Batiste, Dry Shampoo & Volume (Suchy Szampon nadający objętości)

Batiste, Dry Shampoo & Volume (Suchy Szampon nadający objętości)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Suchy szampon Batiste Volume do włosów potrzebujących objętości. Odświeża włosy, absorbuje sebum i ma przy tym piękny, świeży zapach!

Szampon Volume unosi włosy u nasady, co zwiększa ich objętość i ułatwia stylizację. Włosy są elastyczne i pełne życia!

Formuła suchego szamponu Batiste, oparta jest na wyjątkowo drobnej skrobi ryżowej, która nie wpływa negatywnie na kondycję skóry i mieszków włosowych, za to pochłania sebum i niepożądane zapachy z włosów, unosi je u nasady, optycznie dając wrażenie większej objętości. Po zastosowaniu szamponów Batiste włosy w zaledwie 30 sekund odzyskują świeżość jak po tradycyjnym myciu głowy, stają się puszyste, jedwabiście miękkie i pięknie pachną.

suche szampony
oczyszczające, podkreślające skręt
zapachowa
w spray'u
Skóra głowy
normalna, przetłuszczająca się

Najgorszy z całej serii

Wiązałam duże nadzieje z tym produktem, ponieważ jego zwykłe wersje spisały się na moich włosach naprawdę świetnie dlatego postanowiłam wypróbować wariant nadający objętości.
Ten suchy szampon okazał się najgorszym jakiego próbowałam!

Wystarczyło lekkie spryskanie, a powstał wielki biały bałagan.

Pozostawia ciężką, białą warstwę na włosach, która ani trochę nie nadaje im objętości, a wręcz przeciwnie, sprawia że stają się oklapłe i bardzo obciążone. To tak jakby nałożyć zbyt dużo lakieru do włosów.
Włosy po jego spryskaniu przypominają suchą słomę i nie da się ich przeczesać palcami, a co dopiero szczotką.
Na domiar złego zapach jest bardzo przytłaczający.

Miał być planem awaryjnym w wyjątkowych sytuacjach, a okazał się totalną porażką.

❌Nie polecam!!!❌

Jeden z moich faworytów

Jestem zadowolona z niego pod każdym aspektem. Przede wszystkim eliminuje tłuszczyk z włosów, ale też dodaje objętości, czyli sprawia, że moje włosy nie są takie "przylizane" po skorzystaniu z niego :D Skoro daje takie efekty, to jak go nie lubić? Poza tym proszek, który z niego wylatuje nie zostawia śladu na włosach, co jest kolejnym atutem. Wydajność taka jak w przypadku innych suchych szamponów.

Odświeża bez białego hełmu

Kupiłam ten suchy szampon ostatnio i już kończę opakowanie - podoba mi się to , że używając go w ciasnej łazience nie dusi.
Ponadto nie zostawia tego białego nalotu na włosach , mimo że mam blond włosy , nie lubię wyglądać jak siwa babcia. Kupiłam go ze względu na obietnice nadania objętości i tak właściwie jest. Mam długie i dosc ciężkie włosy. Szampon jakby lekko usztywnia włosy , może używam go za dużo..
atomizer się nie zacina i musi mieć sporo ciśnienia co jest dla mnie dużym plusem , bo to ułatwia aplikację kosmetyku .
Ma delikatny zapach , który nie utrzymuje się długo na głowie. Będę do niego wracac czasem zwłaszcza na wyjazdach gdzie zależy mi na uniesieniu fryzury i lekkim „utrwaleniu” - aby to dobrze wyglądało na fotkach ale uważam , że ta marka ma inne lepsze szampony na codzień .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetnej jakości suchy szampon do włosów

Suchy szampon do włosów Batiste Dry Shampoo & Volume doskonale unosi włosy u nasady, odświeża, nie pozostawia białych plami nalotu, a włosy wyglądają jak po umyciu. Ma delikatny zapach. Idealnie sprawdzi się w czasie podróży. Produkt jest wysokiej jakości i z całego serca mogę polecić.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Po prostu uniesione włosy!

