Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Świetny!

Skusiłam się na ten tusz pod wpływem wielu pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. Tusz ładnie rozdziela rzęsy, pogrubia i wydłuża. Co prawda dla tych bardziej wymagających może brakować efektu wow, ale dla mnie na co dzień w zupełności wystarcza. Nie kruszy się, rzęsy wyglądają naprawdę dobrze.

cudowny

idealny tusz, który podkręca wydłuża i najważniejsze NIE ROZMAZUJE SIĘ!!! wrażliwe dziewczyny jeśli jesteście w kinie na randce i film Was wzruszy nie przejmujcie się, że będziecie wyglądać jak panda. Tusz pod wpływem łez się kruszy więc potem wystarczy otrzepać policzki i nadal będziecie wyglądać olśniewająco :)

Szału nie ma..

Dzięki wielu pozytywnym opiniom na temat tego tuszu zdecydowałam się na jego zakup. Do jego zalet na pewno należy cena - kosztuje przysłowiowe grosze
Moje odczucia w stosunku do niego są jednak mieszane.
Tusz nie tworzy grudek, co jest wielkim plusem dla mnie. Rzęsy nie są po nim sklejone, lekko, ładnie podkreślone. Tusz jest w porządku do użytku codziennego. Na "większe wyjścia" niestety według mnie nie jest wystarczający i trwały - podkreśla rzęsy, jednak zbyt delikatnie, ciężko pomalować się nim intensywnie. Poza efektami na oczach - mnie bardzo piecze po kontakcie z oczami. Produkt też szybko wysycha i nie jest zdatny do użytku po wyschnięciu.
Nie wiem czy wrócę do niego ponownie.

Najlepszy tusz!

Lovely, Curling Pump Up Mascara - zdecydowanie jest to najlepszy tusz do rzęs wszech czasów! W swoim makijażu używałam zarówno tych drogich jak i tanich maskar, ale lovely bije na głowę je wszystkie. Nawet kiedy tusz jest świeżo otwarty pięknie rozdziela i pogrubia rzęsy. Nie odbija się, ani nie kruszy. Kolor jest intensywnie czarny, no i do tego ta cena! Nic tylko brać!

Oczekiwania vs. rzeczywistość

OCZEKIWANIA
Zachęcona licznymi pozytywnymi recenzjami tego tuszu, zakupiłam go podczas jednej z promocji w Rossmannie. Po opiniach porównujących go do droższych tuszy i stawiających ponad nimi, spodziewałam się czegoś bardzo dobrego. Z natury mam dość liche rzęsy, więc ważne jest dla mnie, aby tusz wydłużał i/lub pogrubiał rzęsy.

RZECZYWISTOŚĆ
Ten tusz jest po prostu przeciętniakiem. Niespecjalnie wydłuża rzęsy, niespecjalnie je pogrubia, raczej delikatnie podkreśla. Próbowałam łączyć go z innymi tuszami (m . in. Wibo Panoramic Lashes, Eveline Big Volume, L'oreal VML, Lancome Hypnose), ale nie zauważyłam, aby podkręcał działanie któregokolwiek z nich. Ja jednak oczekuję większego efektu, zwłaszcza po tych wszystkich recenzjach, które miałam okazję przeczytać/usłyszeć. Plus jest taki, że nie osypuje się, nie odbija na powiece, nie skleja rzęs (choć przy drugiej warstwie trzeba być ostrożnym, bo może lekko posklejać). Szczoteczka jest w miarę okej, nie utrudnia tuszowania rzęs. Niby nie kosztuje zbyt dużo, ale ja wolę zapłacić więcej i mieć efekt, który w pełni mnie zadowala. Z tego względu sama nie kupię go ponownie.

Curling Pump Up Mascara

Podczas jednej z promocji zakupiłam kilka tuszów do rzęs, o których słyszałam wiele dobrego. Ich cena była naprawdę niska (poniżej 10 zł). O tuszu Lovely Curling Pump Up Mascara czytałam i słyszałam nie raz. Dlatego i on wpadł do mojego koszyka.
Bardzo podoba mi się jego szczoteczka. Umożliwia ona łatwe i precyzyjne nałożenie produktu na rzęsy.
Tusz nie skleja rzęs, ładnie je rozdziela, wydłuża i pięknie unosi.
Jest trwały, nie kruszy się oraz nie rozmazuje.
Dobry tusz w bardzo niskiej cenie

Zaskoczenie z przypadku :)

Tusz zakupiłam z polecenia Pani z lokalnego sklepu.

