Bvlgari, Eau Parfumée Au Thé Rouge EDC

Bvlgari, Eau Parfumée Au Thé Rouge EDC

Kolońska woda unisex. 'Eau Parfumee Au The Rouge' - oryginalny zapach, którego subtelne akordy pieszczą zmysły. Ciepły, kuszący, promienny otula skórę niczym woal zmysłowości. Współczesny, oryginalny zapach.
Celebruje wibrujące i promienne nuty czerwonej herbaty. po raz pierwszy w historii wykorzystany akord czerwonej herbaty: Herbata Rooibos z Afryki Południowej, Herbata Yunnan z Chin.
Kategoria: drzewno - orientalne.
Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy pieprz, bergamotka, pomarańcza
nuta serca: akord czerwonej herbaty, miąższ figi
nuta bazy: orzech włoski, piżmo.

wody kolońskie
orientalne, drzewne

Herbata liściasta...

Nie znoszę zapachu figi w perfumach(z wyjątkiem Héloïse De V. Déjeuner Sous Le Figuier).Ale smak owocu owszem,zwłaszcza kiedy był zrywany prosto z drzewa,gdzieś w Langwedocji...
Pierwsze skrzypce gra herbata.Ale ta liściasta,tuż przed zalaniem wrzątkiem.Pragnę nadmienić,że nieodparcie kojarzy mi się z herbatą marki Assam.Wstyd się przyznać,ale od wieków nie piłam czerwonej herbaty...Ale do rzeczy.Początek zapachu jest wręcz suchy(vide:herbata liściasta).Następnie figa i bergamota,które uzupełniają się wzajemnie.I zapach staje się soczysty,
Pomarańcza daje subtelne znaki,ale to herbata liściasta dominuje,a figa muska zmysł powonienia od czasu do czasu.Pieprz jest dyskretny.
Thé Rouge jest zarówno suchym,jak i soczystym zapachem.Przynajmniej na mojej skórze.
Zapach bliskoskórny,nie poraża otoczenia,nie jest inwazyjny dla \'\'nosiciela\'\'/\'\'nosicielki\'\'.Dyskretny,średnio trwały.
Bardzo odprężający.Może nie wzbudza silnych emocji,ale daje poczucie komfortu.
Bardzo przypadł mi do gustu,dzięki przyjaciółce,która sprezentowała mi flakon.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml

Dla fanów herbaty

Jest to zapach o tyle ciekawy, ze to unisex. Mój chłopak miał miniaturkę tego zapachu, zapragnął większej wersji więc kupiłam jako prezent. Bardzo lubię zapach tych perfum i sama je mu czasem podbieram, czyli zapach super uniwersalny.

Intryguje mnie woń tych perfum, główne skrzypce gra tutaj herbata przez którą przebija się lekka nuta pieprzowa z odrobiną owocowego aromatu pomarańczy. Zapach zupełnie inny od większości perfumeryjnych produktów, ten zapach jest na tyle uniwersalny, że lubię go zarówno rano bo daje mi poczucie świeżości jak i wieczorem, gdy otula swym zapachem mój nos. Dobry zarówno na lato jak i zimowe wieczory. W lato bardzo orzeźwia, w zimę otula.

Nie zastosuję go jednak na wielkie wyjścia ponieważ jestem wielką fanką mocno słodkich zapachów (Chloe, Flowerbomb V&R) i dla mnie takie kobiece zapachy są nieodłącznym elementem ważnych imprez, ale na co dzień jak najbardziej tak.

Mam pewne zarzuty co do trwałości oraz intensywności tego produktu, niestety nie jest ona powalająca co obniża noty tego zapachu. Zapach oceniam na mocną 4, problem z intensywnoscią obniża ocenę na 3+

Sama sobie tych perfum nie kupię, uwielbiam je na moim mężczyźnie i czasem mu je skradnę, jednak rezerwuję ten zapach dla niego. Jestem na tak ponieważ aromat tych perfum jest intrygujący i nieco inny od głównych trendów perfumeryjnych.

zupełnie inne

Zapach jest mocno pieprzny, a właściwie pieprzno herbaciany tak jakbyśmy wąchały przyprawioną pieprzem herbatę i jakieś delikatne kwiecie. Muszę przyznać, że bardzo mnie zaintrygował, ma w sobie coś, co sprawia że chcę go czuć.
Nie wiem może unisex, ale nie wyobrażam sobie że nosi je mężczyna, nie wiem.... może muszę sprawdzić na którymś z panów ;)
Perfumy w sam raz na codzień takie zupełnie niezobowiązujące. Flakon prosty ładny. Na mnie jednak bardzo nietrwały...

Ilość zużytych opakowań: miniatura w użyciu

oryginalny zapach,

dostałam te prefumy kiedyś jako prezent od ciotki. na poczatku kompletnie mi nie podeszly, wrzecz odrzucający byl ten zapach ( wyczuwalam bardzo wyraznie tą nutkę pieprzu). zdecydowalam sie wystawic na allegro nie udany prezent. jednak z czasem ten zapach stawał się przyjemniejszt, wrecz uzalezniajacy. pierwszy drazniocy zapach szybko znikał i pojawiał sie bardzo przyjemny , slodki ale z klasa, oryginalny przedewszystkim. niestety nie zdazylam wycofac aukcji i sie sprzedaly wiec musialam wyslac. do dzis zaluje ze je wystawiłam i czekam tylko na okazji zeby je ponownie kupić :) dajcie im szanse, poczekajcie troche az zapach pieprzu zamieni sie w zapach slodki i wyrafinowany

Używam tego produktu od: uzyłam rok temu
Ilość zużytych opakowań: kilka " psiknięć"

Jeżeli ktoś lubi pachnieć herbatką, to tak :)

