KWC LogobyWIZAŻ logo

notino.pl
Sisley Maseczka do twarzy Black Rose 60ml
450,50  zł
Sephora
Sisley - Black Rose Cream Pielęgnacja Twarzy - Pielęgnacja Twarzya Rozświetlająca Do Twarzy - 60 Ml - Dla Kobiet
765,00  zł

• 16 sierpnia 2019 o 14:44
    nie za taką cenę
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Marka Sisley uznawana jest za ekskluzywną markę pielęgnacyjną, nie mam z nią jakiegoś wielkiego doświadczenia, w ręce wpadły mi może ze trzy ich produktu, w tym właśnie ta maska. Uważam po prostu, że za taką absurdalną cenę można kupić równie dobre, a nawet lepsze, nawilżające maseczki. Zalety: -krzywdy nie robi -przyjemna konsystencja Wady: -cena -wydajność -bez spektakularnych efektów -zapach nie przypadł mi do gustu
    Otrzymałam w prezencie
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 stycznia 2018 o 1:39
    Przyjemna ;)
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Produkt warty każdych pieniędzy! Moja skóra pokochała ją od pierwszego użycia. Na początku miałam kilka próbek potem postanowiłam zainwestować w pełnowymiarowe opakowanie. Produkt zamknięty jest w wygodnej, estetycznej tubce. Maska ma przyjemną, kremową konsystencję oraz cudowny różany zapach. Bez problemu aplikuje się ją na twarz - nie spływa, stosunkowo szybko się wchłania. Maseczkę zazwyczaj nakładam grubszą warstwą na twarz, szyję i dekolt - po 20 minutach nadmiar usuwam (z reguły dużo i tak nie zostaje bo moja skóra chłonie ją jak gąbka). Po takim zabiegu cera jest bardzo dobrze nawilżona i odżywiona, mięciutka i ujędrniona jakby "napompowana od środka". Czy działa na zmarszczki ? Jak najbardziej, może i nie mam z nimi dużych problemów jednak te pierwsze zostały wygładzone niemalże do zera! Idealna jako maseczka przed imprezą! Produkt nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha - świetnie sprawdzi się u osób z cerą wrażliwą. Na plus również wydajność - taka tubka spokojnie starczy na kilkanaście tygodni regularnego stosowania. Minusem może być cena ale w tym wypadku płacimy nie tylko za markę ale przede wszystkim za dobry produkt. Polecam, warto wypróbować :)
    Inna drogeria
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 września 2018 o 22:08
    przereklamowana maseczka
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam tę maseczkę skuszona tak licznymi pozytywnymi recenzjami produktu w internecie. I co? I nic. Ta maseczka w ogóle na mnie wrażenia nie zrobiła. Jest bogata w konsystencji, mocno nawilża, ale nawilżenie jest tylko doraźne. Efekt utrzymuje się do porannego umycia twarzy. Z czasem nie zauważyłam żadnych zmian na lepsze w kondycji swojej twarzy. Po ok. 6-tym użyciu zaczęła zapychać pory na czole i brodzie. Plus za miłą aplikację, maseczkę przyjemnie rozprowadza się na skórze. Zapach mógłby być bardziej subtelny.
    W strefie wolnocłowej
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Mijanou
    4 / 5
    26 listopada 2023 o 6:58
    Bardzo dobra maska-krem ale nie warta tych pieniędzy
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Sisley należy do marek ekskluzywnych, zatem cena kosmetyków tej marki jest zaporowa. Maska naprawę nawilża, odżywia, poprawia gęstość i napięcie skóry i rano buzia wygląda na wypoczętą i promienną. Jednak analizując skład nie znaduję uzasadnienia dla tak wysokiej ceny, jaką za tę maskę trzeba zapłacić. Ja otrzymałam swoją w prezencie, używam już dwa miesiące, na pozątku moja skóra dosłownie wsysała ten krem jak pustynia deszcz. Aktualnie używam jej trzy razy w tygodniu by utrztmać pozytywne zmiany. Zapach róż nie każdy lubi (ja nie lubię). Tutaj ten zapach jest trochę mroczny, ale wciąż nie mój. Na szczęście zapach nie jest trwały.
    Otrzymałam w prezencie
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Bekace
    5 / 5
    31 lipca 2023 o 14:15
    Dobra
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Pełne zaskoczenie, maseczka zadziałała już po pierwszym zastosowaniu. Skóra twarzy wypoczęta, ukojona i nawilżona. Niesamowity produkt, polecam Jedyny minus to wysoka cena
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną