HiPP, Szampon pielęgnacyjny dla niemowląt

HiPP, Szampon pielęgnacyjny dla niemowląt

Szampon pielęgnacyjny Hipp babysnaft jest idealny do pielęgnacji wrażliwej skóry głowy dziecka. Łagodnie myje i jest delikatny dla oczu. Pozostawia włosy błyszczące i miękkie w dotyku. Idealny także dla delikatnych włosów i wrażliwej skóry osób dorosłych. Dobrze tolerowany także przez wyjątkowo wrażliwą skórę, skłonną do atopii.

Delikatny

Jak wszystkie produkty Hipp, szampon ten ma świetny, prosty skład, przyjazny dla delikatnej skóry dziecka. Łatwo się rozprowadza, delikatnie się pieni, ale przy spłukiwaniu trzeba się trochę nagimnastykować. Nie szczypie w oczy. Ma ładny, nie narzucający się zapach, który utrzymuje się na włosach dziecka. Delikatnie oczyszcza i nawilża skórę głowy i włosy. Dodatkowo sprawia, że włosy są miękkie i lśniące.

Mój ulubiony szampon :).

Używam tego szamponu od ponad 5-6 lat, w między czasie zmieniono mu opakowanie oraz skład na lepszy. Mimo tego że skład był zmieniany to i tak sprawdza się u mnie znakomicie, tak samo dobrze jak na początku. Jest łagodny, pielęgnujący, ślicznie pachnie, ma dobrą konsystencję, ma super delikatne składniki myjące, dobre opakowanie. Co tu dużo mówić, po prostu mam po nim śliczne włosy :). Szampon z Hipp zmywa nawet oleje z włosów. Bardzo go lubię, jest to mój numer jeden wśród szamponów delikatnych i dla dzieci. Próbowałam już wielu innych szamponów dziecięcych ale zawsze wracam do Hipp z podkulonym ogonem. Jedyne czego mogłabym się przyczepić to wydajność, bardzo szybko go zużywam. Pojemność mogłaby być większa.

liczyłam na coś więcej

Bardzo lubię oliwkę firmy HiPP, należy do moich KWC, więc myślałam, że szampon też mnie zachwyci, no niestety nie za bardzo.
Kupiłam go w dwóch celach: do własnych, dość suchych włosów oraz do prania pędzli wykonanych z włosia naturalnego. Nadaje się tylko do prania pędzli, bo z włosami to tragedia.

-mało wydajny, mimo, że mam krótkie włosy
-włosy są po nim matowe
-są szorstkie
-trudno się je rozczesuje

Ładny zapach.

Nie daje rady

Używałam tego szamponu na moich własnych włosach. Szampon dobrze się pieni. Nie wysusza mocno włosów. Nawet powiedziałabym sprawiają wrażenie bardzo delikatnie nawilżonych, ale to nie wystarczy przy jego wadach. Po dłuższym stosowaniu szamponu włosy źle się układają. Wyglądają na nie myte. Na długości wyglądają jakby były przetłuszczone. Kilka minut po czesaniu pojedyncze włosy odstają na wszystkie strony. Przez co włosy wyglądają na nie czesane. Nie ułatwia jakoś szczególnie rozczesywania włosów po myciu, ale też nie plącze niemiłosiernie. Włosy się po nim puszą w średnim stopniu. Mniej niż po typowym szamponie ze sklepu.

Sprawdzę jeszcze jak będzie się sprawował po użyciu mocniej oczyszczającego szamponu, ale nie spodziewam się wiele.