Kiko Milano, Sculpting Touch, Creamy Stick Contour (Sztyft do konturowania)

Kiko Milano, Sculpting Touch, Creamy Stick Contour (Sztyft do konturowania)

Sztyft do konturowania twarzy, zapewniający matowe wykończenie. Formuła produktu została wzbogacona olejem z nasion orzecha afrykańskiego i wyciągiem z pistacji o właściwościach zmiękczających. Delikatna i kremowa konsystencja zapewnia natychmiastowy efekt kolorystyczny oraz doskonałe rozcieranie. Produkt jest przyjemny w dotyku, gwarantuje łatwą i precyzyjną aplikację. Umożliwia modelowanie twarzy przy użyciu światłocieni.

w kredce

Skład jest w trakcie moderacji.

• ISONONYL ISONONANOATE, MICA, POLYETHYLENE, SYNTHETIC WAX, NEOPENTYL GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, TALC, ZINC STEARATE, SILICA, DIMETHICONE, ETHYLENE BRASSYLATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PLUKENETIA VOLUBILIS SEED OIL, PISTACIA VERA SEED OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHEROL, BHT. +/- (MAY CONTAIN): CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 - CI 77492 - CI 77499 (IRON OXIDES).

ulubieniec do konturowania

Posiadam odcień 201.

Produkt w wygodnym wykręcanym sztyfcie. Bez problemu aplikuje się na skórę, czy bezpośrednio z opakowania, czy też nakładany pędzelkiem. Przy aplikacji, nie zjada bazy na którą się go nakłada. Pięknie się blenduje, nie robi plam, nie waży. Nawet jak da się go za dużo, można to ładnie wypracować. Współpracuje ze wszystkimi moimi podkładami, korektorami, produktami suchymi. Do tego, jest bardzo wydajny.

Nie mam do czego się przyczepić, na pewno nie jest to moje ostatnie opakowanie.

Mój ulubieniec!

Są boskie! Mam w dwóch odcieniach 200 i 201. 200 - do jasnej karnacji, bardziej ciepły, 201 - mocniejszy odcien, bardziej chłodny. Zdecydowanie częściej sięgam po 201. Praca z nim to czysta przyjemność, jest jak masełko, pięknie się rozprowadza, daje cudowny kontur. Utrzymuje się od momentu nałożeniu aż po zmycie. Są tez przystępne cenowo, a jakościowo nie odbiegają od tych droższych nawet bym powiedziała, że je przebijają. Są na prawdę boskie

Idealny

Kiko jest świetną firma i ten stick to naprawdę fajna rzecz, jeżeli ktoś zajmuje sie profesjonalnie makijażem albo po prostu lubi sobie konturować... Ja po tym jak go kupiłam, pomimo że jest doskonały, doszłam do wniosku że jednak nie lubię w związku z czym narazie nie planuje powtórki.

Mój nowy hit

Korzystam z niego już około miesiąca i jestem mega zadowolona.
Użyłam go na codzień i nakładam paluszkami, jeżeli chcę uzyskać mocniejszy efekt, to używam pędzelka:)

Świetny!

Posiadam oba dostępne odcienie - 200 oraz 201.
200 - jest kolorem cieplejszym i ton jaśniejszy. Nadaje się idealnie do ocieplenia twarzy.
201 - jest kolorem ciemniejszym i chłodniejszym. Nadaje się do konturowania twarzy. Na początku obawiałam się jego koloru, bo wydał mi się ciemny ale rozciera się idealnie i nie robi krzywdy.

Można je budować. Rozcierają się dobrze i dogadują się z każdym z moich podkładów, nie miałam ani razu problemów z roztarciem i blendowaniem.

Moim zdaniem przy zakupie należy kierować się tonami, a nie ciemniejszym/jaśniejszy kolorem. Jeśli ktoś tylko konturuje twarz polecam 201, jeśli jest się bladym wystarczy nałożyć delikatnie, w mniejszej ilości i nie powinien zrobić krzywdy. Ale od siebie mogę polecić zakup obu. Wiele osób je poleca i ja zaliczam się do tego grona! Bardzo dobre produkty.

