Clarins, Hydra-Essentiel, Moisture Replenishing Lip Balm with Blue Lotus Wax (Nawilżający balsam do ust)

Średnia ocena: 3.60/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Cena PLN 79.00

Kojący balsam do ust wzbogacony w wosk z Błękitnego Lotosu o bogatej, jedwabistej formule chroni, nawilża i odżywia usta przywracając im naturalny, zdrowy wygląd. Usta są chronione przed odwodnieniem i nabierają gładkiego wyglądu. Są piękniejsze, soczyste i odzyskują swój naturalny różany blask.

wygładzające, regenerujące, nawilżające, ochronne
bez alkoholu, zapachowa
z aplikatorem, w tubce
balsam do ust

W końcu i ja się skusiłam :)

Przymierzałam się do tego balsamu już jakiś czas ze względu na cenę, ale był wart wydanych pieniędzy. Balsam jest zamknięty w tubce, konsystencją przypomina gęsty błyszczyk i tak też nabłyszcza usta. Mi ten look się podoba, wilgotne usta, które przede wszystkim są dobrze odżywione, nawilżone, otulone i ukojone. Ma lekko słodkawy smak, zapach niemal niewyczuwalny. Dość długo utrzymuje się na ustach, oczywiście przy jedzeniu czy piciu znika z ust, ale to normalne przy tego typu produkcie. Ładne opakowanie.

Nawilżenie

Uwielbiam ten balsam. Ratuje moje usta w czasie zimy. Pozostawia je nawilżone i wygładzone. Używam go na noc a rano budzę się z nowymi ustami. Absolutnie warty swojej ceny.

GENIALNY :)

Balsam na pierwszy rzut oka wydaję się zupełnie zwyczajny, jednak po zakupie mogę szczerze przyznać, że jest wart swojej ceny. Opakowanie jest ok, choć myślałam, że przy tej cenie aplikator będzie bardziej luksusowy, ale to co znajdziemy w środku: pięknie się rozprowadza, ślicznie pachnie, działa natychmiastowo nawet na mocno spierzchnięte usta, sprawdza się genialnie w dzień pod szminkę jak i opatrunek na noc. Super wydajny. Zostanie ze mną na baaaaardzo długo.

Fajny

Balsam fajnie nawilża usta nawet te które są strasznie suche, super jakość produktu. Tylko cena jest zbyt droga. Warto jednak kupić. Opakowanie jest piękne niebieskie

Drogi ale świetny

Balsam ma gęstą konsystencje o lekko różowej barwie. Mi taka konsystencja jak najbardziej odpowiada bo nie lubię kiedy balsamy pod wpływem ciepła ust rozlewają się po całej twarzy. Opakowanie jest wygodne i higieniczne, jednak pod koniec w środku zostaje dość dużo produktu i warto je rozciąć. Działanie jest cudowne. Moje usta przesuszone lekami od dermatologa są cały czas wysuszone a jedynym balsamem, który potrafi sobie z tym poradzić jest właśnie Clarins. Jest bardzo wydajny co choć trochę rekompensuje jego wysoką cenę. Ja stosuje go głównie na noc nakładając grubszą warstwę i rano moje usta są delikatne i miękkie. Długo utrzymuje się na ustach - rano jeszcze jest wyczuwalny. Na pewno do niego wrócę.

Bardzo przyjemny, niestety, dosc drogi

Mala tubke balsamu znalazlam w kalendarzu adwentowym. Zuzylam z przyjemnoscia, balsam jest bardzo tresciwy, koi suche usta, ladnie pachnie, w sumie nie widze minusow. Odejmuje jedna gwiazdke tylko za cene.

Totalny must-have !

Zupełnie szczerze, mogę stwierdzić, że ten balsam jest najlepszym balsamem do torebki jaki kiedykolwiek miałam. Nawilża usta i nie odparowuje po kilku minutach. Jest bardzo trwały, a jego nawilżenie jest nieporównywalne z jakimkolwiek innym balsamem. Mimo, iż nie jest to najtańszy balsam, chociaż dość często można go dorwać w promocji, to jest on totalnie wart swojej ceny. Opakowanie mimo częstego użytkowania, wystarcza na dość spory okres czasu. Raz użyty, nie będzie miał swojego zamiennika :) To już moje kolejne opakowanie i z pewnością będzie następne!
Polecam!

Skuteczny

Trzeba przyznać, że cena tego balsamu do ust powala, jest to z pewnością najdroższy balsam, jakiego używałam. Ale z tą ceną idzie w parze świetna jakość. Słyszałam o nim tyle dobrego, że zdecydowałam się na niego w jakiejś promocji i nie żałuję.

Balsam znajduje się w wyciskanej tubce, która jest całkiem przyjazna w użytkowaniu. Ma średnio gęstą formułę, daje się łatwo wycisnąć, ale nie wycieka z opakowania. Nie ma koloru, bardzo mocno nabłyszcza usta.

Często używam go na noc, choć na dzień również mi się zdarzyło. Po całej nocy usta rano nadal są świetnie nawilżone i ochronione przed przesuszeniem. Nie ma jakiegoś konkretnego smaku ani zapachu, nie oblepia dziwnie ust, nie skleja ich, nie ciągnie się w nieestetyczny sposób. Jest super wydajny. W zasadzie poza jego wysoką ceną nie widzę w nim żadnych wad i z chęcią wrócę do niego ponownie. Przy jego wydajności lepiej kupić ten konkretny produkt raz na wieeeeele długich miesięcy niż męczyć się ze średniej jakości balsamikami za 10 zł.

Moje usta go pokochały

Moja usta w obecnym okresie, jesienno-zimowym nie są w najlepszym stanie. Wiatr, mróz powoduje, że usta są przesuszone i niekiedy lekko naruszone. Mam tutaj na myśli, że pojawia się niechciana skórka, którą najczęściej mam ochotę zedrzeć. Oczywiście nie jest ich stan na tyle zły abym sięgała po apteczne produkty. W okresie letnim również potrzebuje nawilżenia, jednak nie jest to tak bardzo konieczne jak teraz.

Już jakiś czas temu usłyszałam o tym balsamie, jednak z racji na cenę (około 80 zł) zrezygnowałam. Niedawno w jednym sklepie internetowym pojawiła się promocja na markę Clarins i był zestaw 4 kosmetyków w tym pełnowymiarowy balsam. Kwota zestawu to 50 zł, wiec bez żadnego zastanowienia kupiłam i jestem szczęśliwa posiadaczką balsamu, który sprawdza się znakomicie. Fakt, nie mam go długo ale moje usta już czuja ulgę!

Balsam jest w wyciskanej tubce co uważam za dobre rozwiązanie. Przyjemny smak balsamu i zapach sprawia, że z przyjemnością go używam. Balsam jest jakby w formie błyszczyka? Tzn. jest to produkt wyciskany dlatego nie ma konsystencji typowej pomadki ochronnej. Jego konsystencja jest bogatsza i możemy dozować ilość. Balsam nie lepi się, jednak rozpuszczone włosy wpadają w usta bez problemu co niestety ale przyjemne nie jest ale myśle, że to nie tak duży problem.

Wychodząc na zewnątrz wyciskam go delikatnie, jednak będąc w domu lub aplikując na noc warstwa jest nieco grubsza. Oczywiście wszystko w ramach rozsądku.

Usta za każdy razem po jego zastosowaniu są nawilżone i odżywione. Zdecydowanie „naprawia” i sprawia, że są miękkie a co najważniejsze gładkie. Można zastosować jako typowy balsam ochronny lub nałożyć grubszą warstwę na noc i traktować jak maskę na usta.

Warto wspomnieć, że po aplikacji utrzymuje się długi czas na ustach. Nie wyparowuje, nie wchłania się w mig po prostu jest i odżywia.

Skuteczne nawilżenie suchych ust

Wysoce skuteczny balsam do ust, który rozprawia się z problemem suchości na długo. Jest gęsty i klejący, ale dla mnie to zaleta, ponieważ dzięki temu nie znika szybko z ust. Mam wrażenie, że delikatnie podbija kolor moich ust, ale to może być tylko efekt spowodowany ich właściwym nawilżeniem :) Jest niesamowicie wydajny - mam go już od 7 miesięcy i jeszcze nie jest zużyty. Idealny zarówno samodzielnie jak i przygotowanie do makijażu ust.

Średniaczek

Nawilżający balsam do ust Clarins średnio mi podpasował- mam wrażenie, że po jego użyciu usta mi sztywnieją i czuję mrowienie. Co do nawilżenia nie jest też ono jakieś spektakularne, a trwałość średnia- stosując na noc nie budzimy się z nim na ustach, także opinie o jego super trwałości są przesadzone, poza tym lepi się. Osobiście wolę olejki Moonish. Balsam jest bardzo, bardzo drogi- jak na swoją pojemność, moim zdaniem cena jest bardzo wysoka. Nie kupię go ponownie!

Najlepszy z najlepszych!!

Ten balsam to taka perełka! Daje natychmiastowe ukojenie, "naprawia" nawet najbardziej popękane usta, a nawilżenie trzyma się mega długo. Ten balsam jest wyczuwalny nawet kiedy budzimy się rano, a wieczorem nakładałyśmy go przed pójściem spać. Mimo dość wysokiej ceny jak za balsam, naprawdę warto, bo oprócz działania, które jest rewelacyjne, wystarcza na bardzo długo! Potem można przeciąć opakowanie i wydobyć jeszcze masę produktu (tip od Maxineczki :) )