KWC LogobyWIZAŻ logo
Płyny do kąpieli

Johnson's Baby Top - To - Toe Bath Wash Łagodny płyn do mycia 3 w 1 (nowa wersja)

4,2 na 571 opinii

• 1 czerwca 2020 o 12:16
    Kąpiel to prawdziwa przyjemność
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Mówi się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego... Nie tym razem. Płyn 3w1 Johnson's Baby jest naprawdę bardzo dobrym produktem. Używamy go od kilku lat. Jest delikatny, ma przyjemny zapach, dobrze się pieni, nawilża skórę i nie szczypie w oczy. Skóra dziecka po kąpieli jest nawilżona, dobrze oczyszczona a sam kosmetyk nie powoduje żadnych podrażnień. Jest bardzo wydajny ,ma poręczne opakowanie z pompką, która ułatwia aplikację. Płyn jest hipoalergiczny, nie zawiera barwników, nie podrażnia i nie wysusza delikatnej skóry dziecka. Aksamitna konsystencja i przyjemny zapach sprawiają, że zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica kąpiel to prawdziwa przyjemność.
    22 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Horaniu
    5 / 5
    2 grudnia 2019 o 0:08
    Dla mnie naj!
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kąpię moje dziecko codziennie i ważny jest dla mnie dobór kosmetyków do kąpieli. Ważne dla mnie jest także to, aby produkt był w pełni bezpieczny dla mojego dziecka, nie podrażniał oczu i przede wszystkim nie podrażniał skóry. Ten płyn ma wszystko to i nawet jeszcze więcej. Zaczynając od opakowania: produkt zamknięty jest w dużej, przezroczystej butelce w kształcie łezki. Zbawienne jest to, że posiada pompkę, co sprawia, że wygoda użytku tutaj przoduje. Dzięki opakowaniu widać poziom żelu, jaki jeszcze został. Szata graficzna jest zwykła, prosta, bez żadnych wzorków, kolorków, a mimo to cieszy oko. Produkt do mycia jest niezwykle gęsty, nie spływa z dłoni, ciała. Ta konsystencja jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca, płyn jest przez to bardziej wydajny. Producent obiecuje, że produkt nie będzie podrażniał oczu dziecka i zauważyłam, że tak naprawdę jest. Mój półroczny synek kiedy jakaś kropla, spływająca z włosków, wpadnie do oka, nie pokazuje, że jest cokolwiek nie tak i coś go piecze, także wielki plus za zadbanie, aby na pewno produkt nie podrażniał oczu. Dużo firm obiecuje, a słowa nie dotrzymuje. Super jest też to, że płynu możemy użyć i do ciałka, i do włosów. Bardzo dobrze się pieni, nie ma z tym najmniejszego problemu. Zapach jest bardzo miły, nienachalny. Nie utrzymuje się długo na ciele. Jest to mój ulubiony produkt do kąpieli dziecka, będę do niego regularnie wracać.
    Zalety:
    • duża pojemność
    • gęsty
    • wydajny
    • opakowanie z pompką
    • szata graficzna prosta, mimo to cieszy oko
    • nie podrażnia oczu
    • łagodny zapach
    • nadaje się do mycia i ciała, i włosów
    • nie spływa z ciała
    • tani
    • łatwa dostępność
    • duży wybór wariantów zapachowych
    Wady:
    • zapach nie utrzymuje się praktycznie w ogóle
    Otrzymałam w prezencie
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 września 2023 o 7:33
    Jak dla noworodka bardzo delikatny
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej tak samo w pielęgnacji skóry maluszka. Ja markę Johnson’s Baby znam od małego kiedy to i mnie mama myła tymi płynami. Największym plusem to, że płyn nie szczypie w oczka dziecka. A przy styczności z buzią nie wywołuje alergii. Zapach jest delikatny i bardzo ładnie się pieni. Płyn dozowany przez pompkę ale minusem jest to, że długo się ona napełnia. Być może przez gęstość płynu albo system. Natomiast po tym płynie skóra maluszka jest pachnąca i delikatna. A włoski świeże i miękkie. Używam go już ponad miesiąc i jeszcze większa połowa butelki została. Ja jestem z niego zadowolona.
    Zalety:
    • Delikatny zapach
    • Dobrze się pieni
    Drogeria Hebe
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
    pysiam
    5 / 5
    16 czerwca 2024 o 21:40
    dla wszystkich grup wiekowych
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Zużyłam już kilka opakowań tego płynu. Pierwsze kupiłam gdy dzieci były niemowlakami i od lat, co jakiś czas, do niego wracam. Płyn bardzo dobrze sprawdził się zarówno do mycia małych dzieci, jak i mojej dorosłej skóry, również twarzy. Nie używałam do mycia włosów, więc w tej kwestii się nie wypowiem. Ma przyjemną, gęstą i wydajną żelową konsystencję, dobrze się pieni, nie podrażnia i nie wysusza skóry, ładnie pachnie. Po umyciu nieodzowne jest nałożenie kremu czy balsamu, ale to nie problem, bo nie liczę, że środek do mycia będzie miał właściwości nawilżające. Lubię opakowanie z pompką, jest wygodne i ułatwia nabieranie kosmetyku jedną ręką, co było wybawieniem podczas kąpieli nie potrafiących samodzielnie siedzieć niemowląt.
    W drogerii tradycyjnej
    Jest okej
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kosmetyk ten zakupiłam na promocji w drogerii Rossmann za 5 zł. Posiadam go w opcji litrowego wkładu. Żel ten ma przyjemną, przezroczystą konsystencję. Jest hipoalergiczny, nadaje się do mycia ciała i włosów. Jest to produkt łagodny. Dobrze się pieni i jest wydajny. Posiada lekki zapach, który nie jest męczący Bardzo dobrze nadaje się do kąpieli, nie wysusza, nie szczypie, nie powoduje podrażnień. Niestety, ale stosowany do włosów pozostawia je bardzo tępe i szorstkie. Bardzo fajnie ze strony producenta, że przewidział wkład do tego kosmetyku. Jednak jest on zamknięty w kartonowym pakowaniu, które przypomina sok, co może wprowadzić w błąd.
    Zalety:
    • zapach
    • cena
    • łagodny
    • nie powoduje podrażnień
    Wady:
    • stosowany do włosów pozostawia je bardzo tępe i szorstkie
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną