Dada, Naturals, Chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt (różne rodzaje) (stara wersja)

Chusteczki Dada - zostały stworzone w trosce o codzienną, łagodną pielęgnację skóry dzieci i niemowląt. Wyjątkowo miękkie, delikatne i jednocześnie wytrzymałe. Nie drażniąc skóry, pomagają usuwać wszelkie zanieczyszczenia, zapewniając uczucie świeżości i przyjemny zapach. Specjalnie opracowana formuła płynu wspomaga ochronę i naturalną równowagę skóry dziecka. Nie zawiera parabenów, dodatku alkoholu i mydła. Hipoalergiczne. Testowane dermatologicznie. Dostępne wersje: sensitive, lavender, naturals.

w 2020 roku zmieniły skład na: Aqua, Allantoin, Chamomilla Recutita Flower Extract, Olus Oil, Glycerin, Glyceryl Oleate, Propylene Glycol, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Lauryl Glucoside, Sodium Benzoate, Sorbitan Caprylate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Dicaprylyl Carbonate, Sodium Hydroxide, Parfum

Poprzedni skład:
Aqua, Glycerin, Allantoin, Aloe Barbadensis, Leaf Juice, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol.

Najlepsze.

Wszyscy używamy tylko tych chusteczek.Bardzo dobrze czyszczą,nawilżają nie uczulają ,duża liość sztuk w opakowaniu.Zapach delikatny,cena bardzo przystepna.

Chusteczki dada

Nie polecam, kupiłam je w 3paku bo były w atrakcyjnej cenie i się zawiodłam. Man te ze zwierzątkami i nie dość że są mega cieńkie to jeszcze strasznie ciężko się je wyciąga a jak już wyciągniesz to wychodzą po 10 naraz.

Dada naj lepsze

Polecam zakup tych chusteczek, są dostępne w dużych hipermarketach,cena jest przystępna. Jestem w ciąży i mam dwójkę dzieci w wieku 15 i 7 lat, dla nich również dokonywałam zakupu tych chusteczek. One po prostu były, są i będą w naszym domu. Polecam gorąco.

Jedne z lepszych chusteczek

Używam chusteczek zarówno ja jak i moja córka. Sa mile w dotyku, nie powodują alergii i uczulen, nie podrazniaja skóry. Stosuje je również do niewielkich zabrudzeń w mieszkaniu, aucie.

Nie spodziewałam się tego, ale są całkiem dobre

Będąc niedawno u rodziców z moim bobasem okazało się, że zapomniałam nawilżanych chusteczek. Z pomocą nadeszła moja mama, która miała w zapasie ten produkt Dady. Ja prawdę mówiąc nie kupiłabym go – raz, że do Biedronki mi zupełnie nie po drodze, nie lubię tego sklepu i wpadam jedynie po herbatę oraz rzucić okiem na szafę Bell :) dwa, że jakoś tak nie mam zaufania do tej marki, zupełnie bezpodstawnie, bo nic jeszcze nie testowałam.

Chusteczki są zapakowane bardzo typowo, w plastikową folijkę. Zamykane i otwierane za pomocą samoprzylepca. Działa w porządku, wiadomo, że z czasem trzyma coraz słabiej, ale wciąż da się opakowanie zamknąć. Wygodnie się wyjmują, jedna sztuka pociąga kolejną, którą łatwo można z powrotem schować. Szata graficzna bez zarzutu, dziecięca i wesoła. W środku znajduje się dość sporo chusteczek, aż 72 sztuki.