Świetnie konturuje

Uzywam odcień 200 Hazelnut, który jest chłodny i ładnie wygląda na twarzy. Działa jak bronzer, ładnei konturuje, ale nie jest za ciepły. Nie zostawia pomarańczowych śladów, ale nie jest też szary i ziemisty. Idealnie chłodny brąz, wygląda naturalnie na twarzy, pomaga ją wysmuklić. Stosuję na kościach policzkowych - trochę pod nimi, oraz konturuję nim nos. Na twarzy bez żadnego makijazu można rozprowadzić go palcem, nałożony na podkład - tutaj już wolę sprawnie użyć gąbeczki.
Nakłądajac na twarz bez makijażu po prostu sunę nim po twarzy, rozprowadza się miękko. Nakłądajac na podkład bardziej "opukuję" nim skórę, ponieważ w zależności od użytego podkładu i pielegnacji pod podkładem potrafi się trochę zrolować - ale jak każdy tego typu produkt w sztyfcie.
Dla mnie to hit, bo smuklejsza buzia jest teraz szybka i łatwa. Zapach neutralny, kolor piękny,do tego duża poejmnośc co jest plusem.
Podobno dorbze współgra z 201 - widziałam u Kitulca, ale nie próbowałam. Czekam na promocję i wtedy zamówie drugi odcień.

Niezastąpione

Odkąd stosuje mokre konturowanie to nie wyobrażam sobie makijażu bez tych produktów. Są niezwykle plastyczne, miękkie, pięknie się blendują. Posiadam dwa odcienie- 200 i 201 (i ubolewam ze nie ma ich więcej). Ciemniejszym buduje kontur, a jaśniejszym ocieplam i blenduje. Lubię je tez mieszać ze sobą. Świetnie sprawdzą się do cer suchych, normalnych i mieszanych. W przypadku tłustych raczej nie pomagają utrzymać matu, wiec polecam przypudrować i wzmocnić suchym bronzerem.

Tani produkt do kontoru w kremie

Produkt jest poprawny ale przy ciemniejszym chlodniejszym tonie 201, produkt znika dosyc szybko z intensywnosci. Moze podrazniac skore szczegolnie w okolicach wlosow jesli wykonujecie kontur czola.
Moze rowniez zapychac i powodowac swedzenie w ciagu dnia

Idealny stick

Bardzo się polubiłam z tym cudem do konturowania na mokro . Bardzo ładnie się rozprowadza nie robi plam jest plastyczny . Jeden z lepszych sticków jakich używałam . Jest trawiły i nie ginie . Posiadam 2 odcienie chłodny i cieplejszy .

MAST HAVE!

Sztyft do konturowania twarzy podejrzałam u makijażystki na sesji zdjęciowej.
Ma piękny kolory (200 hazelnut) który daje naturalny efekt i którym w łatwy sposób zaznaczamy kości policzkowe. Rzeźbienie twarzy tym produktem jest dziecinnie proste. Ja nakładam go najpierw na rękę a później pędzelkiem na twarz. to daje mi kontrolę nad ilością kosmetyku jaką nakładam na twarz.

Piekny kontur.

Posiadam kilka stickow z Kiko . Jako kontur mam jasniejszy w numerze 200 o nazwie Hazelnut ( jest jeszcze ciemniejszy Chocolate )

Plusy:
+ pieknie sie rozciera ( przy uzyciu gabki zajmuje mi to kilka sekund)
+ daje elegancki kontur nie nachalny
+ mozemy go stopniowac
+ nie zapycha
+ jest dlugotrwaly
+ wydajny
+ polecam aplikacje palcem ( topi sie pod wplywem ciepla i latwo go rozetrzec)
+ poreczna forma sticka
+ ladny kolor nie pomaranczowy
+ cena w Kiko sa ciagle jakies promocje :)

Minusy:
- niezauwazylam