KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 70% osób
  • 3 maja 2019 o 19:43
    Dla naturalnego podkreślenia
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Tusz z pewnością przyciąga wzrok swym kolorem opakowania - patrzę na nie i jakoś od razu na myśl przychodzą mi kanarki ;-). Ma silikonową szczoteczkę, która bardzo fajnie rozczesuje i rozdziela rzęsy, dobrze się nią maluje, ale czasem tusz odbija mi się tuż przy rzęsach i nie wiem czy to jej wina, czy nieumiejętne jej używanie, aczkolwiek do tej pory nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło. Kolor tuszu to ładna, głęboka czerń. Używanie tuszu na początku jest bardzo przyjemne, ładnie podkreśla spojrzenie, jedna warstwa daje naturalny efekt, dla bardziej wyrazistego trzeba dołożyć jeszcze kilka machnięć, nic się nie krószy. Niestety po krótkim czasie tusz zasycha, byłam bardzo zdziwiona, że aż tak szybko. I wtedy zaczynają się schody. O ile z jedną warstwą jest ok tak dokładanie kolejnych zdecydowanie pogarsza sprawę - zaczynają się zlepiać, tworzyć grutki, tusz się krószy i drażni oczy. A ja lubię dobrze podkreślone rzęsy więc dużo stracił w moich oczach. Niby nie kosztuje wiele, na początku naprawdę fajnie się nim pracuje, ale to zastraszające tempo w jakim zasycha u mnie go przekreśla.
    W drogerii internetowej
    76 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 kwietnia 2024 o 17:51
    U mnie się nie sprawdził
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Do zakupu tego tuszu przymierzałam się nie raz ale zawsze rezygnowałam na rzecz tuszu innej marki, głównie Eveline bo te tusze lubię najbardziej. W końcu stałam się posiadaczką tego niezwykle popularnego na wizażu tuszu. Tusz ma szczoteczkę w kształcie księżyca, szczoteczka jest silikonowa, czerń zwykła efekt jaki dał na moich rzęsach również zwykły. Tusz ma podkręcać rzęsy i unosić je u nasady. Moje rzęsy są raczej krótkie. Tusz daje bardzo delikatne wydłużenie, uniesienie i podkręcenie. Efekt zdecydowanie zbyt delikatny żebym kupiła ten tusz ponownie. Plusem jest trwałość i nie dosypuje się w ciągu dnia, nie podrażnia oczu. Niestety trochę skleja mi rzęsy.
    47 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Luqia
    3 / 5
    3 maja 2019 o 22:45
    Delikatny efekt
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Tusz kupiłam, ponieważ pozytywne opinie mnie do tego przekonały oraz mój ulubiony rodzaj szczoteczki, czyli silikonowa. Kupiłam go w Rossmannie za regularną cenę, która nie jest wysoka. Efekt jaki uzyskujemy tym tuszem jest naprawdę delikatny. Nie wydłuża ani nie pogrubia rzęs, a tylko je rozdziela i nadaje czarnego koloru. Nawet dwie lub trzy warstwy niczego nie zmieniają. Mam bardzo problematyczne rzęsy, które naturalnie kierują się w dół, a podkręcenie ich jest wręcz niemożliwe. Ten tusz nie podkręca ich ani trochę, ale też nie obciąża. Po pomalowaniu są tak samo ułożone jak przed. Zdecydowanie wolę maskary, które wydłużają, pogrubiają i rzeczywiście podkręcają. Utrzymuje się w ciągu dnia przyzwoicie, bez kruszenia. Zauważyłam też, że w kontakcie ze łzami czy zwykłą wodą nie rozmazuje się, a znika. Konsystencja tego tuszu po zakupie nie jest tak wodnista jak większość innych. Nie musimy otwierać go przez jakiś czas żeby zrobił się troszkę gęstszy. Jego prawdziwy efekt jest natychmiastowy. Szczoteczka jest silikonowa i zagięta w lekki łuk. Bardzo wygodnie się z nią pracuje. Przez to, że jest również średniej wielkości to dopasowuje się do moich średniej wielkości oczu i myślę, że osoby z małymi oczami także się z nią polubią, ale to zależy od naszych preferencji. Jest odpowiednia dla gęstych jak i rzadkich rzęs. Opakowanie jest w neonowym, żółtym kolorze z metalicznymi, niebieskimi napisami. Bardzo ładnie się prezentuje szczególnie napis ''Pump Up''. Całość jest solidnie wykonana. Zapach to typowy tusz do rzęs. Nic dodać nic ująć. Na szczęście jest na tyle delikatny, że nie czuć go podczas używania maskary.
    Zalety:
    • Cena
    • Trwałość
    • Kolor
    • Szczoteczka
    • Konsystencja
    • Opakowanie
    Wady:
    • Nie podkręca
    • Nie unosi
    • Zbyt delikatny efekt nawet przy trzech warstwach
    33 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Emi987
    4 / 5
    Wczoraj o 11:54
    Kiedyś był lepszy
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupiłam po latach. Kiedyś był to absolutny hit. Mam wrażenie, że efekt jest bardziej delikatny niż kiedyś, trzeba się namachać, żeby był widoczny na oku, dodatkowo tusz odbija się i rozmazuje. Poza tym kiedyś kosztował grosze, był to kosmetyk dla nastolatek, które nie miały kasy ???? teraz cena podskoczyła porządnie
    Zalety:
    • Dzienny efekt
    Wady:
    • Trwałość
    • Cena
    W drogerii tradycyjnej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 września 2024 o 10:56
    Dobry tusz
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Od kosmetyków Lovely zaczynałam swoją przygodę z makijażem, jest to bardzo tania marka kosmetyczna a niektóre jej kosmetyki potrafią zaskoczyć jakością. Tusz ma wygodne opakowanie, które dobrze trzyma się w ręce. Design produktu przez żółty kolor rzuca się w oczy na półce sklepowej. Pomimo przetestowania wielu tuszy do rzęs czasami do niego wrócę. Szczoteczka jest bardzo fajna, nie skleja rzęs, na aplikator nabiera się odpowiednią ilość produktu. Tusz rozdziela i delikatnie pogrubia rzęsy, nie uzyskamy tym produktem efektu wow ale rzęsy będą wyglądać ładnie. Najwiekszjm plusem jest fakt, że produkt nie robi efektu pandy, nic się nie osadza pod okiem. Jak za tą cenę produkt jest całkiem fajny, myślę, że osoby początkujące z makijażem mogą śmiało po niego sięgnąć bo nie zrobią sobie nim krzywdy a będą mogły poćwiczyć techniki makijażowe.
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Tusze do rzęs