Yves Rocher, Volume, Shampooing Volumateur (Szampon zwiększający objętość)

Yves Rocher, Volume, Shampooing Volumateur (Szampon zwiększający objętość)

Szampon o lekkiej konsystencji, zwiększający objętość włosów. Włosy są puszyste i lekkie, grubsze, o widocznie większej objętości. Szampon pozostawia na włosach delikatny kwiatowy zapach. Formuła bez parabenów.
Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z malwy z ekologicznych upraw, baza myjąca pochodzenia roślinnego. Formuła łatwo ulega biodegradacji.

Genialny produkt

Mam fioła na punkcie szamponów do włosów. W swojej obecnej kolekcji mam 14 szamponów. Ten uzywam od 4 miesięcy i nie zamierzam z niego rezygnować.

+zwiększa objętość
+zmywa olej
+wydajny
+cena
+nie powoduje łupieżu
+dostępność

-nie do końca najdelikatniejszy skład
-opakowanie, słabe otwarcie charaktyrystyczne dla porduktów YR (ale można dokupić pompkę)

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

za słaby jak dla mnie

Szampon wydawał mi się zbyt słaby. Wolę kosmetyki, które lepiej się pienią, oczyszczają – no i chyba zawierają w takim razie parabeny….coś za coś.
Minusy
- słabo oczyszcza skórę ( trzeba go dużo zużyć, żeby umyć dokładnie włosy i skórę głowy, jeśli ma się długie, gęste włosy)
- kompletnie niewydajny
- nie pieni się zbyt dobrze
- trudno się rozprowadza (zbyt gęsta )
- za wysoka cena
Plusy:
- skład bez parabenów
- nie niszczy włosów
- łagodzi podrażnienia
- nie wysusza włosów
- nie potrzeba używać odżywki

Używam tego produktu od: kwietnia 2014
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Mówię NIE...

- nie dodaje objętości - czyli główne zadanie to wielki minus
- nie da się po nim rozczesać włosów

Więcej nie kupię tegoż produktu..
Miałam dwa opakowania, gdyż była na nie promocja... Szkoda pieniędzy.

Nie polecam, pozdrawiam :)

Dobrze myje, lecz jest delikatny

Szampon postanowiłam kupić nie ze względu na obiecaną "objętość" (jednak w stakie bajki producentów nigdy nie wierzę), a ze względu na skład- silniejszy detergent,dość przyjazne pozostałe składniki. Używałam go do codziennego mycia.

+dobrze oczyszcza włosy
+nie plącze ich
+pięknie się pieni i jest wydajny
+już za pierwszym razem dobrze domywa olej
+pojemność a wydajność i cena

+/- zapach, nie przypadł mi do gustu, niestety na moich włosach pozostaje bardziej wyczuwalny niż zapach maski czy odżywki

Po ten szampon na pewno jeszcze sięgnę, jest bardzo przyjemny do codziennego stosowania.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Rozczarowanie

Od zawsze miałam problem z objętością - to co, że włosów dużo, skoro są przyklapnięte, takie... "smutne"?
Tak więc, chcąc temu zapobiec, wzięłam sobie do serca recenzję Anwen tego szamponu i pobiegłam do sklepu.

Pierwsze mycie: super! Fakt, włosy są bardziej odbite od skalpu, czyściutkie, fajne. Wpływu na przetłuszczanie nie mam jak zauważyć, bo myję włosy codziennie.

Z biegiem czasu mój entuzjazm wyparował. Zapach zaczął denerwować (kojarzy mi się z tanimi płynami do toalet, nie mam pojęcia, dlaczego), efekt WOW gdzieś poszedł i nie wrócił do dziś. Wykończę buteleczkę i rozejrzę się za czymś innym, gdyż ten produkt nie jest dobry na dłuższą metę - czyżby moje włosy po prostu się do niego przyzwyczaiły?

Jedyny PLUS: jest wydajny. Naprawdę.

