Bioderma, Sensibio H2O (Woda micelarna do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

notino.pl
Średnia ocena: 4.11/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Sensibio H2O Oryginalna woda micelarna do oczyszczania i demakijażu dla wrażliwej skóry. Głęboko oczyszcza twarz z zanieczyszczeń i metali ciężkich, z szacunkiem dla jej bariery ochronnej, zapobiegając zaostrzeniu wrażliwości skóry. Koi i łagodzi. Nie wymaga spłukiwania. Bezzapachowa.

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
wrażliwa, sucha
łagodzące, oczyszczające, odświeżające
płyn
>100ml, 50 – 100ml

Genialny

Plyn ten zakupiłam w drogerii internetowej. Produkt zamknięty jest w plastikowym opakowaniu. Jest przezroczysty, ładnie i świeżo pachnie. Nie uczula, nie szczypie w oczy, nie podrażnia. Dzięki niemu mój demakijaż stał się przyjemny.
Produkt nadaje w się również jako odświeżenie skóry rano. Po jego zastosowaniu moja skóra jest dobrze doczyszczona, miękka, nie klei się (nie trzeba zmywać go wodą).
Genialnie zmywa makijaż oczu. Wystarczy nasączyć wacik tym produktem i następnie przyłożyć do miejsca, gdzie chcemy zmyć makijaż (np oko), po 5 sekundach produkt idealnie się zmywa- bez tarcia i podrażniania skóry.
Polecam i zachęcam do zakupu i przetestowania :)

HIT nad wszystkie inne

Składniki:
Formuła zawiera micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia, makijaż i sebum z powierzchni skóry, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Produkt jest hipoalergiczny, wolny od alkoholu, parabenów i sztucznych barwników, co minimalizuje ryzyko podrażnień. Zawiera także ekstrakt z ogórka, który działa kojąco i łagodząco na skórę.

Konsystencja i zapach:
Bioderma Sensibio H2O Micellar Water ma wodnistą konsystencję, która jest lekka i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Produkt jest bezbarwny i praktycznie bezzapachowy, co jest szczególnie korzystne dla osób o wrażliwej skórze i preferujących kosmetyki bez intensywnych zapachów.

Działanie:
Woda micelarna skutecznie usuwa makijaż, w tym wodoodporny, oraz wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną. Dzięki swojej delikatnej formule, nie podrażnia oczu ani skóry, co czyni ją idealnym wyborem dla osób z wrażliwą cerą. Regularne stosowanie produktu pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, nawilżoną i zbalansowaną.

Choć nie lubię wody micelarnej ta jest rewelacyjna!

Do zmywania makijażu i dwuetapowej pielegnacji zwykle preferuję olejki lub balsamy - tę wodę dostałam w gratisie do zamowienia i zastanawiałam się czy nie puścić jej dalej w obieg, ale bardzo lubię biodermę więc postanowiłam dać jej szansę.

I dobrze, bo to teraz moja absolutna polecajka - nic nie domywa tuszu wodoodpornego tak jak ta woda micelarna i do tego głównie ją używam - olejki i balsamy nie nadają się zbytnio do okolicy oka ale ona? Idealna

Bałam się, że będzie podrażniać, szczypać, ze mnie uczuli, ale nic z tych rzeczy. Ona wrecz otula oko, po lekkim przyłożeniu wacika do twarzy cały makijaż schodzi bez potrzeby tarcia.

Dodatkowo przy takim używaniu jest po prostu niesamowicie wydajna - do tego stopnia, że zawsze się boję, że nie zdążę jej zużyć przed upływem terminu.

Najdelikatniejsza woda micelarna jaką znam!

Woda micelarna marki Bioderma to bardzo dobry produkt do zmywania makijażu. Daje radę zmyć każdy rodzaj makijażu, a przy tym jest niezwykle delikatny zarówno do skory twarzy jak i oczu. Produkt jest bezzapachowy, nie uczula, nadaje się nawet do bardzo wrażliwych cer.

Bardzo wydajna

Woda micelarna jest bardzo wydajna, fajnie usuwa makijaz po całym dniu nawet wodoodporny. Nie uczula , jest delikatny i fajnie nawilża wrazliwa cere , ma lekki zapach i konsystencję wydajna. Super produkt

Uwielbiam ????

Uwielbiam ten płyn micelarny ???? pierwszy, który nie podrażnia mi oczu a mam z tym poważny problem. Odkąd znalazłam go u jakiejś influencerki i raz użyłam, tak się z nim nie rozstaje. Raz nie był dostępny w drogerii, więc kupiłam równie drogi innej marki. Zawiodłam się i jak najszybciej zamówiłam Sensibio z internetu ????

Polecam dla wrażliwej cery

Jako osoba o wrażliwej skórze stosuję Bioderma Sensibio H2O od dawna i uważam, że jest to doskonały wybór. Skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, nie powodując podrażnień i wysuszenia. Po każdym użyciu moja skóra jest oczyszczona, odświeżona i nawilżona.

Doceniam delikatną formułę, która nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Jest również łatwy w użyciu, wystarczy namoczyć wacik w płynie micelarnym i przetrzeć nim twarz.

Ogólnie rzecz biorąc, gorąco polecam Bioderma Sensibio H2O każdemu, kto ma wrażliwą skórę i szuka delikatnego i skutecznego rozwiązania oczyszczającego.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Świetny produkt!

Szczerze to jest to najlepszy produkt do oczyszczania skóry. Bardzo dobrze domywa makijaż, jak i kosmetyki wodoodporne. Najlepsze jest to. że jest to woda micelarna przez co nie musimy jej zmywać. Borykam się z cerą wrażliwą, przez co wszystkie inne produkty mnie uczulały. Ta woda mnie nie uczuliła. Produkt jest warty każdych pieniędzy. Kupiłabym ponownie, a już mam drugie opakowanie. Jeszcze dla osób wrażliwych na zapachy jest to idealny produkt, ponieważ jest bezzapachowy.

Faworyt

Mój numer jeden jeżeli chodzi o dostępne na rynku płyny miceralne. Ma estetyczna butelkę, ładny zapach, łatwą aplikację, jest bardzo delikatny, ale - co najważniejsze - działa po prostu super na mojej skórze. Płyn miceralny Sensibio sprawdził się u mnie przy każdym makijażu, nie podrażniał i jest on mega wydajny. Polecam gorąco.

fantastyczny

Może nie jest tani ale jeden z najlepszych jakie mam! Zaczęłam swoją przygode z makijażami już tak profesjonalnie i na szkoleniu poleciła mi go znajoma dlatego bez wahania zakupiłam go! Opakowanie takie standardowe ale wygodne w uzyciu. Super zmywa makijaż nawet ten wodoodporny. Nie podrażnia i nie uczula a do tego jest dość wydajny. Skóra po jego uzyciu jest delikatna i nawilżona dlatego jak dla mnie na tak!

Mój ulubiony!

Jestem makijażystką i przetestowałam bardzo dużo płynów micelarnych. Ten od Bioderma jest moim ulubionym i nie wyobrażam sobie już funkcjonowania bez niego . To mój must have i nie zliczę przez ile opakowań tego płynu przeszłam.

Najlepszy na rynku

Idealny do demakijażu, szczególnie oczu. Bardzo delikatny i skuteczny. Sprawdza się nawet dla alergików.
Cena wysoka, ale często można dostać w promocji.
Mój nr 1 ????