Zoeva, 142 Concealer Buffer Brush (Pędzel do korektora)

Zoeva, 142 Concealer Buffer Brush (Pędzel do korektora)

Pędzel Zoeva 142 Concealer Buffer Brush przeznaczony jest do nakładania korektora. Miękkie i delikatne włosie, nie podrażnia skóry i może być stosowane w okolicach oczu. Główka pędzla została wykonana z wysokiej jakości taklonu. Drewnianą rękojeść pędzla Zoeva pokryto lakierem, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy.

pędzle
Wykonanie
sztuczne włosie
do korektora, do oczu, do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetna jakość

Kolejny pędzel marki Zoeva z którego korzystam praktycznie codziennie.
Nakładam mim korektor mineralny.
Pędzel jest bardzo dobrze zrobiony, wygląda elegancko, praca z nim to przyjemność. Ma włosie syntetyczne i mięciutkie. Nie kłuje. Mimo długiego czasu użytkowania wygląda praktycznie jak nowy, napisy się nie powycierały, włosie nie wyłazi, nie odkształca się. Jest dobrze wyważony i fajnie leży w dłoni.
Myję go regularnie, suszę w poziomie w przewiewnym miejscu. Staram się nie moczyć zanadto skuwki i łączenia z trzonkiem.
Uważam że to świetny pędzel i warto w niego zainwestować. Tym bardziej że odpowiednio traktowany posłuży nam przez długi czas. Ta marka jest dla mnie synonimem jakości jeżeli chodzi o pędzle.
Ja używam go do aplikacji sypkiego korektora mineralnego, ale może on być też wykorzystany do nakładania cieni na powiekę i ich blendowania.
Polecam. Warto.

fajny

Posiadam wersję standardową i rose gold- dzieli je różnica 3 złotych przy czym rączka od Rose Gold jest minimalnie cięższa
-świetnie wykonany technicznie , napisy nie ścierają się a trzcionka jest bardzo czytelna
-włosie na tyle twarde by dobrze rozprowadzić korektor pod okiem , ale nie kłuje i nie podrażnia tych delikatnych okolic
-nie ujmuje krycia gdy stosujemy go na korektor kremowy
-wprawne osoby zrobią nim odcięcia do cat cruase
-bardzo dobrze nakłada bazę na powieki i dociska cienie brokatowe do powieki nie naruszając przy tym struktury makijażu
-bardzo szybko sie go czyści
-nie odkształca się po myciu
-przez rok zgubił może ze trzy włoski

Jeden z najlepszych pedzli Zoevy

Nie posiada technicznych wad pedzli Zoevy z naturalnego wlosia- czyli włosie nie odstaje i nie wypada tak jak w białych pędzlach. Dobrze się odmywa. Spełnia swoje zadanie w 100%- swietnie aplikuje korektor, daje lepsze krycie niż gąbka blend it- nie pije tyle produktu, a przy tym nadal jest to naturalny efekt. Nie jest twardy, obchodzi się delikatnie z okolicą oka. Co ciekawe- dzięki kształtowi i rozmiarowi- nadaje się do konturowania nosa, robi to bardziej precyzyjnie niż standardowy pędzel do konturowania, który jest zwykle za duży. Z uwagi na funkcyjność i porządne wykonanie uważam go za jeden z niewielu pędzli Zoevy wartych regularnej ceny poza zestawem, czyli ponad 40 zł.

Uwielbiam!

To zabawne, ale ja nie używam tego pędzla w ogóle do tego celu, do którego jest przeznaczony. :)
Uwielbiam malować nim oczy! Generalnie, nie licząc kreski, mogę nim zrobić cały makijaż oka, tak bardzo jest dla mnie poręczny. Trzeba jednak dodać, że oczy mam duże. Myślę, że dziewczyny o małych oczach na pewno nie widziały by w nim takiego zastosowania. Nie mniej jednak mnie się w ten sposób bardzp sprawdza. Ma, dla mnie, bardzo do tego celu dobry kształt. Mozna zaznaczyć nim i od razu rozetrzeć załamanie uzyskując cudowną chmurkę koloru, jak również nanieśc bazowy cień na powiekę, jak i na te dolną. Pędzel wielozadaniowiec, moim zdaniem. :)
To juz nie pierwszy pędzel od Zoevy, którego uzywam inaczej niż jest zapisane w jego przeznaczeniu.
Ponadto świetnie leży w dłoni, przy myciu nie gubi włosia, a skuwka nie odkleja się od trzonka. Mam go już rok i jest bez zarzutu.
Polecam.

Cudowny!

+jeden z lepszych pędzli Zoevy, mam je prawie wszystkie, ale ten model jest tym, do którego chętnie wracałabym, dokupiłabym kilka sztuk:)
+mięciutki, a nie wydaje się ze zdjęcia, tymczasem na skórze radzi sobie doskonale,
+idealny do korektora pod oczy i do nakładania bazy pod cienie,
+doskonale leży w dłoni,
+piękny trzonek, mam wersję łososiową,
+cena całkowicie uzasadniona,
+super jakość, mam go kilka lat, a on jest nadal jak nowy,
+w ogóle nie drapie i nie podrażnia mojej skóry, a ta w okolicach oczu i pod nimi jest wyjątkowo cienka i delikatna w moim przypadku,
+bardzo ładne włosie,
+w ogóle nie wypada,

-brak możliwości zakupu stacjonarnie,
-ciężko się go myje, bardzo pije produkty,
-długo schnie

Must have

Jeden z moich ulubionych pędzelków.

Nie lubię nakładać korektora palcami a gąbeczka zabiera zbyt dużo produktu (używam korektora który jest bardzo płynny) a pędzelek naje najfajniejszy efekt i jest wygodny.

Przyjemne, delikatne włosie które dobrze rozprowadza produkt. Mam też taki pędzelek z Hakuro i nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez nich.
Świetnie też się nadaje do korektorów mineralnych, nakłada je wtedy w dosyć intensywny sposób ale ale nadal nie widać że ma się na sobie produkt (to też zasługa oczywiście minerałów).

Wykonanie solidne, ładny design.

Dobry pędzel

Nie wiem skąd tyle opinii o braku zastosowania tego pędzla... Ja używam go zarówno do nakładania korektora na niedoskonałości na twarzy jak również do nałożenia korektora pod oczy. Uważam, że jakość tego pędzla jest jak najbardziej w porządku, są ładnie wykonane. Włosie jest dobrze zbite i nie wypada podczas mycia. Pędzelek praktycznie po umyciu wygląda jak nowy. Ogólnie ładnie rozprowadza korektor, który stapia się z wcześniej nałożonym podkładem. Jeżeli chodzi o cenę moim zdaniem nie jest wysoka, niewiele różni się od ceny pędzli Hakuro, które owszem są dobre, ale bez porównania z pędzlami Zoeva.

Doskonały

Długo szukałam idealnego narzędzia do aplikacji kamuflaży badz korektorow z paletki.Ten pedzelek spisuje sie idealnie.Ma zbite wlosie ktore jest jednoczesnie miekkie.Bardzo solidnie wykonany.Przy myciu nie gubi wlosia.Idealnie mi sie nim aplikuje korektor.

fajny

Pędzle Zoevy to moje ideały ze względu na ich nieprawdopodobnie miękkie włosie, przystępną cenę, a także krótkie trzonki, które są nieocenione w przypadku bycia krótkowidzem. Tego pędzla używam do nakładani korektora ale też rozświetlacza i sprawdza się tych rolach wyśmienicie. Nic się z nim nie dzieje, nie gubi włosia, nie rozkleja się. Mój ideał.

• Design produktu: 4

Bez sensu...

Zwrócę uwagę na to samo, co Wizażanki wcześniej: pędzel ma beznadziejny kształt i nie nadaje się do aplikacji korektora pod oczami. Do rozświetlania zewnętrznego kącika jest zbyt duży. Pędzelek jest ładny i dobrze wykonany- to jedyne jego plusy. A cena za taki "bezsens" jest przerażająca.

• Design produktu: 5

nie wiadomo do czego ten pędzel

Pędzel ma dość zbite i sztywne włosie, moim zdaniem nie nadaje się do delikatnej skóry pod oczami. Gąbeczka lub wklepanie palcem jest o wiele lepszą opcją.
Przez to, że jest tak mocno zbity ciężko się go myje.
Aplikując nim korektor niestety zostawia smugi, stęplowanie jest za to bardzo nieprzyjmne.
Wiadomo, jak na tak mały pędzel bardzo drogi.
Wykonanie ładne.
Nie do końca wiem po co, Zoeva uparcie dodaje ten pędzel prawie do każdego swojego zestawu...

• Design produktu: 5

Nie znajduje dla niego zastosowania

Mam podobne odczucia jak jedna z recenzentek- pędzelek jest dobry jakościowo, porządnie wykonany, ale ja nie znajduję dla niego zastosowania. Jest dedykowany do aplikacji korektora. Pod oczy nie sprawdził się u mnie. Mam cienką, pozbawioną elastyczności, nieco wiotką i odwodnioną skórę. Włosie pędzla jest mocno zbite i może w tym tkwi problem. Pędzle zamiast rozprowadzać korektor ciągnie mi skórę pod oczami. Efekt po rozprowadzeniu korektora nie podoba mi się, zostają smugi. Zdecydowanie lepiej wygląda korektor wklepany delikatnie palcem lub rozprowadzony innym pędzelkiem o rzadszym i bardziej elastycznym włosiu. Może ten pędzel sprawdziłby się przy aplikacji cienie kremowych? Tyle że nie używam tego typu cieni. Z plusów- pędzel ma miękkie włosie, dobrze się pierze, szybko schnie i nie gubi włosia. Szukam dla niego nowego domu.