KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 70% osób
    Marta___S
    31 stycznia 2018 o 0:53
    Dała radę w zimie
    Kupiłam w promocji, w sezonie zimowym pomadki idą u mnie jak woda, zważywszy, że w pracy dużo gadam i usta wysychają na wióry, ciągle coś nakładam. Nutritic jest pomadką w sztyfcie, aplikuje się szybko i gładko, nie zostawia widocznego koloru czy blasku na ustach. Czuć natomiast, że zostaje ochronna warstewka na ustach, która tak łatwo się nie zjada, więc w kwestii zapobiegania przed wysychaniem ogromny plus, ale nie tylko - ładnie regeneruje przesuszone, spierzchnięte usta, formuła z olejkami, która czuje się na ustach ładnie doprowadza nasze wargi do porządku - stają się one miękkie, ukojone, gładkie, bez suchych miejsc. Jedyny minus to dość mała wydajność, ale może to subiektywne, przez moje smarowanie ust 10 razy dziennie - wystarczyła na miesiąc stosowania. Mimo to uważam, że warto.
    Szczegóły:

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    louissth
    26 lutego 2024 o 22:02
    Lubię go
    Świetny i niedrogi balsam odżywczy do ust. Sprawił, że moje suche usta stały się piękne i nawilżone. Totalna regeneracja! Zimą moje usta są wyjątkowo przesuszone, a ten balsam to ratunek do moich ust. Wygodne opakowanie w sztyfcie. Kupiłam w drogerii Super pharm za coś około 20 zł. Szczerze polecam ten balsam, chętnie będę do niego wracać. Super skład i działanie.
    Szczegóły:

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    klond
    15 kwietnia 2015 o 13:39
    REWELACJA
    Uratował moje usta z opłakanego stanu. Zamiast ust miałam strupy, ranki i jedno wielkie podrażnienie, ta pomadka poradziła sobie z tym w ciągu kilku dni. Usta ratowałam wszystkim i już prawie straciłam nadzieję gdy pani z apteki doradziła mi tę właśnie pomadkę. Byłam zaskoczona jej działaniem. PLUSY: - złagodziła podrażnienia i zagoiła moje usta w ciągu kilku dni, już po pierwszym użyciu czułam ulgę, po kilku dniach moje usta były zupełnie wyleczone - bardzo wydajna - wystarczyła mi na ok rok - szybko się wchłania, dzięki czemu nie mam wrażenia że ją zjadam - bezzapachowa, bezbarwna - można jej używać także dookoła ust bez obawy że będziemy wyglądać jak klaun - długi termin ważności MINUSY - wysoka cena - w Dbam o Zdrowie zapłaciłam za nią 29 zł, dlatego odejmuję pół gwiazdki Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: jedno

Ewool
    14 września 2013 o 15:47
    Mój bohater
    Ta pomadka to mój bohater. Wybrałam sie w szaloną podróż w środku naszej pieknej tegorocznej wiosny (kwiecień) Wiało, mroziło i moje usta były strasznie szorstkie, czerwone i piekące. W pierwszej lepszej francuskiej aptece wpadło mi to w ręcę. Było w promocji 2 w cenie jednego. Nałożyłam na noc i zdziwiło mnie że rano wszystko sie zagoiło a skóra na ustach była miękka. Nigdy wcześniej żadne produkt do ust nie dał takiego szybkiego efektu w sytuacji SOS. Dodam, że pomadka jest bardzo wydajna, nawet przy codziennym wielokrotnym używaniu. Jest bezzapachowa, nie lepi się. Można spokojnie się całować :]] Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: połowa

navika2
    22 kwietnia 2013 o 21:32
    5 / 5
    Jestem bardzo zadowolona z tej pomadki. W końcu przestałam skubać usta, bo stały się jednolite, a skóra się nie łuszczy. Do tej pory używałam raczej Nivei w pomadce, głównie oliwkowej i hydro. Owszem nawilżały, odżywiały, natłuszczały, ale efekt nie utrzymywał się długo. Następnie przerzuciłam się na balsam w okrągłym malutkim pudełeczku, także Nivei. To samo jak w pomadkach. Odkąd używam Nutritica nie mam już czerwonych, \'obskubanych\' ust. Mają ładną naturalną barwę. W okresie zwiększonej zachorowalności na grypę, po kuracjach antybiotykowych i nie tylko - miałam zmniejszoną odporność. Kiedy skubałam do tego usta - często wychodziła opryszczka :/ Teraz wiem,że ten problem się nie powtórzy. Zdecydowanie warto wydać trochę więcej i zafundować sobie taką terapię na usta. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Produkty podobne