wellaflex . Stwierdzam że ten produkt jest naprawdę świetny ! Jeden z lepszych lakierów jakie są mi znane . Świetnie utrwala fryzurę ale nie skleja włosów i nie robi tzw. "hełmu" na głowie na czym mi głównie zależy . Opakowanie duże wygodne i utrwalenie + naturalny wygląd.

Nie skleja, pachnie, idealny!

Lakiery do włosów używam prawie każdego dnia po prostowaniu włosów. Ten lakier lubię szczególnie, ponieważ nie skleja włosów, długo utrzymuje się na włosach, nie robiąc przy tym sztucznego efektu. Włosy nie puszą się, ładnie błyszczą. Lakier jest bardzo wydajny i nie kosztuje dużo. Lakier jest dobry również do wielkich fryzur. Po upięciu koka połączonego z warkoczem (krótko mówiąc skomplikowana fryzura), spryskałam włosy tym lakierem i utrzymały się całe wesele przyjaciółki. Polecam.

Lubię

Bardzo lubię te lakier do włosów, jest to chyba jedyny produkt, który jest w stanie utrzymać moje włosy w ryzach. Gdy prostuje włosy zawsze po skończeniu psikam nie wielką ilością dla utrwalenia efektu. Natomiast gdy w grę wchodzi jakieś upięcie lub loki to zaczyna się wyższa szkoła jazdy, bo muszę naprawde użyć sporej ilości, inne lakiery dawały radę ale włosy wyglądały na poklejone tu tego efektu nie ma, włosy są ładne. No i przede wszystkim przez długi czas fryzura wygląda efektownie. Dla mnie jest świetny i bardzo wydajny

Wella

Mocny i długo trwały lakier do włosów umożliwiający nam lepsze i trwalsze ułożenie włosów. Nadaje się do każdego typu włosów.Co prawda jest dobry ale gorzej jest później z rozczesywaniwm włosów.

Rewelacyjny

Kupiłam go z ciekawosci ale super utrwala fryzurę, żadna pogoda mi nie straszna z nim, polecam go naprawdę jest extra mocny. Kupiłam go raz ale kupię jeszcze jak ktoś potrzebuje mocnego utrwalenia to wie co kupić.

jeden z lepszych!

Jeden z lepszych lakierów do włosów, z którym miałam do czynienia. Utrwala fryzurę i potrafi utrzymać ją w nienagannym stanie przez nawet kilka godzin! Nie obciąża zbyt bardzo włosów, a co najważniejsze nie skleja ich. Jest mocny, ale lekki. Nie czuć go na włosach. Pachnie ładnie, nie jest duszący.