Zapach kupiony w zestawie - miniaturce dla mamy
i kompletnie w ciemno. Na początku pachnie samą herbatą, a kiedy się już rozwinie to delikatnieje i robi się ładniejszy, ciekawszy. Trwałość dość dobra. Za wiele o nim nie mogę powiedzieć bo idealnie opisuje go jedno słowo - herbata. Ja jestem na nie, mimo że nie śmierdzi ani nie przeszkadza :)

letnia mgiełka

No i odkryłam dobre, bo lekkie i (mam nadzieję) nieprzesłodzone, drzewne (lubię, lubię) pachnidło na gorące dni. Pierwsze cierpkie, suche nuty mnie zachwyciły - niestety, gorzkawy, ostry, rześki Pu-Erh czy w ogóle nuta herbaciana, nieco ziołowa, dość szybko gdzieś odfruwa, zostaje typowy według mnie słodkawy, gładki, miękki, okrągły zapach Bvlgari (czemu w sumie nie - latem często sięgam po Omnię Jadeitową).

Nietrwałe na mojej skórze - na plus, bo nie zmęczą tą gładko-okrągłą słodyczą, na minus - bo wiadomo. Jako zapach na lato mogą być, taki według mnie na upały.

Flakonik kojarzy mi się z rysunkami Aubreya Beardsleya. Dla samego flakonika bym kupiła :)

Dokładnie tak, jak obiecuje producent- herbaciany.

Zapach herbat jest wyraźny i jednoznaczny, ale nie silny. Bardziej kojarzy mi się z butelkowanymi herbatami, niż z esencjonalnym, domowym naparem. Mimo to bardzo świeży i przyjemny. Bardzo uniwersalny. Nieco słodkawy, ale to tym bardziej sprawiło, że kojarzył mi się z dosładzanymi herbatami z butelek, podczas gdy pijam gorzkie, i odbierałam to jako taki \'uroczy\' akcent. A wolałabym, żeby w to miejsce pojawiło się w tym zapachu coś bardziej zadziornego. Dla każdego, raczej nie powinien nikogo drażnić, ale ja wolę zapachy bardziej specyficzne, mniej... \'potulne\'. Kojarzy mi się z mgiełką do ciała, a nie z perfumami. Zwłaszcza intensywnością, a to decydujący zarzut. Bardzo podobał mi się natomiast flakon. Kojarzył mi się trochę z japońską estetyką, tym samym doskonale dopełniając charakter zapachu.

popołudniowa herbatka

Przyjemna cytrusowa herbatka , orzeźwiająca , umiarkowanie słodka , w nutach bazy zmysłowa .
Ani ładna , ani brzydka , taka sobie zwykła przeciętna woda na lato , na co dzień .
Nikomu nie będzie przeszkadzać , a może się podobać , bo kompozycja oryginalna .
Niestety mnie nie uwiodła , dla mnie za mało intensywny zapach , lubię mocną herbatę , szkoda bo butelka bardzo ładna . Trwałość dobra .

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: odlewka

Fajne

Od zielonej herbaty Bvlgari uciekam, czerwona natomiast mi się spodobała. Dobrze, że z trwałością (woda kolońska) jest nie najgorzej. Pieprzna z początku, wysładza się i delikatnieje w nucie bazy (jest nawet ciut pudrowa). Z początku naprawdę czuję czerwoną, słodkawą herbatę, lecz zapach nie jest typowo herbaciany, przez co nie czuję się chodząc w nim jak polana Rooibosem :D
Edycja: po dłuższym użytkowaniu zyskały pół gwiazdki. Świetne na wiosnę, lato, jesienią też powinny sprawować się OK. Orzeźwiające. Trwałość, jak na wodę kolońską jest w porządku.
Edycja 2: super na lato, w tej chwili (w upał) mój nr 1.
Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: psiki z testerka

Niespotykany

Ciekawy i niespotykany zapach.
Na początku faktycznie pachnie herbatą, ale tylko przez moment, później jest bardziej słodkawy.
Dość trwały, moim zdaniem idealny na wiosnę.
Jedną z jego zalet jest fakt, że prawdopodobieństwo spotkanie osoby pachnącej tak samo jest minimalne:)
Buteleczka urocza.
Napewno godny polecenia, tym bardziej, że można go kupić w okazyjnych cenach - warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań:100ml

trochę dziwny

Skusiłam mocno na tę herbatkę i co? I jednak to nie to. W wyobraźni oczekiwałam słodkiej herbaty z powiewem jakiejś zielonej świeżości i przestrzeni.. Tutaj czuję zioła, jakieś majeranki, pietruszki czy koperki, coś cierpkiego i .. szczypiącego. Jest to na pewno ciekawy i intrygujacy zapach, ale nie na moje skórze. Nawet nie kojarzy mi się z perfumami. Nie miałam tez odwagi potraktować się nim globalnie, pozostałam przy testach nadgarstwych. Intryguje, ale po chwili okazuje się, że dobrze ze wietrzeje, że tak słabo trwa na moje skórze:)
Zapach kompletnie nie mój, ale podnoszę gwiazdkę za tę intrygę, którą ma w sobie.
Butelka fajna, ale myślałam, że będzie skrywała ciekawszą woń.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: oryginalna próbka z atomizerem

slabizna

Uwielbiam zapachy Bvlgari, ale ten to jeden ze slabszych. Nie dosc ze zapach utzrymuje sie z godzine, to nie ma tutaj nic godnegu uwagi - ot taki swiezak z nuta pieprzu i slodkawa czerwona herbata. Idealny na lato lub na wyjscie na zakupy. Na impreze nie, bo zanim tam dojdziemy zapach juz wywietrzeje:D
Generalnie wielkie nic.

Używam tego produktu od:testy