Vichy, Mineral 89, Fortifying and Plumping Daily Booster (Booster wzmacniająco-nawilżający z kwasem hialuronowym)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 3.94/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Vichy Mineral 89 Booster Quotidien Fortifiant et Repulpant to codzienny booster nawilżająco-wzmacniający, wspierający naturalną siłę skóry, dzięki czemu chroni ją przed szkodliwymi czynnikami takimi jak klimatyzacja, warunki atmosferyczne, stres oksydacyjny, zmęczenie.
Unikalna formuła Vichy Mineral 89 Booster Quotidien Fortifiant et Repulpant łączy 89% Wody Termalnej z Vichy z naturalnego pochodzenia kwasem hialuronowym o właściwościach wysoce nawilżających.
Vichy Mineral 89 Booster ma bardzo lekką, błyskawicznie wchłaniająca się, delikatną żelową konsystencję. Nie pozostawia tłustego uczucia na skórze. Jest bezzapachowy i bardzo wydajny.

Bardzo dobre nawilżenie

Po jednym z zakupów na Mydermacenter otrzymałam kiedyś próbkę. Zauroczył mnie ten produkt i podczas kolejnych zakupów wybrałam go, aby mieć go na dłużej w większym opakowaniu :) Po nałożeniu boostera odczuwam odświeżenie. Posiadam tłustą cerę, ale nawilżenie jak najbardziej jest mi potrzebne i taki booster używany codziennie rano oraz wieczorem się mocno sprawdza. Wykorzystuję go przed dodaniem kremu lub przed dodaniem makijażu. Booster ma żelową konsystencję, przyjemny zapach i bezproblemowo można rozprowadzić go po twarzy. Przyjazne w użytkowaniu jest wygodne opakowanie z pompką, które bardzo ładnie się prezentuje i bardzo mi się podoba. Przed ponownym zakupem powstrzymuje mnie cena - kiedyś można było dorwać dobre przeceny ale po ostatnich sytuacjach (covid) takich okazji jest coraz mniej.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nic szczególnego

Używałam próbek, które dostałam w aptece. Jak dla mnie serum nie robiło nic nadzwyczajnego. Owszem fajna formuła, szybko wchłaniająca się i super, że oil-free, ale znam lepsze tego typu kosmetyki, które działają na moją cerę. Mam cerę wrażliwą, miejscami przetłuszczającą się, którą łatwo można wysuszyć z tendencją do zaczerwienień i dla mnie nie sprawdził się w ogóle. Coś takiego jak szybko wchłaniająca się woda, lekko nawilżająca. Nie zaszkodził, nie zapchał, ale za taką cenę po co stosować coś nijakiego. Dla mnie nie, może dla innych cer. Raczej nie polecam...

Mój Vichy

Od momentu gdy przed kilku laty pojawił się Vichy Mineral 89 zauroczyłam się nim i do dziś go używam. lekka formułą, dobrze sie wchłania, czuć różnicę już po pierwszym użyciu, moja skóra stała się nawilżona i w pełni odżywiona. Lubię lekko chłodny dotyk Mineral 89 na moją skórę , to bardzo przyjemne.
Świetnie się dozuje, u mnie zawsze się sprawdza.
Dość wydajny. Zużyłam już kilka opakowań.

Ulubieniec

Uzywalam pod makijaz lub na codzien lub na noc. Zelowa konsystencja. Naprawde super sie wchlania. Cera jakas taka ladniejsza i jesc dosc wydajny. Zapach ok. Naprawde polecam.

Uwielbiam :)

Booster ma idealną konsystencję żelu, łatwo się aplikuje, jest wydajny i szybko się wchłania. Ma neutralny zapach co bardzo mi odpowiada. Nie podrażnia skóry, wręcz powiedziałabym, że niweluje inne podrażnienia. Świetnie nadaje się jako baza pod makijaż, skóra jest doskonale nawilżona, ujędrniona, podkład się nie roluje. Skóra pozostaje nawilżona przez długi czas - to naprawdę świetny produkt i choć cena jest dość wysoka, to biorąc pod uwagę jego wydajność i jakość - warto w niego zainwestować.

Vichy

Doskonały booster do skóry. Ma solidne szklane opakowanie z wygodną pompką. Lekka żelowa konsystencja sprawia, że szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego uczucia na skórze. Świetny jako jeden z pierwszych kroków w codziennej pielęgnacji. Stosowałam pod nawilżający krem. Dobrze nawilżał i wzmacniał cerę. Daje efekt napiętej, sprężystej, promiennej i wzmocnionej skóry. Nie podrażnia i nie zapycha.

Bardzo dobry nawilżacz

Pierwszy Booster 89 dostałam w prezencie, drugie opakowanie kupiłam już sama. Dla mojej dojrzałej I suchej cery jako pojedynczy kosmetyk nie do końca się sprawdzał. Ale ze ma lekką konsystencję I dość szybko się wchłania zaczęłam używać go razem z kremem nawilżającym. W efekcie skóra jest idealnie nawilżona I napięta

Wykorzystała: kilka próbek

hmmm...

Używałam produktu z próbek otrzymanych gdzieś w aptece. Sama konsystencja i zapach bardzo przyjemne jednak nie zauważyłam żadnego efektu WOW. Miałam wrażenie "maski" na twarzy. Produkt nie spełnił moich oczekiwań.

Booster Vichy

+ wygodne opakowanie z pompką
+ szybko się wchłania
+ nie podrażnia skóry
+ nie pozostawia tłustej warstwy
+ nadaje się pod makijaż
+ nie uczula
+ wydajność

- cena
- dostępność
- brak efektów

Porządny produkt

Porządny produkt. Wspomaga nawilżenie skóry,co rzeczywiście widać. Niesamowicie lekka formula, przez co szybko sie wchłania. Nie zauważyłam aby "gryzł" sie z jakimś kremem.
Na pewno nie jest to produkt do stosowania solo- zresztą zgodnie z opisem producenta i samą nazwą (booster).
Nie posiada zapachu,nie podrażnia.Jest wydajny.
Ogromny plus za szklaną buteleczkę i łatwą do odkręcenia pompkę. Dzięki temu można zużyć produkt do końca oraz podzielić opakowanie na części do segregacji odpadów.

Drogie nic

Skusiłam się na booster, Vichy to przecież renomowana, często apteczna marka kosmetyków – zawiodłam się.

Nie zauważyłam zwiększonego nawilżenia ani poprawy wyglądu skóry twarzy. Daje podobny efekt jak dużo tańsze serum z kwasem hialuronowym innej marki. Brak jakiegokolwiek efektu sprawił, że nie mogłam się doczekać skończenia tego serum.

Na plus jest to, że w żaden sposób mi nie zaszkodził, dlatego daję mu 2 gwiazdki.

Booster

Stosuje od ponad miesiąca, skóra jest cudownie nawilżona, jest bardzo wydajny jedna pompka wystarczy na całą twarz. Szybko się wchłania i co dla mnie również jest bardzo ważne jest praktycznie bezzapachowy.