Ducray, Keracnyl Reapair, Baume Levres (Balsam do ust)

Ducray, Keracnyl Reapair, Baume Levres (Balsam do ust)

REKLAMA

Balsam do ust marki Ducray odżywia, regeneruje i zapewnia ochronę wysuszonych ust: Hydroxydecine stymuluje produkcję naturalnych czynników nawilżających* (NM F). Kompleks witamin E i F skutecznie odżywia i regeneruje usta oraz przywraca komfort i elastyczność.

balsam do ust
w tubce
>50ml

Rewelacja

Przez cały rok mam problem z ustami - zawsze są spierzchnięte, poszarpane itp. Balsam kupiłam przy okazji zakupu kremu do twarzy. Nie żałuję, że się skusiłam, ponieważ w końcu coś pomaga moim ustom. Super, że jest praktycznie bez smaku i zapachu. Ma lekko gęstą konsystencję, wystarczy go użyć naprawdę mało, aby przyniósł pożądany efekt. Już od pierwszego uczucia usta są wygładzone. Balsam utrzymuje się dlugo. Aplikator jest bardzo wygodny.

Jeśli chodzi o produkty do ust to jestem bardzo wymagająca. Niewiele produktów działa na moje spierzchnięte usta. Do tego produktu również podchodziłam sceptycznie. Produkt jest naprawdę dobry. Nie ma smaku oraz zapachu. Aplikator jest precyzyjny. Balsamu wystarczy wycisnąć niewiele, także jest wydajny. Fajnie trzyma się na ustach. Nie jest tłusty.

Bardzo fajnie nawilża i natłuszcza

Balsam stosuje od 2 tygodni. To jest mój setny produkt na usta. W tej dziedzinie mam duże doświadczenie bo choruje na łuszczące się usta od 5 miesięcy. Nie pomaga mi wazelina, nie pomagają mi balsamy aloesowe, olejki herbaciane, miody klasy medycznej. Zupełnie nic. Za to ten balsam daje mi duże ukojenie i przez noc leczy powstałe w ciągu dnia ranki
Szybko regeneruje skórę. Polecam.

Genialny!

Jestem zachwycona. Mialam straszne problemy z ustami, suche odchodzace skórki, a w najgorszych momentach czulam jakbym miala na ustach ściągniętą cerate. Straszny dyskomfort, czasami nawet ból i ranki od skubania tych skorek. Przetestowalam wiele pomadek, masci, ampulki z witaminą E, miód, peelingi itp. Nic nie pomagalo na dluzej, efekt byl tylko na chwile dopoki produkt sie nie starł po czym od razu znowu popekana Sahara.
Ten balsam dal natychmiastową ulgę, a na drugi dzien od regularnego stosowania nie bylo sladu po suchych skorkach. Skora na ustach jest gladziutka i jędrna, usta zrobily sie jakby wydajniejsze. Balsam utrzymuje sie na ustach bardzo dlugo co tez jest wielkim plusem, nakladam go przed snem a rano sie budze i nadal mam go na ustach, w ciagu dnia tez trzyma sie zaskakująco dlugo mimo mowienia, picia i jedzenia (wiadomo znika nieco szybciej niz nocą, ale w porownaniu do innych produktów trzyma sie bardzo dlugo)No i co najwazniejsze jak juz go "zjem" to usta nadal sa gladkie i nawilzone, a nie tak jak przy innych produktach natychmiast wracaly suche skorki.
Balsam jest dosyc tlusty ale nie jest lepki, po rozsmarowaniu jest przezroczysty i wyglada jak blyszczyk, nie ma smaku ani zapachu. Dla mnie osobiście jest on dobry i na noc i na dzien, jest tlustszy niz klasyczne pomadki ale nie tak tlusty jak np witamina E w ampulkach, ktora nadawala sie tylko na noc. No ja jestem zachwycona, bo dawno juz nie mialam tak zadbanych ust. A zeby tego bylo malo to ostatnio zrobil mi sie bolesny zajad, posmarowalam kącik ust tym balsamem i jeszcze tego samego dnia zajad znikł.

