KWC LogobyWIZAŻ logo

• 3 lutego 2018 o 21:42
    Mam mieszane uczucia...
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Ogólnie lubie dermokosmetyki marki La Roche Posay, serie hydreane także, ale wersja bb jest taka sobie. Stopień krycia jak dla mnie żaden. I to jest największy minus. Dużo bardziej sprawdza sie użycie kremu hydreane i podkładu niż tylko wersji bb.
    W aptece
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 lutego 2013 o 16:47
    Poprawny
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Słowem wstępu: skórę mam nadwrażliwą, mieszaną, z rozszerzonymi porami i zaskórnikami nie do zdarcia, oraz ze skłonnością do zaczerwienień. Jest bardzo jasna i zawsze mam problem ze znalezieniem właściwego odcienia podkładu czy też kremu BB. Dotychczas wszystkie drogeryjne kremy BB, które wypatrzyłam w cudzych kosmetyczkach nie zachwyciły mnie. Poza tym nie byłam szczególnie pozytywnie nastawiona do czegoś, co ma robić wszystko, bo to zazwyczaj oznacza, że tak naprawdę nie robi nic. Żal mi też było wydać ok. 80zł na azjatyckie BB kremy, szczególnie że na Allegro roi się od podróbek. Ale, że akurat robiłam zakupy w aptece internetowej to do koszyka wpadł mi (sam, przysięgam :D ) ten oto kosmetyk za bodajże 48zł. Stwierdziłam, że przetestuję i w najgorszym wypadku będzie to mój pierwszy i ostatni BB krem. Trochę się napaliłam jak szczerbaty na suchary i z początku byłam lekko rozczarowana. Bo chociaż na ręce jest całkiem ok, to na twarzy już odcina mi się od kredowo białej szyi, a ja szyi malować nie lubię, a tu znowu że się maże za bardzo, a bo liczyłam na bardziej spektakularny efekt... Typowe problemy pierwszego świata. Tylko, że ja źle do niego podeszłam- doszukiwałam się w nim kosmetyku typowo makijażowego, zamiast pielęgnacyjnego. Jeśli spojrzeć na niego od tej drugiej strony, to okazuje się, że to całkiem przyjemny produkt. Moją skórę nawilża na tyle dobrze, że mogę go stosować samodzielnie, bez dodatkowych wspomagaczy. Z denerwującymi smugami poradziłam sobie w taki sposób, że przed nałożeniem go delikatnie spryskuję twarz woda termalną- wtedy wszystko idzie jak po maśle. Delikatnie wyrównuje koloryt skóry. Nie ma co się spodziewać efektu Photoshopa, to nie korektor ani podkład. Nie zamaskuje wyprysków, blizn potrądzikowym ani naczynek. Zależnie od skali problemu może jedynie sprawić, że będą "lepiej wkomponowane w tło". Lekko rozświetla- jak mu się dokładnie przyjrzałam, to zauważyłam, że zawiera mieniące się drobinki, jednak są one tak delikatne, że wcale mi nie przeszkadzają- a ja jestem na tym punkcie przewrażliwiona, bo świecę się z natury do max. dwóch godzin po wykonaniu makijażu, więc jak widzę w podkładzie czy kremie brokat, to dostaję szału. Jednak tutaj otrzymujemy efekt naprawdę bardzo delikatnego rozświetlenia i odświeżenia skóry. Daje efekt satynowo-rozświetlający w dobrym stylu, ale lubi zbierać się w załamaniach skóry, więc traktuję go zawsze dodatkowo pudrem bambusowym (który jest 100% naturalny i nie zawiera talku, więc nie wpływa w żaden sposób na działanie filtrów) albo czekam, aż "ułoży się" na skórze, po czym nakładam na niego jeszcze podkład i dopiero wtedy puder. Pierwsza opcja jest zazwyczaj opcją domową, druga wyjściową. I potwierdzam, że nadaje się dla cer wrażliwych, skłonnych do podrażnień, kapryśnych i buntowniczych. Konsystencja jest raczej śmietankowa, nie należy ani do szczególnie ciężkich ani szczególnie lekkich. Nie jestem pewna czy sprawdzi się u posiadaczek cer bardzo suchych i bardzo tłustych. Wydaje mi się natomiast, że powinien pasować cerom normalnym i mieszanym. U mnie jest wystarczającym kremem na dzień, kiedy temperatura oscyluje wokół zera. W większe mrozy wyciągam cięższy kaliber. I od której strony by nie liczyć, wychodzą mi 4 gwiazdki. :) Używam tego produktu od: ok. miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 kwietnia 2020 o 14:45
    Dobry
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Dostałam ten krem BB w prezencie. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to ładne i wygodne opakowanie, które ułatwia aplikację. Ma lekką i płynną konsystencję, dzięki czemu łatwo i równomiernie się rozprowadza i nie roluje. Mam problem z suchymi skórkami, ale ten krem tego nie uwydatnia. Po nałożeniu ma jednolity kolor i jest bardzo trwały. Żeby osiągnąć zmatowienie musiałam jednak użyć jeszcze pudru transparentnego, matującego. Ma dobry stosunek jakości do ceny. Działa tez pielęgnacyjne i nawilżająco. Niestety jego działanie było zbyt mocne dla mojej wrażliwej skóry. Delikatnie podrażniał mi skórę wokół oczu.
    Zalety:
    • idealne krycie, nawilżenie
    Wady:
    • podrażnia skórę wokół oczu
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 września 2019 o 11:18
    Dramat
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem jest tłusty, waży się i wygląda na skórze wręcz paskudnie. Nie nadaje się solo, pod podkład albo chociaż jako wyrównanie kolorytu skóry. Zostają po tym kremie jedynie nieestetyczne plamy. Nie znalazłam żadnego zastosowania. Ponadto z tubki najpierw wylatuje woda, a dopiero później krem. Nie polecam.
    Zalety:
    • Brak
    Wady:
    • Brak wyrównania kolorytu skóry
    • Tłusty film na skórze
    • Świecenia
    • Nieestetyczne smugi
    • Cena
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 kwietnia 2019 o 11:23
    bardzo dobry jako krem bb
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Oceniam go przez pryzmat tego co pisze producent wiec dla mnie to bomba. + baardzo dobrze nawilza + daje naturalny efekt + ujednolica koloryt ALE TO BB KREM nie podklad wiec nie zakryje jakis duzych niedoskonalosci czy zmian skornych +cena + dosc wysoki SPF Minusem moze byc jedynie opakowanie , z ktorego sie czasem cos wylewa , poniewaz konystencja jest dosc rzadka, przez co lekka;) no i apropo smug to polecam primer w mgielce pod oraz nie budowanie krycia , bo i tak zbytnio go nie osiagniemy !
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne