KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 77% osób
    Mikmal
    15 lutego 2019 o 18:30
    5 / 5
    Klasyk nad klasykami, jednak to nie jest taka od co sobie zwykła pomadka, uważam, że jest to jeden z moich najlepszych dotychczas tego typu kosmetyk kolorowy... Idealna pod każdym względem.
    Jak to w świecie wizażu, czytamy, edukujemy się i poprzeczkę podnosimy coraz wyżej. W zasadzie nic nowego nie wnoszę- oczywista sprawa. I w sumie założeniem tego portalu jest fakt budowania w nas świadomości, edukacji- najzwyczajniej rzecz ujmując nauka wsłuchiwania się w potrzeby... Zwał jak zwał dzisiaj kilka słów na temat pomadki M.A.C. Kosmetyk kolorowy- jak wiadomo. Zaopatrzyłam się w niego przed samym końcem 2018 roku. Wówczas w szale świątecznej bieganiny w Douglasie natrafiłam zupełnie nieświadomie na promocje tej marki. Do zakupów za ponad 200zł klient otrzymywał w gratisie pomadkę. Tak właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką tego kosmetyku. Jak wiadomo producent oferuje swoje pomadki w wielu wydaniach. Mamy do wyboru m.in. pomadki matowe, satynowe, mniej lub bardziej połyskujące. Ja, zaś w swojej ofercie mam wydanie satynowe. Odcień, który ocenia tj. 102 BRICK-O-LA . Zaś tłumacząc kolor językiem pisanym may tutaj do czynienia ze wspaniałym odcieniem ciemnej fuksji napakowanej po brzegi maleńkimi drobinkami obłędnie połyskującymi na ustach. Jeśli mowa o sprawach czysto technicznych, których w żadnym razie nie można pominąć. Pomadka od nowości zapakowana jest w czarne kartonowe pudełeczko. Zaś w środku czarna klasyczna pomadka z zatyczką i minimalistycznym designiem. Typowa prostota, która jest niezwykle elegancka. Pośrodku srebrny pasek i w tym samym odcieniu logo producenta. Skuwka bardzo dobrze się zamyka, czy raczej zatyka. Zatyczka w torebce, czy kosmetyczne nie spada. Świetnie dopracowane wszystko. Widać, że mamy do czynienia z produktem na wysokim poziomie. Pomadka bez najmniejszego problemu wykręca się i odwrotnie. Sztyft z nowości ścięty, ostry bardzo dobrze wyprofilowany. Każda nawet niewprawiona osoba poradzi sobie z łatwością pięknie zarysować i uwydatnić swoje usta. Kolejnym istotnym punktem jest trwałość. Pomadka bez najmniejszego problemu z łatwością sunie po wargach aplikując formułę na usta. Użytkuję ją dość intensywnie już drugi miesiąc. Nie ma mowy o żadnym przesuszeniu ust. Moje wargi są w jak najlepszej kondycji. Jeśli chodzi o trwałość nie jest to wydanie typowe dla nie do zdarcia matu. Po np jedzeniu konieczne jest poprawienie makijażu ust, co jak dla mnie jest oczywiste. Kolor pięknie połyskuje na ustach, zwraca uwagę do tego nie przesusza warg. Podsumowując pomadkę z M.A.C. uważam za najlepszą z jaką dotychczas miałam styczność pod względem pigmentacji, podejścia producenta do pielęgnacji ust, jakości opakowania i efektu jaki daje na ustach- IDEAŁ. Chętnie rozszerzę swoją ofertę o nowe odcienie...
    Zalety:
    • *szeroka gama kolorystyczna, jak również odsłon pod jakimi można dobrać produkt dla siebie- maty, połyski każdy znajdzie swój ideał,
    • *świetny efekt na ustach, piękny naturalny połyskujący kolor,
    • *przy regularnym stosowaniu nie przesusza ust- ba wręcz uważam, że są w dużo lepszej kondycji, zero suchych skórek, żadnych przesuszeń,
    • *solidnej jakości skuwka, zatyczka jak również piękne minimalistyczne opakowanie,
    • *formuła aksamitna, z łatwością sunie po ustach,
    • *mocno na pigmentowana formuła, aksamitna zarazem trwała,
    • *plusem uważam również trwałość pomadki i efekt połysku, który pozostaje na ustach przez długi czas,
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Inna drogeria

