Pojemność 5.5 ml
Cena PLN 10.00

Pomadka Pearly Shine sprawi, że Twoje usta będą piękne i błyszczące! Wyjątkowa formuła wzbogacona ekstraktami z pereł i jedwabiu natychmiast wtapia się w Twoje usta, zapewniając im 24-godzinne nawilżenie i perłowy połysk. Ciesz się pięknymi, błyszczącymi i przyjemnie miękkimi ustami!

balsam do ust
koloryzujące, nawilżające
bez parabenów, zapachowa
w sztyfcie

Czy to faktycznie ochronną pomadka? Jakoś tak nie do końca...

Znam ta pomadke od dawna, ostatnio się skusiłam, bo zauważyłam że firma zmieniła opakowanie i pewnie też formułę.
Pomadka daje perłowe różowy, całkiem ładny efekt, dobrze się nakłada i jest bardzo wydajna... Tylko ochrony niestety brak... dla moich dość suchych ust jest niewystarczająca. Ani nie nawilża ani nie chroni, czyli niewiele się zmieniło prócz opakowania. Kolorek jest ładny, ale do niej nie wrócę, bo potrzebuje jednego dobrego produktu do ust.

Lekki kolor

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu drogeriach, stacjonarnych i online
OPAKOWANIE – produkt w sztyfcie
SZATA GRAFICZNA – dominuje kolor różowo-perłowy
SKŁAD – bardzo dobry
WYDAJNOŚĆ – ponad miesiąc
ZAPACH – delikatny
KONSYSTENCJA – kremowa
TRWAŁOŚĆ – efekt nawilżonych ust utrzymuje się przez długi czas
EFEKT – nawilżone usta, nanosi delikatny kolor, ale niestety podkreśla suche skórki
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – sprawdza się, nie niszczy, nie odkręca
CENA – ok. 10 zł

nie dla mnie

Pomadka ma wystarczające dla mnie właściwości nawilżające, ale mam zdrowe
i zadbane usta. Do bardzo suchych i popękanych na pewno będzie za słaba.

Jedyną rzeczą, która sprawia mi kłopot w przypadku pomadki jest jej perłowy kolor. Mam średnią karnację w żółtej cieplej tonacji i tą zimną białą perłą na ustach wyglądam na co najmniej chorą, żeby nie powiedzieć: jak trup :-D
Co gorsza, pigment rozkłada się nierównomiernie zostawiając na ustach smugi.

Z tego powodu i aby nie straszyć ludzi na ulicy, pomadki używam jedynie
w domu.
Zastanawiam się, kto może wyglądać dobrze w takim kolorze, może jakaś subtelna blondynka, ale też nie jestem przekonana do tego.

Bardziej bym ją pod kolorówkę, niż pod pomadkę ochronna podciągnęła

Nie chcę być złośliwa ale jak na markę, której jednym ze sztandarowych produktów były pomadki ochronne, to nie rozumiem, po co z małej gamy działających produktów zrobić morze chłamu. Była pomadka Oryginale w granatowym opakowaniu- każdy wiedział, że mając problem spierzchniętych ust, warto kupić (dostępne wszędzie). Teraz tych pomadek jest milion pięćset sto dziewięćset, w smakach od masła po wisienkę z tortu, w sztyfcie, w kulce, od bezbarwnych po Pollocka.
Ta pomadka ochronna… jest nieochronna.
Kolor ładny.
Ochrony brak.
A czy ją jeszcze kupię? Całkiem możliwe :) bo mi akuratnie kolor jasnego, satynowego różu pasuje.
A do ochrony ust coś innego.

Perełka (dosłownie!)

Początkowo pomadkę kupiłam dla przyjaciółki jako dodatek do prezentu urodzinowego. Potem pisała do mnie, zachwycona efektem! To skłoniło mnie, abym sama wypróbowała pomadki z tej serii, i zakochałam się w nich ♡ Obecnie posiadam pomadkę, o ile się nie mylę, Hydro Care i Arbuzową. Obydwie sprawują się świetnie, jak cała seria melt-in. Serdecznie polecam każdemu! ♡

Znamy się już długo z tą pomadką

Taka nawilżająca pomadka to niezbędnik w mojej torebce, a jak daje jeszcze trochę, delikatnego koloru i pięknie pachnie to już naprawdę super. Ta ma delikatny można powiedzieć, że coś ala perłowy pudrowy róż kolor. Ładnie i subtelnie połyskuje na ustach. Nie jest za ciężka, dobrze nawilża, ładnie pachnie. Jak dla mnie może trochę za twarda, ale daje się dobrze rozprowadzić po ustach. Nie zbija się w grudki i jest długo zdatna do użytku. W dodatku pomadki z tej serii można dostać dosłownie wszędzie. Ostatnio widziałam je nawet w moim osiedlowym sklepiku.

Wspaniały produkt

Pomadki od nivea to moje ulubione. Ten produkt wspaniale nawilża i dodaje ustom połysku. Ma wspaniały kolor ale także zapach. Opakowanie jest poręczne i zawsze można zabrać na podróż. Cena nie była wielka A jakość ogromna.

Nivea, Pearly Shine 24h Melt-in Moisture, Pielęgnująca pomadka do ust

Lekka nawilżają pomadka do ust w różowym kolorze, oczarowałam mnie perłową poświatą na ustach. Ten zapach przypomina mi dawniejsze gumy do żucia Donald, jak ja je uwielbiałam, to taka moja dygresja do starszego pokolenia które ją znają. Przede wszystkim nawilża, usta się nie kleją używam ją z konturówką do ust, świetnie wygląda. Bardzo przyjemna w aplikacji, jest miękka, delikatna i dość długo utrzymuje się na ustach, czuję że je pielęgnuje.

Nie dla mnie...

Pomadkę kupiłam w Rossmannie za ok. 9 zł, czyli za taką standardową cenę jak na tego typu rodzaj produktu.
Produkt posiada piękne i mocne różowe opakowanie, które nie pęka ani się nie niszczy nawet po upadku na ziemię.
Co do działania to mam bardzo mieszane odczucia, ponieważ prawdą jest, że pomadka już przy aplikacji otula nasze usta, które następnie stają się miękkie i gładkie, jednak problem tkwi w tym, że bardzo podkreśla suche skórki i daje efekt żółtych zębów, ponieważ kolor perłowy jest zbyt intensywny, dlatego nie ma mowy, aby wyjść z tą pomadką na ustach gdziekolwiek. W grę wchodzi tylko siedzenie w domu i tak jej też używam, kiedy nie muszę nic załatwiać i mam wolny dzień.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Pomadka jest mega wydajna ,Mają za zadanie nawilżać usta i trzeba przyznać, że doskonale sobie z tym radzą. Każda z nich ma nieziemski zapach. Najlepsza pomadka ochronna. Super nawilża i zmiękcza usta. Jest wydajna i w dobrej cenie.

W porządku.

Ja: Szminki to nieodłączny element mojego codziennego makijażu. Uwielbiam podkreślać usta żywymi i mocnymi kolorami. Satynowe, matowe czy błyszczące – każdy rodzaj znajduje się w mojej kosmetyczce. Moje usta potrzebują dobrej regeneracji i nawilżenia.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie ust, zmiękczenie suchych skórek.

Opakowanie: Standardowe, wykręcane, wykonane w całości z plastiku. Dół w kolorze białym, nakrętka pastelowo różowa, odpowiednia dla serii. Dobrze się trzyma, choć z czasem użytkowania coraz słabiej i otwiera się samoistnie w torebce. Na zakrętce duży napis z logo marki, całość opakowana w papierowy kartonik, co daje pewność, że w sklepie przed nami nikt nie otworzył szminki. Wykręca się dobrze, nic się nie zacina. Opakowanie wrzucone luzem do torebki nie niszczy się.

Wrażenia: Szminka ma różowy, pastelowy kolor. Na ustach ten kolor jest delikatny, ale widoczny. Zapach jest nienachlany, bardzo szybko się ulatnia po aplikacji. Pomadka jest kremowa, łatwo się rozprowadza na ustach. Efekty nawilżające są dość średnie, pomadka szybko się zjada. Co za tym idzie trzeba powtarzać często aplikację, a to z kolei przekłada się na słabą wydajność. W cieplejsze dni pomadka odrobinę się rozpuszcza, ale nie jest to uciążliwe. Z kolei w mroźne dni nie zmienia swojej konsystencji. Podczas stosowania nawilża usta, ale nie jest to efekt spektakularny. Nie zniweluje suchych skorek, nie nawilży dogłębnie. Usta po zastosowaniu są gładkie, po odstawieniu niestety wszystko wraca do normy. Nie podrażnia i nie uczula, za co plus. Jest to produkt doraźny dla osób, które nie mają wygórowanych oczekiwań. Plus za przystępną cenę i łatwą dostępność produktu.
Mnie ten produkt nie powalił na kolana, nie wrócę po kolejne opakowania.

Całkiem okej

Pomadkę dostałam w prezencie w zestawie z innymi. Wcześniej używałam raczej bezbarwnych pomadek, wiec uznałam, że ta pójdzie na pierwszy ogień, bo może przekonam się do tych zostawiających jakiś "ślad" po sobie.
Wrażenia całkiem fajne - łatwo sie rozprowadza, zapach okej, nie zbiera się nieładnie na ustach po jakimś czasie i zostawia lekki połysk i nadaje delikatnie perłowy kolor. Przy mojej bardzo jasnej karnacji niestety ten perłowy kolor sprawdza się średnio, ale planuję zużyć pomadkę do końca. No cóż, muszę jeszcze popróbować z kolorowymi balsamami, tylko może nie z perłowymi ;)