Nie polecam, chociaż, choćby z ciekawości, można spróbować. Jak ktoś nie ma co zrobić z wolną dychą, oczywiście ;)

Używam tego produktu od: będzie miesiąc, przy codziennym myciu (zmieniałam z Alterrą)
Ilość zużytych opakowań: 1, nawet połowy nie ubyło

zwykły szampon

Zacznę od plusów:
-wydajny
-ładnie pachnie
-dobrze się pieni

Minusy:
-NIE DODAJE OBJĘTOŚCI ! A kupiłam go własnie dlatego, by uzyskać objętość. Za tą cenę czyli 12zł mogę kupić dwa szampony o porównywalnym działaniu. Kolejny zwykły szampon, obiecujący wiele.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

mógł być

+ wydajny i niewiele go trzeba było, żeby umyć wlosy
+ ładny zapach
+ pienił się dobrze
+ dobrze mył
+ cena

- nie dodawał objętości - a głównie po to go kupiłam :(

Mógł być, ale nie wrócę do niego. Szukam dalej.

Dobry

Na wstępie powiem że bez szału. Szampon jak szampon bez żadnej rewelajcji.

Plusy:
- ogromy plus za zapach
- włosy są miękkie w dotyku i puszyste
- rzeczywiście sprawdza się obietnica nadania objętości

Minusy:
- wydajność
- mało się pieni

super

Mam cienkie i delikatne włosy i ten szampon sprawdza się świetnie.. jest bardzo delikatny dla skóry głowy ..wlosy po nim są nawilzone i zarazem puszyste.. Ma dobry skład który bardzo pasuje moim włosom. Jeden z lepszych szamponów jakie miałam okazję testować. Bardzo udany produkt yves rocher

Ilość zużytych opakowań: dwa

Najlepszy :)

Po długim stosowaniu tego produktu najwyższy czas stwierdzić iż to jest to czego oczekiwałam od szamponu.
Myje włosy codziennie, są one długie, cienkie więc i z objętością u nich kiepsko. Właściwie sceptycznie jestem nastawiona to szamponów typu volume. Ale ten mnie miło zaskoczył. Może włosy nie są jakoś uniesione niewiadomo jak, ale stwarza wrażenie, że jest ich troszke więcej.
Nie wysusza mi też za bardzo głowy co robią SLSy, nie ma parabenów, ogólnie skład jest krótszy niż innych szamponów.
Wydajność jak dla mnie w porządku, raz na miesiąc jedno opakowanie. Cena też niewygórowana. Zapach OK, na pewno nie śmierdzi ;)
Minusem rzeczywiście może być zatyczka, czasami mam wrażenie, że musze sobie paznokieć złamać, żeby ją otworzyć.
Nie wiem czy plącze włosy, ja od razu po nim używam na ich długość odżywkę aloesową i nie mam później problemu z rozczesaniem.
Po prostu dla mnie ideał :)

must have!

Produkt zakupiła moja mama około miesiąca temu :)

Muszę przyznać, iż na samym początku miałam pewne obawy co do tego kosmetyku, ponieważ z reguły we wszystkich szamponach, które nabywałam było \'coś nie tak\'. A to przetłuszczały włosy, powodowały ich poplątanie czy też nie nawilżały. Ten szampon jest naprawdę godny polecenia :)

ZALETY:

+ dostępność

+ cena

+ wydajność

+ bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy

+ nie podrażnia

+ lekko zwiększa objętość włosów

+ idealny do codziennego stosowania

+ ładna poręczna butelka

+ miły zapach

+ bardzo dobrze się pieni

+ gęsty

+ bez PARABENÓW

+ idealny dla alergików

+ opakowanie z plastiku (recykling)

+ ekologiczny

MINUSY:

- niestety należy go stosować równocześnie z odżywką/maseczką

- nie można go równomiernie rozprowadzić na włosach

Skład: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Parfum, Sodium Benzoate, Glycerin, Panthenol, Alcohol, Guar Hydroxypropyl-Trimonium Chloride, Citric Acid, Salicylic Acid, Malva Sylvestris Flower Extract, Sodium Chloride, CI17200 Red 33, CI42090 Blue 1. (09.02.2011)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

wow!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Niedrogi (w nowych opakowaniach 300ml kosztuje ok 12 zł), bardzo dokładnie oczyszcza, nadaje objętości i nie widzę po nim żadnego obciążenia. Na dodatek jest bardzo wydajny i ma świetną, gęstą, żelową konsystencję. Minusem może być ciężko otwierająca się zatyczka. Yves rocher jednak może pozytywnie zaskoczyć produktem o niewygórowanej cenie ze świetnym działaniem!

Ilość zużytych opakowań: 1x300