Pyunkang Yul, Essence Toner (Intensywnie nawilżający tonik-esencja)

Pyunkang Yul, Essence Toner (Intensywnie nawilżający tonik-esencja)

Intensywnie nawilżający tonik o innowacyjnej formule esencji nawilżającej, dodatkowo posiadająca właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne.
Toner w formie żelu szybko się wchłania i zapewnia skórze gładkość i sprężystość. Produkt pozbawiony jest wody, która została zastąpiona 91,3% ekstraktem Astralagus Membranaceus bogatym w przeciwutleniacze, o silnym działaniu przeciwzapalnym i odżywczym.
Odpowiedni dla skóry suchej, wrażliwej, podrażnionej .

Wykorzystała: kilka próbek

Jestem za :)

Pyunkang Yul to jeszcze do niedawna nie była marka łatwo dostępna na polskim rynku, ale za sprawą pewnej internetowej drogerii już jest. Na dodatek ceny nie są takie złe, zwłaszcza jak się wypatrzy promocję, albo zdobędzie zniżkę.
Przygodę jako atopowiec zawsze zaczynam od próbek. I ta esencja była w zestawie próbek z serum, żelem i kremem (zestaw biały).
Esencja/tonik ma płynną, pół-żelową konsystencję (co ułatwia jej nakładanie, nie zalejemy się produktem) i świetnie się wchłania. Już po pierwszym nałożeniu moja skóra odczuła ulgę. Pozostawia uczucie delikatnej lepkości, ale po chwili wysycha. Producent obiecuje, że tonik działa nawilżająco, przeciwzapalnie i przeciwutleniająco, mogę się tylko zgodzić, zwłaszcza, że jestem w aktywnej fazie AZS i on mi autentycznie pomaga. Jednocześnie nie podrażnia, nie uczula. Oczywiście musicie przy uczuleniach najpierw produkt przetestować, bo przy największym nawet cudzie może się znaleźć składnik, który niestety was uczuli.
Jest wydajny, mam kilka próbek, z których każda starcza na co najmniej dwa zastosowania. Przypuszczam, że nabieranie produktu z butelki będzie jeszcze wygodniejsze i oszczędniejsze. Zatem kupno 200 ml butelki za 72 złote może się okazać nieprzesadnym wydatkiem, jeżeli esencja starczy nam przypuszczalnie na ponad rok, a jest warta każdej złotówki.
Na co warto zwrócić uwagę. Polityka firmy przewiduje łączne stosowanie wybranych produktów, działanie jednego jest uzupełniane przez kolejne, fazami, etapami, które realizują pełną pielęgnację. Poczujecie to, gdy wymyjecie twarz ich pianką, tuż po esencji z Pyunkang Yul, użyjecie ich serum, całość przykryjecie dopasowanym do waszych problemów kremem. Moja skóra, gdyby mogła piszczałaby z radości. Nie wiem jak wy, ale ja planuję kupić komplet, który raz, że wychodzi taniej, a dwa działa kompleksowo, tak jak to producent zamierzył. W pozostałych recenzjach przedstawię wam pozostałe produkty,

Cena wysoka, ale za jakość się płaci. Świetnie nawilża i wygładza cerę, pozostawia ją w dobrej kondycji. Butelka z grubego plastiku, wygodna w użyciu. Sam tonik bardzo wydajny! Polecam na wypróbowanie :)

mogę powiedzieć, że to z pewnością odkrycie tego roku

O marce Pyunkang Yul dowiedziałam się z kanału Mishon na Youtube i postanowiłam zamówić ten tonik/esencję. Akurat skończyłam tą z Bielendy Fresh Juice i chciałam wypróbować coś nowego. Kusiły mnie też oczywiście inne produkty Pyunkang Yul, ale na razie jestem w fazie testów już tylu produktów i tyle mam pootwieranych że te Pyunkang Yul muszą niestety poczekać (ale na pewno za kilka miesięcy je kupię).

Od razu zamówiłam butlę 200 ml i kosztowało mnie to dokładnie 24 e. Zamawiałam z jakieś niemieckiej strony, nie chińskiej czy coś, więc do Niemiec pryszła mi ona w dosłownie 2-3 dni. Czy kosztuje dużo to kwestia indywidualna. Na pewno widząc jak ta esencja działa i jak mało jej ubyło przez miesiąc użytkowania mogę stwierdzić, że warto i że taka butelka wystarczy serio chyba na rok. Możecie zamówić butelke 100 ml i jest jeszcze jakaś wersja travel chyba 30 ml. Na tych chińskich stronach też można znaleźć taniej, także każdy znajdzie coś dla siebie jak poszuka.

