Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Nothing special

Początkowo byłam wielką fanką tego tuszu, ale według mnie szybko się wysusza mimo właściwego użytkowania i przechowywania. Znalazłam natomiast z tej samej firmy w podobnej cenie Tusz do rzęs Vampire Lashes i szczerze polecę go każdemu.

cudeńko

Najlepszy i najtańszy drogeryjny tusz. Nie zostawia żadnych zabrudzeń pod okiem, a często mam tak, że wyglądam jak panda. Szczoteczka wszystko ładnie rozczesuje i dociera nawet to tych małych rzęs. Polecam.

Bardzo fajny produkt

Bardzo lubię ten tusz. Odkryłam go, jak byłam młodsza i nie miałam pieniędzy na droższe kosmetyki. Bez dwóch zdań jest o wiele lepszy niż inne produkty droższych marek. Ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy. Niestety, pod koniec dnia zaczynał mi się osypywać

Tusz do rzęs

Na prawdę bardzo dobry produkt, godny polecenia. Używam go od kilku lat. Za każdym razem, gdy chciałam spróbować inny tusz do rzęs, i tak wracałam do niego.

Wieloletni ulubieniec

Mój ulubieniec od lat! Testuje wiele tuszy, ale do tego zawsze wracam. Daje piękne, wydłużone, porozdzielane rzęsy a w ciągu dnia się nie osypuj. Najlepsze efekty uzyskuje nim po około 2 tygodniach używania go. Stosunek ceny do jakości jest świetny, na promocjach można go dorwać za mniej niż 10zł, ale i bez promocji jest niesamowicie tani, ale i niesamowicie godny polecenia.

mega

Tuszu używam już kilka lat, co jakiś czas próbuję czegoś nowego, ale zawsze wracam do Lovely... Dla mnie jest po prostu hitem!! Jedna warstwa i idealne rzęsy gotowe, bardzo długo się trzyma, nie kruszy, ma świetną sylikonową szczoteczkę i jest bardzo wydajny

Koniecznie miej go w kosmetyczce

Uwielbiam ten tusz do rzęs, zawsze używam dwóch, pierwszy który mi pogrubia rzęsy i Lovely który przepięknie rozczesuje i je wydłuża. Od lat jest w mojej kosmetyczce.

mój ulubiony

po tusz lovely sięgam naprawdę często gdyż jego cena jest bardzo niska a efekt tuszowania rzęs jest bardzo satysfakcjonujący. Używam go na co dzień jak i na większe wyjścia i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. jest super trwały i co najważniejsze nie osypuje się a dla mnie jak na właścicielkę mega długich rzęs jest to naprawdę ważne. Serdecznie polecam jest to idealny tusz dla każdej z nas.

klasyka

Próbowałam już różnych tuszów do rzęs, a jednak do tego tak chętnie wracam. A wszystko to przez to, że ta szczoteczka jest dla mnie mega wygodna i przyjemna w użyciu. Dzięki niej mogę bardzo szybko i sprawnie wytuszować moje rzęsy. Dzięki niej łatwo jest się dostać nawet do tych najmniejszych. Tuszuje rzęsy w bardzo ładny i naturalny sposób. Zdecydowanie je wydłuża i lekko pogrubia. Nie pozostawia grudek, nie kruszy się podczas użytkowania. Tusz jest bardzo trwały i wytrzymuje bezproblemowo cały dzień. Bardzo sobie go chwalę i często wracam. u mnie sprawdza się rewelacyjnie.

Tusz lovely

Świetny tusz. Efekt rzes po malowaniu mega. Dzięki silikonowej szczoteczce rzesy sa ładnie rozczesane i niesklejone. Cena bardzo fajna. Produkt bardzo wydajny i swietne opakowanie

Nie przekonałam się

Jak dotąd niezmiennie moim numerem 1 jest fioletowy Loreal, ale uległam licznym pozytywnym opiniom i skusiłam się na zakup tego tuszu. . Nie żałuję tylko ze względu na niską cenę. Szczoteczka bardzo mi się podoba, dobrze rozdziela rzęsy, łatwo się nią operuje. Sam tusz jest niestety trochę zbyt suchy i ma słabą trwałość. Można tym produktem bez wysiłku ładnie pomalować rzęsy, jednak bez efektu wow. Na codzienny makijaż się sprawdzi, na wieczorne wyjście już nie. Dwie warstwy tuszu to nadal bardzo słabe pogrubienie. Mocne 3/5 za szczoteczkę i fajne rozdzielenie. Opakowanie - według mnie kicz.

słaby

Mam sporą tendencję do łzawienia i mrużenia oczu na wietrze, słońcu i w ciemnie. U mnie sprawdzają się tylko wodoodporne maskary, więc i ta nie dała rady. Chwila moment i maskary na rzęsach nie było, nie podtrzymywała mi skrętu rzęs. Oczywiście nie biorę pod uwagę jej rozmazywania bo z tym u mnie ciężko ale miałam nadzieję, że chociaż nie wykruszy się na końcówkach. moje rzęsy mają kolor do połowy więc na końcówkach rzęs zależy mi najbardziej. Przy tej maskarze uzyskałam efekt tylko przyciemnionej linii rzęs