Gucci, Envy Me EDT

Gucci, Envy Me EDT

Perfumy Gucci Envy Me to wspaniały, piżmowy zapach dla młodych, seksownych kobiet. Perfumy te zapewnią ci wspaniałe samopoczucie, orzeźwienie oraz magiczną uwodzicielskość. Wyjątkowa kompozycja perfum Envy Me została stworzona specjalnie dla kobiet, które chcą być w centrum uwagi. Delikatne, aromatyczne nuty różowej piwonii oraz wodnego jaśminu są prowokacyjnie przyprawione różowym pieprzem. To figlarne połączenie przepełni cię pozytywną energią oraz pewnością siebie. Serce zapachu jest misternie skomponowane z najczystszych esencji słodkich owoców, orzeźwiającej białej herbaty oraz nut białych kwiatów. Podstawa zapachu opiera się na nutach drzewa sandałowego i teakowego, które dopełnia zmysłowe, upajające piżmo.
Perfumy Envy Me znanej na całym świecie marki Gucci dodadzą ci pewności siebie oraz poczucia wyjątkowości!

Głowa: pieprz, piwonia, jaśmin
Serce: owoc granatu, ananas, herbata, -, liczi, piżmo
Podstawa: piżmo, drzewo sandałowe, drzewo

50 - 100ml, <50ml
wody toaletowe
kwiatowe, drzewne
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria Douglas

rześki i energetyczny

Po zużyciu 1 flakonu było mi mało tego zapachu i kupiłam następny.
Zapach jest przemiły i uwielbiam, kiedy unosi się z ciepłem mojego ciała i kiedy ciągnie się za mną ten zpachowy ogon.
Twórca kompozycji zapachowej - Karine Dubreuil zamknęła w nutach głowy: Piwonię, Różowy pieprz, Ananas, Jaśmin, Mango, Brzoskwinię i Liść czarnej porzeczki;
Nutami serca są Piwonia, Liczi, Róża, Granat, Piżmo, Biała herbata i Jaśmin;
Nutami bazy są Piżmo, Tytoń, Drzewo tekowe, Drzewo sandałowe i Fasolka tonka.
Z kompozycji zapachowej emanuje duch młodej, energetycznej kobiety, któa cieszy się życiem. Tak bym go mogła opisać.
Flakon - podłóżna wieża w logo domu mody, w kolorze różowym. Zakończona koreczkiem, bardzo gustownym, zachowana w bieli i różu.
Trwałość zapachu - mimo, że jest to świeży zapach jest bardzo trwały i intensywny.
Przuroczy
Czy kupię ponownie? Obecnie jest tyle wspaniałych zapachów a Gucci Envy me 2 miał już swoje 5 minut. Gdybym jednak otrzymała je w prezencie przyjmę z wielką radością :D, bo są piękne

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Zawsze chciałam go mieć

Jest to zapach , który chodzi za mną od kilku lat- ciągle mam w planach go kupić.... ale zawsze cos innego wpada mi w ręce, jednak wiem , że nastąpi taka chwila , że stanie na mojej toaletce.
Zapach jest wspaniały- bardzo kobiecy, letni ,wesoły energetyczny.
Kwiatowy- z wyczuwalnym ananasem. Czuć w nim klasę i elegancję. Dla mnie to bardzo udany zapach.
Raczej dla młodej kobiety.
Kojarzy mi się z wakacjami jednak uważam , że jest to zapach który sprawdzi się w każdej sytuacji i jako dzienny zapach i na wieczorne wyjcie. Myślę, że także każdą porą roku będzie odpowiedni (no może z wyjątkiem mroźnej zimy).
Flakon-dla mnie ok. Nie jest to jakieś arcydzieło jednak jest wygodny w użyciu, przezroczysty wiec widać ile płynu pozostało.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 4

Przyjemny i wiosenny

Mam flakon 30 ml, który dostałam w prezencie. Jest to pogodny, kwiatowy i młodzieńczy zapach, idealny na dzień na wiosnę. Leży blisko ciała, więc można używać do pracy. Czuję w nim mocne nuty kwiatowe, przede wszystkim piwonię, mimo wielu innych nut, ta przebija się najbardziej, co mnie bardzo cieszy, bo lubię tę nutę, a typowo piwoniowe perfumy z kolei na mnie nieładnie pachną (np. dawna piwonia Yves Rocher czy piwonia od Penhaligon's). Te układają się bardzo ładnie. Stosowałam w życiu wiele zapachów, ale ten jest jedynym z najbardziej zbierających komplementy od obu płci.

• Flakon: 4

Zazdrościsz mi?

Pamiętam ten dzień jak dziś. On, szczupły i wysoki brunet. Ja drobna i niewinna blondynka. Poznaliśmy się jak wiele innych par, na imprezie. Wiosną, w maju. Oboje w dobrych humorach, bo wakacje za pasem. I koniec szkoły. I stało się, trafiło w nas piorunem z jasnego nieba. Oboje bardzo mocno przeżyliśmy jego wyjazd. Do pracy, na wakacje. Lecz rozstania na początku miłości, bywają rozstaniami na zawsze.
Zazdrościsz mi?

Tak w skrócie mogę opisać historię tego zapachu. Jest różowy i słodki. Wydaje się, że niczego mu do szczęścia nie potrzeba, że złapał Boga za nogi. Tymczasem jest w nim jakiś smutek i gorycz. Życie to nie tylko róże piwonie i jaśmin, ananas, herbata i liczi, to także pieprz. Jakże wyraźny. Jakże dosłowny.

