La Luxe Paris, Advanced Activator 6 w 1 (Serum do rzęs 6 w 1)

La Luxe Paris, Advanced Activator 6 w 1 (Serum do rzęs 6 w 1)

Innowacyjny produkt, który łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu rzęs oraz bazy pod tusz.
Doskonale pogrubia i zagęszcza rzęsy !
-  Ekstremalne zwiększenie objętości
-   Perfekcyjna aplikacja masy
-   Długotrwały efekt

odżywki do brwi
regenerujące, stymulujące wzrost
w tuszu

6 w 1... Akurat...

Kupiłam ten produkt, ponieważ bardzo zaczęły mi wypadać rzęsy i chciałam je jakoś wzmocnić od zewnątrz. Używałam produktu według instrukcji producenta i szczerze to ja nie zauważyłam żadnych zmian... Szkoda pieniędzy i czasu na takie odżywki. 6 w 1? No chyba nie. Ani wzmocnienia ani mniej wypadania ani nic. U mnie się nie sprawdził, nie polecam.

Nie widzę efektu

Stosowałam dużo odżywek do rzęs szukając takiej, która faktycznie wydłużyłaby rzęsy i wzmocniła je. Niestety żaden z obiecanych sześciu efektów nie był widoczny na moich rzęsach, ewentualnie wzmocnienie chociaż nigdy jakoś bardzo nie wypadały mi rzęsy. Czasami stosuję odżywkę po prostu jako bazę pod tusz :)

Niezły

Produkt po dłuższym stosowaniu wzmacnia rzęsy - mniej wypadają. Czy rośnie ich więcej trudno stwierdzić, na pewno są mocniejsze. Nie pachnie, nie skleja rzęs, nie powoduje alergii (przynajmniej u mnie). Szybko się wchłania, ale rano jest trochę białej warstwy na rzęsach. Aplikacja wygodna.

Baza pod tusz a nie odżywka

Zalety podane przez producenta:
1. Podwaja objętość rzęs
2. Wydłuża i wzmacnia
3. Odżywia i regeneruje
4. Nawilża i wygładza
5. Przyspiesza wzrost rzęs
6. Zapobiega wypadaniu

Innowacyjne, skoncentrowane serum do rzęs ADVANCED ACTIVATOR 6 w 1 łączy w sobie właściwości serum odbudowującego rzęsy, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz. Opatentowany BIO RESTORE COMPLEX ™ zapewnia głęboką regenerację, odbudowę i ochronę struktury włosa. Specjalnie zaprojektowana elastyczna szczoteczka i satynowa konsystencja serum sprawią, że twoje oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
Serum zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne pochodzenia naturalnego:
• BIO RESTORE COMPLEX ™ zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu.
• Kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs.
• D-panthenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Polecany również dla osób noszących szkła kontaktowe i mających wrażliwe oczy.

Moja opinia:
Początkowo produkt używałam zgodnie z jego przeznaczeniem, a więc jako odżywkę do rzęs. Ładnie się rozprowadza, biały kolor produktu szybko zmienia swą barwę i dlikatnie nawilża rzęsy. Po kilkudniowy stosowaniu nie zauważyłam żadnej zmiany, dlatego zaczęłam stosować g jako baze pod tusz do rzęs. I tu się spawdził dużo lepiej. Rzęsy po nałozeniu odżywki tuszu były grubsze i dłuższe. Trzeba tylko pamiętać, żby od razu po nałożeniu odżywki nałożyć tusz, bo produkt szybko wysycha i ciężko jest potem nałożyć tusz. Dwie wartwy prodktu powoduja, że pozostaje biały odcień na rzęsach, który nie wygląda zbyt estetycznie.

Jako baza pod tusz ok

Mam zupełnie inne odczucia na temat tego produktu niż poprzednia recenzujaca. Moim zdaniem lepiej sprawdza się jako baza pod tusz do rzęs niż jako odżywka. Po nałożeniu odżywki rzęsy stają się jakby dłuższe,gęstsze i uniesione, łatwiej je pomalować. W moim przypadku to mega duży plus bo mam króciutkie i niewidoczne rzęsy a po użyciu produktu wyglądają o wieeeeele lepiej. Jako odżywka raczej nie przynosi wielkich efektów, używam jej od dawna a rzęsy cieniutkie non stop. Gęste i czarne firany od stosowania tego produktu na pewno nam nie wyrosną. Mimo wszystko polecam- jeśli ktoś szuka dobrej bazy. Cena jest przystępna, ja kupiłam go w Lidlu za 10zl. Łatwo się aplikuje. Zapach dość mocno wyczuwalny, ale można się przyzwyczaić. Za to sporym minusem jest to że czasami łzawią mi od niej oczy.

Jako sam bardzo dobrze, ale jako baza nie za bardzo

Jako odżywka sprawdza się doskonale. Zagęszcza i i powoduje wzrost rzęs. To jest dopiero widoczne po 2 miesiącach używania.
Przetestowałam też kosmetyk jako bazę pod tusz. Mimo minimalnej ilości bazy to w połączeniu z tuszem wyglądało to wszystko tragicznie, rzęsy zamiast być piękne i lekkie stawały się sztywne i były posklejane.
Podsumowując: bardzo dobry, ale z wadami.