Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Bardzo dobry i tani

Dobry tusz w dobrej cenie, daje bardzo ładny efekt i po jego użyciu wiele osób mnie pyta, czy to moje naturalne rzęsy. Jedyne to trzeba pilnować, żeby nie używać go dłużej, niż 3 miesiące bo mnie ze starości podrażniał. Kupie ponownie.

Najlepszy tusz!

Po tylu pozytywnych recenzjach musiałam go mieć! I nie rozczarowałam się. Tusz ma super silikonową szczoteczkę. Pięknie podkręca i wydłuża rzęsy. Stosuje go już ponad rok i napewno nie zamienię.

nie rozumiem zachwytu

kupiłam po przeczytaniu wspaniałych opinii, zawiodłam się, mogłam dołożyć to tej kwoty drugie tyle i mieć sprawdzony tusz. no ale trudno... wylądował w koszu po drugim podejściu...
ładny czarny kolor i ciekawe opakowanie, tyle plusów widzę
- skleja
- nie wydłuża
- podkręca, ale tak skleja, że masakra, nie idzie tego w żaden sposób rozczesać

5/5 mimo małych wad

Tusz ogólnie jest super, pięknie wydłuża i podkręca rzęsy, ma najlepsza sylikonowa szczoteczkę no i do tego ta cena... jednak jego mała wada jest to, że dosyć szybko się wysusza dlatego kupuje go mniej więcej co 1,5 miesiąca a czasem nawet i częściej.

ZALETY: Cena
Sylikonowa szczoteczka
Pięknie podkręca i wydłuża rzęsy

WADY: Szybko wysycha

Ukochany!

Tusz zakupiłam na promocji w Rossmannie, po przeczytaniu wielu dobrych recenzji i po zachwalaniu go przez dziewczyny na Youtube. Przedtem każdy tusz zostawiał mi czarne plamy dookoła oczu. Nie było makijażu bez zmywania patyczkiem, a co gdy zrobiłam cały makijaż cieniami i pomalowałam tuszem? Cóż, katastrofa.. Już myślałam, że to ja czegoś nie umiem, aż nie dorwałam tego tuszu. Idealnie maluje to co trzeba, pogrubia, wydłuża, nie kruszy się i ta cena! Zakochałam się i nie zamierzam go zamienić :) Mam również nową czarną wersje i jest tak samo cudowna.

Jeden z lepszych

Naczytałam się pochlebnych recenzji, kupiłam i nie żałuję. Nawet gdyby był do niczego to i tak za taką cenę nie ma co żałować. Tusz jest świetny. Rozczesuje, wydłuża, nie skleja, nie rozmazuje się podczas zmywania. Same pozytywy:)

Najlepszy!!

Najlepszy tusz jaki używałam, pod każdym względem po prostu Kocham ten produkt.
Używam tuszu od paru miesięcy i nie zamieniłabym go na żaden inny. Jak dla mnie najważniejsze to to żeby nie sklejał rzęs ten tego nie robi, a także szczoteczka fajnie rozczesuje rzęsy.
Bardzo polecam!!

Kocham

Uwielbiam ten tusz za to jak rozczesuje rzęsy, bo jest to dla mnie najważniejsze kryterium przy wyborze masakry. Fajnie też podkręca rzęsy i utrzymuje ten skręt przez cały dzień, mimo że rzęsy mam dosyć proste. Niska cena jest tu miłym dodatkiem. ????

Faworyt!

Najukochańszy ze wszystkich. Kilka lat temu poleciła mi go kosmetyczka, od tamtej pory się z nim nie rozstaje. Mam dość dużo rzęs i generalnie większość tuszy mi je skleja strasznie, a w przypadku tego tuszu rzęsy są pięknie nim pokryte, wydłużone , ale nieposklejane.
Polecam, zdecydowanie.

Naturalny efekt

Jeśli ktoś lubi naturalny efekt to polecam. Maskara delikatnie podkreśla i zaznacza rzęsy. Szczoteczka jest silikonowa, normalnej wielkości. Używa jej się wygodnie, cena bardzo dobra.

Maskara

To maskara czasów mojej młodości. Pięknie podkręca rzęsy i je wydłuża. Za taka cenę osiągnęłam efekt wow. Maskara ma piękna szczoteczkę i świetny żółty kolor. Idealnie podkręca rzęsy i je unosi.

Bardzo dobry tusz

Lovely Curling Pump Up to tusz do którego wracam co jakiś czas, niepotrzebnie "zdradzając" go z innymi, gdyż jest po prostu świetny. To jeden z najlepszych tuszy jakich używałam.
Do jego plusów zaliczyć można:
- pogrubia rzęsy
- rozczesuje
- wydłuża
- podkręca
- nie skleja
- nie kruszy się
- cena

Jedynym małym minusem jest dla mnie jego wydajność. Mam wrażenie, że kończy się zbyt szybko, jednakże można mu to wybaczyć, przez wzgląd na to ile kosztuje.