Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

super cena

Zdecydowanie największą zaletą jest stosunek ceny do jakości. tusz poleciła mi siostra, dla której jest on nr 1, ja oczekuję czegoś więcej od maskary, mocniejszego podkręcenia i pogrubienia, natomiast produkt spełnia swoje funkcje i do tego nie skleja rzęs. Warto spróbować jeżeli chce się osiągnąć naturalny wygląd, a nie efekt sztucznych rzęs.

Mascara Lovely Curling Up

Lubię ten tusz za silikonową, elastyczną szczoteczkę, która jest w kształcie półksiężyca dzięki czemu potrafi ładnie rozczesać rzęsy jednocześnie unosząc oraz podkręcając je.Mascara ta dobrze utrzymuje sie przez cały dzień, nie odbija się na powiekach ,nie podrażnia . W sam raz do codziennego makijażu Jest produktem w ciągłej sprzedaży w Rossmannie ,ma atrakcyjną cenę. Zużyłam już kilka sztuk i z pewnością zakupię ponownie.

Słabiak

Słaby tusz, bardzo się kruszył i obsypywał, sklejał rzęsy. Niestety nie rozumiem zachwytów nad nim, dla mnie porażka. Nie spodziewałam się cudów za taką cenę, ale tusz z Eveline kosztujący niewiele więcej daje super efekty. Więcej nie wrócę.

Hit!

Lubię testować z poleceń i nie zawiodłam się,
Tani i efektowny tusz.
Znalazłam to czego szukałam. Wydłuża rzęsy i minimalnie pogrubia, skleja w nieznacznym stopniu.
Wszystkim polecam, często można dorwać na promocji w rosmannie.

Wspaniała mascara do rzęs!

Jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs, od kilku miesięcy nie kupuję nic innego i szczerze polecam! Świetnie tuszuje rzęsy i jest w super cenie. Testowałam kiedyś mascary zdecydowanie droższe i nie robiły na mnie takiego wow jak ta z firmy Lovely :)

Bardzo dobry

Tusz Curling Pump Up jest to jeden z moich ulubionych produktów,pięknie podkręca wydłuża rzęsy nadając im piękny naturalny wygląd, dlatego lubię wracać do tego tuszu.

Tanio i dobrze!

Super tusz na co dzień, wydłuża rzęsy, niestety nie ma co liczyć na pogrubienie. Fajna szczoteczka, którą precyzyjnie można pomalować nawet najkrótsze rzęsy w kąciku oka. Rzęsy nie są sklejone, a tusz utrzymuje się cały dzień na swoim miejscu. Za tą cenę jest to świetny produkt!!

TAKI TANI A TAKI DOBRY

Jak dla mnie jeden z najlepszych tuszów na rynku. Bardzo tani, wydajny i jak zapewnia producent podkręca i wydłuża rzęsy. Nie skleja rzęs, nie kruszy się. Ma bardzo elastyczną szczoteczkę, której tak naprawdę zawdzięczamy ten cały efekt liftingu.

Hit, hit, hit!

Jestem z tego tuszu jak najbardziej zadowolona i ostatnio codziennie gości na moich rzęsach.

Ma fajną sylikonową szczoteczkę z krótkimi wypustkami o lekko wygiętym kształcie, dzięki czemu wygodnie się nią operuje i dociera do każdego włoska. Pierwsza warstwa daje delikatny efekt podkręcenia i wydłużenia, zaś po drugiej czy trzeciej, można uzyskać wachlarz naprawdę pięknie uniesionych, pogrubionych oraz długich rzęsek o intensywnej czarnej barwie.

Co do trwałości - trzyma się cały dzień, deszcz mu nie straszny, a osypu albo w ogóle nie ma albo jest delikatny. Jedyne wady według mnie to to, że strasznie się brudzi opakowanie przy wyciąganiu szczoteczki oraz ciężko się go zmywa (chyba, że to wina płynu micelarnego).
***
Genialny tani tusz, który robi robotę i z pewnością kupię ponownie? Tak, to zdecydowanie ten. Kilka koleżanek już mnie pytało co to za maskara, która tak ładnie podkreśla spojrzenie... Oczywiście też kupiły i są zachwycone! Dostępny jest w Rossmanie, w cenie 15,99 :)

Hit wizażystek

Myśle,że nie jedna wizażystka się ze mną zgodzi, że to hit nie jednej kobiety. Tusz warty niewiele ponad 10 zł. A jest wprost rewelacyjny. Wydłuża i pogrubia rzęsy. Dodatkowo pięknie je pogrubia, a tusz utrzymuje się pięknie na rzęsach przez cały dzień. Nie rozmazuje się i nie skleja rzęs. Jeden z lepszych produktów jakie miałam w swojej kosmetyczce

Tusz do rzęs lovely

Najlepszy tusz do rzęs jaki kiedykolwiek miałam.
Szczoteczka jest tak skonstruowana, że pięknie rozczesuje rzęsy dając efekt wydłużenia i podkręcenia. Kupuje go od zawsze ze względu na jakość oraz niesamowicie niska cenę.

Mega

Najlepszy tusz jaki tylko miałam ! Super szczoteczka a jeszcze lepsza cena , super wydłuża i podkręca rzęsy ???? jest to najtańszy i najlepszy tusz jaki miałam !