Chusteczka jest dość duża, jednak nie do końca odpowiada mi jej kształt. Prostokątna, a podczas wyjmowania jej jeszcze dodatkowo się wyciąga. Jest raczej cienka, ale ja nie potrzebuję grubszej, poza tym nie rwie się i nie strzępi. Niestety chyba to sprawia, że dość często roluje mi się pod palcami i nie mam za bardzo jak przy wierzgającym bobasie ją rozprostowywać. Zapach delikatny, kremowy. Nie jest to woń uciążliwa i dość szybko wietrzeje. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie poziom wilgotności. Spodziewałam się, że będą suche jak pieprz, a tutaj zdziwienie  nie jest to oczywiście poziom Water Wipesów, ale tez nie każdy lubi aż tyle wody w chusteczkach. Uważam, że tutaj ta ilość jest tak fajnie wypośrodkowana, że powinna odpowiadać każdemu. Mocno wilgotne, ale w żadnym razie nie kapiące. Po przetarciu nimi skóry wysycha w kilka sekund. Dopiero tutaj, na Wizażu doczytałam, że są tak bardzo tanie. Jeżeli kosztują jedynie 3 złote to jest to fantastyczny stosunek ceny do jakości. Obawiałam się też o skład, no i fakt, wolałabym, żeby był krótszy… na szczęście nie mam uwag do konserwantów, alantoina na drugim miejscu, a substancja zapachowa na ostatnim.

Używałam oczywiście do oczyszczania rączek, buzi, ale głównie okolic pieluszki mojego roczniaka. W każdym z tych zastosowań sprawdziły się dobrze. Fantastycznie usuwają zabrudzenia, często wystarczy jednak sztuka, no chyba, że trafi nam się grubsza sprawa :) Moja znajoma narzekała, że jej dziecko ma po nich podrażnioną skórę, czerwoną wysypkę ale u nas nic takiego na szczęście nie miało miejsca. Nie wiem, czy kiedyś je kupię, być może. Na pewno nie będę po nie jeździć specjalnie, ale nie wykluczam zakupu przy okazji robienia zapasów mojej ulubionej herbatki. Gdyby miały krótszy skład mogłyby być moim numerem jeden, bo cena jednak jest bardzo korzystna.

Tanie a nie gorsze

Chusteczki kupiłam przymusowo gdy tylko skończyły się te które używamy i o dziwo tanie nie musi być gorsze.
Są bardzo mocno nawilżone o przyjemnym zapachu, bardzo wydajne, starczą już 2-3 chusteczki aby pozbyć się " pampersowego problemu" ;)
Używam chusteczek nawet dla siebie :)
cena jest bardzo sympatyczna szczególnie opłaca się kupować w zestawie.

ZALETY:
Bardzo mocno nawilżone
Wydajne
Przyjemny zapach szczególnie zielone
Niska cena
Nie podrażniaja/ nie uczulają
Zawsze są dostępne (przynajmniej u mnie)
Przyjemne dla oka opakowania

WADY:
Brak

Tanie chusteczki

Kolejne chusteczki ktore można kupić tanio. Kiedyś je kupowałam, w zasadzie z pupą malucha nic się nie działo ale zrezygnowałam z nich ze względu na sklad. Im krótszy tym lepiej. Tu jest aż 15 składników dobrych i złych. Inne firmy potrafią skrócić do 10. Kolejną rzeczą jest to że są za mokre juz od połowy paczki zwyczajnie wyciskam je z wody. Ja ich więcej nie kupię. W podobnej cenie można kupić lepsze.

Chusteczki dada są świetnie, bardzo dobrze nasiąknięte, wyciągają się pojedynczo, dobrze oczyszczają. Chusteczki pięknie pachną ale delikatnie. Chusteczki są wydajne bo w opakowaniu jest 72 szt a inne firmy co chwilę zmniejsza ilość szt w opakowaniu. Nie podrażniają i nie uczulają.

Takie sobie

Kiedyś będąc w markecie kupiłam je, bo akurat skończyły się poprzednie, tym bardziej, że cena była atrakcyjna. Także dostępność to ich super zaleta. Zapach nie za mocny, nie przypadł mi do gustu, po prostu nie był ładny. Nie rwały się i były odpowiednio nasączone. Nie zauważyłam właściwości pielęgnacyjnych. Były zamykane na taśmę, więc ostatnie chusteczki pomimo prawidłowego przechowywania i zaklejania wyschły. Raczej nie polecam...

