Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Średnia ocena: 3.60/5

Średnia ocena: 4.00/5

Cena PLN 9.00

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

niewodoodporne
Efekt
podkręcające, pogrubiające, wydłużające

Recenzja tuszu do rzęs

Korzystałam z tego tuszu przez ostatnie kilka miesięcy i bardzo jestem zadowolona. Tusz bardzo ładnie podkręca rzęsy, nie kruszy się i świetnie się trzyma przez cały dzień.

Tusz Lovely Pump Up Masacara

Tusz Lovely Pump Up Mascara to znakomity wybór dla osób poszukujących efektu pełnych i podkręconych rzęs. Jego specjalna szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy, dodając im objętości i długości bez sklejania. Formuła jest trwała, nie kruszy się i nie rozmazuje w ciągu dnia, zapewniając świeży wygląd makijażu przez wiele godzin. Dodatkowo, łatwo się zmywa, co czyni go wygodnym w codziennym użytkowaniu. To produkt, który łączy jakość z przystępną ceną, gwarantując efektowne i naturalnie wyglądające rzęsy.

Dla niewymagających osób

Zakupiłam ten tusz na promocji w drogerii, bo zachęciła mnie cena. Po pierwszym użyciu moje rzęsy wyglądały naprawdę ładnie- rozdzielone i lekko podkręcone. Po 3 godzinach niestety zaczął się osypywać co sprawiło, że makijaż trzeba było poprawić. Nie marnuję produktów więc zużyłam całe opakowanie ale moim faworytem nie jest. Tusz dla nastolatek i studentek, które mają dość ograniczony budżet.

szału nie ma

Używałam tego tuszu na początku swojej przygody z makijażem i wtedy faktycznie byłam zachwycona. Po wypróbowaniu produktów innych firm (w różnych przedziałach cenowych) stwierdzam, że są produkty dające dużo lepszy efekt. Teraz widzę że ten już od początku wgląda bardzo sucho, nawet na wyjątkowo długich rzęsach nie robi spektakularnego efektu. Warto wydać kilka złotych więcej, ale cieszyć się niesamowitym efektem innych tuszy.

Całkiem fajny tusz

Ten tusz zakupiłam z polecenia koleżanki, bardzo go wychwalała. Co prawda wyglądał na jej rzęsach całkiem w porządku (ma bardzo gęste naturalnie rzęsy). U mnie już nie wyglądał tak cudownie, pracowało mi się z nim całkiem dobrze, ale nie będe ukrywać, że posiadałam lepsze tusze. Aczkolwiek uważam, że za taka cenę drugiego lepszego tuszu nie zajdziecie.

Przeciętny!

Jest to tusz z firmy Lovely, który postanowiłam kupić ze względu na jego chwilową sławę kilka miesięcy temu. Przyznam, że męczyłam go dość długi czas, ponieważ nie sprawdził mi się najlepiej. Teraz, gdy już go zużyłam ,po około 3 miesiącach mogę śmiało dać swoją opinię. Zakupiłam go w jednej z popularniejszych drogeri za około 20 złotych. Opakowanie jest klasyczne, posiada całkiem fajną szczoteczkę, która dość dobrze radzi sobie z dotarciem do każdego włoska. Grafika jest mocno przeciętna, raczej po wyglądzie bym go nie kupiła. Tusz ma ładny, głęboki czarny kolor. Według mnie robi fajny efekt wydłużonych rzęs. Niestety produkt ten odbija się na powiece i już po niespełna kilku godzinach zaczyna się osypywać. Miałam też sytuację, gdy zrobił mi tak zwane pandzie oko, lecz więcej mi się to nie powtórzyło.

Recenzja maskary

Od roku testuję ten tusz do rzęs i powiem wam, ze zdecydowanie jest wart polecenia! Nie roluje się, nie sypie. Świetnie trzyma się cały dzień na oczach i niewygladąda topornie. Mam go już lekko ponad rok i cały czas jest świeżym produktem. Cena również zachęca do kupna. Polecam serdecznie Magda

Lovely, Curling Pump Up Mascara

Niedawno miałam okazję przetestować tusz do rzęs Lovely Curling Pump Up Mascara i chciałabym podzielić się swoimi wrażeniami.

Tusz do rzęs Lovely Curling Pump Up Mascara jest zamknięty w wygodnym, żółtym opakowaniu, prosty, ale stylowy design sprawia, że produkt wygląda nowocześnie i atrakcyjnie. Szczoteczka jest wyprofilowana w sposób, który umożliwia precyzyjną aplikację, co jest dużym plusem.
Aplikacja:
Szczoteczka tuszu jest zakrzywiona, co ułatwia podkręcanie rzęs i nadawanie im objętości. Formuła jest kremowa i łatwa do nałożenia, nie powoduje sklejania rzęs. Już po pierwszej aplikacji można zauważyć wyraźne uniesienie i podkręcenie rzęs. Tusz nie zostawia grudek i dobrze się rozprowadza, co jest dla mnie ogromnym atutem.
Efekt:
Lovely Curling Pump Up Mascara daje efekt pięknie podkręconych i wydłużonych rzęs. Rzęsy stają się bardziej wyraziste i pełne objętości, bez efektu sztuczności. Nawet pod koniec dnia rzęsy wyglądają niemal tak samo dobrze, jak zaraz po aplikacji.

Pomimo swojej trwałości, tusz do rzęs Lovely Curling Pump Up Mascara jest łatwy do usunięcia za pomocą standardowego płynu micelarnego lub mleczka do demakijażu. Nie powoduje podrażnień i nie wymaga intensywnego pocierania, co jest ważne dla delikatnej skóry wokół oczu.

Jednak dla mnie, Lovely Curling Pump Up Mascara jest strzałem w dziesiątkę i z pewnością będę do niej wracać.

Plusy:
- Pięknie podkręca i wydłuża rzęsy
- Nie skleja rzęs
- Długo się utrzymuje
- Łatwy w aplikacji i usuwaniu
- Atrakcyjne opakowanie
- Cena
Minusy:
- Efekt wydłużenia może być niewystarczający dla osób szukających ekstremalnych rezultatów
-Może dać efekt Panda Eyes

Ogólnie rzecz biorąc, Lovely Curling Pump Up Mascara to solidny wybór dla każdego, kto pragnie podkreślić swoje rzęsy i uzyskać naturalny, ale wyrazisty efekt. Polecam wypróbować!

Dobry tani tusz do rzęs

Kupiłam go przypadkowo , wpadł mi w oczy chyba przez opakowanie - żółty kolor przyciąga wzrok :) Silikonowa szczoteczka super rozdziela rzęsy jednak mam problem z odbijaniem się na powiekach / jakby konsystencja była zbyt mokra i długo wysychała. To tylko na początku , z czasem konsystencja staje się bardziej sucha i nie mam już z tym problemu :)

Przeciętny

Testowałam ten tusz do rzęs dwa razy, z rocznym odstępem między użyciem pierwszego i drugiego opakowania. Niestety, uważam, że jest to produkt przeciętnej jakości.

Za pierwszym razem, wszystko było w porządku – tusz dobrze malował rzęsy, nie robił efektu "wow", ale ładnie je rozdzielał i wydłużał. Jednak drugie opakowanie wywołało u mnie lekkie podrażnienie oczu, co było dość niekomfortowe, mimo wszystko zużyłam również drugie opakowanie.

W obu przypadkach tusz bardzo szybko się osypywał – już po około 5 godzinach pojawiały się czarne ślady pod oczami. To zdecydowanie skracało czas, w którym makijaż wyglądał dobrze i wymagało poprawek w ciągu dnia.

Na plus można zaliczyć fajny, czarny kolor oraz dobrą cenę i łatwą dostępność stacjonarnie. Niemniej jednak, osypywanie się i możliwe podrażnienia sprawiają, że nie planuję do niego wracać, ponieważ znam lepsze tusze, które nie mają tych wad.

Często do niego wracam

Lovely, Curling Pump Up Mascara i muszę przyznać, że mam bardzo dobre uczucia. Tusz naprawdę ładnie podkręca rzęsy i dodaje im objętości, co sprawia, że moje oczy wyglądają na większe i bardziej wyraziste. Dodatkowo, szczoteczka jest wygodna w użyciu i precyzyjnie rozdziela rzęsy, unikając efektu sklejania. Jednak, że zauważyłam, że tusz ma tendencję do osypywania się pod koniec dnia, co może być uciążliwe, zwłaszcza jeśli planuję dłuższy dzień poza domem. Mimo tych jednej drobnej wady, uważam, że Lovely, Curling Pump Up Mascara to dobry wybór dla osób szukających podkręcenia i objętości w przystępnej cenie.

Najlepszy tusz do swojej ceny

Jest to najlepszy tusz drogeryjny w przystępnej cenie. Bardzo ładnie wyciąga rzęsy, nie skleja ich i jest wydajnym produktem. Często do niego wracam i mogę szczerze polecić ten produkt