35 osób uznało tą opinię za pomocną
    KamaKarmel
    25 czerwca 2021 o 10:27
    5 / 5
    M.A.C., Lipstick to klasyczne wydanie pomadek które mieszczą się w klasycznym, czarnym opakowaniu z logo firmy. Posiadam Smoked Almond (nazwa odrazu zabiera mnie do orzechów które uwielbiam jeść), która na ustach wpada w kolorystykę różowo-brązową, nie jest to ciemny brąz który nasuwa się na myśli parzonych migdałów ze skórką. Konsystencja jest masłowa wiec nie ma problemu z aplikacja, lecz ich pigmentacja jest tak intensywna, że potrzebujesz zaledwie jednej warstwy, by pokryć całkowicie swoje usta. Unikam bardzo intensywnych podatek bo są kłopotliwe w aplikacji jak i nie można z nimi wiele zadziałać jeśli chcemy mieć delikatniejszy odcień w ciagu dnia a na wieczór coś mocniejszego, ale tutaj producent o wszystkim pomyślał. Maślana konsystencja aplikuje sie idealnie, odcień Smoked Almond jest idealny na dzien jak i na wieczór. Kremowa konsystencja Smoke Almond praktycznie rozpływa się na ustach w momencie ich dotknięcia A intensywna pigmentacja oszczędza nam czas bo potrzebujemy zaledwie jednej warstwy by usta były w pełni nasycone kolorem. Co więcej nie potrzebujemy poprawek, pomadka towarzyszy nam przy lunchu jak i przy kawie, naturalnie kolor schodzi nie podkreślając żadnych lini na ustach. Strzał w 10
    Używa produktu od:miesiąc

24 osób uznało tą opinię za pomocną
    Medea05
    6 marca 2024 o 23:23
    3 / 5
    Wszystko super, tylko trwałość marna
    Jak czytam recenzje tej pomadki to się zastanawiam czy nie jestem za surowa dla niej. Ale potem próbuje innych i się utwierdzam w przekonaniu że mam rację. Ta kultowa pomadka jest idealna pod każdym względem OPRÓCZ trwałości. To tak w skrócie ;) Long version Mam kolor velvet teddy. I to jest taki mocno przygaszony róż jakby z pomarańczowym akcentem? Bardzo ładny kolor, pięknie współgra z moją urodą. Opakowanie - eleganckie, proste, dobrze wykonane. Szminka od nowości ścięta, bardzo ale to bardzo przyjemnie się nakłada. Idzie jak masełko po ustach przy czym sztyft się nie ‚farfocli’ I trzyma formę więc super. Pigmentacja? Złoto. Raz przejedziesz, usta w 100%pokryte. Nie zostawia uczucia ściągnięcia czy wysuszenia co jest rzadko spotykane. Cudo. Cuuudo. Tu rozumiem wszystkie zachwyty Ale trwałość? Ta pomadka nie schnie. Zostawia ślady po 5 minutach. Po 10 też. I po dwudziestu. I po godzinie. A po 2-4h jej nie ma- zależy co i kiedy pijecie. Pod tym kątem rozczarowanie na maxa. To nie jest tania pomadka, spodziewałam się więcej :( Trochę szkoda że nie jest idealna, tak bardzo na nią liczyłam!
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Inna drogeria

22 osób uznało tą opinię za pomocną
    TaMagdalena
    14 kwietnia 2024 o 21:16
    4 / 5
    Duża gama kolorystyczna, dobra na codzień, ale nie zastyga
    Potrzebowałam jakiejś pomadki na codzień, w różowym odcieniu. Nie mogłam się zdecydować, więc kupiła dwa odcienie: - Mehr - chyba najbardziej popularny - dość intensywny różowy odcień z fioletowymi podtonami. Mam wersję pełnowymiarową. - Please Me - ładny jasno - różowy odcień. Mam wersję mini Formuła - pomadka ma kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza na ustach. Wykończenie - kremowe, na pewno nie matowe. Trwałość - do pierwszego posiłku. Zostaje na szklance podczas picia i ogólnie zjada się w ciągu dnia. Żeby zwiększyć jej trwałość, najpierw nakładam pierwszą warstwe, odciskam na chusteczce i dokładam drugą warstwę. Ogólnie polecam za ładne kolory. Ale jak wykończę oba opakowania, poszukam czegoś o większej trwałości.
    Zalety:
    • + szeroka gama kolorystyczna
    • + wykończenie
    • + łatwość w użyciu
    • + można budować intensywność
    Wady:
    • - mała trwałość
    • - regularna cena
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Zakatek_beauty
    6 marca 2024 o 23:43
    Klasyk - uwielbiam
    Jak to mac - tu chyba nie trzeba się zbyt mocno rozwodzić, eleganckie opakowanie. Przyjemna aplikacja i noszenie produktu na ustach. Z łatwością sunie po wargach pozostawiając na nich przepiękny kolor, który bardzo dobrze się utrzymuje! Pigmentacja jest REWELACYJNA, satynowa i głęboka. Niezwykle przyjemnie się ją nosi, jest jak nasze usta - nie czuć że ja mamy. Zdecydowanie muszę pomyśleć o poszerzaniu swojej kolekcji w kolejne kolorki! ♥️
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań