Be Beauty Care, Nawilżająca maseczka do twarzy `Hydro-esencja kokosowa` [Maseczka kremowa `Kokos`]

Hydro-esencja kokosowa otula twarz rozpieszczającym zapachem kokosa, nawilża skórę doskonale ją regenerując. Wspomaga wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej poprzez odżywienie.
Bogactwo składników
olej kokosowy nawilża skórę oraz chroni ją przed nadmiernym wysychaniem
masło shea odżywia dając wizualną poprawę wyglądu skóry
woda kokosowa przynosi jednoczesne uczucie odświeżenia i nawilżenia skóry

klasyczne
Cera
normalna
nawilżające
w saszetce
krem
<50ml

Lekka maseczka o przyjemnym kokosowym zapachu.

Recenzowaną maseczkę kupiłam już bardzo dawno temu w znanym dyskoncie Biedronka, robiąc ostatnio porządki w zapasach kosmetycznych natknęłam się na nią i bez chwili zastanowienia zrobiłam sobie małe spa :)
Be beauty to znana Biedronkowa marka, która posiada w swoim asortymencie już całkiem sporą ilość wszelakich kosmetyków. Od czasu do czasu lubię po nie sięgać zwłaszcza, że są to produkty nisko budżetowe :) maseczkę zakupiłam za ok. 2 zł - cena bardzo zachęca do zakupu, ale czy idzie to w parze z jakością?

Maseczka to standardowa saszetka w formie duo na dwie aplikacje, natomiast mi sprawdziła się aż na 4 - jedna spokojnie wystarcza na dwa użycia gdyż w środku jest bardzo dużo produktu. Wydajność jej jest naprawdę niesamowita, ja nakładałam bardzo grubą warstwę i miałam wrażenie, że w ogóle nie ubywa jej z opakowania. Po bokach saszetki mamy wygodne nacięcie do otwarcia produktu co zdecydowanie ułatwia aplikację. :) Szata graficzna jest utrzymana w kolorystyce bieli i niebieskiego z motywem kokosa jest prosta, bardzo przejrzysta, zawarte są na niej wszelkie potrzebne informacje oraz sposób aplikacji. Ja posiadam jeszcze starszą wersję, nowa jest równie ładnie wykonana.
Pojemność jej to 2x po 8ml.

Konsystencja maski jest bardzo przyjemna, kremowa, jak wspomniane na opakowaniu hydro-żelowa, bardzo lekka w kolorze białym, dobrze się ją aplikuje na twarz jak i rozsmarowuje ja posłużyłam się do tego standardowo dłońmi. Maseczkę nanosimy na oczyszczoną twarz i pozostawiamy ją do całkowitego wchłonięcia, a nadmiar można ściągnąć wacikiem i tak też uczyniłam, ze względu na nałożoną sporą warstwę nadmiar produktu musiałam zdjąć bo bardzo długo się wchłaniała.. chyba bardziej bym polecała zastosować tą maseczkę na noc.
Zapach jest bardzo przyjemny, umilający aplikację, kto jest fanem kokosa myślę, że mu się zdecydowanie spodoba - dla mnie jest bardzo delikatny, nienachalny. Podczas trzymania maseczki jest on cały czas wyczuwalny.

Produkt lekko nawilża skórę i w moim odczuciu jest to krótkotrwały efekt, maseczka wzbogacona została o wodę kokosową, masło shea oraz olejek kokosowy, ale skład jako tako jest przeciętny, nijak się to ma co producent podał na opakowaniu, że maseczka zawiera 93% składników naturalnych. Szczerze mówiąc po 4 aplikacjach nie dostrzegłam spektakularnych efektów buzia była wygładzona, przyjemnie odświeżona, miękka i to właściwie by było na tyle. Dla mojej skóry to nawilżenie nie było dostateczne po użyciu i całkowitym wchłonięciu koniecznie musiałam nałożyć jeszcze krem.
Po jej użyciu nie dostrzegłam żadnego podrażnienia czy uczulenia. Nawilżenie skóry to dla mnie bardzo ważny aspekt w pielęgnacji skóry a ona nie dała mi tego w 100% czuję mały niedosyt, ale jak za tą cenę to też nie oczekuje zbyt wiele :)

Przyjemna maseczka

Maseczka ma mleczną barwę i bardzo przyjemny, kokosowy zapach. W aplikacji jest bez problemowa, dobrze rozprowadza się po skórze. Kosmetyk nakładamy na twarz na 15 min i po tym czasie pozostałości wklepujemy w skórę. Ja zazwyczaj zmywałam skórę wodą, ale nie za mocno aby jednak zostawić tą warstewkę okluzyjną. Maska bardzo przyjemnie nawilża i odżywia skórę, która staje się bardziej wygładzona i napięta. Dzięki pięknemu zapachowi można się fajnie zrelaksować. Efekt nawilżenia nie utrzymuje się jakoś bardzo długo, zazwyczaj kolejnego dnia już go nie czuję, mimo to myślę, że jak za cenę poniżej 2 zł to jest ona warta uwagi i użycia od czasu do czasu.

Tania i pięknie pachnie

Te maseczki często kupuje podczas zakupów w jednym słynnym sklepie spożywczym. Maseczka ma 2 saszetki ale jest tak wydajna że u mnie jedna saszetka jest na 2 razy więc można powiedzieć że mam maseczkę na 4 użycia . Produkt ma piękny lekki kokosowy zapach ,do tego jest naprawdę mega wydajny . Dobrze nawilża ,skóra już po jednym użyciu jest nawilżona i gładka . A i do tego kosztuje grosze . Pozdrawiam Renata

Używa produktu od: próbka

Zdecydowanie nie

Używałam tej maseczki, ale u mnie się nie sprawdziła. Nie wiem czemu, ale wysuszyła strasznie mi skórę twarzy. Teraz mam mnóstwo suchych skórek z którymi nie mogę sobie poradzić. Więcej jej nie użyje. Jedynie miała ładny zapach.

Używa produktu od: próbka

Zawiera składniki:
-olej kokosowy
-masło shea
-woda kokosowa

Maseczkę kupiłam w biedronce z ciekawości i nie żałuję.
Maseczka dobrze nawilża twarz. Po aplikacji skóra jest miękka i nawilżona.
Na pewno kupię jeszcze inne maseczki z bebeauty by zobaczyć jak inne się sprawdzą.

Pozytywnie zaskoczona

Maseczka zakupiona w Biedronce, razem z innymi maseczkami, które bede recenzowała w nastepnej kolejnosci;) Maseczka jest wiec bardzo łatwo dostępna, niemal na kazdym rogu i mozna ja kupic przy okazji zakupow spozywczych. Jeden sklep, wiele mozliwosci ! (tu mowiejak telemarketer :D). Jest takze w sprzedazy online na glovo, wiec jej kupno nie wymaga nawet wychodzenia z domu ;)

Maseczka 'Kokos' polecana jest do każdego typu cery. Do tgeo podeszłam bardzo sceptycznie - jako posiadaczka cery mieszanej ze sklonnosciami do zapychania - byłam nieco przestraszona przez pierwszym uzyciem. Czy potrzebnie?
Juz teraz moge zdradzic, ze nie ;)

#MOJA SKORA
Mieszana, sucha na policzkach, ze skłonnościa do przetłuszczania się w strefie T. Do tego jest to cera trądzikowa, w "gorszych" czasach traktowana różnymi wysuszajacymi kremami przeciwtradzikowymi. Obecnie wlasnie z gorszym czaem, w trakcie kuracji Zinerytem :( Tak więc bardzo przesuszona. Do tego jest to skóra prawie 30-latki, z pierwszymi oznakami starzenia (zmarszczki;( )

Najbardziej zalezalo mi na nawilzeniu mojej naprawde wysuszonej lekami tradzikowymi skory. Kazdy kto stosowal Zineryt i Epiduo (stosuje oba naraz), wie, jak mozna sobie zepsuć (przesuszuc) skore. I jak boli jej naprawianie (a wezcie nalozcie krem na podrazniona skore!!)

Zacznijmy od poczatku - wchodzimy do skepu, kupujemy maseczke i co widzimy najpierw?

#OPAKOWANIE
Maseczka jest w typowym opakowaniu(saszetce). W sumie to w dwóch opakowaniach, bo mamy tu dwie porcje maseczki, każda otwiera się oddzielnie więc nie ma zmartwienia ze druga porcja maseczki się wysuszy. W sumie to nawet nigdy sie nie wysuszy, bo to jest bardzo kremowa maseczka, która nie wysychca. Mi ta jedna polowka starcza na 2 razy aplikacji, czasem moze otwarta poloweczka czekac kilka dni na nalozenie i nie wysycha!

