KWC LogobyWIZAŻ logo
Emulsje, esencje i boostery

SkinCeuticals Hydrating B5 Gel Fluid z kwasem hialuronowym oraz witaminą B5 poprawiający nawilżenie skóry

4 na 58 opinii

Kupi ponownie: 50% osób
  • 18 lutego 2022 o 16:18
    Kosmetyk wielozadaniowy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jest to silnie nawilżający żel, którego początkowo używałam na twarz. Potem na jakiś czas go odstawiłam i znów do niego wróciłam, przy czym zaczęłam go też czasem używać na szyję i dekolt. Chciałabym podkreślić jeszcze jedną dużą zaletę tego kosmetyku, a mianowicie jak fantastyczny jest to kosmetyk do dłoni. Nawet w jakiejś sytuacji alarmowej, gdzie zależy nam na szybkim przywróceniu świetnej kondycji dłoniom wystarczy ten żel nałożyć na dłonie dwa razy w odstępie kilku godzin. Jest to ciekawy kosmetyk wart swojej ceny i zainteresowania. Używam go od kilku lat z przerwami.
    Zalety:
    • Bardzo silnie nawilża.
    • Świetny nie tylko do twarzy, ale i dekoltu, szyi i dłoni.
    Szczegóły:
  • 27 września 2011 o 4:47
    Mój N KWC !
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Kupiłam ten fluid w kwietniu z myślą o porządnym nawilżeniu i wygładzeniu skóry. Za kwotę 178 złotych otrzymałam NKWC-najgorszy kosmetyk wszechczasów. Fluid ten jest bazzapachowy (pół gwiazdki za to mu daję) i wchłania się dość długo, ale za to całkowicie-do matu, bez względu na zaaplikowaną ilość. Stosowałam go solo z opłakanym skutkiem: zamiast obiecanego nawilżenia otrzymałam wysuszenie i ściągnięcie skóry oraz zaczerwienienie i swędzenie polików. Wrażenie maseczki oczyszczającej na twarzy. Po kilku dniach pojawiły sie drobniutkie czerwone krostki na policzkach i linii żuchwy. Odstawiłam preparat na prawie miesiąc. Postanowiłam dać mu 2-gą szansę po miesięcznej przerwie. Zaczęłam więc nakładać go pod krem: efekt ten sam. Dodatkowo krem Initiatic Lieraca na tym fluidzie źle się rozprowadzał i powstawały nieestetyczne białawe grudki. Zmieniłam nawet krem ale też się rolował.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 lipca 2017 o 10:47
    Lekki, nawilżający i skuteczny
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nie wiem jak to się stało, że nie ma tu jeszcze mojej recenzji.. ;) kosmetyk miałam, zużyłam i mam już opinię o nim. Serum - tak to będę nazywać, bo tak też wykorzystywałam ten kosmetyk, przed aplikacją kremu do twarzy i kremu pod oczy. Ma wodnistą konsystencję i jest właściwie bezzapachowy. Posiada wysoką zawartość kwasu hialuronowego i witaminy B5 - tak bardzo potrzebnych naszej skórze :) buteleczka 30ml wystarczyła mi na kilka miesięcy stosując 3-4 krople na twarz i szyję, więc śmiało mogę ocenić go jako kosmetyk wydajny. Jak zadziałał na moją skórę? Zdecydowanie zwiększył nawilżenie skóry, co zauważyłam już po ok 2 tygodniach stosowania. Zniknęły suche skórki lubiące lokalizować się w centralnej części twarzy (co wyglądało niezbyt korzystnie kiedy przypudrowałam podkład i korektor). Dobrze nawilżona skóra od razu jest bardziej promienna i świetlista i dało się zauważyć mniejszą ilość wydzielanego sebum - a na takiej skórze makijaż trzyma się lepiej. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że na tak wyglądającej skórze można zrezygnować z podkładu.. Przynajmniej ja tak robię, bo nie ma sensu obciążać skóry podkładem jeśli nie ma czego przykrywać.. wtedy ograniczam się tylko do korektora pod oczy i przyprószenia całej twarzy pudrem sypkim. Szybko się wchłania dzięki lejącej konsystencji, nie obciąża skóry, nie powoduje powstawania zaskórników, dobrze współgra z kosmetykami kolorowymi, nic się na nim nie waży i nie roluje. Opakowanie bardzo ładne i eleganckie, w szklanej buteleczce 30ml z precyzyjną pipetką. Wbrew pozorom to szkło jest naprawdę mocne i solidne. Cena - wysoka, bo waha się w granicach 160-190zł (zależy gdzie się kupuje). Moją buteleczkę otrzymałam w prezencie i cieszę się, że miałam okazję spróbować odrobiny luksusowego kosmetyku. Biję się tylko z myślami czy kupiłabym go sobie sama? Nie wiem.. choć efekt jest zauważalny to miałam już takie produkty, którymi uzyskałam podobny efekt a były kilkakrotnie tańsze, np sera ze Starej Mydlarni, do których chętnie wracam.. Powiem więc tak: jeśli ktoś ma przeznaczony większy budżet - to w porządku, można sobie sprawić, ale nie jest to kosmetyk, który każda z nas musi mieć, znajdzie się wiele zamienników tego produktu. Daję mu więc ocenę 4.
    Szczegóły:
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    kajagi
    5 / 5
    8 czerwca 2015 o 23:50
    Bardzo skuteczny nawilżacz, tego szukałam !
    Używa od:rok lub dłużej
    Preparat poleciła mi moja pani dermatolog do stosowania po zabiegu z zakresu medycyny estetyczej i powiem szczerze, że się nie zawiodłam. Przede wszystkim serum jest bardzo wydajne, wystarczy kilka kropel aby dobrze nawilżyć twarz. Konsystencja jest nieco żelowa i początkowo sprawia wrażenie lepkiej, jednak po kilku chwilach płyn wchłania się zupełnie, a skóra staje się matowa, pięknie napięta, silnie nawilżona, rozpromieniona, gładziutka, mięciutka, po prostu cudna. Obecnie stosuję serum codziennie i nie zamierzam się z nim rozstać. Dodatkowym plusem jest bezzapachowa i beztłuszczowa formulacja. Używam tego produktu od: 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 6x5ml
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 maja 2013 o 0:49
    Lubimy się
    Używa od:rok lub dłużej
    Mam wypielęgnowaną twarz, z pewnością nie brakuje jej nawilżenia, ale wyznając zasadę \'\'nawilżenia nigdy zbyt wiele\'\' postanowiłam przetestować ten oto żel. Moja poranna pielęgnacja dotychczas wyglądała następująco: Tonik/Woda Termalna, SkinCeuticals CE Ferulic, następnie krem z filtrem, krem pod oczy et voila. Żel B5 dodałam do pielęgnacji, po serum CE Ferulic - zazwyczaj czekam około 10 minut, by pierwsze serum dobrze się wchłonęło. Następnie aplikuję po kropli B5 na czoło, oba policzki oraz brodę - łącznie 4 krople pokrywają u mnie całą twarz. Efekty są następujące: - mimo, że B5 jest z początku lepki jakimś cudem niweluje po kilku minutach nadmierny błysk jaki pozostawia za sobą CE Ferulic, - twarz jest napięta i zbita, - podkład/krem BB rozprowadza się i wygląda lepiej, - wieczorem gdy zmywam makijaż moja cera jest w doskonałej formie, bez jakichkolwiek podrażnień. Czy jest to pielęgnacyjny must have? Nie, ale ja już w tej chwili nie wyobrażam sobie bez niego porannej toalety, moja cera wygląda doskonale, a kto chciałby to zmieniać? Zaznaczam, że nie używałam tego produktu bez CE Ferulic i z tego, co czytałam na zagranicznych stronach - stosowany sam nie daje tych samych efektów, co z CE Ferulic. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno, mam już kolejne
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne