Zoeva, Complete Eye Bursh Set (Zestaw 12 pędzli w etui)

Zoeva, Complete Eye Bursh Set (Zestaw 12 pędzli w etui)

Complete Eye Set Zoeva to profesjonalny zestaw 12 pędzli do makijazu oczu i brwi. Dzięki nim wykonasz kompleksowy makijaż zarówno na dzień jak i na wieczór.
W skład zestawu wchodzą:
Concealer Buffer 142 -Długość rączki 14,5 cm, włosia 1,5 cm, średnica 1,4 cm. (TAKLON)
Luxe Defined Crease 224 - Długość rączki 14,6 cm, włosia 1,7 cm. (WŁOSIE NATURALNE I SYNTETYCZNE)
Smudger 226 - Długość rączki 16 cm, włosia 0,8 cm. (TAKLON)
Luxe Soft Definer 227 - Długość rączki 14,5 cm, włosia 1,2 cm. (WŁOSIE KOZY)
Crease 228 - Długość rączki 14,5 cm, włosia 1,8 cm, średnica włosia 0,8 cm. (KOZA)
Luxe Pencil 230 - Długość rączki 15,5 cm, włosia 0,9 cm, średnica włosia 0,5 cm. (WŁOSIE KUCA PONY)
Petit Crease 231 - Długość rączki 14,5 cm, włosia 1,5 cm, średnica włosia 0,7 cm. (WŁOSIE KOZY)
Luxe Smoky Shader 234 -Długość rączki 14,3 cm, włosia 1 cm. (WŁOSIE KOZY)
Detail Shader 237 - Długość rączki 15,3 cm, włosia 0,7 cm. (KOZA)
Fine Liner 315 - Długość rączki 15,7 cm, włosia 0,5 cm, średnica 0,2. (NYLON)
Wing Liner 317 - Długość rączki 15,3 cm, włosia 0,4 cm - 0,8 cm. (NYLON)
Brow Line 322 - Długość rączki 16 cm, włosia 0,3 - 0,6 cm. (TAKLON)

pędzle
Wykonanie
sztuczne włosie
zestaw
do cieni, do rzęs, do eyelinera, do brwi, do oczu

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4

MIĘKKIE, PIĘKNE, ŁATWO SIĘ MYJĄ

Pędzlami tej marki maluję siebie jak i zarówno klientów. Porównując te pędzle do marki hakuro, którą też bardo lubię to na pewno pędzle ZOEVA są o 100% lepsze. Polecam osobom, które zaczynają swoją przygodę z makijażem amatorsko lub profesjonalnie, bo jakość jest świetna do ceny. Polecam też co 3 lub 4 mycie nałożyć na włosy naturalne jakąś odżywkę, aby zmiękczyć je delikatnie. To jest włosie naturalne, dodatkowo przycinane, więc może czasem coś zakuć, ale to jest normalne, bo pod różnym kątem trzymamy pędzel. Zestaw czarny wygląda bardzo profesjonalnie ;)

• Design produktu: 5

Najlepszy (choć nie idealny) zestaw pędzli na rynku

Zestaw pędzli oceniam po nieco więcej niż trzech latach użytkowania. Pędzle kupiłam na początku mojej licealnej przygody z makijażem w czasach gdy cena zestawu wynosiła 250 zł i darzę je sporym sentymentem, ponieważ to na nich nauczyłam się wykonywać staranny i nieco bardziej skomplikowany makijaż oka. Mimo to z perspektywy lat sądzę, że kupno całego zestawu nie jest koniecznością.

Pędzle przychodzą do nas zapakowane w starannie wykonaną kosmetyczkę z ekoskóry. Po trzech latach noszenia w torebce nadal wygląda jak nowa, a oba zamki funkcjonują bez zarzutu. Design pędzli jest klasyczny, elegancki i ponadczasowy. Mimo, że myję je prawie po każdym użyciu to ciągle wyglądają jak nowe - brak rys, schodzącego lakieru, widoczne napisy i ładnie zachowane skuwki. W moich modelach nie zauważyłam nadmiernego wypadania, włosie dzięki odpowiedniej pielęgnacji jest miękkie i przyjemne dla oka. Porównując wygląd pędzli Hakuro i Zoevy po 3 latach - Zoeva zdecydowanie lepiej się prezentuje, skuwki Hakuro zmatowiały i mają o wiele więcej rys.

W dalszej części recenzji chciałabym ocenić każdy pędzel pojedynczo, ponieważ zdecydowanie mam kilku faworytów i parę pędzli bez których spokojnie mogłabym się obejść.