Po otwarciu opakowania pierwsze, co zuwazamy to
#KONSYSTENCJA I ZAPACH
Biała, średniogesta, bardzo kremowa konsystencja o delikatnym kokosowym zapachu - balam sie ze bedzie niemilosiernie smierdziec kokosem i nie nada sie do uzytku - ale to taki mily zapach kokosa;) Co do dosc rzadkiej konsystencji -. w sumie po przetestowaniu maseczki z konopii juz wiedziałam, czego się spodziewać. Przez to, ze jest dosc rzadka spokojnie ta jedna "połówka" opakowania starczyla (jak juz wspomnialam) mi na "bogate" 2 uzycia Tak wiec jak ktos bardzo chce to moze miec to na 4 uzycia. A jak nakladac oszczednie to nawet i na 6-8. Zwłaszcza, ze maseczki nie zmywamy, tylko zbieramy resztki wacikiem. Ale to nam wskazuje na

#WYDAJNOSC
Jak wspomniałam, maseczka jest bardzo wydajna. Nalozycie gruba warstwe na cala twarz, i jeszcze szyje :D Bardzo oszczedni moga mieć 2-4uzycia w ramach jednej polowki - wystarczy tylko cienko nakladać. Biorac pod uwage, ze maseczke raczej stosujecie jak krem - nie zmywacie, tylko wycieracie nadmiar wacikiem - to jets naprawde spoko opcja

A jak ja jej uzywalam?
#UZYCIE
Maseczka kokosowa jest dla mnie (tak jak wiele innych maseczek) doraźźnym wsparciem w wysuszajacej kuracji Zinerytem i Epiduo. Nie licze na efekt wow, ale na chociaz chwilowe poprawienie stanu skory. Jakby bylo bardziej dlugotrwale to tez bym sie nie obrazila. Wlasnie przy zwalczaniu tradziku zmieniam wysuszajace oczyszczajace maseczki na te nawilzajace, pozwalajace mi na zrownowazenie pielegnacji.
Maske nakladam taka sredniogruba warstwa na oczyszczona skore, trzymam 20-30 min po czym przecieram twarz wacikiem. Ostatnio nawet nie mialam so scierac, wszystko sie wchlonelo. Stosuje ja zawsze na noc, osatnio 30 min po nalozeniu wysuszajacego Epiduo. Po tej maseczce nie stosuje juz zadnego kremu, tylko maseczka.

PLUSY:
+ nie podraznia juz podraznionej skory - moja byla po kuracji Epiduo + Zineryt bałaganem - wiekszosc rzeczy nalozonych na twarz powodowala niemilosierna pieczenie. Tu nie mialo to miejsca
+ po aplikacji skóra jest nawilzona, a efekt widac nawet rano (przy wieczornej aplikacji maseczki)
+ niska cena
+ wysoka dostepnosc
+ duza wydajnosc (albo mega wydajnosc jesli to bedzie bardziej Wasz krem a nie maseczka)
+ wygladza skore
+ koi wysuszona skore
+ łagodzi podraznienia
+ u mnie nie zapychala

MINUSY:
- maseczka nawet po wtraciu wacikiem pozostawia tłusty film na skorze. O ile mi to przeszkadza tylko w tym, ze lepie sie do poduszki (co juz jest dosc denerwujace), ale nie da sie jej uzywac rano, czy przed jakimis wyjaciami gdzie nakladamy makijaz. Wtedy trzeba tomocniej zmyc, co niestety wplywa na efekt zastosowania maseczki.

Dlatego na uzycie na noc - TAK, na dzień - NIE

U mnie maseczka sie sprawdzila, pomogla mi w "ogarnieciu" twarzy. NIe piekla, nie podraznila, a naprawde pomogła mi w nawilzeniu skóry. Za taka cene - bomba!!!

REWELACJA!

