Kobo Professional, Face Contour Mix (Zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy)

Kobo zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy jest niezastąpiony w makijażu scenicznym i fotograficznym. Idealnie wtapia się w skórę, tuszuje niedoskonałości i przebarwienia oraz pozwala na osiągnięcie efektu perfekcyjnie wymodelowanej twarzy. Do mieszania lub stosowania pojedynczo. Produkt wizażysty.

kremowe

Moje pierwsze konturowanie

Kupiłam ten produkt już dawno temu ale dopiero nie dawno zaczęłam to używać.
Zestaw składa z 4 kolorów, dwóch jasnych i 2 ciemnych .
Ja osobiście używam 3 ,gdyż jeden jest za mocny na moja karnacje.
Podczas nakładania podkładu mieszkam dwa jasne i nakladam na punktowo na twarz. Potem w taki sam sposób ale tylko na policzki i na skronie podkład ciemny. Efekt ?
Twarz faktycznie wygląda szczupłej i ma efekt glamuor . Trwałość jest super,bo podkład trzymał Cię całą noc . Produkt jest bardzo wydajny i łatwy w obsłudze.

W deche

Kupiłam go widząc dobre oceny na wizaz. Na początku byłam zachwycona. Jednak jak już gdzieś czytałam niestety zapycha. Po kilku dniach konturowania na twarzy wyskoczyły mi niedoskonałości. Jednak jeśli używa się go na zmianę z innymi produktami, wszystko jest super. Używam go zarówno na podklad, ale również sam jako cały makijaż i tylko przypudruje. Trzyma się cały dzień, nie spływa. Trzeba również nauczyć się pracować nim, na początku dość ciężko było mi go rozprowadzić na twarzy. Należy się szybko nim pracować, gdyż po jakimś czasie zastyga, a rozprowadzanie go powoduje plamy.
!!!!używam tylko ciemnych kolorów. Jasne nadają się do korygowania niedoskonałości, ale nie pod oczy, gdyż są bardzo gęste i ciężkie!!!!

Dobry

To mój pierwszy zestaw do konturowania na mokro,kupiony dzięki pozytywnym opiniom.
UWIELBIAM ten produkt.
Fakt trzeba się napracować, oczywiście makijaż jest cięższy, ale na większe wyjścia jest idealny.nałożony gąbeczką uzyskuje najładniejszy efekt.
Najbardziej lubię używać brązów,jasnych kolorów raczej nie tykam wolę korektor.
Produkt jest bardzo trwały, jakościowo jest naprawdę porządny.
Prawidłowo wykonany makijaż przy użyciu tego kółeczka wygląda profesjonalnie i pięknie.

3-4 lata temu wielki HIT

Kupiłam go 3 lata temu skuszona modą na mokre konturowanie i muszę przyznać,że to był jeden z największych Hitów i w sumie nadal jest.
Aktualnie raczej już nie używam produktów do mokrego konturowania z tego względu po pierwsze nie mam na to czasu,po drugie nie widzę spektakularnych efektów,a po trzecie wydaję mi się,że już to wypadło z obiegu.
Bronzery są świetne idealne chłodne,nie zrobią sztucznego efektu.
Rozjaśniacz całkiem spoko.
A cielisty cień używałam jako kamuflaż na twarzy.
Dobrze utrzymują się na twarzy cały dzień,nie rozmazują się.
Zapach jak na kosmetyk całkiem przyjemny.
Koszt ok 20 zł w drogerii.

Kupie napewno koleje opakowanie

Oczywiscie kosmetyk z promocji, niegdy nie konturowalam twarzy....stwierdzilam, ze pora sprobowac. Efekt, heh swietny. Nalezy jedynie odpowiednio wpracowac produkt w skore. Oczywiscie najlepszy efekt uzyskamy gąbeczką. Wyglada bardzo naturalnie. Cieżko zuzyc ten kosmetyk, jest bardzo wydajny. Optymalnie trwaly(przy cerze mieszanej)Cena w pełni uzasadniona.

