Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Jeżeli do końca życia miałabym wybierać jeden tusz, wybrała bym właśnie ten

Nie zliczę ile opakowań tego tuszu już zużyłam, kupuje czasem nawet po kilka opakowań aby mieć na zapas. To jest po prostu miłość. Podkręca, wydłuża, dodaje objetnosci, spojrzenie nabiera wyrazu.
Tusz jest bardzo trwały, nie kruszy się, nie odbija.
Super precyzyjna szczoteczka ułatwia aplikację pięknie rozczesując rzęsy, nie sklejając ich.
Super tusz i tyle, polecam każdemu szczególnie, że jest bardzo tani.

Jestem na tak

Od lat i na zawsze.
Łudzę się i wiele razy kupuję inne mascary, a zawsze i tak wracam do tej.
Nie mogę znaleźć lepszej, chociaż... totalnie nie lubię silikonowych szczoteczek. Nieprzyjemnie mi się ich używa. Za to dla efektu jestem w stanie się przemóc i codziennie rano miziać to biedne oko ;)

Wykorzystała: kilka próbek

Nie polecam

Choć produkt bardzo popularny i wychwalany przez wiele osób mi niestety nie przypadł do gustu. Jednak na samym początku(1/2użycia) nie sprawił mi problemów to z każdym kolejnym stosowaniem było gorzej. Po pierwsze, tusz bardzo się osypuje i juŻ po kilku godzinach zostawia po sobie ślady pod okiem, co niestety wygląda bardzo nieestetycznie. Po drugie oczy od czasu do czasu po użyciu produktu bardzo mi łzawiły. Powieki puchły i pojawiał sie ból przy otwieraniu oka.

Ciekawy

Ciekawy tusz w dobrej cenie. Raczej jako produkt na co dzień do delikatnego podkreślenia rzęs. Nie daje jakiś wyjątkowych i spektakularnych efektów, raczej poprawny. Lekko unosi rzęsy. Ma szczoteczkę, z którą każdy sobie poradzi. Nie duża i dobrze wyprofilowana.

Nie polecam

Zdecydowałam się na zakup ze względu na dobre opinie oraz niską cenę. Mi jednak ten produkt nie podpasowal - bardzo się osypywał, po kilku godzinach wyglądałam jak panda. Za dosłownie 5 zł więcej można dostać o niebo lepszy produkt.

Jak za tą cenę spoko

Skusiłam się na jego zakup z powodu pozytywnych opinii, a cena też zachęciła. Jak na tusz za taką kwotę jest naprawdę fajny, choć ulubieńcem bym go nie nazwała. Lubi się osypywać i mam wrażenie, że po jego stosowaniu zaczęły wypadać mi rzęsy. Szczoteczka jest fajna, dociera do większości rzęs. Co do opakowania to też bez szału, napisy dość szybko się zmyły, ale jak to mówią "liczy się wnętrze" :D. Co do pogrubienia czy wydłużenia to nie zauważyłam jakiegoś zadowalającego efektu, choć "coś tam robi". Za to na pewno mogę powiedzieć, że podkręca rzęsy i to całkiem nieźle! Podsumowując - jak na taką cenę warto przetestować, dla mnie taki średniak.

Średni tusz

Zużyłam już kilka opakowań tego tuszu, ostatnio kupiłam w Rossmanie i uważam, ze jakość kosmetyku znacznie spadła. Nie widać wydłużenia rzęs, bardzo ciężko go zmyć, nawet płynem do kosmetyków wodoopornych.

Mocny średniak

Nie zrobił na mnie spektakularnego wrażenia, osobiście wolę tusze, które bardziej pogrubiają, ten niestety taki nie jest. Kształt szczoteczki mi nie odpowiada za bardzo, wolę takie klasyczne. Cena na plus na pewno.

Dobry tusz w niskiej cenie

Polecam bardzo! Produkt ten kupiłam w promocji w rossmanie i w sumie miałam już kilka opakowań, zawsze jak już przebieram w tuszach to wrócę do niego. Lubię tą sylikonową szczoteczkę, podoba mi się to że nie jest taki "mokry" jak niektóre tusze w wyższych cenach. I co najważniejsze naturalnie podkreśla moje rzęsy, nie są poklejone wyglądają po prostu estetycznie.

Jest ze mną od dawna

Jak narazie jedna z najlepszych maskar jakich uzywalam. Produkt zamknięty w żółto niebieskim opakowaniu. Ma silikonowa szczoteczkę która latwo rozdziela rzęsy. Kolor to mocno nasycona czerń choć widzilam go też w innych wariantach kolorystycznych. Maskara ładnie podkręca rzęsy, podkreśla kazda z nich. Nie skleja, zageszcza i wydłuża. Daje bardzo dobry efekt na moich naturalnie krotkich i jasnych rzęsach. Cena jest niewielka ok. 17zl w Rossmannie. Poleciłam ją już wielu osobom, sama też regularnie do niej wracam

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Bardzo fajny tusz! Idealnie podkręca rzęsy, nadaje im piękny kolor i objętości, pogrubia każdą rzęsę. Cały makijaż wygląda pięknie. I to wszystko, nawet bez użycia zalotki.

Piękne rzęsy

Używałam wiele razy tego tuszu i mogę uczciwie stwierdzić że jest on lepszy od niektórych droższych tuszy jakie posiadałam. Pięknie wydłuża oraz pogrubia rzęsy a także są one super podkręcone ???????????? same plusy.