Vichy, Slow Age Nuit, Night Cream and Face Mask (Krem - maska na noc)

Vichy, Slow Age Nuit, Night Cream and Face Mask (Krem - maska na noc)

Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria
Marka

Żel-krem z zawartością Resweratrolu o właściwościach przeciwstarzeniowych oraz Bajkaliny o właściwosciach antyoksydacyjnych. Poprawia dotlenienie skóry i wspomaga jej regenerację w ciągu nocy. Po przebudzeniu skóra nawilżona, wygładzona i pełna blasku.

lekkie
Filtry
SPF <15
na noc
tłusta, młoda, mieszana, sucha, wrażliwa
nawilżające, regenerujące, rozświetlające, przeciwzmarszczkowe
bez parabenów
w słoiczku
Wiek
20+, 30+

Bardzo ciekawy produkt. Czułam się luksusowo stosując ten krem. Jego konsystencja bardzo różni się od zwykłych drogeryjnych kremów.
Polecam ten zakup.
Świetnie nawilża i pozostawia przyjemne uczucie na twarzy.

Mnie niestety wysypuje

Mnie niestety od tego kremu wysypuje. Robiłam do niego trzy podejścia i za każdym razem ta sama historia. Wystarczy kilka dni kiedy go nie stosuję i wszystkie pryszcze znikają. Próbuję stosować znowu i od razu pojawiają się wulkany. Zdaję sobie sprawę, że może być to indywidualna sprawa mojej cery (mam mieszaną i raczej wrażliwą), ale nie ukrywam, że kupiłam ten krem by pozbyć się niedoskonałości i blizn po trądziku, a miał on zupełnie odwrotne efekty. Sama konsystencja jest przyjemna, chociaż mało nawilżająca, więc polecałabym go bardziej na dzień. Mi osobiście nie odpowiada jego zapach (przypomina zapach środka czyszczącego do łazienki). No i ta cena w tym wypadku jest zupełnie nieadekwatna.

nic złego, nic dobrego

Niezbyt rozumiem idee tego kremu, oraz to jaki problem ma rozwiązać? Według producenta pomaga na pierwsze oznaki starzenia oraz dodaje blasku. Jest klasyfikowany jako tzw. krem miejski, dla cery, która narażona jest na negatywne skutki życia w mieście.

Po zużyciu jednego opakowania mogę powiedzieć, że krem nie spłyca zmarszczek, nie napina skóry, oraz nie dodaje blasku. Ma konsystencje żelu, dość specyficzny kolor, przyjemny zapach. Jest wygodny i przyjemny w aplikacji, jednak nie ma w nim nic co sprawia, że chce się sięgnąć po następne opakowanie. Nic nie wnosi, ale też nie szkodzi.

Świetny!

Ten krem świetnie się sprawdza jako maska na noc, nie zapych porów (co czasem potrafiło się zdarzyć po tego typu produktach). Ma dobrą konsystencję i łatwo się go nakłada. Rano skóra jest miękka, nawilżona, odżywiona i taka "jak nowa". Bardzo polecam, bo świetnie się sprawdza!

Nie zapycha porów

Mam cerę mieszaną i wiele kremów płata mi psikusy w postaci zaskórników...ten krem jest inny, używam od wakacji i jesten dla niego na TAK! Ładnie pachnie, jest uniwersalny dzień/noc, nie zapycha porów, nie błyszczy się, współgra z podkładami, pozostawia skórę miękką, sprężystą i miłą w dotyku. No nie mam uwag :)

Z zaleceniami producenta

Świetny krem: delikatny, lekki, bardzo dobrze nawilżający. Zgodnie z zaleceniami producenta używam pod makijaż (rzeczywiście świetnie się wchłania, więc idealny pod fluid) lub jako 5-minutową maseczkę (prawie całkowicie się u mnie wchłania, resztę delikatnie zbieram suchym wacikiem). Jest bardzo wydajny – niewielka ilość wystarczy na solidne nawilżenie twarzy.

Warto wybrać

Krem jest rewelacyjny, jednak dla mnie jedyna pora jego stosowania to wieczór. Krem dosyć długo się wchłania i jest tłusty, ale za to rewelacyjnie nawilża. Odkąd go stosuję, czyli jakieś 2 lata, nie mam problemów ze suchą skórą policzków czy wokół nosa.

Wspaniały krem

Na krem natrafiłam przypadkiem. Od razu się zakochałam. Super konsystencja, uwielbiam jego zapach, chociaż wiem że nie każdemu może się podobać. Po regularnym stosowaniu przez 2 tygodnie miałam wrażenie, że moja skóra wyglądała dużo lepiej, nawilżona i bardziej promienna. Co najważniejsze po nałożeniu nie czułam efektu ściągnięcia, jak w przypadku wielu produktów. Pomimo, że zazwyczaj nie kupuje często tego samego kosmetyku do twarzy, w przypadku tego kosmetyku zużyłam 4 słoik. Niestety ostatnio krem zdrożał i cena jest dla mnie już za wysoka.

Idealny do cery mieszanej

Krem ten stosuje na noc. Od tego typu produktu oczekuję nawilżenia i odżywienia skóry.
Sprawdza się w tym idealnie, świetnie nawilża skórę, sprawia, że rano skóra twarzy jest nawilżona, miękka w dotyku, promienna.
Nie obciąża i nie zapycha mojej mieszanej cery
Nie powoduje przetłuszczania się skóry.
Ma bardzo przyjemny zapach.

Ciekawy krem żel Vichy

Kremu i maski na noc używałam zgodnie z przeznaczeniem na noc. Dla mnie jest to bardziej żel niż krem, ale jest gęsty, dobrze się rozprowadza i tak samo dobrze wchłania. Ma przyjemny troszkę kwiatowy zapach, który utrzymuje się na skórze jakiś czas, nie jest to nachalny zapach, raczej słodki. Żel ma kolor pomiędzy pomarańczowym a brązowym i po aplikacji produktu miałam lekko pomarańczową twarz. Mam też skojarzenie, że pozostawia złotą poświatę, bo cera po tym kosmetyku bardziej się świeci. Po umyciu twarzy kolor znika. Jest to jednak produkt na noc, więc może niektórym zabarwienie w niczym nie będzie przeszkadzać. Tym bardziej, że krem pomaga regenerować cerę. Skóra po tym kremie jest miękka i wygładzona. Mam pierwsze zmarszczki i one też zostały wygładzone. Krem ten napina skórę. Nie zapycha porów i nie uczula. Ciekawy produkt. Polecam!

Dobry krem

Kończę pierwszy słoiczek tego kremu - maski i raczej spróbuję zakupić ponownie po krótszej przerwie. Ogólnie jestem zadowolona z jego działania :
-szybko się wchłania
-skóra rano jest wypoczęta
-zauważyłam ujędrnienie i wygładzenie.
Fakt trochę zabarwia skórę, ale nie przeszkadza mi to, gdyż rano przy myciu wszystko schodzi. Nałożony z umiarem nie brudzi.

Dobry produkt

Żelowata konsystencja tej maski/kremu daje bardzo fajny efekt na twarzy, po za tym po nałożeniu szybko się wchłania i daje przyjemne uczucie napięcia skóry. Używam od 3 tygodni i myślę że maska jest naprawdę dobra, przy czym zaczynam odczuwać że już jest mojej skórze za mało i nakładam po masce jeszcze serum. Zdecydowanie nie nadaje się na dzień, ani pod podkład, co wytestowałam przypadkowo.