Cudowna maseczka jest kremowej konsystencji o pięknym zapachu kokosa nadająca się do każdego rodzaju cery nie podrażnia i nie zapycha porów maseczka zawiera olej kokosowy masło shea oraz wodę kokosowa brzmi nawilzeniem i to jakim maseczka jest mega nawilżająca i odżywcza skóra wygląda bardzo zdrowo i promiennie jest taka świeża efekt zadowalający jak na 15 minutowa maseczkę dodatkowo koi podrażnienia idealna na każdą porę roku za dwie saszetki pakowane razem zapłacimy 2 złote w biedronce a szata graficzna też bardzo ładna polecam

Fajna

Ciekawa i skutecznie nawilżająca skórę maseczka. Bardzo ładnie pachnie i zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry. Nie zapycha skóry i nie powoduje uczuleń czy podrażnień.
Świetnie sprawdza się jako ekspresowa dawka nawilżenia i ukojenia suchej cery. Można ją zmyć po wyznaczonym przez producenta czasie i mieć świetną bazę pod kolejne kroki pielęgnacji lub zostawić na noc, do wchłonięcia i rano cieszyć się ultra gładką i miękką skórą.
Maseczka jest bardzo wydajna. Jedna saszetka wystarczyła mi na 2 aplikacje. Dodatkowo nie kosztuje wiele i jest dostępna w każdej Biedronce. Ma piękny zapach i zachęca do kupienia kolejnych opakowań.

Nie zaszkodziła osobie z cerą trądzikową :)

Maseczkę od BeBeauty kupiłam bo zauważyłam ją kiedy wywołała szum na instagramie i musiałam ją kupić.

Maseczka zamknięta jest w podwójnym opakowaniu, typowym dla tego typu produktów. Szata graficzna opakowania jest urocza, nadruk rozbitego kokosa, bardzo uderza to w naturalną stronę, co od razu jest skomentowane tym, że maska zawiera 93 % składników pochodzenia naturalnego. Na drugiej połówce natomiast przedstawione są podstawowe informacje na jej temat.

W środku saszetki znajduje się kremowa maska, o delikatnie wodnej, ale gęstej konsystencji, która bardzo łatwo i przyjemnie się rozprowadza po cerze. Maska daje odczucie chłodu przy nakładaniu i pięknie pachnie. Zapach jest kokosowy, delikatny i nie przytłaczający. W jednej masce znajduje się sporo produktu, bez problemu nałożymy sporą ilość na twarz lub po prostu podzielimy jeszcze opakowanie na pół, czyli można zorganizować się tak, że całe opakowanie starczy na ok. 4 użycia.

Mam cerę trądzikową, ale w ostatnim czasie też brakuje jej nawilżenia, ze względu na kuracje, które stosuje. Stwierdziłam, że jest to dobra okazja, żeby ją wypróbować w momencie kiedy cera jest przesuszona i ściągnięta. Jedną saszetkę użyłam na dwa razy, a drugą zużyłam na raz. Maseczka nakładałam na 15 minut po czym nadmiar ścierałam wacikiem, a resztę zostawiłam do wchłonięcia. Maseczkę zastosowałam na wieczór, bo zostawia ona na twarzy tłusty film. Efektem zastosowania tej maseczki jest jej szybkie nawilżenie, skóra jest gładka, delikatna, przyjemna w dotyku. Skóra nie jest ściągnięta, ale rano troszkę przy cerze trądzikowej jakby przetłuszczona bardziej wyświecona, ale nie jest to dla mnie największy minus ponieważ zmywam to podczas porannej rutyny. Największą moją obawą jest zawsze fakt, że moja cera zostanie zapchana, ale w tej kwestii nic takiego się nie stało. Nie dostałam wysypu niedoskonałości, co nieraz zauważam po o wiele droższych kremach i maseczkach. A tu za każdym razem pozytywne zaskoczenie.

Maseczka spełnia swoje zadanie, nawilża, nie podrażnia, nie uczula. Jest łagodna, a zarazem skuteczna. Jeszcze jednym plusem jest fakt, że jest to tania opcja. Dwie maseczki, które wystarczą na 4 użycia za mniej niż 2 zł? Jeszcze często można spotkać je na promocji 1+1 za połowę ceny, co już w ogóle jest świetną sprawą. Po za tym kto nie lubi robić zakupów pielęgnacyjnych i spożywczych w jednym czasie? :) Myślę, że jeszcze wrócę do maseczki kokosowej, sprawdziła mi się, nie zapchała, a to jest dla mnie mega ważne.