224 LUXE DEFINED CREASE
Mój zdecydowany ulubieniec, święty Graal do rozcierania, miłość od pierwszego użycia. Pędzel ma postać ściętej na płasko wąskiej miotełki i nieco rzadsze włosie od typowych puchaczy do rozcierania. Geniusz do rozcierania cieni do delikatnej mgiełki koloru, idealnie współpracuje z mocniej napigmentowanymi cieniami i pozwala uzyskać perfekcyjne akcenty kolorystyczne. Niepozorny, ale idealny dla początkujących z ciężką ręką. Mój must have, którego używam nawet gdy przerzuciłam się na Mbrushe.

228 LUXE CREASE
Typowy puchacz do rozcierania cieni. Pozwala szybko i skutecznie zblendować cienie, nadaje się do precyzyjnej aplikacji rozświetlacza czy pudru pod oczy. Po latach zdarza mu się nieco mocniej drapać, ale odżywka rozwiązuje ten problem. Przyjemny, klasyczny, idealny do nauki blendowania. Po zakupie podobnego Mbrusha używam rzadziej, ale nadal bardzo polecam.

142 CONCEALER BUFFER
Must have dla każdej fanki kosmetyków mineralnych. Idealnie współpracuje z sypkimi produktami, szybko i skutecznie wpracowuje je w skórę. Cudowny do punktowego nakładania korektora mineralnego i dokładania podkładu w wybrane miejsca twarzy. Pozwala dotrzeć w trudniejsze miejsca naszej buzi, np. skrzydełka nosa. W przypadku produktów płynnych daje radę, ale zdecydowanie wolę gąbeczki typu Beauty Blender.

322 BROW LINE
Bardzo dobry pędzel do szybkiego podkreślenia brwi cieniem. Niezbyt precyzyjny, ale dobrze wklepujący produkty do brwi pomiędzy włoski. Sprawdzi się zwłaszcza w przypadku gęstych brwi, które nie potrzebują precyzyjnego domalowywania włosków. Sprawdza się też przy aplikacji korektora dookoła brwi, a fanki kresek w stylu Amy Winehouse mogą nim nałożyć eyeliner. Innowacyjny kształt, którego nie uświadczymy w innych firmach.

227 LUXE SOFT DEFINER
Kolejny klasyczny puchacz w zestawie. Idealny do szybkiego makijażu zaledwie jednym pędzlem, daje radę zarówno z nakładaniem jak i rozcieraniem cieni. Ja używałam go często do rozcierania korektora pod oczami i tutaj również świetnie się sprawdzał. Zdecydowanie polecam dla początkujących. W porównaniu do 228 Luxe Crease po trzech latach używania nie zdarza mu się drapać.

230 LUXE PENCIL
Kuleczka do precyzyjnego nakładania cieni na dolną powiekę oraz do podkreślania kącików. Nie drapie, nie kłuje, nie podrażnia moich wrażliwych powiek, ładnie rozciera kolor i współpracuje z błyszczącymi cieniami. Za poradą Maxineczki próbowałam go używać do korektora mineralnego - tutaj mi się nie sprawdził.

317 WING LINER
Precyzyjny, cieniutki, skośnie ścięty pędzelek. Świetny do precyzyjnego podkreślania brwi mokrymi produktami, pomocny przy ostrym wyrysowaniu łuku kupidyna pomadką, dobry do precyzyjnego obrysowania brwi i ust korektorem. Paradoksalnie najrzadziej używam go do robienia kresek eyelinerem, bo po prostu nie umiem i nie lubię ;)

234 LUXE SHADER
Języczkowy pędzel do nakładania cieni na całą powiekę. Lubię go używać do matów, w przypadku błyskotek przegrywa z palcem. Poprawny, klasyczny, może sprawdzić się do korektora. Produkt z kategorii "meh" - niby ok, ale zdecydowanie mogłabym się bez niego obejść.

231 LUXE PETIT CREASE
Zbity pędzel o podłużnym kształcie, o rozmiarze pomiędzy 230 i 228. Pędzelek z którym mam zdecydowany love hate relationship. Z jednej strony - cudowny do rozcierania kremowych cieni (nawet czerni), z drugiej - zupełnie mi się nie sprawdza do rozcierania górnej powieki, a do tego drapie najmocniej z całego zestawu. Nieźle się sprawdza przy podkreślaniu kącików, ale przez sztywność włosia przegrywa z 230. Ulubieniec Maxineczki, za którym ja nie przepadam.

226 SMUDGER
Pędzel, którego nie rozumiem. Teoretycznie przeznaczony do smużenia dolnej powieki i rozcierania smoky eye. Tutaj sprawdza się średnio w porównaniu do 230 czy 227. Być może sprawdzi się do korektora, radzi sobie z podkreśleniem ust płynną pomadką, chociaż zostawia miękko rozmyte krawędzie, które nie każdemu przypadną go gustu. Ogółem - bardzo rzadko używany przeze mnie pędzel.

315 FINE LINER
Poprawny, cieniutki pędzel do eyelinera. Nie rozumiem wyboru białego włosia, które przy częstym rysowaniu kresek szarzeje i nabiera brzydkiego odcienia. Sprawdza się przy podkreślaniu górnej i dolnej linii wodnej, od biedy obrysuję nim usta płynną pomadką. Ogółem - dla mnie zbędny model.

237 DETAIL SHADER
Pędzel, którego w ciągu trzech lat nie użyłam więcej niż pięć razy. Pomocny przy aplikacji pigmentów, których używam bardzo rzadko. Poza tym nie widzę dla niego żadnego innego sposobu użycia, do podkreślania ust jest za puchaty, a do rozcierania dolnej powieki sprawdza się średnio. Kolejny zbędny dla mnie pędzel.

Ogółem podsumowując moją recenzję - nie żałuję zakupu pędzli, zwłaszcza że kupiłam je w czasach, kiedy Minti Shop jeszcze dawał zniżkę na Zoevę i zapłaciłam za nie 225 zł. Dzięki nim nauczyłam się malować. Mimo to nie zdecydowałabym się na ponowny zakup - część pędzli jest dla mnie zupełnie zbędna, innych używam dość rzadko, a zakochana jestem w góra czterech modelach. Do tego rok temu zdecydowałam się na zakup pędzli od Maxineczki, a jak wszystkie wiemy - lepsze wrogiem dobrego ;) Bardziej polecam zakup pojedynczych modeli niż całego (choć zupełnie kompletnego) zestawu do makijażu oka.

Bardzo dobre, ale...

Nie skreślajcie go ze wzgledu na cenę. W przeliczeniu na sztukę to 25 zł w cenie regularnej i 20 przy -20% w sephorze. Cena Hakuro i Maestro, a jakość znacznie lepsza. Tutaj nie ma zbędnego pędzla. Myślałam, że ze 4 pędzle odsprzedam, bo aż tylu nie bedę potrzebować, ale zmieniłam zdanie po pierwszych kilku makijażach i mam je wszystkie do dziś- 3 miesiace. Są tutaj modele podobne do hakuro np. 317 do h85, ale praca nimi jest dużo bardziej komfortowa niż hakuro. Lepiej, płynniej aplikują produkt, nie robią plam, lepiej rozcierają, ogolnie są bardziej komfortowe w użytkowaniu dla początkujacych. 224 nawet kompletny dyletant pięknie rozblenduje cienie, tworząc mgiełkę koloru, 317 każdy wykona precyzyjną równą kreskę, 142 każdy estetycznie zaaplikuje korektor. Jestem z nich bardziej zadowolona niz z pedzli do twarzy. Są też bardzo porzadnie wykonane- prezentują się bardziej elegancko niz o wiele droższy mac- lakierowana rączka, wytłaczane logo, delikatne drobinki widoczne na rączkach. Idealna jest też dlugość trzonków- nie są one tak długie jak Hakuro czy Maestro, przez co wygodniejsze. Poza tym są lekkie i dobrze leżą w dłoni. Póki co żaden pedzel się nie zniszczył. Rozczarowal mnie trochę 227- nie jest on aż tak doskonalym zamiennikiem Maca 217- jest większy i nie nadaje się do aplikacji cienia na powiekę ruchomą przez posiadaczki mniejszych oczu, nie sprosta też cieniom w kremie (nie jest po prostu tak uniwersalny jak mac)- no ale tę robotę wykonają inne pędzle. Do zestawu dołączona jest solidna kosmetyczka nadąjaca się na podróż- pomieści też dodatkowo kilka pędzli do makijażu twarzy. Zdecydowanie bardziej polecam zainwestować w ten zestaw niż kupować tańsze pedzle hakuro czy maestro. Z pedzlami do oczy Zoevy tak niestety jest, że wykonują robotę wzorowo, ale sporo z nich drapie, toteż zakup polecam tylko niewrażliwcom.