Zapach jest trwały. Pudrowo- owocowy, Czuję frezje, piwonię i różę.
Soczyste nuty liczi, granata i ananasa łagodzą nieco pudrowość zapachu. Pieprz dodaje charakteru.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Hmm.

Zapach jest ładny. Lekko słodki, kwiatowy. Typowo kobiecy. Jednak jest nietrwały i tutaj jest duży minus. Opakowanie ładne, solidne. Jak za tę cenę, nie wiem, czy było warto. Używałam ponad rok, ale do zapachu już nie wrócę.

Kupiony w: Inna perfumeria

Zakochana, zaczarowana!

Zapach, choć już stary, poznałam niedawno zachęcona opinią znajomej z uczelni. Pierwsze promienie marcowego Słońca to zdecydowanie idealna pora na nowy zapach i Envy Me wyprze moje ukochane od lat Acqua di gioia Armaniego (które także polecam na ciepłe dni).
Zapach Gucciego jest bardzo intrygujący, będę sprzeczać się z opiniami, że niby pachnie, jak tani perfumik z rynku. Nieprawda, jest bardzo oryginalny, mało spotykany na ulicy, bardzo świeży, a jednocześnie kobiecy, po prostu piękny! Polecam dla młodych kobiet, piękny, energetyczny, a co najważniejsze nie jest mdły i męczący.

nie

Gucciego używałam zawsze od dawna i to był mój nr 1. Zawsze pachniał cudownie, jak marzenia, letni słodki zapach, jednak ostatnio się już z nim nie lubię niestety. Po 1 jest nietrwały, bardzo szybko ulatnia się zapach, pachnie mocno i ostro, nie tak jak kiedyś, ciągle daje mu szansę ale on ciągle mnie zawodzi i zapach nie jest już piękny.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

O, jak ja go nie lubiłam:(

Perfumy kupiłam około 13 lat temu, były to jedne z pierwszych markowych zapachów.Miły dla oka był flakonik.Zapach sztuczny i plastikowy, niczego dla siebie w nim nie znalazłam.Przeciętniak, jak pachnidełko z bazarku za 15 zł.Dużo pomieszane, a nie ma niczego:)Ktoś chciał dobrze, a przedobrzył.Taka różowa sztuczna krateczka:)

Ilość zużytych opakowań: 0 i nie kupię

nijaki świeżak-nie ma czego zazdrościć...

wydaje mi się ze znikła moja recenzja tego produktu, więc postaram się go dokładniej opisać
\\n
\\nLekki, świeży zapach, w sam raz na lato lub dla osób nie lubiących narzucających się zapachów. Niestety jak dla mnie to za mało.
\\nNie ma nic wspólnego z envy, co jest w tym przypadku wadą, ponieważ nie ma w sobie żadnych charakterystycznych i niepowtarzalnych nut, które dałoby się zidentyfikować, i które nadałyby mu &quot;to coś&quot;.
\\n
\\nNiestety zapach jest nijaki, podobny do wielu tanich zapachów, w których jest wszystko i nic. Zupełnie niewarty tej ceny. Trwałość również daleka od ideału (i od envy).

uwodzicielski zapach :)

Zapach jest ze mną już kilka lat i co jakiś czas do niego wracam:)
Często kupuję go wiosną i dlatego jego zapach dobrze mi się kojarzy;)
Jest świeży i lekki, ale mam wrażenie, że mało wydajny bo zawsze jakoś szybko mi się kończy i nie wiem czy to z powodu częstego używania czy może średniej trwałości....
Flakonik jesł ładny i poręczny:)
Polecam, na pewno nie będziecie rozczarowane...

Ilość zużytych opakowań: około 3 (100 ml)

perfumy, których sie nie pamięta

Zapach zabawny, radosny i lekki. Zupełnie jak jego trwałość. Lekka i ulotna. Czuć go najwyżej 3 godziny. To zbyt krótko, jak na produkt o takiej cenie.
Zapach dla młodych, drobnych, energicznych pań. Ubranych w zwiewną sukienkę i sandały. Nieodpowiedni do teczki i spodnium.

Skończyłam flakonik i natychmiast o nim zapomniałam. Raczej nie wrócę.

Używam tego produktu od: mordowałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 x 100ml

Letnie cudeńko

Envy Me jest zabawny i słodki, kwiatowo-owocowy dla młodych dziewczyn lub kobiet, które są młode duchem.

Wyczuwalne nuty to: piwonia, liczi, róża i mango. Zapach ten dodaje życia jest piękny, uroczy i kobiecy. Nowoczesny, swieży, letni, słodki, atrakcyjny, owocowy, figlarny i uwodzicielski w tym samym czasie.

Różowy pieprz, mango i ananas wprowadzają świeżość do kwiatowego serca zapachu z piwonii, róży, jaśminu, a do tego wszystkiego dodano jeszcze liczi. Tytoń miesza się z piżmem i bobem tonka w miękkiej i gładkiej podstawie. To pachnie tak miło jak swieży i ciepły dzień wiosny i moim daniem jest wspaniałym zaskoczeniem jeżeli chodzi o GUCCI.

Te perfumy są dobre na wiosnę i lato, piękne do noszenia w pracy i na co dzień.

Zapach jest bardzo przyjemny i daje dużo radości z noszenia go. Polecam go młodym kobietom, które szukają perfum na co dzień.