Batiste, Dry Shampoo & Volume jest rewelacyjny : włosy są uniesione, świeże, zyskały objętość nawet, jeśli umyłam je wczoraj i ukryłam pod czapką. Polecam zawsze i wszędzie : za skuteczność, zapach, jakość, delikatność. Zdecydowanie jedyny, który wybieram kupując suchy szampon!

Super do stylizacji

Super produkt do układania np. grzywki. Używam po myciu żeby dodać objętości tylko w w pasach włosów przy twarzy. Pachnie batdzo ładnie, orzeźwiająco i nie dusi zapachem. Nie zostawia białych śladów i od razu widać, że włosy unoszą się od nasady. Polecam

Świetny suchy szampon

Używałam wielu suchych szamponów,niestety nie sprawdzały się u mnie,w końcu trafiłam na ten porodukt i jestem zachwycona,świetnie odbija włosy u nasady daje mega objętość,włosy wyglądają na świeże,cena też jest bardzo przystępna,mam zastrzeżenia jedynie do zapachu,nie za bardzo mi się podoba.

bardzo się polubiliśmy!

Dla tych, którzy szukają na szybko odpowiedzi czy warto - warto! Bariste stanęło na wysokości zadania. Jako posiadaczka cienkich i dość rzadkich włosów jestem pod wrażeniem. Objętość naprawdę utrzymuje się cały dzień, a włosy u nasady wyglądają bardzo świeżo. Moim trikiem jest psikanie włosów po długości - nabierają jeszcze większej objętości! Co do zapachu - jest przyjemny, nie dusi, pachnie jak typowy produkt do stylizacji włosów.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świeże włosy i zwiększona objętość!

Ten szampon najbardziej dopasował się do moich cienkich i rzadkich włosów, które zawsze wyglądają na oklapnięte i przylizane. Ten szampon ma bardzo świeży i przyjemny zapach, który nie utrzymuje się długo na włosach. Nie pozostawia białych śladów co jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Po użyciu tego szamponu moje włosy natychmiast zostały odświeżone i uniesione u nasady. Po wmasowaniu tego szamponu moje włosy nabrały nieco objętości, co jest niesamowite. Bardzo fajny suchy szampon dla osób które mają cienkie i rzadkie włosy. W łatwy sposób można utrzymać świeże włosy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Moje klientki są zachwycone!!!

Suchy Szampon Volume do stylizacji
Szampon zdecydowanie zwiększa objętość moim cienkim włosom unosząc je u nasady. Zawiera formułę z kolagenem i keratyną dzięki czemu włosy stają się bardzo elastyczne. Bardzo przyjemnie mi się z nim pracuję gdy wykonuje u moich klientek jaką kolwiek stylizację.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Podobny do oryginalnego Batiste… jednak mniej matowy i mniej biały

SZAMPON OTRZYMAŁAM W RAMACH TESTU WIZAŻ.PL

Opakowanie;
Opakowanie nadające się do recyklingu to dodatkowy atut produktu.
Nie zauważyłam różnicy pomiędzy działaniem atomizera w nowym opakowaniu i tym tradycyjnym (wcześniejszym).

Szampon posiada delikatny, przyjemny zapach, który nie pozostaje na włosach zbyt długo.

Kolor:
Szampon posiada biały kolor. Niestety osadza się na włosach i powoduje lekkie zmatowienie fryzury.

Odświeżenie:
Ze wszystkich trzech suchych szamponów Batiste, które testowałam… ten okazał się najlepszy dla mnie (pomimo pozostawiania efektu lekko matowych włosów).
Produkt dodawał dużo objętości. Włosy były wyjątkowo sprężyste i łatwo można je było ułożyć.

Kolejny bardzo skuteczny produkt Batiste

Szampon faktycznie dodaje objętości włosom i unosi je u nasady. Skutecznie odświeża włosy pochłaniając nadmiar sebum. Nie pozostawia białych śladów, a włosy po jego użyciu są miękkie. Dodatkowo zauważyłam, że gdy go używam włosy są bardziej podatne na stylizację. Z jego pomocą skutecznie możemy uzyskać dodatkowy dzień świeżości na głowie :)