Skusiłam się, bo akurat potrzebowałam nowej maskary, a gdy usłyszałam, jak niską ma cenę, nie było mi żal tuszu przetestować, nawet gdyby miał się ostatecznie nie sprawdzić. Bardzo byłam zaskoczona, gdy okazało się, że wpadłam - całkiem przypadkiem - na jeden z moich ulubionych tuszów!

Od maskary nie wymagam wiele - nie interesuje mnie efekt sztucznych rzęs, maksymalne pogrubienie i inne cuda. Nie oszukujmy się - większość z nas potrzebuje jedynie delikatnego makijażu do pracy czy szkoły. Dla mnie liczy się jedynie to, aby rzęsy nie były sklejone. Jeśli dostanę przy tym choćby lekkie podkręcenie lub wydłużenie - jestem szczęśliwa :)

Ten produkt daje mi wszystko, czego potrzebuję. Mam ładnie rozczesane rzęsy, są one lekko podkręcone i wydłużone. Maskara trzyma się cały dzień, nie kruszy się, nie ma "efektu pandy". Mimo, że nie jest wodoodporna, wytrzymuje u mnie łzawienie oczu, np. z powodu czynników pogodowych. Zmycie jej na koniec dnia to prościzna, poradzi sobie z nią każdy płyn micelarny. Szczoteczka jest silikonowa, wygięta w lekki łuk, co pozwala nam na lekkie podkręcenie rzęs. Opakowanie jest leciutkie, plastikowe, ma normalne gabaryty, więc zmieści się w każdej kosmetyczce. Jego żółty kolor wprowadza w dobry nastrój, a niebieskie napisy nie ścierają się, co świadczy o solidności wykonania. Tusz bardzo długo zachowuje świeżość, wymieniłam go na nowy po około 6 miesiącach. Bardzo lubię testować nowe produkty, więc jeszcze nie zakupiłam drugiego opakowania, ale jestem pewna, że gdy któraś z nowinek mi się nie sprawdzi, to wrócę do tej maskary z podkulonym ogonem :)

Najlepszy do 10 zł !!!

Najlepszy tusz do 10 zł jakiego używałam. Pięknie rozdziela rzęsy wydłuża je i delikatnie podkręca. Daje delikatny efekt "świeżego oka". Świetnie wyprofilowana szczoteczka.

Hitowy tusz

Moja recenzja będzie kolejną z tych wychwalających. Używam tego tuszu już od bardzo dawna, właściwie mam wrażenie że jest ze mną od zawsze.
Ładnie rozdziela rzęsy, efekt wydłużenia oraz podkręcenia. Nie muszę się gimnastykować aby w parę chwil mieć ładnie wytuszowane rzęsy. Nic się nie osypuje, nie rozmazuje. Jest dosyć trwały. Polecam.

Plusy
*tani
*dostępność
*nie zasycha za szybko
*rozdziela, podkręca i wydłuża rzęsy

Minusy
*brak

Lovely curling pump up mascara

Tusz jest zamkniety w ladnym zoltym opakowaniu,jego szczoteczka jest gumowa.Tusz jest ani za mokry ani za suchy.Szczoteczka pieknie rozczesuje i wydluza rzesy napewno kupie wiecej opakowan

Szok

Kuoiłam ten tusz wyłącznie dlatego, że jest bardzo tani. Nie przywiązywałam nadziei to niego. Ale po pierwszym użyciu tuszu byłam w szoku. Jest świetny. Podkręca, pogrubia oraz wydłuża. W porównaniu do innych tuszy, które miałam ten jest niesamowity.

Lovely, Curling Pump Up Mascara

Mój ukochany tusz! Pomimo niskiej ceny jest dla mnie porównywalny do tych z górnej półki. Świetnie rozdziela, wydłuża i podkręca. Dla mnie numer jeden!