Nie chciałabym, żeby ta recenzja miała tysiące słów, ale jak już coś mi bardzo pasuje, to ciężko mi sie streścić.

Produkt zapakowany jest w butelke z dosyć grubego plastiku. Jest ona ciemno niebieska i widać pod światłem zużycie produktu (co bardzo mnie cieszy). Butelka zamykana jest na klik i ma małą dziurkę, więc naprawdę łatwo dozować produkt i nalać dosłownie odrobinę. Etykieta jest z papieru takiego wytłaczanego. Wszystko to sprawia, że wygląda jak butelka jakiegoś lekarstwa.

Esencja (tak będę o tym produkcie pisac, bo dla mnie to esencja nie tonik) ma konsystencję taka wodno/żelową. Początkowo ciężko było mi się przyzwyczaić, ale jest naprawdę super. Łatwo sie nakłada i szybko się wchłania bez żadnego uczucia lepkości czy świecącego filmu na twarzy.
Ja nakładam ją na twarz spryskaną hydrolatem a na nią nakładam albo serum z kwasem hial. i krem albo sam krem.

Esencja cudownie nawilża skórę, na tyle że po jej użyciu już nie czuję potrzeby nakładania czegokolwiek. A jak nałożymy resztę pielęgnacji to skóra jest cudownie nawilżona.
Stosuję ją rano i wieczorem i świetnie mi się sprawdza pdo wszystkie produkty. Zauważyłam, że moja cera wygląda dużo lepiej dokąd ją stosuję.
Dodam, ze moja cera jest mieszana, dosyć sucha i wrażliwa. Ale strefa T się przetłuszcza i jest skłonna do zanieczyszczeń. Potrzebuję dobrego nawilżenia, ale lekkich produktów,które nie wzmożą produkcji sebum. Nie lubię czuć na twarzy filmu, więc moja pielęgnacja opiera się na wielku produktach ale o lekkich konsystencjach.

Odkąd stosuję esencję Pyunkang Yul, to skóra jest świetnie nawilżona, nie mam problemu z uczuciem suchości i ściągnięcia. Skóra nabrała więcej blasku takiej nawilżonej skóry a wcześniej była bardzo szara i matowa, taka zmęczona.
Do tego zauważyłam, że skóra mniej sie wyświeca w ciągu dnia, bo jest lepiej nawilżana. Jest w dotyku taka sprężysta, że mmmm. A jak jeszcze zastosuję roller z igiełkami, to na drugi dzień glow życia.

Produkt nie spowodował żadnych niedoskonałości. Z tego co patrzyłam ma też dobry skład, bez zbędnych dodatków. Co prawda ja jakoś bardzo nie zwracam na to uwagi (byle nie było alkoholu i parafiny w produktach do pięgnacji twarzy), ale fajnie że za tą cenę produkt ma dobroczynne składniki a nie jakiś syf.

Dla mnie to z pewnością odkrycie tego roku i uwielbiam ją stosować. Nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia z esencjami, ale moim zdaniem działanie ma takie jak ta Hada Labo z Rossmana, ale jest lżejsza w odczuciu na skórze, nie jest lepka.
Oczywiście polecam jak ktoś się zastanawia czy warto.

Jak na tonik bardzo dobrze nawilża

Spodobał mi się. Jak na tonik, to bardzo dobrze nawilża. Odświeża, niweluje napięcie, czyli robi tylko i aż tyle. Bardzo dobry w swojej roli.

Podoba mi się także minimalistyczne opakowanie.

Bardzo dobrze łączy się z innymi produktami z serii. Mógłby być troszkę tańszy, poza tym bez wad :)

Uwielbiam

Zakochałam się w tym toniku, cudownie nawilża i odświeża skórę, przynosi ukojenie. Nie ma zapachu, więc ogranicza ryzyko wystąpienia alergii do zera. Jest trochę drogi, ale uważam, że i tak warto go wypróbować.

Absolutny hit

Kiedyś myślałam, że tonik ze śluzem ze ślimaka od Bentona jest najlepszy z najlepszych. Kiedyś miałam okazję wypróbować mocno nawilżającego toniku z Holika Holika (black snai) i myślałam, że po nim dopiero wiem, co to znaczy super nawilżenie (jednak perfumowany zapach i pojedyncze wypryski dawały mi do myślenia, że mimo wszystko tonik ma mało wartościowy skład). Aż w końcu kupiłam tonik PY. Wersji 100 ml używam od połowy listopada i mam jeszcze połowę butelki. Jest to esencja i tonik w jednym. Używam jej rano i wieczorem i jest to mój kosmetyk numer 1. Naprawdę. Uregulowała mi się po nim skóra. Nie jest już tak przesuszona ani błyszcząca jak wariatka. Myślę, że kupię 200 ml, bo jest to bardziej opłacalna opcja. Brak zapachu też jest dużym plusem. Konsystencja jest bogata, ale nie sprawia, że twarz jest lepka. Oczywiście nie jest to produkt do samodzielnego stosowania, ale dla mnie niezbędnik i gwarancja nawilżenia.