Za ciężki na co dzień

Zakupiłam ten zestaw zachęcona licznymi pozytywnymi komentarzami i z polecenia Pani z drogerii. Zestaw fajnie się prezentuje, ma ładne kolory, które można ze sobą mieszać. Opakowanie bardzo poręczne, cena zachęcająca do zakupu. Jeżeli chodzi o właściwości produktu, dla mnie jest zdecydowanie za ciężki. Ciężko mi go rozblendować przez co tworzą się plamy na twarzy. Kosmetyk niestety nie sprawdzi się na suchej cerze bowiem bardzo podkreśla skórki, co wygląda nieestetycznie. Według mnie nie nadaje się na co dzień, bo wykonanie makijażu z jego użyciem wymaga dużo czasu, żeby go precyzyjnie nałożyć i zblendować (znacznie szybciej pracuje mi się z kosmetykami 'na sucho'). KOBO przez to, że ma kremową konsystencję lubi zapychać. Moim zdaniem jest to dobry kosmetyk, ale do stosowania na wielkie wyjścia

Zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy KOBO

Fajny zestaw do konturowania twarzy, bardzo wydajny, o nieostrym zapachu, moim zdaniem kolory są dobrane bardzo dobrze, długo pozostaje na twarzy, odpowiednia cena.

Niby Ok

Produkt jest bardzo tani idealny do rozpoczęcia przygody z konturowaniem. W opakowaniu mamy 4 odcienie od beży po brązy. Możemy sobie używać tych odcieni jak nam tylko pasuje. Ja najczęściej używam 3 kolorów z pominięciem najciemniejszego brązu. Konsystencja tych kremowych podkładów jest trochę ciężka na skórze suchej mogą się nie sprawdzić gdyż mogą podkreślać suche skórki. Pigmentacja ich jest bardzo dobra i trzeba trochę uważać aby nie zrobić sobie plam. Trochę ciężko też idzie roztarcie ich. Jednak jeżeli z umiarem będziemy ich używać a gdy już nabierzemy wprawy to produkt jest dość przyzwoity.

Super do zaczęcia z konturowaniem na mokro

Odkryłam w sumie przez przypadek kiedy chciałam zacząć przygodę z konturowaniem na mokro. Produkt ładnie się rozprowadza, nie zostawia plam (wklepywałam zazwyczaj palcami). Kolory całkiem fajne, chociaż jak dla mnie najciemniejszy kolor jest zbyt ciemny i ciepły, różowy też mi się zbyt nie przydawał, ale żółty i jasny, neutralny brąz były ulubieńcami.

Konturowanie twarzy z Kobo to pestka

Szukałam różnych sposobów na perfekcyjne konturowanie twarzy, "na sucho", podkładami ale najlepiej sprawdza się w moim przypadku paletka kremowych podkładów KOBO. Mają świetna konsystencje do nakładania pędzlem. Łatwo je rozetrzeć wiec nie robią efektu plam i świetnie wtapiają się w skórę. Efekt wyszczuplonej twarzy gwarantowany :)

Dość dobry

Zestaw w miarę przypadł mi do gustu. Posiada dość uniwersalne kolory i co najważniejsze ich konsystencja jest dość kremowa, dzięki czemu można korektory łatwo rozprowadzić na twarzy. Skóra jest dzięki temu ładnie wykonturowana.

Kupiłam ale mało kiedy używam

Paleta jest przeznaczona do mokrego konturowania. Kolory w palecie można dopasować do własnego ocienia skóry. Mozna wiele z nią zdziałać, ale nie nadaje się na codzień - bo jednak jest to cięższy dla skóry produkt. Jednak na większe wyjscia super. Trwały, łatwo sie rozprowadza
Zapach na minus i opakowanie również kolory trochę sie z sobą mieszają