Dobre, ale nie najlepsze

Pędzle są dobrej jakości, w zestawie nie ma żadnego zbędnego pędzla. Myślałam, że będą bardziej miękkie. 228 to mój faworyt do blendowania, ale niestety jest dosyć sztywny i lekko drapiący. 315 ma dużo odstających włosków, przez co nie można zrobić precyzyjnej kreski eyelinerem. 317 i 322 są świetne do brwi. 142 nakładam cień bazowy i też jest dobry. 224 daje ładną mgiełkę koloru. 226 sprawdza się do czyszczenia brwi. 227 przyjemnie blenduje. 230 nie jest bardzo precyzyjny i mały jak się wydaje na pierwszy rzut oka. 231 idealny do pogłębienia koloru w załamaniu. 234 do nakładania cienia pod łuk brwiowy to cud nad cudami, co zawdzięcza spłaszczonemu przekrojowi. 237 dobrze odcina cut crease korektorem i nakłada błyski. Ogólnie jestem zadowolona z zestawu, ale wydaje mi się, że za taką samą cenę można mieć więcej tańszych, podobnej jakości pędzli.

Najlepsze pędzle !!

Jakość pędzli powala!! Są bardzo dobrze wykonane, po myciu nadal wyglądają jak nowe. Ogromnym plusem jest dobór pędzli, dla mnie praktycznie nie ma tam zbędnych pędzli, korzystam dosłownie ze wszystkich. Dodatkowo poza pędzelkami do makijażu oczu mamy 142 Concealer Buffer, który służy do aplikacji korektorów bądź kamuflaży. Cena może na pierwszy rzut oka nie jest mała , ale jak za tą ilość i jakość przede wszystkim to wcale ta cena nie jest już tak wysoka. Ze wszystkich opcji kolorystycznych właśnie czarny klasyczny najbardziej przypadł mi do gustu!

dobrze skomponowany zestaw

Na początku warto zaznaczyć, że już za ten zestaw zapłacimy 299zł. Czyli jeśli to podzielimy na 12 pędzli to wyjdzie niecałe 25zł za sztukę. Czy to dużo czy to mało? Na pewno taniej niż jak mielibyśmy kupować każdy pędzel osobno.
Do zestawu dołączona jest solidna i ładna kosmetyczka.

Jeśli ktoś nie umie samo sobie dobrać idealnego zestawu do oczu, to ten zestaw jest świetnym rozwiązaniem.
Tym zestawem zrobimy całą okolicę oczu - korektor pod oczami, brwi, cała powieka górna i dolna oczywiście z kreską.
Nie będę recenzować osobno każdego pędzla, ponieważ takie recenzje są już na wizażu.
Włosie jest bardzo miękkie, nie niszczy się po długim użytkowaniu (2lata).

Najlepsze pędzle w historii pędzli :D

Byłam blisko rezygnacji z uzywania cieni bo myslalam ze po prostu nie umiem sie nimi malować. Były nietrwałe, brzydkie, sypiące się.
Do zakupu tych pedzli zbierałam się długo, bo w sumie cena duża.
Kupiłam - i szok. Nagle wszystkie, nawet najbardziej badziewne cienie siedziały na oku, nie sypały się, były trwałe. Jednak jakość pędzli ma DUŻE znaczenie.
Świetny zakup, każdy , naprawde kazdy pedzel sie przydaje.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 :):):)

KOCHAM i nigdy nie oddam

Chciałam sobie kupić pędzle Zoevy, więc ze względu na niedobór pędzli do oczu wybrałam właśnie ten zestaw. Nie jestem wizażystką, ale uwielbiam się malować i niektórych makijaży po prostu nie dało się zrobić bez odpowiednich pędzli. Teraz mi już nieczego nie brakuje.
+jakość wykonania i dbałość o szczegóły (to co mnie urzekło to drobny brokatowy pyłek na trzonkach)
+bardzo łatwo się piorą
+nie tracą kształtu
+zestaw zawiera bardzo przemyślane kształty pędzli
+przepiękna, luksusowo wyglądająca kosmetyczka
+miękkie włosie

-cena, ale po przeliczeniu na sztuki wychodzi ok. 20zł/pędzel i to bez ceny kosmetyczki!!! Tak więc warto trochę zaoszczędzić i zainwestować w taki zestaw, bo posłuży wam na lata ;)

Moje absolutnie ukochane sztuki, z którymi się nie rozstaje na krok:
-228 miłość życia <3
-227
-317
-315
-322
-237
-142
Reszty oczywiście też używam, ale powyższe sztuki to moja złota siódemka, którą zabieram na wszelkie wyjazdy itp.
Gorąco polecam!!!