Gdy chcesz na szybko nawilżyć skórę

No, może być. Liczyłam na większe nawilżenie, ale nie mogę powiedzieć, żebym była niezadowolona. Maseczka wystarcza spokojnie na dwa zastosowania, ma kremową, ale raczej rzadszą konsystencję. Pachnie kokosem, ale nie jest to naturalny aromat, czuć w nim trochę chemicznych nut. Mimo to nie jest nieprzyjemny, raczej po prostu syntetyczny kokos. Rozprowadzona na twarzy i trzymana przez ok. 15 minut nie wchłania się. Trzeba większość maski mimo wszystko zmyć wodą lub zetrzeć wacikiem. Po takim czasie skóra faktycznie była wyraźniej nawilżona. Zdecydowanie czuć było ukojenie, zwłaszcza że miałam trochę wysuszoną i napiętą skórę. Po zastosowaniu maseczki odzyskała ona miękkość, gładkość, lekkie rozjaśnienie. Trochę szkoda, bo jednak efekt jest krótkotrwały. Maseczkę stosowałam wieczorem, a rano już skóra - chociaż nie była wysuszona - to jednak straciła ten efekt, który był widoczny bezpośrednio po aplikacji maseczki. Mimo wszystko jest to produkt, który uprzyjemni chwilę relaksu i pielęgnacji dla skóry. Trzeba jednak go traktować jako właśnie uprzyjemniacz, a nie produkt, który wyraźnie poprawi stan naszej skóry.

Kokosowe nawilżenie w śmiesznie niskiej cenie.

W Biedronce zakupiłam wszystkie maseczki z tej serii, opuncja jest moja ulubioną, ale kokosowi również nic nie mogę zarzucić bo super nawilża moja cerę.

Opakowanie to niewielka saszetka , przedzielona perforacją na pół z przeznaczeniem na dwa zastosowania. Każda porcja zawiera 8 ml i jest to wystarczająca ilość na obfite pokrycie twarzy, szyi i dekoltu. Saszetka ma brązowy kolor z nadrukiem połówki orzecha kokosowego i wyszczególnieniem zawartości 93 % składników naturalnych. Znajdują się tu również dokładne informacje dotyczące składu, przeznaczenia i stosowania.

Konsystencja maseczki jest lekka, kremowa w białym kolorze.
Zapach jest przyjemny, świeży i owocowy. Nuta kokosa jest tak delikatna że muszę się w wąchać w zawartość by go poczuć.

W składzie 93 % to składniki pochodzenia naturalnego : gliceryna, masło shea, olej kokosowy, woda kokosowa, cukry. Dodatkowo emolienty, zapach w miarę łagodne konserwanty , choć jeden (Phenoxyethanol) zupełnie mi tu nie pasuje. Ale całościowo jak za tak niska cenę jest w porządku.

Opakowanie bezproblemowo się otwiera dzięki bocznym nacięciom, a kremowa konsystencja maski łatwo rozprowadza się na skórze. Producent zaleca pozostawić ją na buzi 15 minut, po tym czasie na skórze pozostaje mocno tłusta i kleista warstwa którą należy usunąć przy pomocy wacika kosmetycznego. Tak też zrobiłam jednak nie da się ją usunąć całkowicie i ja maseczkę stosowałam jako wieczorną pielęgnacje, bo wykonywanie makijażu wymagałoby zmycia tej warstwy żelem lub innym produktem myjącym. Po zastosowaniu cera nabiera zdrowego blasku, jest mięciutka i gładka. Nawilżenie jest dobre i przy mojej dojrzałej cerze z skłonnością do przesuszania się sprawdza, ale nie wiem czy maseczka poradzi sobie z skórą bardzo suchą. Stosowałam ją wiele razy i nigdy nie spowodowała żadnych podrażnień czy zapychania cery.

Bardzo przyjemna maseczka z dobrym działaniem nawilżającym którą moja cera lubi i chętnie ja stosuję. Może efekt końcowy nie jest wybitny, ale za tak niska cenę i tak przerósł moje oczekiwania.

Jest OK

Nawilżenie jest raczej delikatne. Produkt jest dosyć przyjemny w nakładaniu, ale po upływie określonego czasu i wytarciu nadmiaru cały czas czuć go na twarzy i troszkę się lepi.
Jest bardzo wydajny - połówka opakowania, która, wg producenta, miała być na jedną aplikację, starcza spokojnie na 2 razy.
Produkt jest bardzo tani i ma całkiem przyjemny zapach.
Ma konsystencję kremu. Nie zapycha, nie uczula.