P2 Cosmetics, Lippenkonturenstift [Perfect Look Lipliner] (Konturówka do ust)

P2 Cosmetics, Lippenkonturenstift [Perfect Look Lipliner] (Konturówka do ust)

Pojemność 0,03 ml

Dzięki precyzyjnej konturówce p2 można wyczarować idealny look. Wysuwany sztyft pozwala na precyzyjne obrysowanie ust, a nałożona szminka się nie rozmazuje i dłużej się utrzymuje. Kremowa formuła konturówki sprawia, ze kolor jest jeszcze bardziej intensywny, a trwałość wodoodporna.

Fajna

Kupiłam odcień 152 peony i bardzo m się on podoba. Kredka jest mięciutka i łatwo się nią pracuje. Cieniutki sztyft pozwala precyzyjnie obrysować kontur ust. Używałam tego produktu na kilka sposobów. Jako konturówka, jako pomadka oraz mieszałam z błyszczykiem. W każdej wersji efekt był ciekawy.

Jak do tej pory najlepsza- 131 Raspberry

Najlepsza jaką miałam do tej pory konturówka do ust. Aktualanie używam jej także na całe usta i maluję je błyszczykiem. Piękne, świeże połączenie. Idealny kolor dla mnie.

Bardzo trwała i dobra

Dobra, drogeryjna kredka w przyzwoitej cenie. Dużo kolorów do wyboru, często w promocji a kredeczka bardzo trwała, odpowiednio twardo-miękka, wykręcana, z wygodnym opakowaniu. Godna polecenia

Długotrwałę

Konturówki od P2 to najlepsze konturówki drogeryjne. Ich gama kolorystyczna jest na tyle duża, że spokojnie dopasujemy odcień do naszych pomadek. Konturówka ma wygodne opakowanie, z wykręcaną kredką. Rysuje się nią idealnie. Nie jest za twarda, ani za miękka. Nie rozmazuje się podczas aplikacji. Świetnie utrzymuje kontur ust przez cały dzień. Przedłuża znacznie trwałość pomadki. Nałożona solo, również wygląda bosko i długo się trzyma. Nie wysusza ust.

Świetna!

Kupiłam kolory Nude oraz Volcano.
Ostatnio wpadłam na to, że są to zamiennki klasyki; kolor Nude jest troszkę jasniejszy i bardziej matowy w wykończeniu od Velvet Teddy,a Volcano niemal identyczna jak Ruby Woo (dowód na zdjęciu-w środku konturówki, po bokach klasyki MACa.
Konturówki łatwo się aplikuje, nie są zbyt twarde - gładko suną po ustach, nie łamiąc się przy tym.
Lubię też ich opakowanie, ponieważ nie można ich pomylić z żadnymi innymi z kolekcji.
Kolory są bardzo mocno nasycone. Trwałość jest w zasadzie porządna. Ogólnie od konturówki nie wymagam nie wiadomo czego, więc mi naprawdę odpowiadają. Co najważniejsze nie przesuszają znacząco ust.
Kolor Nude jest idealny na co dzień. Nakładam na to błyszczyk i jest idealnie. Odcień Volcano towarzyszy mi w noszeniu Ruby Woo właśnie. Tworzy z nią duet idealny.
Za te pieniążki jest to świetne rozwiązanie.
Polecam.

polecam

posiadam sztukę w kolorzę brązowym, używam jej głownie solo
dobrze kryje, nie wysusza ust zbyt mocno
jest całkiem wydajna, nie łamie się, ani nie roluje
w ogóle nic złego się z nią nie dzieje
nie jest zbyt tępa, ani za miękka
ogólnie: polecam

Sztosik

Uwielbiam tą konturówkę. Nakładam ją na całe usta jak pomadkę :) Jestem posiadaczką koloru 020 brown i uwielbiam ten kolor. Do tego jest na prawdę trwała i zdecydowanie na plus jest brak konieczności temperowania.

konturówka

Posiadam kolor 010 nude,ponieważ wszyscy wraz z Szusz ją zachwalali i również jestem zadowolona.Ładny odcień nude,miekka,przyjemnie obrysowuję się nią usta,matowa,na ustach wydaje się trochę "tępa" dlatego zawsze na nią nakładam jakiś balsam lub błyszczyk.Opakowanie solidne i produkt wydajny,na pewno kupię inne odcienie.

Lubię.

Makijaż ust to u mnie rzadkość i nieprzyzwyczajona szybko o nim zapominam, zjadam lub zlizuję, stąd kiedy już się skuszę używam konturówek na całość.
Ta konturówka nadaje się do tego idealnie...
+ jest stosunkowo miękka
+ bardzo trwała
+ niedroga
+ w modnych kolorach
+ wygodna

Minus...
- przy takim użytkowaniu szybko się kończy

Podoba mi się.

Konturówkę kupiłam w kolorze 020 BROWN i jestem z niej bardzo zadowolona, długo trzyma się na ustach i idealnie komponuje się z innymi szminkami. Ma bardzo praktyczne opakowanie i śliczny kolor matu.

141 volcano

Moja ulubiona czerwona konturówka. Wykręcana, więc wygodna w użyciu, do tego ma piękny, czerwony odcień. Wspaniale przedłuża trwałość pomadki, nieźle sprawdza się też samodzielnie. Mało wydajna i łatwo się łamie - to na minus. Mimo to na pewno kupię kolejną!

Trwała

Konturówkę kupiłam za śmieszne pieniądze. Mam odcień 131 Raspberry. Czyli taki ładny, malinowy. Konturówka jest wygodna w użyciu. Łatwo się nią maluje. Jest bardzo trwała. Trzyma się długo. Nie łamie się. Fajna.