średniaczek

skłądem bardzo średnie jednak cena atrakcyjna, jak na chusteczki dla niemowlat, moim zdaniem za bardzo intensywny zpaach ... a co gorsze po wielokrotnym ich uzywaniu odparzaja pupe niemowlaka, przynajmniej w przypadku mojego synka dlatego bardzo srednie, choc wydajne opakowanie i odpowiednio nasaczone plynem.

Co oni tam dają?

Wersja niebieska-Comfort. Okropnie uczuliły i podrażniły bobasa, nie pierwszy raz z resztą. Używałam ich czasem jak był niemowlakiem. Czasem tak bywa, że zapomni się, że coś nie służy, a na stanie nie ma wacików i partner często srogo nieprzytomny zakupi pierwsze lepsze chusteczki nawilżane. Od dawna jestem zwolennikiem wacikow lub gazikow maczanych w 1% Aleppo do pielęgnacji pupy bobasa, najbezpieczniej, najszybciej i najskuteczniej, do tego łagodzą potencjalne podrażnienia lub duszą je w zarodku. Na początku używania tych chusteczek nie działo się nic złego, założyłam, że młody uodpornił się na składniki w nich zawarte, ma już prawie 2 lata, nie jest niemowlakiem. Pieluchy ma też ekologiczne, konkretnie Bambo Nature,ktore może dalekie od ideału, ale nie odparzają. Niestety, młodego po kilku dniach podrażniło tak, że płakać chciało mi się razem z nim :/ Mimo na maczania ich w płynie z Aleppo. Jestem pewna, że to zasługa chusteczek bo nie zmieniałam ani proszku, ani płynu do kąpieli, ani pieluszek. Kilka łagodzących kąpieli, oliwki, penaten i sylveco z betulina zniwelowaly zaczerwienienie, ale co się młody nacierpiał to jego:/. Zwyczajnie radzę na nie uważać, zuzyje je do rąk i to swoich(ewentualnie czyszczenia mebli ;]) , ale nawet buzi małego nie mam zamiaru nimi przemywać, analizować skład to już nawet nie będę, bo szkoda mi czasu i nerwów. Ogólnie chusteczki są tanie, łatwo dostępne,w miarę dobrze nasączone, przyjemne w dotyku, w atrakcyjnej ilości w stosunku do ceny i na tym kończą się ich zalety.Nie są trwałe i wyciąga się je czasem po kilka na raz, opakowanie potrafi się zepsuć a chusteczki wyschnąć. Ogólnie nie polecam do pielęgnacji pupy i wrażliwej skóry.

Wielozadaniowy produkt

Zużyłam już wiele opakowań tych chusteczek i przeszłam przez wszystkie dostępne rodzaje. Ten fakt świadczy o jednym, produkt bardzo dobrze sprawdza mi się w użytku. Chusteczki przeznaczone są dla dzieci, ale ja jako osoba dorosła bardzo chętnie ich używam, ponieważ sprawdzają mi bardzo dobrze i są przydatne w wielu sytuacjach życiowych. Ich zaletą jest to, że są odpowiednio nawilżone, czyli są mocno wilgotne i bez problemu radzą sobie z zabrudzeniami zarówno na skórze jak i na każdej innej przestrzeni. Jest to produkt bardzo funkcjonalny, wykorzystuje go dosłownie na tysiące sposobów. Chusteczki są bardzo delikatne dla ciała, nie podrażniają, ani nie uczulają, stworzona została także specjalna wersja dla skóry atopowej. Zapach jest dla mnie przyjemny, nie jest intensywny, typowo pielęgnacyjny. Produkt jest wysokiej jakości, a cena jest atrakcyjna. Początkowo kiedy używałam tego produktu minusem było opakowanie, które było otwierane i zamykane na taśmę przeźroczystą, która szybko odpadała. Obecnie dostępne są wersje z zamykaniem na zatrzask plastikowy, który jest trwały i wygodny, co sprawia że wybieram zawsze taką formę podania. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego produktu.