IDEALNE NAWILŻENIE

Sprawdza się idealnie do cery mieszanej oraz suchej. Szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiego filmu, daje uczucie nawilżenia, ma przyjemną konsystencję. Dobry skład - na pewno kupię ponownie.

(Bardzo podobny do Divine Elixir z Samarite, nawet lepiej mi się sprawdził, a ma o wiele niższą cenę)

Najlepszy jaki miałam

Uwielbiam ten produkt. Mam mieszana cerę i bardzo się polubiliśmy. Tonik ma bardzo fajna konsystencję ( niby wodnistą a jednak trochę gęstą - nie spada z palca), bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiego filmu, świetnie nawilża! Do tego wszystkiego ma bardzo dobry skład i jest mega wydajny - to mój nieodłączny element porannej i wieczornej pielęgnacji.

Polecam nakładać bezpośrednio z dłoni na twarz, wacik może zupełnie wchłonąć ten produkt - szkoda go marnować :)

Uwielbiam!

Posiadam cerę mieszaną i toner sprawdza się u mnie świetnie.
Produkt jest bardzo wydajny i jest wart swojej ceny.

Jego konsystencja jest lekko wodnista jednak bez problemu idzie rozprowadzić produkt na twarzy. (Ja go wklepuje)

Toner super nawilża twarz, mam wrażenie że od momentu, w którym zaczęłam go używać moja cera mniej się przetłuszcza!

Toner super współgra razem z moisture krem z tej firmy. Makijaż na tych produktach wyglada świeżo i utrzymuje się dłużej na twarzy.

Dodam, że mam skłonności do zapychania jednak ten toner absolutnie tego nie robi.

Fajny tonik/esencja :)

Zobaczyłam go pierwszy raz na jakimś kanale na yt i pomyślałam hmm tonik jak każdy inny coś tam może nawilzy może nie, skład pewnie bogaty dużo zapachu itd. I wysoka cena. Jednak skusiłam się na niego po obejrzeniu i przeczytaniu innych opini. Zaryzykowalam i nie żałuję moja buzia nie lubi większości produktów A każdy który ma w sobie mocne zapachy po prostu mnie uczula, ten nie posiada zapachu jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry, moja jest odwodniona i skłonna do trądziku i bardzo wrazliwa. Jest to pierwszy tonik który naprawdę mnie nie podraznil, nie zapchal i ma działanie nawilżające (nie jakieś mocno nawilżające ale czuc je ). Opakowanie jest proste i łatwo się dozuje. Ja wylewam go na dłonie i wklepuje w twarz (ma konsystencję lekkiego żelu) można też na wacik ale wtedy mam wrażenie że on w nim znika trzeba by było użyć większej ilości ale po co marnować ;) ogólnie bardzo polecam ten tonik myślę że nikt się na nim nie zawiedzie.

Odkrycie roku

Jestem zachwycona tym produktem. Od pierwszego użycia przekonał mnie o swoim niesamowitym działaniu. Świetnie nawilża skórę, która jest po nim gładka, miękka w dotyku i przyjemna. Tonik ma fajną żelową konsystencję, więc można go nakładać najpierw na dłonie i bezpośrednio wklepać w skórę bez zbędnego używania wacików. Szybko się wchłania. Skład tego produktu jest całkowicie bezpieczny i dobry dla naszej cery. Robi to co producent obiecuje i dodatkowo jest b=dobry dla skóry tłustej. Produkt warty wypróbowania i każdych pieniędzy. Mnie osobiście bardzo pasuje ten produkt i będę go używać cały czas.

Wspaniały produkt!

Toner posiada żelową konsystencję, która bardzo szybko się wchłania.

Idealnie sprawdza się do stosowania w przypadku "7 skin method" - moja skóra uwielbia ten produkt - każda kolejna porcja toniku zauważalnie wpływa na nawodnienie mojej skóry.

Myślę, że sprawdzi się w przypadku każdego typu skóry ponieważ jest bardzo łagodny.

Pokochałam ten produkt!!:)