Aquafresh, Senses, Refreshing Toothpaste, Watermelon, Cucumber & Mint (Pasta do zębów `Arbuz, ogórek i mięta`)

Aquafresh Senses to pasta do zębów, która pobudzi Twoje zmysły orzeźwiającym uczuciem świeżości i rewelacyjną czystością zębów.
Jak smakuje Arbuz, Ogórek i Mięta? Eksplozja arbuza i odrobina chłodnego ogórka z miętą, dla odświeżającego uczucia czystości.

oczyszczające, ochronne, odświeżające
50-100ml
pasty do zębów

Arbuzowa pasta

Na pastę natrafiłam przepadkowo. Generalnie zaintrygował mnie jej arbuzowy smak, którego byłam bardzo ciekawa. W paście wyczuwalna jest nuta słodyczy i lekkiego arbuzowego orzeźwienia, w trakcie mycia tworzy się fajna, czerwona pianka.
Pasta spełnia swoje zadanie i dobrze domywa zęby z osadu, delikatnie odświeżając jamę ustną.
Raczje nie mam zastrzeźen.

Pasta pachnie i smakują owocami.

Pasta pachnie i smakują owocami, daje uczucie odświeżenia, zęby są czyste i zdrowe. Pasta nie ściera mocno szkliwa ani nie jest mocno wybielająca.
Pastę zakupiłam w super markecie, jest miętowo-ogórkowo-arbuzowa. Mycie zębów sprawia przyjemność, a pasta dobrze się pieni.

Pasta idealna.

Od dawna miałam problem z znalezieniem odpowiedniej pasy do zębów, aż w końcu znalazłam ta paste.
Jeśli nie lubisz smaku mocnej mięty to dobrze wtrafilas. Paska jest świetna ma mega zapach smak na mnie zrobiła wrażenie.

Odświeżający hit dla niewymagających!!

Podobnie jak w przypadku siostry tegoż smaku -pasty cytrusowej, wersja arbuzowa to mój niezastąpiony must-have podczas dyskontowych zakupów w Biedronce! Jako zwolenniczka owocowych past zamiast tradycyjnych (i w moim przekonaniu obrzydliwych) miętowych odsłon, chętnie wybieram te, które pozwalają mi chociaż na moment zapomnieć o przykrym dla mnie miętowym zapachu i smaku. Zaznaczę na wstępie, że past SENSES uzywam zawsze w pracy podczas dnia a w domu zawsze używam nowości oraz "lepszych" past typu Sensodyne, ON.

Pasta od Aquafresh kojarzy mi się z dziecięcymi pastami do zębów jakie miałyśmy podawane za dzieciaka aby tylko nie kosztować niedobrych "dorosłych" past o smaku miętowym. Tak też pozostało mi do dzisiaj, że szukam zawsze alternatywy smakowej gdyż posmak mięty wywołuje we mnie odruch wymiotny!! Pasty pachną i smakują owocami (w tym przypadku arbuz plus ogórek!) a uczucie po nich jest odświeżające i starcza na długo. Płytka nie zachodzi osadem długi czas i moje zęby są wyczyszczone i jasne do wieczora ( do kolejnego mycia domową pastą).

Pasta nie zawodzi jako tani dodatek do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Wiem co kupuję i czego można się po niej spodziewać- nie są to cuda wianki o niesamowitych właściwościach a dobra, podstawowa pasta do przemycia zębów w ciągu dnia. Nie ściera mocno szkliwa ani też nie jest mocno wybielająca. Mnie wystarcza pojaśnienie zębów po przetarciu osadu z kawy czy herbaty. Tubki ładne, przyjemne, przyciągające wzrok.

Dla osób niewymagających świetna sprawa. Jeśli lubisz owocowe pasty to te są dla ciebie!!

Co za zapach! Co za smak!

Pastę zakupiłam w sumie przez przypadek. Jakoś nie po drodze mi do tej pory było z Aquafresh (w sumie sama nie wiem dlaczego), aż w Biedronce na wyprzedażowych półkach zobaczyłam zestaw 2 past za 5 zł. Zaintrygowały mnie ciekawe, letnie smaki, więc bez zastanowienia wrzuciłam do koszyka.
Jakże dobrze zrobiłam...

Pasta ma przyciągający, letni design. Odświeżające ogórek, mięta i arbuz graficznie kuszą nas z opakowania.
I na opakowaniu szczęśliwie się nie kończy.

Pasta jest rzeczywiście cudownie odświeżająca i wyczuwalnie miętowo-ogórkowo-arbuzowa. To niecodzienne połączenie, ale jakże udane!
Mycie nią zębów naprawdę sprawia przyjemność.
Jak to Aquafresh ma 3 kolory (biały, zielony i czerwony). Konsystencja nie jest ani za rzadka ani za gęsta - taka w sam raz.
Pieni się dobrze.
Jestem zadowolona i bez wątpienia wezmę Aquafresh pod lupę, bo miło mnie zaskoczyli.

Jeśli lubicie miętowe pasty to może być to fajne urozmaicenie

Nie przepadam za miętowymi pastami (podrażniają mi wrażliwe dziąsła). Podczas zakupów w Dealz kupiłam tą pastę, bo producent skusił mnie smakiem arbuza (którego uwielbiam), ogórka więc przymknęłam oko na tę miętę. Spodziewałam się dość słodkiego, orzeźwiającego smaku z delikatną nutą mięty a jaka jest rzeczywistość? Gdzieś daleko czuję arbuza, jeszcze dalej ogórka a pierwsze skrzypce gra mięta i pasta jest niestety dla mnie za mocna pod względem smaku. Wydajność zabójcza bo pieni się świetnie, dobrze myje i odświeża, więc sama w sobie jest dobra, nie mam się do czego przyczepić - ale nie dla mnie z względu na smak. Ale generalnie spełnia cechy dobrej pasty. Jak ktoś lubi miętowe smaki to napewno będzie to dla niego ciekawe urozmaicenie codziennej higieny.

PRZEPYSZNA

To jest moje odkrycie z roku 2021, kiedy pierwszy raz spróbowałam tej pasty. Jest pyszna, mycie nią zębów to przyjemność, oprócz tego , że dobrze smakuje to także pozostawia świeży oddech. Na stałe zagości w mojej łazience z pewnością.

Fajna dla całej rodziny

Bardzo lubię tą pastę bo jest wydajna i ma super smak i zapach. Pasta dobrze oczyszcza zęby ,dziąsła oraz język. U mnie pastę używa całą rodziną . Pasta jest taka delikatna idealna dla całej rodziny. Nie uczula ,nie podrażnia dziąseł , dobrze oczyszcza zęby z resztek jedzenia . Szczególnie polecam młodszym zapach myślę że ich skusi do mycia zębów.

Ciekawa kompozycja smakowa

Pasta ma zbitą konsystencje w trzech kolorach, w zapachu czuć świeżość. W smaku jest ciekawa, niby owocowa, ale jednak ta odświeżającą mięta się przebija, początkowo nie byłam przekonana, bo po prostu coś innego, ale z czasem uznałam, że ciekawa alternatywa. Pasta zostawia uczucie odświeżenia, ale nie jest ono spektakularnie długie, jakoś specjalnie długo czekać nie muszę być coś zjeść. Kwestia oczyszczenia jest poprawna, dbanie o zęby też spełnione, ale ogólnie jakiegoś wow na mnie nie zrobiła, poprawna pasta i tyle w temacie.
Ogólnie zauważyłam, że to opakowanie nie jest jakoś super wydajne, na mega długo nie starcza, dosyć szybko znika w oczach.

świetny

Pierwszy raz mam używam pasty, która w smaku łączy miętę z owocem i warzywem - w tym wypadku z arbuzem i ogórkiem i jestem bardzo mile zaskoczona :) jest przyjemna, delikatna w smaku i bardzo wydajna. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią mocnego aromatu mięty. Z pewnością sięgnę po nią kolejny raz!

Świetnie odświeżająca o przyjemnym smaku.

Pastę do zębów otrzymałam w paczce Recenzentki za co serdecznie dziękuję :) Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ codzienną podstawę mycia zębów stanowią u mnie pasty wybielające Elmex lub Sensodyne i tak sobie pomyślałam, że Aquafresh jeszcze w dodatku smakowa to będzie jedna wielka katastrofa. Jakże wielce się pozytywnie jednak zaskoczyłam tym produktem :D

Tubka pasty jest dość miękka co pozwala na wykorzystanie produktu do ostatniej kropli :) Pasta jest gęsta, nie spada ze szczoteczki i świetnie się pieni. Jakże odświeżający ten jej smak! No idealne połączenie, arbuz, mięta i ogórek :D Czułam świeżość na prawdę przez długi długi czas. Pasta nie podrażnia dziąseł i zębów, a mam dość dużą skłonność do nadwrażliwości, więc od razu ode mnie plusik.

Jedyną wadą dla mnie jest fakt, że nie do końca dobrze doczyszcza zęby, nie czuję, żeby były pozbawione z osadu w 100%, lubię jak moje zęby przy dotyku językiem są takie śliskie :D tutaj jednak czegoś takiego nie było, więc mam lekki niedosyt. Całość oceniam na 4 :) Będę używać jako przerywnik wybielających past :)

Miłość od pierwszego użycia.

Ja: Do pasty do zębów nie przywiązuję się zbytnio. Chętnie sięgam po nowości, zwłaszcza te pasty, które nie są typowo miętowe. Dużo testuję, nie mam swojej ulubionej pasty.

Oczekiwania: Wybielenie zębów, dobre doczyszczenie jamy ustnej i zębów.

Opakowanie: Miękka tubka, przez którą łatwo kontrolować zużycie kosmetyku. Ładna minimalistyczna grafika, czytelnie wypisany skład. Całość opakowana w papierowy karton, który zawiera dokładnie te same informacje, które są na tubce. Pasta nie jest zabezpieczona dodatkowym sreberkiem, za co niewielki minus.

Wrażenia: Pasta ma kolor charakterystyczny dla marki - biała z kolorowymi paskami. Tu nic się nie zmienia. Smak jest obłędny, niepowtarzalny i bardzo oryginalny. Przypomina mi trochę gumę do żucia fruit, ale ma w sobie nutę orzeźwienia. Wyraźnie jest wyczuwalny smak arbuza i ogórka, mniej mięty. Ta ostatnia jest dośc delikatna, ale daje odświeżenie jamy ustnej po użyciu. Dobrze się pieni, równie dobrze domywa zęby i jamę ustną. Jest wydajna jak każda inna pasta tej marki. Nie zauważyłam efektów wybielenia, ale producent tego nie obiecuje więc nie jest to dla mnie problemem. Cena nie jest wygórowana za co plus. Drobny minus za dostępność - długo zajęło mi znalezienie jej stacjonarnie. Nie jest to kosmetyk dostępny od ręki w sieciowych drogeriach. Jestem zachwycona smakiem innym niż klasyczny miętowy. Ten jest dość uniwersalny - nie będzie za ostry dla dzieci, a będzie miłą odmianą dla dorosłych. Jak tylko nadarzy się okazja, na pewno wrócę po kolejne opakowania.