można się uzależnić

Dla mnie idealny był i jest podczas porannych mrozów, które dość mocno wysuszały moje usta (i wysuszają nadal, ponieważ jeszcze niestety mrozy trwają). Mała, zgrabna tubka, którą zawsze warto, jest mieć przy sobie. Ja trzymam ją w kieszeni płaszcza, przez co zawsze jest przy mnie i nie zapominam o jej stosowaniu. Przyjemny, zgrabny aplikator ułatwia nakładanie dość gęstego balsamu na ust. Jest tak zaprojektowany, że nie jest potrzebne lusterko do jego aplikacji. Nie wyczuwam w nim konkretnego zapachu, ale tak jak już o tym wspomniałam, w dermokosmetykach zapach jest zbędny. Balsam wyraźnie odżywia, mocno nawilża i regeneruje, posiada kompleks witamin E i F. Po nałożeniu balsamu na usta czujemy przyjemną ulgę. Daje długotrwały efekt! Podoba mi się, jak w kilka chwil sprawia, że zapominam o suchych ustach. Daje uczucie ukojenia. Sprawia, że usta są miękkie i soczyste. Zauważyłam, że regularne stosowanie tego balsamu, poprawiło jędrność ust i zniwelowało odstające, denerwujące skórki, z którymi zimą wiecznie walczę. Jeśli wasze usta potrzebują mocnej regeneracji, możecie używać tego kosmetyku niczym maski. Nakładać większą ilość produktu przed snem, a rano wasze usta będą w lepszym stanie.

Najlepszy balsam ochronny do Ust! ❤

Po raz pierwszy kupując ten balsam myślałam że nie poradzi sobie z moimi wiecznie suchhmj, pękających i spierzchniętymi ustami. Testowałam bardzo dużo pomadek ochronnych oraz balsamów i tylko ten Balsam mi pomógł! Używam już 3 opakowanie tego Cuda! Polecam wszystkim którzy mają ten sam problem z ustami co ja! :)

Co tu dużo pisać - świetny!

Świetny balsam do ust i nie ma się co rozwlekać nad recenzją.

Ja ogólnie jestem zwolenniczką balsamów a nie pomadek, a to chyba mój ulubiony produkt, a przynajmniej nie ma nic lepszego w przedziale cenowym 15-25 zł.

Świetny na dzień jak i na noc. Na noc nakładam grubszą warstwę, niezbyt dbając o kontur ust i to, gdzie smaruje, natomiast nałożony cienką warstwą na dzień, ładnie błyszczy i uwydatnia nawilżenie ust.
Nie klei się, a zostawia przyjemną, nawilżającą warstwę, odżywia, regeneruje, nie ściera się i nie zjada.

Jak najbardziej polecam.

Balsam do ust Ducray

W okresie jesienno-zimowym moje usta robią się suche,są matowe i się łuszczą.Sprawdzil się balsam do ust który nie tylko nawilzyl moje usta zewnątrz ale także od srodka.Sa teraz gładkie ,błyszczące,nawilżone .Balsam dobrze się wchłania,nie pozostawia grubej warstwy na ustach.O takim balsamie do ust marzyłam.

Najlepszy

Długo szukałam świetnego kosmetyku do ust. Oto on! Jest rewelacyjny, nic nie działa tak na usta, odżywia je, regeneruje i pielęgnuje. Stosuje codziennie na noc, następnego dnia usta są jak nowe! Aż chce się więcej. Ciagle do niego wracam mając pewność, że tylko on może sobie poradzić z spierzchniętymi ustami.

Stanowi barierę ochronną.

Balsam kupiłam stosunkowo niedawno, przed grudniem, chciałam coś gęstego, treściwego, coś co sprawi, że moje usta nie będą podrażniane w wyniku wiatru i niskiej temperatury. Dzięki temu produktowi nie czuję już szczypania. Wcześniej miałam wrażenie, że mam za mało skóry na ustach. Teraz jest już ok :). Nie pomógł mi zwalczyć takich skórek na ustach, tych co się robią gdy na usta zadziałają warunki atmosferyczne i skóra zaczyna się łuszczyć. Ale od tego mam peeling cukrowy, który stosuje gdy skóra ust jest w miarę zregenerowana tzn. nie piecze i jest elastyczna. Polecam spróbować, chociaż cena jest nieco wyższa niż przeciętnej pomadki, ale po co nam 2-3 nieskuteczne kosmetyki, skoro można kupić jeden porządniejszy?

Świetny!

Moje usta są dość suche. Ale ten balsam robi z nimi coś niewyobrażalnego. Jest genialny! Balsam ten, zostawia na ustach dość lepką warstwę, nie ściera się szybko przy jedzeniu (więc za to już duży plus), genialnie nawilża. Po nim, moje usta są nawilżone, miękkie. Polecam każdemu kto ma suche usta i szuka wybawienia nie za kosmiczne pieniądze.

Wybawienie!

Od kilku miesięcy jestem na kuracji retinoidami i właściwie nie mam żadnych skutków ubocznych oprócz tragicznie przesuszonych ust. Wypróbowałam już wiele pomadek które przynosiły jako taką ulgę ale dopiero ta przyniosła całkowite ukojenie. Zaczęłam ją stosować w dniu w którym usta były w wyjątkowo złym stanie i już po 24h była znaczna poprawa. Po kilku dniach stosowania usta wracają do normalności, nie są już intensywnie czerwone a bladoróżowe i gładkie. Naprawdę gorąco polecam!